Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи знову хазяйнують на фупі :X

Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

На початку 2014-го року, як тоді казали, кимось з бувших адмінів чи модерів на фупі наробили багато програмних дірок і кацапи банили довічно багатьох проукраїнських, безумовно підтримуючих майдан фупчиків.
Мене забанили довічно в тому числі.
Зараз відбувається щось подібне: якась сила, не відомо в якій кількості осіб, почала творити беспрєдєл без наданих на те повноважень.
Довічний бан, Господи прости, ржбсливабу і анігіляція Пшениці відомо чиїх рук справа.
А от закреслені логіни косташу і Світлани нагадали мені часи кацапського свавілля на фупі.
Правільной дорогой ідьотє, товаріщі
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Я тебе больше скажу

Они в ОП орудуют

Ермак, Татаров
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

 А Ви на що сподівалися?
 Вже кілька років на ФУПі домінують парисята.
 Сподівалися від них порядності? :facepalm:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Я тебе больше скажу

Они в ОП орудуют

Ермак, Татаров

Чому тебе не забанили, патріоте?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

украинские ватники не лучше серут
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

закреслені логіни косташу
Тут якраз ніякої конспірації нема косташу почав надати на людину яка має кнопку "забанити" хоч причини як такої там не було, і доколупав його до бану і тепер в передбаннику ділі колупає
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

А от закреслені логіни косташу і Світлани
костасху ще ладно, кажуть він заіпав хазяйку форума, а от світлану дійсно здивувало
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

та косташу перейшов межу здорового глузду, а Світлану за що?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

якщо у вас косташу головний авторитет то ви навіть не прихильники певної політсили, ви прихильники певної політсили
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

А Ви на що сподівалися?
 Вже кілька років на ФУПі домінують парисята.
 Сподівалися від них порядності? :facepalm:

Так лекала якісь кацапські.
Нагадують події на фупі в період Майдану
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

якщо у вас косташу головний авторитет то ви навіть не прихильники певної політсили, ви прихильники певної політсили

Косташу пррсто перший, і вже видно, що не останній
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X


Мене забанили довічно в тому числі.


Он воскрес!
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Косташу пррсто перший, і вже видно, що не останній

А ваш Порошенко!
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

якщо у вас косташу головний авторитет то ви навіть не прихильники певної політсили, ви прихильники певної політсили
хм... а звідки ви прийняли сигнал, шо косташу авторитет? З марса чи з місяця?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Косташу пррсто перший, і вже видно, що не останній

Ну трохи резону є - репресії легко розпочати, але тяжко зупинитись.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

якщо у вас косташу головний авторитет то ви навіть не прихильники певної політсили, ви прихильники певної політсили

Тебе чого не репресували  кацапи ?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Он воскрес!

Без паніки, лягай спати спокійно: правда тоді всіх забанених воскресила
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Тебе чого не репресували  кацапи ?

порохоботів не чіпають, жмурук через медведчука порішав
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Без паніки, лягай спати спокійно: правда тоді всіх забанених воскресила

Чудны дела твои, Алена....
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Он воскрес!

Мене тоді також забанили в темну, без запису в бан листу.
Тоді практично перебанили весь ФУП, народ кинувся шукати нові майданчики, тоді організувався СУП та пару груп в Фейсбуці.
Коли адміни таки взялися за справу і закрили дирки, то почали розбанювати таких в темну забанених, добрі люди згадали і про мене.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

порохоботів не чіпають, жмурук через медведчука порішав

Поміть тебе за язика ніхто не тягнув.
   
На початку 2014-го року, як тоді казали, кимось з бувших адмінів чи модерів на фупі наробили багато програмних дірок і кацапи банили довічно багатьох проукраїнських, безумовно підтримуючих майдан фупчиків.
Мене забанили довічно в тому числі.
Зараз відбувається щось подібне: якась сила, не відомо в якій кількості осіб, почала творити беспрєдєл без наданих на те повноважень.
Довічний бан, Господи прости, ржбсливабу і анігіляція Пшениці відомо чиїх рук справа.
А от закреслені логіни косташу і Світлани нагадали мені часи кацапського свавілля на фупі.
Правільной дорогой ідьотє, товаріщі
Невже ФУП настіки політичнозначимий ?!?!   :new_russi:   97 зі 100 моїх знайомих навіть не підозрюють об існуванні такого політичнозначущого форуму.  Мені ФУП більше нагадує постденьки дворових бабок на лавочці, які в курсі всього але більше половини прибрешуть, та ще люблять усім перемити кістки. :laugh:  Шкода шо Кроко забанили, колорітний такий був.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Мене тоді також забанили в темну, без запису в бан листу.
Тоді практично перебанили весь ФУП, народ кинувся шукати нові майданчики, тоді організувався СУП та пару груп в Фейсбуці.
Коли адміни таки взялися за справу і закрили дирки, то почали розбанювати таких в темну забанених, добрі люди згадали і про мене.

Никак дырок не было, банили модеры и админы на свой революционный вкус.
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Всі на Майдан.)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Ми можему тут мову вести кожен про себе, але чому і Світлана в предбаннику?
Щось особисте у растіча?
Здається, він повідомляв, що вирішив користуватись завалявшимися в нього куцими адмінськими можливостями
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Никак дырок не было, банили модеры и админы на свой революционный вкус.

Кацапи хазяйнували.
Мене забанили після стички з сибиряк, був такий тут
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Падажі, я щось не зрозумію: як порохоботів - то нехай, а як зесрань, що перетворила ФУп у помийку - а нас за чьто ??
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Щось особисте у растіча?
растічя охмурили підроти.
Хочуть опустити зробити з нього підрорастічя  :(
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Падажі, я щось не зрозумію: як порохоботів - то нехай, а як зесрань, що перетворила ФУп у помийку - а нас за чьто ??

Порохоботів- правда,
прихильники певної політсили- порохобот.
Разніцу панімаєш?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Бандери на вас немає. Нічого. Бандера прийде. Орднунг наведе
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Порохоботів- правда,
прихильники певної політсили- порохобот.
Разніцу панімаєш?

Яка вам різниця які уподобання у конкретного виконавця, якщо вина забанених очевидна ?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

якщо вина забанених очевидна ?
ну і яка вина у світлани?
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

растіч, якщо ти нас читаєш, не бань прихильники певної політсили, вони хоч і тупенькі, але не злі, - забань Аеліта
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

растіч, якщо ти нас читаєш, не бань прихильники певної політсили, вони хоч і тупенькі, але не злі, - забань Аеліта
:weep:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Невже ФУП настіки політичнозначимий ?!?!      97 зі 100 моїх знайомих навіть не підозрюють об існуванні такого політичнозначущого форуму.
Молодой ты здесь еще...
Были времена, до соцсетей, когда при закрытой регистрации, если в приличном обществе, узнавали, что ты на фупе тусиш, это вызывало неподдельное уважение...
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

кацапи банили довічно багатьох проукраїнських, безумовно підтримуючих майдан фупчиків.

А от закреслені логіни косташу і Світлани нагадали мені часи кацапського свавілля на фупі

Давно так не сміялася.  :lol:
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

растіч, якщо ти нас читаєш, не бань прихильники певної політсили, вони хоч і тупенькі, але не злі, - забань Аеліта
))) О. Бач як запроданця л иш на одну згадку про неминучу кару після пришестя Бандери крутить).

Бандері - світло яке винищить кацапських тарганів . Від сяну до Дону. І від брянщини до Криму)
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

хз, які були коцабські часи, а от часи хазяйнування солодкої парочки Слава і Бикової точно нагадало
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Яка вам різниця які уподобання у конкретного виконавця, якщо вина забанених очевидна ?

Для реакції на очевидне потрібні повноваження.
В правди вони є, інший займається самоуправством у відповідності зі своїми політичними вподобаннями.
Растіч, покажи мандат
   
Re: Кацапи знову хазяйнують на фупі  :X

Невже ФУП настіки політичнозначимий ?!?!   :new_russi:   97 зі 100 моїх знайомих навіть не підозрюють об існуванні такого політичнозначущого форуму.  Мені ФУП більше нагадує постденьки дворових бабок на лавочці, які в курсі всього але більше половини прибрешуть, та ще люблять усім перемити кістки. :laugh:  Шкода шо Кроко забанили, колорітний такий був.

Сєня ,  буду краток. Не п и з ди .

Ти може і не підозрюєшь значимості цього форуму в силу  тупості   з дитинства , але людина,  яка нещодавно  купила у пані Притули УП разом з форумом , думає інакше.



Останнє редагування: 4 серпня 2021 22:45:08 від Людас
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія