Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чорновола вбили кастетом після ДТП, - ексзаступник генпрокурора

Николай Степаненко был на месте ДТП?  :)
Куделя і Шолом були. Їх показання підтверджують слушність вашої версії.
   
В мене нема версії- я лише показую всю недолугість Вашої.. :)
   
В мене нема версії- я лише показую всю недолугість Вашої.. :)
Це не моя версія, а версія висловлена при повторному розслідуванні 2006 року. Яку озвучували ряд народних депутатів соратників покійного. В тому числі тих які мали набагато більше інформації по справі ніж ми з вами. Звичайно я їм довіряю більше ніж розслідуванню в рік трагедії, коли майже все в нас контролювалось ФСБ. і ми пристосувались жити посеред розіп'ятих хлопчиків. Тим більше коли це все висловлювали експерти на основі матеріалів справи. Я можу вважати цю версію не беззаперечною, але недолугою ні.
   
По телеку молчок! Проклятая прокоцабская принчуковско-ахметовская банда убийц с Q-чмом заодно.
   
В принципі, не має особливого значення кастетом чи не кастетом було вбито Чорновола.
І навіть не має особливого значення хто був тим виконавцем - безпосереднім вбивцею.
Бо вбивали його „всі“.
Вбивала його система, оскільки він не був частиною тієї системи, „не домовлявся“.
Чорновола вбив УССР, який існує до дня сьогоднішнього.
Вбив за те, що той міг стати альтернативою. Прибрали загрозу.
   
Яку озвучували ряд народних депутатів соратників покійного. В тому числі тих які мали набагато більше інформації по справі ніж ми з вами.

откуда у них якась така "информация" ? ну допрашивали их и шо, от этого у них стало больше информации ?
а рассказывать про вбивство - це для них як то кажуть тепер - це хайп, пиар

кастет, блт, так и вижу как вбивця просовывает с трудом руку в смятую машину и без размаха тыкает кастетом  :facepalm1:
   
Чорновіл, до речі, на той момент уже пережив перший інфаркт.

і при тій концентрації зради навколо нього...  так що як говорити уже образно про те, що його убило, так це у першу чергу поголовна дрібна продажність і безпринципність "соратників"
   
Чорновіл, до речі, на той момент уже пережив перший інфаркт.

і при тій концентрації зради навколо нього...  так що як говорити уже образно про те, що його убило, так це у першу чергу поголовна дрібна продажність і безпринципність "соратників"
Це якось дивно... То і можна було вбивати, бо все одно скоро помер би?
   
Чорновола вбили кастетом після ДТП, - ексзаступник генпрокурора
До речі, він, як прокурор, має розуміти, що вбивати кастетом дуже незручно, до того ж щей руки в крові брудняться.
Шматок труби, палиця, тощо- набагато ефективніші.
   
Це якось дивно... То і можна було вбивати, бо все одно скоро помер би?


дивний висновок із моїх слів
та і ніхто його не убивав, окрім випадкового ДТП
   
До речі, він, як прокурор, має розуміти, що вбивати кастетом дуже незручно, до того ж щей руки в крові брудняться.
Шматок труби, палиця, тощо- набагато ефективніші.

До речі, він, як прокурор (якщо кастети дійсно були), має сісти разом з усією слідчою командою.

PS Навіть якщо кастетів не було - має відповідати по Закону за нерозслідуване як слід діло про смерть державного діяча. Ато пятякати язиком кожен може, треба колись відповісти за свою бездіяльність.
   
До речі, він, як прокурор (якщо кастети дійсно були), має сісти разом з усією слідчою командою.

PS Навіть якщо кастетів не було - має відповідати по Закону за нерозслідуване як слід діло про смерть державного діяча. Ато пятякати язиком кожен може, треба колись відповісти за свою бездіяльність.
То інша справа.
Але, коли бреше, хай бреше професійно.
   
Але, коли бреше, хай бреше професійно.

Ти підтримуєш брехню Прокурорів?  :facepalm1:  :laugh: 
   
дивний висновок із моїх слів
та і ніхто його не убивав, окрім випадкового ДТП
Так -так
-по перше не вбивство а випадкове ДТП.
-по друге коли й вбили то не кастетом
- по третє то не справжнє вбивство, по справжньому його вбила безпринципність соратників
- по четверте в нього був інфаркт так що все одно без смерті не обійшлось би.
Що завгодно тільки не перевертні в погонах.
   
Так -так
-по перше не вбивство а випадкове ДТП.
-по друге коли й вбили то не кастетом
- по третє то не справжнє вбивство, по справжньому його вбила безпринципність соратників
- по четверте в нього був інфаркт так що все одно без смерті не обійшлось би.
Що завгодно тільки не перевертні в погонах.
и чегп это мовныки так защищают братанов из бурятии?
   
Це не моя версія, а версія висловлена при повторному розслідуванні 2006 року. Яку озвучували ряд народних депутатів соратників покійного. В тому числі тих які мали набагато більше інформації по справі ніж ми з вами. Звичайно я їм довіряю більше ніж розслідуванню в рік трагедії, коли майже все в нас контролювалось ФСБ. і ми пристосувались жити посеред розіп'ятих хлопчиків. Тим більше коли це все висловлювали експерти на основі матеріалів справи. Я можу вважати цю версію не беззаперечною, але недолугою ні.
Так отож - Ви берете інфу лише ту яка Вам подобається і все інше то для Вас - "розп'яті хлопчики".. :) Нардепи які ловили хайп на цій темі і взагалі ніякого відношення до справи  не мали - то для Ва джерело інфи, а син Чорновіла - Тарас, котрий при всіх своїх політичних киданнях зі сторони в сторону :), дійсно 20років веде боротьбу за розлідування справи - таким  джерелом не є. Хоча саме він добився щоб його визнали потерпілим, знайомився зі справою на відміну тих депутатів, та знає про ту єкспертизу не по розказам пана Голомши.. Але його Ви не читаєте, бо там хайпу нема..  8-)

Останнє редагування: 17 вересня 2021 22:55:31 від Sagin
   
Так отож - Ви берете інфу лише ту яка Вам подобається і все інше то для Вас - "розп'яті хлопчики".. :) Нардепи які ловили хайп на цій темі і взагалі ніякого відношення до справи  не мали - то для Ва джерело інфи, а син Чорновіла - Тарас, котрий при всіх своїх політичних киданнях зі сторони в сторону :), дійсно 20років веде боротьбу за розлідування справи - таким  джерелом не є. Хоча саме він добився щоб його визнали потерпілим, знайомився зі справою на відміну тих депутатів, та знає про ту єкспертизу не по розказам пана Голомши.. Але його Ви не читаєте, бо там хайпу нема..  8-)
При чому тут хайп?
Прошу спочатку озвучити версію, яку самі підтримуєте. Хочу знати чи ви як і олдбой бачите просто випадкове ДТП чи що інше. Щоб знати в якому руслі вести дискусію. Щодо удару кастетами взагалі сперечатись не бачу сенсу. Спосіб замовного вбивства це діло десяте.
Я вважаю що це замовне політичне вбивство.
   
озвучити версію, яку самі підтримуєте.
Повторюю персонально для Вас
Цитувати
Чорновіл додав, що колишній заступник прокурора розповів про різні моменти щодо слідства, але одна річ була контроверсійна — згадка про так зване добивання кастетами політика після тої аварії.

«Вона випливає тільки з того, що слідство реально дуже грубо фальшувалося. А коли Голомша був заступником генерального прокурора, вперше провели адекватні експертизи за старими матеріалами та зрозуміли невідповідність тих даних, які були подані раніше. Зокрема, там були ушкодження в батька, які незрозуміло, як з’явилися. Один з експертів зробив висновок, що такі травми могли бути спричинені ударами кастетом. Але я б не взявся робити такий кінцевий висновок, бо, по-перше, ми довели в суді, що наступна машина з батьковими соратниками під’їхала через 30-40 секунд, а по-друге, там не можна було так посунутися, замахнутися та вдарити», — пояснив Тарас Чорновіл.
Він зазначив, що цей експерт просто довів, що всі дії та висновки слідства були абсолютно необґрунтовані.

Тарас вважає, що слідство взагалі не надало висновку, звідки були ті удари, які стали смертельні для Чорновола. А завдяки міжнародним експертам була повністю спростована версія звичайної аварії.

«На мою думку, вбивство мого батька сталося винятково через підлаштовану автомобільну аварію, але аж ніяк не через добивання кастетом. З цього просто роблять пусту сенсацію. Справа досі не закрита, потрібно її піднімати та реально розслідувати», — вважає син політика
   
Повторюю персонально для Вас
Не зовсім зрозумів. Ви посилаєтесь на Тараса. Ви особисто вважаєте що це було сплановане політичне вбивство?
   
Я особисто вважаю що відверто тупі версії засновані лише на хайпі - шкодять будь якій справі..
   
Я особисто вважаю що відверто тупі версії засновані лише на хайпі - шкодять будь якій справі..
Я бачу ви не бажаєте відповісти прямо. Не знаю чому але в мене це викликає подив. Бо тоді це не дискусія на рівних умовах. Ви в мене вимагаєте точності в одній деталі тоді як не можете висловити ваше бачення картини в цілому. Бо головне вбили сплановано чи ні? Решта дрібниці.
   
Так і  я ж про те саме - чим менш людина знайома з "деталями та рештою дрібниць",  тим більш безсумнівна картина складається у неї в голові.. І навпаки.. :)
І коли помічаєш що в  одній голові без будь якого дисонансу можуть співіснувати - "світлини з місця ДТП не достовірні" та "експертиза через 7 роки в після ДТП по ціх же світилинах встановила,  що.." це виглядає доволі весело..
   
Давняя печальная история!
Можно много и предметно  рассуждать  " О личности в истории", но то, что точно понятно- был бы жив Черновол- история в Украине пошла бы по другой дороге!
 По лучшей, по худшей, но ПО ДРУГОЙ! Однако рассуждать по какой конкретно- бессмысленно...
 Вопрос однако другой!
 ЧТО КОНКРЕТНО захотела закрыть для общественного обсуждения текущая власть, какую ОПАСНУЮ для неё  ПРОБЛЕМУ, вбросив достаточно давнюю тему для  фактически бесплодного и не затрагивающего текущую власть для  горячего обсуждения?
   
Ти підтримуєш брехню Прокурорів?  :facepalm1:  :laugh: 
Навпаки.
Але з Чорновола президента не вийшло б жодним чином.
   


Мені суб'єктивно здається, що Чорновіл був трохи придурочним дядьком і тому з нього би не вийшов добрий президент. Найкраще що в нього виходило - це критикувати і руйнувати. Чорновіл розвалив РУХ.

Хоча Чорновіл представляв певну загрозу для кучми - чуми, і тому кучма-чума міг бути в цей час зацікавленим в ліквідації Чорновола.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 23:01:15 від Slawv
   
Мені суб'єктивно здається, що Чорновіл був трохи придурочним дядьком і тому з нього би не вийшов добрий президент. Найкраще що в нього виходило - це критикувати і руйнувати. Чорновіл розвалив РУХ.

Хоча Чорновіл представляв певну загрозу для Кучми - чуми.

ну придурочний це не зовсім правильне слово
він був по-перше самозакоханим по-друге не мав жодних організаторських здібностей

його стихія трибуна мітинги - нескінченні виступи без конкретної МЕТИ
   
Навпаки.
Але з Чорновола президента не вийшло б жодним чином.
Невже? Чи може це пом'якшувальна обставина для вбивць?
   


Мені суб'єктивно здається, що Чорновіл був трохи придурочним дядьком і тому з нього би не вийшов добрий президент. Найкраще що в нього виходило - це критикувати і руйнувати. Чорновіл розвалив РУХ.

Хоча Чорновіл представляв певну загрозу для кучми - чуми, і тому кучма-чума міг бути в цей час зацікавленим в ліквідації Чорновола.
Та ви що? Невже розвалив саме той Рух, що його збудував Костенко?
   
ну придурочний це не зовсім правильне слово
він був по-перше самозакоханим по-друге не мав жодних організаторських здібностей

його стихія трибуна мітинги - нескінченні виступи без конкретної МЕТИ
Цікавий метод? Під час розслідування розповідати що могли кращого зробити для односельців жертви Чикатила або Онопрієнка.
   
Так -так
-по перше не вбивство а випадкове ДТП.
-по друге коли й вбили то не кастетом
- по третє то не справжнє вбивство, по справжньому його вбила безпринципність соратників
- по четверте в нього був інфаркт так що все одно без смерті не обійшлось би.
Що завгодно тільки не перевертні в погонах.


- по-перше, поки немає доказів зворотного, це випадкове ДТП
- по-друге, версія із убивством кастетами свідчить про явну абсурдність спроб будь-якою ціною виколупати зраду
- по-третє і по-четверте, на момент фізичної смерті Вячеслав Чорновіл дійсно був політичним трупом і знаходився за крок від природної смерті.

це би ніяк не виправдало убивць, якби такі були. Але це не означає, що для "прикрашання" із випадкового ДТП треба ліпити "розправу мафії" над народним героєм.
   
ну придурочний це не зовсім правильне слово
він був по-перше самозакоханим по-друге не мав жодних організаторських здібностей

його стихія трибуна мітинги - нескінченні виступи без конкретної МЕТИ

Я цілком з вами погоджуюся. Але, мені здається, Чорновіл, крім того всього, що ви написали, ще часто робив різні дурниці. Наприклад, чого тільки варта його дебільна політична реклама, яка базувалась на вкрадених у більшовиків 1917 року лозунгів: "Селянам - землю", "Бандитам - тюрми" і т.д. Назву для своєї книгу "Лихо з розуму" Чорновіл сплагіатив в Грибоедова "Горе от ума".

Хоча в порівнянні з кучмою-чумою, Чорновіл був би  значно кращим президентом, і для кучми-чуми він представляв загрозу на майбутніх виборах президента.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 23:46:47 від Slawv
   
Невже? Чи може це пом'якшувальна обставина для вбивць?

Ніхто не виправдовує вбивство Чорновола.
   
Та ви що? Невже розвалив саме той Рух, що його збудував Костенко?

Костенко не збудував РУХ. Але Чорновіл, одержимий своєю маніакальною ідеєю президенства, намагався перетворити РУХ в партію ( щоб її використати у якості інструмента на президентських виборах), що очевидно було неможливим,
оскільки рух представляв собою парасольку для різних партій, громадських організацій та простих громадян, а претворення його в партію неминуче призвело б його до розвалу.

Крім того, Чорновіл був замішаний в дрібній корупції.
   
Чорновола вбила українська держава - українські силовики на замовлення президента україни кучми- щоб повністю зняти ризики необрання кучми . Невдоволення кучмою перед виборами було дуже значне- і план укрдрржавн ків по збереженні влади був лиш протиставити кучмі комуняцьку альтернативу ручного петі симоненка.  Альтернатива у вигляді чорновола несла непередбачувані ризики
   
Слава україні
   
Чорновола вбила українська держава - українські силовики на замовлення президента україни кучми- щоб повністю зняти ризики необрання кучми . Невдоволення кучмою перед виборами було дуже значне- і план укрдрржавн ків по збереженні влади був лиш протиставити кучмі комуняцьку альтернативу ручного петі симоненка.  Альтернатива у вигляді чорновола несла непередбачувані ризики

Я цілько погоджуюсь з вами, що Чорновіл при всіх його великих недоліках мав великий авторитет і представляв загрозу для кучми-чуми на майбутніх президентських виборах і чума була зацікавлена в його ліквідації.
   
Ніхто не виправдовує вбивство Чорновола.

Ти якщо й не виправдовуєш, то переводиш стрілки із обговорення факту злочину на моральну чистоту жертви. Не бажав би  такого й ворогу.
   
Ти якщо й не виправдовуєш, то переводиш стрілки із обговорення факту злочину на моральну чистоту жертви. Не бажав би  такого й ворогу.

Тема про Чорновола, тому я в ній піднімаю всі сторони його діяльності.
   
Хорвати в 91 обрали аналога нашого чорновола. І вжу у 95 перемогли у війні зі своїми росіянами. Сербами.
Українці ж самі знає е що ви обирали і обираєте. Ну і просрали ганебно крим і донбас, третину населення і пробили дно десь між сомалі і зімбвабве))

З гавна можна ліпити державу. Але це буде бантустан. І недовго
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія