Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

Ватнікі були і в Харкові і в Одесі. Але 11 тисяч українців безкарно і масово вбили лише там, де була криша кацапських солдат. На Донбасі .

И кто их убил?
   
Ватнікі були і в Харкові і в Одесі. Але 11 тисяч українців безкарно і масово вбили лише там, де була криша кацапських солдат. На Донбасі .
Ну,  якби "криша кацапських солдат" була б навіть у Вінниці - українців вбивали б сусіди (нащадки  "советских офицеров")  так само як в Лугандоні,  це я тобі впевнено кажу як корінний вінничанин.
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

Ну те відео, що і всі тут бачили...

на тому відео я не бачу однозначно
ви бачите?
сам нетаньяху хліб зїв
а сара взяла хліб але точно не іла на відео але й не видно щоб точно кідала
чи у вас є інше відео?
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

И кто их убил?

по приказу гитлера убивали все
в том числе и русские
   
по приказу гитлера убивали все
в том числе и русские

На Донбассе? В 2014-2015?
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

независимо от национальности
зверство не имеет национальности
русские, украинцы, немцы, и так далее
нет разницы
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

На Донбассе? В 2014-2015?

включи соловьиный помет и дрочи
ты знаешь о чем тема
но ты перекручиваешь
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

хоть бы молчал

армия власова
кстати нынешний флаг росии
100-150 тысяч за гитлера воевали
этнические русские
убивали евреев не хуже бендеровцев
вот такая правда
жора.
   
армия власова
кстати нынешний флаг росии
100-150 тысяч за гитлера воевали

Там якщо зібрати докупи всіх хто з совдепії воював за Гітлера, крім бандерівців, вийде ніфуйовий мільйон населення )))
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

Там якщо зібрати докупи всіх хто з совдепії воював за Гітлера, крім бандерівців, вийде ніфуйовий мільйон населення )))

так
але ж жора он же веласипедов щось інше глаголить
   
Цікаво, а коли буде хтось перед Українцями вибачатися, тільки три голода за півстоліття...
Українцям немає за що, і перед ким вибачатись, вони на своїй землі жили і живуть, тому всякі там пи зд уни  ідуть лісом...
Бо якщо попіднімати архіви і все оприлюднити, то дуже комусь буде не вдобно, мягко кажучи...
Тому багато архівів не дають оприлюднити, а потрібно було б.
Думаю коли буде в Україні , дійсно Українська влада, то багато чого оприлюднять.
   
Цікаво, а коли буде хтось перед Українцями вибачатися, тільки три голода за півстоліття...
Процитую кацапський вірш " Он уважать себя заставил". 
От коли українці нагнуть раком усіх, тоді одразу почнуться вибачення.
А перед  програвшими ніхто вибачатися не буде.

Бо якщо попіднімати архіви і все оприлюднити, то дуже комусь буде не вдобно, мягко кажучи...
Тому багато архівів не дають оприлюднити, а потрібно було б.
У Вінницькій області таки дуже "невдобно", бо тут кого не копни або поляк у пращурах або єврей десь причаївся.
Чисті українці лише ті кого сюди переселили  за часів совдепії, коли наприклад затоплювали села водосховищами.



Останнє редагування: 22 серпня 2019 22:08:40 від птах Сорока
   
на тому відео я не бачу однозначно
ви бачите?
сам нетаньяху хліб зїв
а сара взяла хліб але точно не іла на відео але й не видно щоб точно кідала
чи у вас є інше відео?


Розумієте, от саме тому, що неоднозначно, потрібно було вихованій людині і вибачились і сказати: " якщо хтось це сприйняв так і так, то просто в мене з рук випав той шматочок,  бо малесенький був і мій чоловік мені його тикнув неуважно..."     і все було б зрозуміло......але ні слова з її вуст не прозвучало...  а Бібі там щось в якості коментаря до того, що сталося видав  про її одежу в українській  синьо- жовтій  гамі  замість роз'яснення ситуації і  нормального вибачення  (td)
Це негарно було...      нормальні лідери  інших країн і їх нормально  виховані  дружини   так не роблять
   
хоть бы молчал

армия власова
кстати нынешний флаг росии
100-150 тысяч за гитлера воевали
этнические русские
убивали евреев не хуже бендеровцев
вот такая правда
жора.
Те що Бандерівці вбивали жидів, це кацапський міф...
Таке може тільки неосвіченна людина пи..ти, або кацапура...
Маленький приклад.
 Поміж тих, хто рятував євреїв під час війни, були також члени ОУН.
Серед них - дружина Головного командира УПА Романа Шухевича Наталія, священик Омелян Ковч (член ОУН з 1930-тих), віце-президент УГВР Федір Вовк, пізніше визнаний «Праведником народів світу» та інші.
   
Процитую кацапський вірш " Он уважать себя заставил". 
От коли українці нагнуть раком усіх, тоді одразу почнуться вибачення.
А перед  програвшими ніхто вибачатися не буде.

У Вінницькій області таки дуже "невдобно", бо тут кого не копни або поляк у пращурах або єврей десь причаївся.
Чисті українці лише ті кого сюди переселили  за часів совдепії, коли наприклад затоплювали села водосховищами.
Не росповідай казочки, у мене батьки із Вінницької...
Таку дурню, навідь від пяти класників не чув... :facepalm1:
Брацлавщина, хоч б***ь поцікався...
   
Не росповідай казочки, у мене батьки із Вінницької...
Таку дурню, навідь від пяти класників не чув...
З якого району твої батьки? Тут нещодавно   мій кореш вирішив на старості років покопатисяв архівах, а сам він практично селюк з Хуторів, й то виявилося що предки з "польських жидів". а скількі народу мені чесно зізнавалися як їх прадіди  у  20-х  роках, користуючись тим шо вони були освічені, підмучували прізвища на українські.

Брацлавщина, хоч б***ь поцікався...
О... так там було більше половини євреїв населення до подій, які почалися  після 1917 року. :lol:

Останнє редагування: 22 серпня 2019 22:16:11 від птах Сорока
   
З якого району твої батьки? Тут нещодавно   мій кореш вирішив на старості років покопатисяв архівах, а сам він практично селюк з Хуторів, й то виявилося що предки з "польських жидів". а скількі народу мені чесно зізнавалися як їх прадіди  у  20-х  роках, користуючись тим шо вони були освічені, підмучували прізвища на українські.

О... так там було більше половини євреїв )))))
Ще раз повторюю не пиши уйні...
Поцікався історією теперішньої Вінницької області 15-18ст...
   
хоть бы молчал

армия власова
кстати нынешний флаг росии
100-150 тысяч за гитлера воевали
этнические русские
убивали евреев не хуже бендеровцев
вот такая правда
жора.
Щось ти кацапе мало , написав...
Добровольческий полк СС «Варяг».
1-я русская национальная бригада СС «Дружина».
15-й казачий кавалерийский корпус СС.
29-я гренадерская дивизия СС «РОНА» (1-я русская).
30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская).
36-я гренадерская дивизия СС «Дирлевангер».
КОРПУСА ВОЙСК СС ГЛАВНОГО ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛЕНИЯ СС ФХА-СС
15-й Казачий русский корпус войск СС ФХА-СС- 3 дивизии,16 полков.
СС ФХА-СС (ВОЙСКА-СС)
29-я Русская ФХА-СС — 6 полков.
30-я Русская ФХА-СС, 1-го формирования 1944г., — 5 полков.
БРИГАДЫ ГЛАВНОГО УПРАВЛЕНИЯ ИМПЕРСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ СС РСХА-СС
1-я Русская национальная бригада СС «Дружина» — 3 полка, 12 батальонов.
1-я Гвардейская бригада РОА «Зондеркоманда Љ113» СД — 1 батальон, 2 роты.
Бригада СС»Центра противобольшевистск ой борьбы» (ЦПББ) — 3 батальона.
Разведовательно-диверсионное соединение Главной Команды «Россия — Центр» зондерштаба «Цеппелин» РСХА- СС — 4 отряда спецназначения.
ОСНОВНЫЕ КОЛЛАБОРАЦИОННЫЕ ФОРМИРОВАНИЯ. ВООРУЖЁННЫЕ СИЛЫ «СОЮЗНОГО ГОСУДАРСТВА»
Вооруженные силы Конгресса Освобождения Народов России (КОНР) (1 армия, 4 корпуса, 8 дивизий, 8 бригад).
Русская Освободительная Армия Конгресса Освобождения Народов России (3 дивизии, 2 бригады).
«АРМИИ» ВЕРМАХТА
Русская Освободительная Армия Вермахта — 12 охранных корпусов, 13 дивизий, 30 бригад.
Русская Освободительная Народная Армия — 5 полков, 18 батальонов.
Русская Национальная Народная Армия — 3 полка, 12 батальонов.
Русская Национальная Армия — 2 полка, 12 батальонов.
КОРПУС АВИАЦИОННЫЙ
Военно-Воздушные Силы КОНР (Авиационный корпус КОНР) — 87 самолётов, 1авиагруппа,1 полк.
ОХРАННЫЕ КОРПУСА АРМЕЙСКИХ ТЫЛОВЫХ РАЙОНОВ ВЕРМАХТА
582-й охранный (русский) корпус Вермахта — 11 батальонов.
583-й охранный ( эстонско-русский) корпус Вермахта — 10 батальонов.
584-й охранный (русский) корпус Вермахта — 6 батальонов.
590-й охранный казачий (русский) корпус Вермахта — 1 полк, 4 батальона.
580-й охранный казачий (русский) корпус Вермахта — 1 полк , 9 батальонов.
532-й охранный (русский) корпус Вермахта — 13 батальонов.
559-й охранный ( русский) корпус Вермахта — 7 батальонов.
ВОСТОЧНЫЕ ЛЕГИОНЫ ВЕРМАХТА
Русский легион «Белый Крест» Вермахта — 4 батальона.
ДИВИЗИИ АБВЕРА
«Особая дивизия «Россия»» генерала Смысловского — 1 полк, 12 батальонов.
БРИГАДЫ АБВЕРА
Бригада «Граукопф» — «РННА» генерала Иванова — 1 полк, 5 батальонов.
ДИВИЗИИ ВЕРМАХТА ОСОБОГО НАЗНАЧЕНИЯ
442-я Особого назначения — 2 полка РОА.
136-я Особого назначения — 2 полка РОА.
210-я Особого назначения стационарная пехотная (береговой обороны) — 1 полк, 2 отдельных батальона РОА.
«ТУЗЕМНЫЕ» ОХРАННЫЕ КОРПУСА И САМООБОРОНА
Русский охранный корпус Вермахта в Сербии — 1 бригада, 5 полков.
Русская «Народная стража» генерального комиссариата «Москва» (Тылового района группы армий «Центр») — 13 батальонов, 1 кавалерийский дивизион.
(РУССКО-ХОРВАТСКИЕ)
15-й Горнострелковый корпус особого назначения 2-й танковой армии:
русских — 1 охранный корпус, 5 полков, хорватских — 2 дивизии, 6 полков.
69-й Корпус особого назначения 2-й танковой армии: русских — 1 дивизия , 8 полков, хорватских — 1 дивизия, 3 полка.
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

по приказу гитлера убивали все
в том числе и русские
во многих конлагерях в зондер командах работали евреи. А на заводах Шиндлера они работали на немецкий рейх
   
Поцікався історією теперішньої Вінницької області 15-18ст...
Я  не лише історію Вінничини дуже чудово знаю,  але й ніфуйово товаришую з керівництвом Вінницького архіву (де насправді  зберігається половина архівів колишніх райцентрів), тому  можу тебе в лайно  макати по самі вуха.  Це точно не твоє. B-)
Наприклад, якщо підняти дореволюційні довідники,  то виявляється шо дуже дофуя сел Вінницької області раніше були такими собі містечками.
А чого б це вони раптом стали "селами" за совдепії? - А тому що більше половини населення було винищено у 20-х, 30-х( голодомор), 40-х (війна), і от просто по збігу обставин більшість того населення однієї національності, й чомусь не українці.

Останнє редагування: 22 серпня 2019 22:23:25 від птах Сорока
   
Я  не лише історію Вінничини дуже чудово знаю,  але й ніфуйово товаришую з керівництвом Вінницького архіву (де насправді  зберігається половина архівів колишніх райцентрів), тому  можу тебе в лайно  макати по самі вуха.  Це точно не твоє. B-)
Якби ти хоч, щось знав, то знав би , що одні із найбільших,   національно-визвольних повстаннях проти польських загарбників, були на теперішній Вінничині...
Брацлавщина повстання під проводом -  Криштофа Косинського, Северина Наливайка, Марка Жмайла, Тараса Федоровича, Павла Павлюка.
Мокати ти можеш тільки себе, бо ти нуль повний, не хотів ображати, але це так...
   
Те що Бандерівці вбивали жидів, це кацапський міф...
Таке може тільки неосвіченна людина пи..ти, або кацапура...
Маленький приклад.
 Поміж тих, хто рятував євреїв під час війни, були також члени ОУН.
Серед них - дружина Головного командира УПА Романа Шухевича Наталія, священик Омелян Ковч (член ОУН з 1930-тих), віце-президент УГВР Федір Вовк, пізніше визнаний «Праведником народів світу» та інші.


Я давно про це нисала на ФУПі....
Я виросла в БЦ, 80 км від Києва,це була зона осідлості євреїв...   Євреї в БЦ  майже так давно мабуть, як в сама БЦ...   тобто міжетнічний досвід великий в цьому регіоні,  є специфічний гумор на цю тему і т.п,  який викриває деякі негарні характерні риси в спілкуванні ...   але от надписи  на стінах " Бей евреев, спасай Украину" НІКОЛИ і НІДЕ в місті не було, я навіть не чула про таке....     зате сама побачила на свої очі вперше в моєму житті  гасло ( Бей євреев, спасай Россию" ),  написпне на стіні центрального універмагу в Дніпропетровську, в який відправилась  навчатись, вже перші тижні перебування там.... бо в Дніпрі, окрім євреїв, багато  і кацапів було,  на відміну від тої ж  БЦ... 

Останнє редагування: 22 серпня 2019 22:28:44 від ценительница алей
   
Брацлавщина повстання під проводом -  Криштофа Косинського, Северина Наливайка, Марка Жмайла, Тараса Федоровича, Павла Павлюка.
Радянську пропаганду можеш роздрукувати на папері та підтерти нею дупу. В самому Брацлаві  десь було більше 10 тисяч населення, з яких більше половини - євреї.
Ще можна пригадати нев'їпенний  радянський міф про коліївщину та гайдамаків, які типа борці за народне щастя, що діяли на Вінничині, але  якогось фуя, пани-експлуататори відкуповувалися від цих борців невеликою сумою грошей, й ті гайдамаки йшли собі дали грабувати лохів. В якості лохів чомусь виступали саме нещасні українці, що мешкали за містом  на хуторах усяких й не мали чим відкупитися  від робінгудів ))) Отакі усі "повстання". Ну й не забуваємо що мала місце потаємна ворожнеча між містом та селом, бо це у селах були усякі лохи-кріпаки незадоволені, а наприклад Вінниці з її магдебурським правом, де мешкало 60% поляків та євреїв якось було насрати на проблеми  мешканців сіл, шо потерпали від панів. Головне, щоб селюки справно постачали їдло на Калічу. :K

І чомусь, коли  замість поляків прийшла кацапня у 1799 році, то  одразу припинилися "народні повстання", усі українці стали задоволені :-o

Останнє редагування: 22 серпня 2019 22:36:19 від птах Сорока
   
А що це за новий такий вираз на ФУПі з'явився -   " солов'їний помьот"?   (td)
Чому нiхто не реагує?
   
А чого б це вони раптом стали "селами" за совдепії? - А тому що більше половини населення було винищено у 20-х, 30-х( голодомор), 40-х (війна), і от просто по збігу обставин більшість того населення однієї національності, й чомусь не українці.




голодомор був по селах, передусім.
бо мордували голодом саме селян.
а селянами були, передусім, українці.
якби під час голодомору вмирало багато, порівняно, євреїв, вони б давно своїх порахували.


   
голодомор був по селах, передусім.
бо мордували голодом саме селян.
а селянами були, передусім, українці.
якби під час голодомору вмирало багато, порівняно, євреїв, вони б давно своїх порахували.

Наприклад перший великий погром у моєму селі був  одразу після падіння УНР, коли прийшли червоноармійці й вифуярили півсела, та територія й зараз називається "містом", наприклад "поїхали  в місто до церкви" . Дуже добре видно по прізвищах на кладовищі,   кого більше там поховано, а ще є величезне єврейське кладовище за 3 кілометри де їхні кам'яні надгробки з зірками. Ну нічого так для радянського села, правда? Бачачи таку проблему, вцілілі євреї, почали масово в сільраді переписувати прізвища, але ж зовнішній вигляд  видає  хоч як не як. Під час війни прийшли німці й румуни - майже усіх євреїв до  концтабору в сусіднє село. Ви шо гадаєте, шо німці ходили по кожному будинку вишукували? - та ніфуя, добрі сусіди здавали одразу щоб отримати собі право захапати  чужу хатку. Та й голодомор, якщо вже чесно казати, більше усього  видрочувалися не якісь заїжджі кацапи, а рідні односельчани-комсомольці.
   
Радянську пропаганду можеш роздрукувати на папері та підтерти нею дупу. В самому Брацлаві  десь було більше 10 тисяч населення, з якиз більше половини - євреї.
Ще можна пригадати нев'їпенний  радянський міф про коліївщину та гайдамаків, які типа борці за народне щастя, що діяли на Вінничині, але  якогось фуя, пани-експлуататори відкуповувалися від цих борців невеликою сумою грошей, й ті гайдамаки йшли собі дали грабувати лохів. В якості лохів чомусь виступали саме нещасні українці, що мешкали за містом  на хуторах усяких й не мали чим відкупитися  від робінгудів ))) Отакі усі "повстання". Ну й не забуваємо що мала місце потаємна ворожнеча між містом та селом, бо це у селах були усякі лохи-кріпаки незадоволені, а наприклад Вінниці з її магдебурським правом, де мешкало 60% поляків та євреїв якось було насрати на проблеми  мешканців сіл, шо потерпали від панів. Головне, щоб селюки справно постачали їдло на Калічу. :K

І чомусь, коли  замість поляків прийшла кацапня у 1799 році, то  одразу припинилися "народні повстання", усі українці стали задоволені :-o
Чувак, обчислення кількості населення Подільського воє­водства особливо ускладнюється через відсутність по­грібних джерел для першої половини 17 ст. і значну неповноту їх для другої половини. В зв’язку з цим ви­сновки про заселеність цього воєводства можна зробити лише дуже гіпотетичні. Підставою для них мають бути податкові документи 16 ст. і окремі документи другої половини 17 ст.
Рахували у поборовому реєстрі Поділля 1583 р. названо 602 поселення і серед них 66 міст. Згідно з цим реєстром податковими одиницями на селі  реєстрі показані "плуги", в містах збирався податок з горілчаних на­поїв - "шос". Всього в реєстрі плугів налічується 70 080.
Кароче, на Поділлі проживало на кінець 16 ст. приблизно 166 тис. -170 тис. чол. 7 чоловік на 1 км...
На Брацлавщині Брацлавського воєвод­ства 1629 р. податок було зібрано з 319 поселень в сумі 37 тис, злотих, що відповідає 74 тис. димів, або 444 тис. чолові.
Про те що там у той час жили у більшості своїй жиди і поляки, повна дурня, бо поляків на Брацлавщині на той час приблизно було 3%, жидів більше думаю, але тобі ніхто точно не скаже...
Але повірь українці складали значну більшість...
Тільки козаків по таким містам , як Брацлав, Вінниця, Ладижин, Немиров, Тетіївц, Погребище по кілька тисяч...
Кароче це дуже клопітка робота, тому, якщо у тебе є знайомий , який вивчав історію Вінничини, то поговори краще із ним і не пиши дурниць.






Останнє редагування: 22 серпня 2019 22:53:11 від Ант13
   
Чувак, обчислення кількості населення Подільського воє­водства особливо ускладнюється через відсутність по­грібних джерел для першої половини 17 ст. і значну неповноту їх для другої половини.

Відсутні, дуже відсутні джерела......"архіви погоріли", знаю я ці байки.
Особисто бачив  те що офіційно "давно згоріло", а насправді дуже навіть вціліло.
Про козаків взагалі не звизди, Вінниця від них відкуповувалась так  само як колись відкуповувався Львів. А про тотальний геноцид козаками населення Немирова, яке становили євреї, й зараз в Ізраїлі передається з покоління в покоління.  Бо шо було, то було йопт, й нема чого те приховувати та соромитись.
І про те як порішали з румунами у війну, щоб ті не взагалі не чіпали євреїв Шаргорода (бо це  ж усе місто практично довелось би винищити), я також чудово в курсі.
   
Наприклад перший великий погром у моєму селі був  одразу після падіння УНР, коли прийшли червоноармійці й вифуярили півсела, та територія й зараз називається "містом", наприклад "поїхали  в місто до церкви" . Дуже добре видно по прізвищах на кладовищі,   кого більше там поховано, а ще є величезне єврейське кладовище за 3 кілометри де їхні кам'яні надгробки з зірками. Ну нічого так для радянського села, правда? Бачачи таку проблему, вцілілі євреї, почали масово в сільраді переписувати прізвища, але ж зовнішній вигляд  видає  хоч як не як. Під час війни прийшли німці й румуни - майже усіх євреїв до  концтабору в сусіднє село. Ви шо гадаєте, шо німці ходили по кожному будинку вишукували? - та ніфуя, добрі сусіди здавали одразу щоб отримати собі право захапати  чужу хатку. Та й голодомор, якщо вже чесно казати, більше усього  видрочувалися не якісь заїжджі кацапи, а рідні односельчани-комсомольці.

Угу, українці самі себе голодом виморили  (td)

Птах, я як українка,  навіть якби це все правдою було , не стала б писати на форумі про свій народ,просто не згадувала б ....  от як євреї,  вони взагалі про свої  історичні помилки мовчать чи не признають їх...   і кацапи такого про себе не напишуть...   та майже ніяка нація.... якщо ви українець,  навіщо таке писати тут?   Чи таки підставний українець ?
   
Угу, українці сам в себе голодом вимороли
Ну а хулі встидатися?
Приходили сусідські пацики-комсомольці, офуївші від власної важливості (вчора він був ніхто а зараз влада,  може поставити раком бапцю, яка йому не давала красти яблука в садку) й ходили вишукували де та клята бапця заховала їдло. Кому, як не місцевим знати краще, де сусід ховає їдло? Одразу шурували до сховки й забирали  й пофуй-дофуй.

Але щоб бути об'єктивним, можу згадати й інший випадок як в одному селі( не сусідське, а через одне) голова сільради якось так порішав з керівництвом що йому взагалі не давали ніякої рознарядки, ніхто там не помер, й ніхто хліб не забирав. Фуййого знає як йому це вдалося. Й дотепер нащадки людей звідти не пам'ятають, шо там був голодомор.   

   
Відсутні, дуже відсутні джерела......"архіви погоріли", знаю я ці байки.
Особисто бачив  те що офіційно "давно згоріло", а насправді дуже навіть вціліло.
Про козаків взагалі не звизди, Вінниця від них відкуповувалась так  само як колись відкуповувався Львів. А про тотальний геноцид козаками населення Немирова, яке становили євреї, й зараз в Ізраїлі передається з покоління в покоління.  Бо шо було, то було йопт, й нема чого те приховувати та соромитись.
І про те як порішали з румунами у війну, щоб ті не взагалі не чіпали євреїв Шаргорода (бо це  ж усе місто практично довелось би винищити), я також чудово в курсі.
Що ти мелиш... :facepalm1:
"Йопт", полюбляють кацапи говорити... :gigi:
Іван Богун , чий полковник...?
Немирів був одним із центрів боротьби українського народу проти шляхетського гніту і насильницького ополячення. В роки козацького повстання, яке очолював Наливайко Северин, населення Немирова та навколишніх сіл діяло в його загонах.
Ти або дурний, або кацап, або те і друге, бо таку уйню, розумний не напише...
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

нет ничего плохого или унизительного в том что бы просить прощения
делать выводы и больше так не делать

Висновки зробили. "Больше так не делать" не можемо, бо ми так ніколи і не робили. Ти теж більше так не роби.
   
Немирів був одним із центрів боротьби українського народу проти шляхетського гніту і насильницького ополячення. В роки козацького повстання, яке очолював Наливайко Северин, населення Немирова та навколишніх сіл діяло в його загонах.
Бльо.. :weep: ..Навіть УП, дуже толерантно зазначає:
https://www.istpravda.com.ua/reviews/2010/11/18/4995/

"український народ Немирова". Я в тому Немирові прожив кілька років )))) :lol: 

Ще раз кажу, не фуярь тут переспіви радянської пропаганди про "борців за народне щастя від клятих панів-експлуататорів" :take_exam:

Останнє редагування: 22 серпня 2019 23:21:40 від птах Сорока
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941
van

Что за бред а не тема ,уже третья.Нужно удалять темы а авторов банить
   
Ну а хулі встидатися?
Приходили сусідські пацики-комсомольці, офуївші від власної важливості (вчора він був ніхто а зараз влада,  може поставити раком бапцю, яка йому не давала красти яблука в садку) й ходили вишукували де та клята бапця заховала їдло. Кому, як не місцевим знати краще, де сусід ховає їдло? Одразу шурували до сховки й забирали  й пофуй-дофуй.

Але щоб бути об'єктивним, можу згадати й інший випадок як в одному селі( не сусідське, а через одне) голова сільради якось так порішав з керівництвом що йому взагалі не давали ніякої рознарядки, ніхто там не помер, й ніхто хліб не забирав. Фуййого знає як йому це вдалося. Й дотепер нащадки людей звідти не пам'ятають, шо там був голодомор.

Можливо злидні і лeдаче бидло і заздрило " куркулям",  тому і здавало  їх разом з їхніми  загашниками....    це не змінює головну причину цього процесу, що Совєтам  з євреями на чолі ( в основному) приватні хазяйства стояли на заваді створення тих сраних "колхозів"...   тому і була рознарядка зверху "ломати" куркулів, переселяти в інші республіки  чи навіть знищувати фізично, аби тільки досягти своєї великої савєтскої мети-   створення  колгоспів... 
Тому звинувачувати злиднів- односельчан в Голодоморі - це те саме, що звинувачувати членів " української міліції ",  яким німці наказували розстрілювати євреїв в Бабиному яру,  в Голокості...  це принципова підміна понять в пошуку істини... (td)    і відволікання від покарання справжніх лиходіїв....
Дивно, що саме українець на політичному форумі займається такою підміною...      постає питання , чи справді українець чи таки підставний  :eyes:

Останнє редагування: 22 серпня 2019 23:24:35 від ценительница алей
   
приватні хазяйства стояли на заваді створення тих срантх "колхозів"...   тому і була рознарядка зверху "ломати" куркулів, переселяти в інші республіки  чи навіть знищувати фізично, аби тільки досягти своєї великої савєтскої мети-   створення  колгоспів...
Про причини голодомору я й так чудово знаю.
Але однозначно вірно  й те, що якби не допомога місцевих виблядків, то ніякої кацапської армії б не вистачило, щоб  мутити конфіскацію  по усім селам.
   
Что за бред а не тема ,уже третья.Нужно удалять темы а авторов банить

До, речі, погоджуюсь...

ТС Fboris не вперше замічений в розпaлювання міжнаціональної  ворожнечі на форумі...   не вперше!  намагається втиснути в  теми " єврейське питання" і  спровокувати срач....  відразу згадую мирне   українсько- єврейське місто  БЦ і  гасло " Бей євреїв, спасай расію" в кацапсько- єврейському Дніпропетровську ...    думай- те!
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

 Про тисячі Залкіндів "чомусь" не згадують.

 "Врємя било такоє". :X
   
Про причини голодомору я й так чудово знаю.
Але однозначно вірно  й те, що якби не допомога місцевих виблядків, то ніякої кацапської армії б не вистачило, щоб  мутити конфіскацію  по усім селам.

Щось дуже часто у вас виходить так, що ви згадуєте не основні, суттєві  причини, а переключаєте  увагу на  третьорядні моменти,  аби відволікти від основної теми і жбурнути багнюкою в українців...       :(
   
Re: Расстрел евреийских детей в Белой Церкви 1941

Вообще тема была о цензуре, но в свете антисемитизма вопрос цензуры меркнет...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія