Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

то піди та почитай - тут вільніше стане.

яка вхуя капуста?
Не хочу. Я свою думку висказала, а ти живи з тим як хочеш.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

уйдзі, працівная. Я ше тебе із консервної теми не забула.
===================
 :lol:
   
подушка повинна бути тільки в одні наволочці (напірник і наволочька, все), бо чим більше одьожок на ній, тим жорсткіша і не зручна вона буде. Познімай зайве і випери.
Йопт,  не зайопуй тими подушками,  воно мені нафуй не цікаво й не прикольно.  :weep:
   
Йопт,  не зайопуй тими подушками,  воно мені нафуй не цікаво й не прикольно.  :weep:
ладно, давай піря.

Кстацє, о птічьках: у бєгємота такая большая задніца і ні одного пьоришка.
   
Стояла бабуся біля кишені і гроші просила, торба на колесах поруч стояла, ну я дав трохи грошей, потім додому через півгодини пішов і бачу, вона на літньому майданчику біля кахвє ногу на ногу закинула і з бокалу якесь віно потягує, і торба поруч  стоїть ;) .
   
Стояла бабуся біля кишені і гроші просила, торба на колесах поруч стояла, ну я дав трохи грошей, потім додому через півгодини пішов і бачу, вона на літньому майданчику біля кахвє ногу на ногу закинула і з бокалу якесь віно потягує, і торба поруч  стоїть ;) .
якшо ше закидає ногу за ногу, то то ше не бабуся.


Нагадало: Яка я тобі бабуся, якшо я іше їбуся?
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

За відсутності політики, ФУП перейшов на бабусь  :weep:
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

За відсутності політики, ФУП перейшов на бабусь  :weep:
доперемагалися
   
Про цю бабусю ще 3 тижні тому писали у тирнетах, навіть на форумі було. У мене завдяки пофуїзму адмінів правди пошук відключений, старожили можуть пошукати самі
   
подушка повинна бути тільки в одні наволочці (напірник і наволочька, все), бо чим більше одьожок на ній, тим жорсткіша і не зручна вона буде. Познімай зайве і випери.
та ти знавець постельних  атрибутів.
Позавчора по вулицях у мене їздили на авто мужик і дві жінчики молдавсько-циганської  зовнішності. Скуповували горіхи і я продав за 150 грн.  10 кг. І ще жінка питала чи є пір'яні подушки та перини. Я кажу,  що є.  Запитує з  якого пір'я,  гусячого чи курячого. Кажу не знаю.  Бере вона в руки і на вагу визначає,  курячі важчі від гусячих.  Пропонує за курячі по 5 грн/кг,  гусячі - 30 грн. Я відмовився хоча вони мені і не потрібні, але то були ліжка померлих батьків. Але ж жінці дуже захотілося ті дві  перини придбати, кожна з яких по кілограм 12-15 курячого пір'я. Навіть запропонувала не 5 грн а таки 30. Відмовив я. То яка справжня ціна курячого пір'я?
   
та ти знавець постельних  атрибутів.
Позавчора по вулицях у мене їздили на авто мужик і дві жінчики молдавсько-циганської  зовнішності. Скуповували горіхи і я продав за 150 грн.  10 кг. І ще жінка питала чи є пір'яні подушки та перини. Я кажу,  що є.  Запитує з  якого пір'я,  гусячого чи курячого. Кажу не знаю.  Бере вона в руки і на вагу визначає,  курячі важчі від гусячих.  Пропонує за курячі по 5 грн/кг,  гусячі - 30 грн. Я відмовився хоча вони мені і не потрібні, але то були ліжка померлих батьків. Але ж жінці дуже захотілося ті дві  перини придбати, кожна з яких по кілограм 12-15 курячого пір'я. Навіть запропонувала не 5 грн а таки 30. Відмовив я. То яка справжня ціна курячого пір'я?

Божжжже.....а навіщо їм цей мотлох ??
   
Божжжже.....а навіщо їм цей мотлох ??
є мабуть певна категорія людей, які вважають подушки з пір'я екологічними та абсолютно безпечними для здоров'я адже людина третину життя проводить у ліжку контактуючи найважливішою частиною свого тіла з подушкою.
В моє селище неподалік від Кам-Подільська,  останніми роками два-три рази на рік приїздять люди на бусі і пропонують чистку-сушку подушок та перин  із пір'я.
   
та ти знавець постельних  атрибутів.
Позавчора по вулицях у мене їздили на авто мужик і дві жінчики молдавсько-циганської  зовнішності. Скуповували горіхи і я продав за 150 грн.  10 кг. І ще жінка питала чи є пір'яні подушки та перини. Я кажу,  що є.  Запитує з  якого пір'я,  гусячого чи курячого. Кажу не знаю.  Бере вона в руки і на вагу визначає,  курячі важчі від гусячих.  Пропонує за курячі по 5 грн/кг,  гусячі - 30 грн. Я відмовився хоча вони мені і не потрібні, але то були ліжка померлих батьків. Але ж жінці дуже захотілося ті дві  перини придбати, кожна з яких по кілограм 12-15 курячого пір'я. Навіть запропонувала не 5 грн а таки 30. Відмовив я. То яка справжня ціна курячого пір'я?
куряче пір*я насправді недороге. То у тебе більше всього, що гусячі були подушки чи перини, бо циганка просто так не буде видирати у тебе нічого з рук. А ти їм сказав, чіє то? Може то вона на натільних речах померлих хотіла гадати? Ніколи нічого не віддавай з двору циганам у пятницю. Ти мене чуєш??

У пятницю, особливо під вечір, і перед великими релігійними святами - перед Різдвом, перед Пасхою, починаючи із середи, перед Трійцею, і так само нічого ні у кого не бери в ці дні. І буде тобі щястє.
   
Хватає таких б@дусь
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Грустная история. Отправить ее на принудительное лечение практически невозможно.
   
Божжжже.....а навіщо їм цей мотлох ??
Перини, значить старші люди повмирали, молоді про те не знають, а раніше цінності де ховали - біл'ї, в білизні, в тих же перинах, які були більше "на параду". 20 перин перетрусять, щось і знайдуть...
   
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

У нас до речі в Раді теж одна  бабуся-аферистка орудує
   
У нас до речі в Раді теж одна  бабуся-аферистка орудує
одна?  бабуся?  та там як у бочці з  огірками - через  тиждень-два всі стають аферистами
   
куряче пір*я насправді недороге. То у тебе більше всього, що гусячі були подушки чи перини, бо циганка просто так не буде видирати у тебе нічого з рук. А ти їм сказав, чіє то? Може то вона на натільних речах померлих хотіла гадати? Ніколи нічого не віддавай з двору циганам у пятницю. Ти мене чуєш??

У пятницю, особливо під вечір, і перед великими релігійними святами - перед Різдвом, перед Пасхою, починаючи із середи, перед Трійцею, і так само нічого ні у кого не бери в ці дні. І буде тобі щястє.
а цьому є  якесь наукове пояснення ?
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

а цьому є  якесь наукове пояснення ?
Є. Циганам взагалі нічого не давати з двору. Навіть за гроші. Це аксіома.  :D
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

В нас тут сервіс є:чистка подушок. Я свої чищу раз на 2 роки. Заодно й напірники міняю. Ще своє одіяло пухове на подушки переробила.
   
Є. Циганам взагалі нічого не давати з двору. Навіть за гроші. Це аксіома.  :D
людям з здоровими, міцними нервами  нІчого лякатись.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Но рискнуть стоит? ;)
танунах, він же ж не павук.
   
Re: У центрі Києва орудує бабуся-аферистка

Я думал, тема про Тимошенчиху
   
Грустная история. Отправить ее на принудительное лечение практически невозможно.

Возможно, было бы реальное желание и настойчивость.
Мы отправили своих шизиков с первого этажа в дурку.
Сначала санитары приехали за сынком мамойопом. Он тикал через балкон. Но санитары были проворнее.
На следующий день упаковали и мамашку.
Шизанутая-шизанутая, а дупля отбивала, что ее пакуют. И куда делась та спесь и борзость.

Какой-то их родич нанял клининговую компанию, так девки выбегали порыгать, а затем удрали от крыс.
На следующий день приехала другая компания. Более закаленная.
Вынесли весь хлам на улицу под вывоз мусоровоза.
Это пипец.
Животные.
Тоже дохлых крыс по подъезду разбрасывали и в шахту лифта.
Говно в пакетах и мусор - из окна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія