Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наші біженці у Європі

Re: Наші біженці у Європі

Італійці здебільшого і англійської не розуміють. Французи в цьому плані на крок попереду. А німці взагалі нормально розуміють англійську.
але коли чують німецьку мені здається в них кіндратій починається  :D

Якась суцільно депресивна гілка. Я очікував що наші переселенці швидше та краще інтегруються хоча би тому що вони культурно ближчі ніж сірійці та суданці.

А воно здебільшого або велфер або саме дно в ієрархії. Щось пішло не так з підготовкою конкурентноздатних людей. Чи не здібність навчатись та адаптуватись, чи щось тріснуло в психологічній підготовці.

Якась суцільно депресивна гілка. Я очікував що наші переселенці швидше та краще інтегруються хоча би тому що вони культурно ближчі ніж сірійці та суданці.

А воно здебільшого або велфер або саме дно в ієрархії. Щось пішло не так з підготовкою конкурентноздатних людей. Чи не здібність навчатись та адаптуватись, чи щось тріснуло в психологічній підготовці.

Система за 30 років повністю деградувала.

Треба міняти систему (тм)  :weep:

Нічого депресивного.
Який відсоток тих, хто виїхав інтегруватись?
Більшість виїхала від війни і максимум, що вони можуть - інтегрувати своїх дітей. Але ці історії вдалого інтегрування будуть лише через кілька років.

але коли чують німецьку мені здається в них кіндратій починається  :D
Ми ніколи навіть не пробували цей варіант комуникації )))
А, ні, був досить ржачний випадок у Мілані. Ну ніфіга хазяйка не розуміє англійською, хоч плач..Мене осінило - кажу доньці, щоб запитала німецькою.
У хазяйки відпала щелепа на елементарне "Шпрехен Зі Дойч?" - по всьому виходило що вона навіть фрази такої ніколи не чула

максимум, що вони можуть - інтегрувати своїх дітей.

Неможливо інтегрувати дітей, якщо батьки не інтегровані та на маргінальних межах суспільства. Діти будуть здебільшого  саме там де їх батьки. Це замкнуте коло.

І проблема не стільки в грошах, а в психологічному настрої на життя що отримують діти від батьків.

Школа, давно про это говорю, весь упор на вдалбливание наизусть всякой чепухи.

Здриснули в основному халявники.
По бабйому радіо одна одну потягнули "тот можна нічо робити тіко отримувати допомогу"

А якої ви адаптації очікували? Що всі висококваліфіковані фахівці виїхали? З часом все буде. Правда багато хто обломається. Бо наприклад якщо хтось працював в банку і основним обов'язком було названювати клієнтам, тут такого не буде. І роботи в банку вона не знайде.
Скоріше адаптуються ті хто вміє, щось робити руками. Будівельники, автомеханіки ітп.

Via

Кілька днів тому коротко говорив зі своїм давнім товаришем, який мешкає у дочки в Берліні.
Серед іншого він, людина літнього віку, між іншим, зауважив, що німецькі лікарі не дуже хочуть говорити
якоюсь іншою мовою, ніж німецька.
(Він вільно володіє англійською)
Це справді спостерігається, чи то, може, був поодинокий випадок?

пс
Про прохолодне ставлення французів до англійської знаю.
Ця прохолода відчутна навіть у їхньому законі про французьку мову (кацапи би сказилися, якби дізналися про такий закон)
Так, лікарі говорять виключно німецькою. Чиновники в держустановах також. Вчителі в школах можуть перейти на англійську, але неохоче.
Молодь говорить англійською охочіше, старше покоління так само прохолодно, як і французи. Це німці так висловлюють своє ставлення до Англії з часів війни. Багато хто з пенсіонерів робить вигляд, що англійської не знає.

А якої ви адаптації очікували?

Це настрій на життєву позицію та поставлені цілі. Досить подивитись як позиціонують себе китайські та здебільшого індійські іммігранти в США. Вони приїхали в нову країну щоб діти стали професорами в унівеситетах, засновниками компаній, тощо. Це ніяк не поєднується з сидінням на велфері тому що діти тих хто сидить на велфері та прибирає за готівку теж в більшості випадків будуть сидіти на велфері та працювати за готівку

Це настрій на життєву позицію та поставлені цілі. Досить подивитись як позиціонують себе китайські та здебільшого індійські іммігранти в США. Вони приїхали в нову країну щоб діти стали професорами в унівеситетах, засновниками компаній, тощо. Це ніяк не поєднується з сидінням на велфері тому що діти тих хто сидить на велфері та прибирає за готівку теж в більшості випадків будуть сидіти на велфері та працювати за готівку
Я скажу те що бачу. Ті хто приїхали раніше, десь в 2000 х непогано себе чухають. В дуже багатьох діти мають вищу освіту і непогані професії. Всі мають своє житло. Ті що приїхали з початку війни, то інша історія. Більшість із них бачать себе тут тимчасово. Ну це поки, що дальше побачимо. Але я знаю і багато позитивних моментів. Наприклад в нашому університеті, навчається біля ста українців. Це з тих хто біженці. Превелися з українських ВНЗ, або здобувають другу спеціальність.

немецкий язык у 80 %  - 0

Більшість, хто говорить, як важко вивчити мову, то все відмазки.
Якщо людина реально хоче вивчити мову і займається кожен день, вивчить мову.
Я знаю людину, яка з початку війни переїхала в Норвегію і вивчила мову за рік, бо не хотіла «прибирати». А є такі, що за 20 років життя в Англії не знають англійської.

А воно здебільшого або велфер або саме дно в ієрархії.
люди втекли пересидіти від війни.
їм та інтеграція переважно нафуй не впала.
їм і вдома було ок, якби не війна

ті 10-15% які виїхали заробітчанствувати, ну то ті і вписуються, наскільки можливо

Неможливо інтегрувати дітей, якщо батьки не інтегровані та на маргінальних межах суспільства. Діти будуть здебільшого  саме там де їх батьки. Це замкнуте коло.
Можливо. Але ми про це дізнаємось через кілька років. Бо ти уявляєш маленьких дітей, а багато хто вивіз підлітків, там вже все по іншому і інтеграція батьків не обов'язкова.

ті 10-15% які виїхали заробітчанствувати, ну то ті і вписуються, наскільки можливо

Ага, зі Львова і Києва

Багатьом було так ОК, що в Європі так небуде. І це для них шок.

Була нещодавно інфо ,що наші біженці менше за все працевлаштовані у Німеччині ,там щось 25%. Так виявляється ,що у Німеччині є практика праці неофіційно  ;o .Провів таке собі опитування серед знайомих дівчат ,і таки да ,є така практика ,сидять на соціалі і працюють не офіційно  :laugh: .Так до чого це я "і ці люди забороняють нам колупатися у носі"  :D .
Я так зрозумів що уряд і не сильно з цим бореться ,усіх все влаштовує.Може хто там живе поправить мене та внесе ясність
нумерна головка не даром має кінінговий бізнес-там свої і працюють на "бізнесмена в труселях".

Багато хто втік не стільки від війни, скільки перечекати на велфері, доки все заспокоїться. Потім повалять назад, скільки би нам тут не розповідали, що багато не повернеться.

дурь якась.
Жодної дурі.

Заробітчанки які тут по 10-20років мають свій ритм
3 місяці тут і 3 місяці в Україні
Працюють вахтами по 250год місяць тобто по максимуму на напрацьованій роками клієнтурі 
Витрачають тут на життя  мало.
В Україні витрачають норм
Заробіток з їх слів 2.5 к євро місяць тобто 7-8кіло за квартал
15к євро в рік
Одна їде назад а сестра (сусідка знайома) її тут міняє. Потім навпаки

Сенс  в тому що родина в Україні є не відірвана
Справи в Україні робляться
Діти батьки догдядаються
Квартири купляються особливо коли дно 2008 2015  та ремонтуються
Здаються в оренду  і контролюються
Єбипет двічі рік

І то не ноухау українців
Балкани з 90х теж в таких ритмах. Та навіть словачки бо то економить гроші

Є роботи (доглядові чи домашні) де інспектор фінанцполіцай ніколи не влізе. Оскільки довести чорнороботу в приватному домогосподарстві нереально.

Нахіба таким заробітчанам  легалізація?
Щоби відкладати на 500 є менше якщо як самозайнятий платити страхівку мед і пенс чи отримувти вдічі оформившись в путцфірму з якимись неадекватами?
Щоби мати надбудову яка нах не потрібна і нічого не гарантує

Кумедна логіка

Пенсія?
На пенсіон потрібно пахати повнийчас (а в путцфірсмі того не буде а буде неповний час) і потрібно повних 60місяців і пенсія буде нараховпна лише  в 67років (25є за 1 рік стажу при зп і балах  путцфрау що платять тут клінінгові фірми )

Заробітчани з сіл ЗУ не фантазують
А купляють Львів і здають нерухомість
То їх пенсія а не мрії про соціал (якого тим паче в АТ не так просто отримати )

Українська пенсія в Нееці (допомога по старості) хай навіть мізер все ж в 60р а не в 67

З окупованого кацапами сходу то є інший контингент.
Їм до альп далеко і їм незрозуміло.
...

Теж питав в чому проблема легалізації
Жіночка що приходить  прибирати +/- пояснила.
Мені пох чи вона чи сестра її
Фінанцполіцай в двір мені  не зайде. А навіть якби уявити то що?
Яка претензія???

В вас працює  начорно прибиральниця?
Смішно було б почути таку  дурню

Дурня є
Але вона зворотня
Працювпти їм набіло

Жодної дурі.

Заробітчанки які тут по 10-20років мають свій ритм
3 місяці тут і 3 місяці в Україні
Працюють вахтами по 250год місяць тобто по максимуму на напрацьованій роками клієнтурі 
Витрачають тут на життя  мало.
В Україні витрачають норм
Заробіток з їх слів 2.5 к євро місяць тобто 7-8кіло за квартал
15к євро в рік
Одна їде назад а сестра (сусідка знайома) її тут міняє. Потім навпаки

Сенс  в тому що родина в Україні є не відірвана
Справи в Україні робляться
Діти батьки догдядаються
Квартири купляються особливо коли дно 2008 2015  та ремонтуються
Здаються в оренду  і контролюються
Єбипет двічі рік

І то не ноухау українців
Балкани з 90х теж в таких ритмах. Та навіть словачки бо то економить гроші

Є роботи (доглядові чи домашні) де інспектор фінанцполіцай ніколи не влізе. Оскільки довести чорнороботу в приватному домогосподарстві нереально.

Нахіба таким заробітчанам  легалізація?
Щоби відкладати на 500 є менше якщо як самозайнятий платити страхівку мед і пенс чи отримувти вдічі оформившись в путцфірму з якимись неадекватами?
Щоби мати надбудову яка нах не потрібна і нічого не гарантує

Кумедна логіка

Пенсія?
На пенсіон потрібно пахати повнийчас (а в путцфірсмі того не буде а буде неповний час) і потрібно повних 60місяців і пенсія буде нараховпна лише  в 67років (25є за 1 рік стажу при зп і балах  путцфрау що платять тут клінінгові фірми )

Заробітчани з сіл ЗУ не фантазують
А купляють Львів і здають нерухомість
То їх пенсія а не мрії про соціал (якого тим паче в АТ не так просто отримати )

Українська пенсія в Нееці (допомога по старості) хай навіть мізер все ж в 60р а не в 67

З окупованого кацапами сходу то є інший контингент.
Їм до альп далеко і їм незрозуміло.
...

Теж питав в чому проблема легалізації
Жіночка що приходить  прибирати +/- пояснила.
Мені пох чи вона чи сестра її
Фінанцполіцай в двір мені  не зайде. А навіть якби уявити то що?
Яка претензія???

В вас працює  начорно прибиральниця?
Смішно було б почути таку  дурню

Дурня є
Але вона зворотня
Працювпти їм набіло

Знову почалися охуїтєльні історії про путцфрау-рантьє з Відня…

Як на мене, Україна за Ющенка/Порошенка сильно вiд України вiдрiзняеться,чим  була та Україна  яку колись покидав я.  (Тобто в минулому столiттi) Не вiрилось що стане краще.
А Стало набагато краще як  жити  так i жити iнакше
В той час виїджали по сутi своїй   назавжди.
Тепер же абсолютна бiльшiсть хоче повернутися.
Друга справа що "цей дощ надовго". Тобто вiйна - надовго.
Тому люди адаптуються.
 Жiнки адаптуються набагато краще чоловiкiв.
Всюди жiнки адаптуються   краще, незалежно вiд  країни де треба  адаптуватися

Останнє редагування: 10 лютого 2024 20:53:30 від Fata Morgana

Багато хто втік не стільки від війни, скільки перечекати на велфері, доки все заспокоїться. Потім повалять назад, скільки би нам тут не розповідали, що багато не повернеться.
700км від Львова до Відня то не еміграція
Не потрібно натягувати

Луганськ є вдвічі далі  від Львова

Відень є перша столиця для галичан в індустріал епоху
Чимало схожого
І близько до ментальності словян

А німці особливо норд то  лайно
Не як система в загальному  але як сусіди.
Зверхність що маскується показною толеранцією.
В тих хто маскує
Але чимало  і не маскує і голосує за АдН

З іншого боку
По статистиці 15% іноземців в фрн агресивно проти інтеграції
+40% інтегруватися не хочуть
Тобто 55% маючи навіть мовну та трудову інтеграцію є противники інтеграції.
На питання чи вважаєте ви себе німцями 60% кажуть ні

І мова не про муслімів
А про братів наших поляків
Що живуть серед германців по 15років і навіть більше ті що ще до вступу в ЄУ приїхали

Гугліть статистику щоб очі трохи відкрилися

700км від Львова до Відня то не еміграція
Не потрібно натягувати

Луганськ є вдвічі далі  від Львова

Відень є перша столиця для галичан в індустріал епоху
Чимало схожого
І близько до ментальності словян

А німці особливо норд то  лайно
Не як система в загальному  але як сусіди.
Зверхність що маскується показною толеранцією.
В тих хто маскує
Але чимало  і не маскує і голосує за АдН

З іншого боку
По статистиці 15% іноземців в фрн агресивно проти інтеграції
+40% інтегруватися не хочуть
Тобто 55% маючи навіть мовну та трудову інтеграцію є противники інтеграції.
На питання чи вважаєте ви себе німцями 60% кажуть ні

І мова не про муслімів
А про братів наших поляків
Що живуть серед германців по 15років і навіть більше ті що ще до вступу в ЄУ приїхали

Гугліть статистику щоб очі трохи відкрилися

Ну Реміграцьон не на рівному місці зʼявилася в Німеччині

Via

Дивні якісь претензії. В попередніх серіях кричали, що біженці мають повернутися, що кошти біженці мають Зеленському віддати, а це раптом свіжий закидон про недостатню інтеграцію і погану німецьку.
Вибачайте, але як вже є, не догодили вам.
Мій брат живе в Німеччині 30 років, його діти (мої племінниці) чудово інтегрувалися. Але вони повертатися не планували.
А ми живемо, як літаки - завжди на вильоті. Що буде далі, побачимо.

Якась суцільно депресивна гілка. Я очікував що наші переселенці швидше та краще інтегруються

Інтегруються і не мало. Я про це писав, але дехто не бажає цього помічати. Найкраще і практично без проблем інтегруються працівники із хорошими робітничими професіями: слюсарі, електрики, водії вантажівок, будівельники...

хоча би тому що вони культурно ближчі ніж сірійці та суданці.

Наша культура не завжди сприяє кращій інтеграції. Вже писалось немало: наші люди мають негативний вагар совка, де - не бажають працювати на мало престижних роботах, не здатні працювати дуже інтенсивно і т.і...
 Нас у совку навчали любити творчість Достоєвського, Пушкіна..., а це далеко не завжди кращі навики для інтеграції у виробничі процеси нормального життя. Тим не менше, не бачу, щоб сирійці, суданці...швидше інтегрувались. Це - неправда.

А воно здебільшого або велфер або саме дно в ієрархії.

Якщо приїжджає жінка із дітками, її забезпечують всім необхідним, вона що, відразу повинна кидатись до роботи із ганчіркою? Є можливість: організовують життя (самотнім жінкам це важче) - облаштування житла, влаштування дітей до школи, садочка, лікарі і т.і..., дальше вивчення мови, дальше пошук і перенавчання. Поступово влаштовуються. Все буде гаразд. Дякую німецькому народу за толерантність до представників мого народу.

В той час виїджали по сутi своїй   назавжди.
Перші галичани поїхали за поляками ще в 90ті
І не назавжди
По італіям
"Назавжди" то за океан

Поляки в більшості не вважають в АТ що вони є в якісь "еміграції"
Живуть своїм життям.

То лютий совок  в макітрі
Вважати що коли ти з мостиськи переїхав в перемишль 20км то попав в еміграцію
То понти і/або тупість перших років життя за кордоном Неньки
Шок
Що з часом минає
Мусить минути бо інакше не норм

Маркер
І якщо в Україні читається звідси  понт і/або тупняк зверхності до Неньки то означає одне

Індивид не адаптований
І є далі в шоковому стані

Дякую німецькому народу за толерантність до представників мого народу.
То не народ потрібно дякувати
А конвенцію і єу дерективу про субсидіарний захист.
В народі особливо хто сам  є на програмах допомоги є чимало уєбанів

Не потрібно видавати уявне чи урядом намальоване за реальність
Вона може злетіти в одні вибори

Поруч Данія з тими самим германським менталітетом
Але зовсім з іншим ставленням
Багато там є українців щоби "дякувати"
В чому трабл?

Так отож)

Тобто українські біженці найобують країну яка дала захист,гроші та житло?Таке собі досягнення

Тобто українські біженці найобують країну яка дала захист,гроші та житло?Таке собі досягнення

Та це тут видають мало не за досягнення  :gigi: Мабуть, ті прибиральниці в Лемберг.АТ ще й соцдопомогу отримують  :weep:

N88

Більша частина "біженців" просто опортуністичні шукачі кращої долі і шари.

Перші галичани поїхали за поляками ще в 90ті
І не назавжди
По італіям
"Назавжди" то за океан

Поляки в більшості не вважають в АТ що вони є в якісь "еміграції"
Живуть своїм життям.

То лютий совок  в макітрі
Вважати що коли ти з мостиськи переїхав в перемишль 20км то попав в еміграцію
То понти і/або тупість перших років життя за кордоном Неньки
Шок
Що з часом минає
Мусить минути бо інакше не норм

Маркер
І якщо в Україні читається звідси  понт і/або тупняк зверхності до Неньки то означає одне

Індивид не адаптований
І є далі в шоковому стані

Справжня еміграція це в Австралію, не менше  :weep: 

От Ізя місцевий - справжній емігрант, все інше то таке, туризм  :rotate: 

Більша частина "біженців" просто опортуністичні шукачі кращої долі і шари.
А ще страх за майбутне.
 Те що ти написав - Це звичайнi люцькi якiстi.
Далеко не всi люди взаглi придатнi на героїзм.
Я би навiть сказав мало хто...

N88

А ще страх за майбутне.
 Те що ти написав - Це звичайнi люцькi якiстi.
Далеко не всi люди взаглi придатнi на героїзм.
Я би навiть сказав мало хто...

Та я не засуджую, сам далеко не герой.
Але "бігти" і "просити" швидко стає долею / способом життя.
Це яма і залежність з якої дуже важко вийти.

Ну і фільм "Догвіль" маст хев до перегляду.

брат живе в Німеччині 30 років, його діти (мої племінниці) чудово інтегрувалися. Але вони повертатися не планували.
А ми живемо, як літаки - завжди на вильоті. Що буде далі, побачимо.
Я важаю що добитися яких небудь успiхiв  проживаючи в эмiграцїї можливо тiльки тодi коли своїй справi цiлковито бути вiдданим. Не розриваючись на 2 стiльцi, на котрих так обо   iнакше порядно не всидиш.

Потому и обречены на 10-20-30 лет такого себе проживания без какой либо интеграции те, кто 3 месяца тут, типа, делает своё дело, что бы потом 3 месяца за заработанное стоить годами хату под Свалявой.
Або одне або iнше. З такими нi тут нi там не будуть рахуватись...
Але "бігти" і "просити" швидко стає долею / способом життя.
Це яма і залежність з якої дуже важко вийти.
А на це вже є Шевченко:  "У кожного своя доля i свiй шлях широкий..."
або "Каждый человек кузнец своего счастья"  i Т.П.

Останнє редагування: 10 лютого 2024 22:33:27 від Fata Morgana

Via

Я важаю що добитися яких небудь успiхiв  проживаючи в эмiграцїї можливо тiльки тодi коли своїй справi цiлковито бути вiдданим. Не розриваючись на 2 стiльцi, на котрих так обо   iнакше порядно не всидиш.

Потому и обречены на 10-20-30 лет такого себе проживания без какой либо интеграции те, кто 3 месяца тут, типа, делает своё дело, что бы потом 3 месяца за заработанное стоить годами хату под Свалявой.
Або одне або iнше. З такими нi тут нi там не будуть рахуватись...
А на це вже є Шевченко:  "У кожного своя доля i свiй шлях широкий..."
або "Каждый человек кузнец своего счастья"  i Т.П.
Десь так. Я недостатньо віддана справі еміграції, що ж поробиш. І здебільшого біженці такі самі, не віддані.
На відміну від емігрантів. Молодь, яка вирішила тут залишитися, рве жили і рано чи пізно інтегрується.

То не народ потрібно дякувати

Працює народ і забезпечує матеріальний добробут, податки. Крім того я спілкуюсь із багатьма німцями і більшість із них бажають допомагати українцям. Тому я ще раз дякую німецькому народу та їхній державі за допомогу.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія