Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пенси, готові ?

Re: Пенси, готові ?

А хронологія теж не така?
так коли рішення знайшли ? Між 27 грудня та 3 січня ? В новорічну ніч ? Ти якої думки ?  :weep:

Чи це як тост звучало? Та нахуй вони нам надо без них справимось ! За шо і випили

так коли рішення знайшли ? Між 27 грудня та 3 січня ? В новорічну ніч ? Ти якої думки ?  :weep:

Чи це як тост звучало? Та нахуй вони нам надо без них справимось ! За шо і випили
Як приклад, між датами прийшла інфа з ЄС, це ж не складно зрозуміти

Як приклад, між датами прийшла інфа з ЄС, це ж не складно зрозуміти
це яка? Орбан блокував рішення про допомогу аж до саміту

це яка? Орбан блокував рішення про допомогу аж до саміту

Так, всі питання до Шмигаля.
Його слово поки що останнє в темі пенсій

Для Шмигаля завжди є план "б". Друкарський верстат.

Для Шмигаля завжди є план "б". Друкарський верстат.

Ви так кажете, наче він його сконструював :)

Ви так кажете, наче він його сконструював :)

і що це має означати?

так а які взагалі можуть бути підвищення пенсій, прибутки у підприємств тощо під час війни?

Це ми тебе спитаємо коли Зеленський примусить німців відати твою допомогу Україні

Це ми тебе спитаємо коли Зеленський примусить німців відати твою допомогу Україні

ооо, та шмара сюди не потикатиметься до перемоги, а от на виплати репарацій буде тут як тут, ще й ветеранів ліктями в черзі розштовхуватиме  :laugh:
ото хіба сконає в екзилі, бо таки ж вже не дівка

Вот ведь как бывает в жизни!
Я тут, давеча, написал в какой то из веток - мол ежемесячно, за счёт того, что свою работу работаю  плачу пенсии как минимум 20 бабушкам и дедушкам. И мол беречь меня надо ..
Так тут некоторые гигикать стали, мол фули там тво "копейки"....пенсам в Украине Штаты платят пенсию. А мол ты , Камрад, нахер никому не нужен...
А тут вон оно как бывает... :D
Может хоть сейчас что то дойдет до кого нить..
до цього часу америка і платила тому закрий "варєжку". а тепер побачимо як ТВОЇ гроші наповнять пенсійний фонд і побачимо твою вагу в тому. :D  " Можєт хоть сейчас что то дойдет до кого нить". тому в воєнкомат і на фронт-вибивати каців і гроші з них на країну. B-)

до економіки а там шмигаль підручний. все на плечах найвеличнішого і що він вирішить,то депутани і проголосують. включити станок-ось тоді шмигаль і рване рубильник.
 Як ви думаєте-ЩО вони ,молоді і здібні вирішать? :D Бо гамлета з себе вони робити не будуть і думати довго теж. папір є,фарба ще є і навіть електрика знайдеться- хрустітиме в пачках аж любо буде чути.

ти його сам дивився?  :laugh:

- доходи Державного бюджету України у сумі 1.768.451.156,3 тис.грн
- видатки Державного бюджету України у сумі 3.309.047.585,4 тис.грн

Пріоритети державного бюджету:
1 трлн 692,6 млрд грн – сектор оборони і безпеки.

ПФУ на 2024 рік закладено 321.767.649,2 тис.грн

Сам здатен порахувать доходи мінус пріоритетне фінансування? Вистачить тобі на пенсію без західних коштів?
у нього з хімією добре а от зматематикою у діда швах. тому у нього автомат і відро патронів,на шашклики вистарчить постріляти сусідську худобу.

Наскільки я знаю, пенсії платяться з українського бюджету.
з американських грошей доплачується якась сума, компенсація, толком не знаю...
так що не треба лякати нас американським доларом)
і не таке переживали)

Подумати як можеш бути корисним, а будеш корисним - вмерти з голоду не дадуть
Як саме може бути корисний 80 річний дідусь з деменцією, або лежачий?

і не таке переживали)

Якщо і не таке,  то вам 80+? )))

і не таке переживали)

Це просто шикарно  :facepalm1:
Прямо над твоїм повідомленням відповідь на моє, де я навів цифри цьогорічного бюджету. Можеш порахувати, там прості дії на віднімання.

Економічна, фінансова, ядерна та цивільна безпека

На цілі у законопроєкті передбачено виділити 9,654 млрд дол. Вони включатимуть:

7,85 млрд дол. на пряму бюджетну підтримку України. При цьому законопроєкт передбачає заборону на відшкодування пенсій за рахунок прямої бюджетної підтримки США

Ну все, Юлькі DiDUS і компанія перейдуть в опозицію до Зе!

Німців? А ти зараз де? Невже в Україні?
Зовсім грунт під ногами втратило?

ооо, та шмара сюди не потикатиметься до перемоги, а от на виплати репарацій буде тут як тут, ще й ветеранів ліктями в черзі розштовхуватиме  :laugh:
ото хіба сконає в екзилі, бо таки ж вже не дівка
Здохни, падаль.

Німців? А ти зараз де? Невже в Україні?
Зовсім грунт під ногами втратило?
А чого ви так сполошилися?

Чи в Німеччині отримувати допомогу норм, а в Україні зась?

Здохни, падаль.
Це ви українцю в Україні побажали. Походу він правий.

Це ви українцю в Україні побажали. Походу він правий.
Не українцю, а мразі, яка у мене давно в ігнорі через надмірну огидність, і яку я ніколи не зачіпаю, бо смердить.
А вам звісно правий будь-хто, хто відповідає вашому єдиному критерію.
То ви, ШМАРА, вважаєте, що сьогодні варто підвищувати пенсії тим, в кого вони, наприклад, 20-30 тис. гривень?

ПС Можна я надалі називатиму вас ШМАРОЮ, бо вважаю що це правда і цілком доречно?

Здохни, падаль.

та швидше ти здохнеш, п'явка стара  :laugh:

Не українцю, а мразі, яка у мене давно в ігнорі через надмірну огидність, і яку я ніколи не зачіпаю, бо смердить.
А вам звісно правий будь-хто, хто відповідає вашому єдиному критерію.
То ви, ШМАРА, вважаєте, що сьогодні варто підвищувати пенсії тим, в кого вони, наприклад, 20-30 тис. гривень?

ПС Можна я надалі називатиму вас ШМАРОЮ, бо вважаю що це правда і цілком доречно?

ото вже де тупорила мразота  :laugh:
ти ж відповідаєш на мій пост, як ти його бачиш якщо він в ігнорі, підкацапниця недолуга?
імбецилка, сходи там до ветеринара німецького, може щось випише тобі від сказу, ти ж на соціалі, німці оплатять  :peremoga:

і де вони таких беруть  :D

да, мені теж цікаво - це дівчина, чи хлопець? чи трансвестит?

Там, якщо поставити  максимальний ліміт на пенсіонерів, які отримують більше 30,000 грн в місяць, то можна платити багато місяців всім іншим з рiзниці.

Там, якщо поставити  максимальний ліміт на пенсіонерів, які отримують більше 30,000 грн в місяць, то можна платити багато місяців всім іншим з рiзниці.
як варіант
бо є пенсії і більші за 100 тис

Так Гройсман зробив свого часу гарну справу. Обмежив пенсію десятою мінімальними заробітними платами.
Тобто на сьогодні це 23600. Воно начеб то й не зовсім законно, але працює й понині.
 Але це не стосується спеціальних пенсій, які сплачуються згідно окремих законів, нажаль.

Що тут? Мирослава казиться?
Юлькі скажуні останнім часом.

Що тут? Мирослава казиться?
Юлькі скажуні останнім часом.

шарахається від правди як чорт від ладану  :laugh:

так а які взагалі можуть бути підвищення пенсій, прибутки у підприємств тощо під час війни?
Ви читали гілку? В ній мова зовсім не про підвищення, а навпаки.
Хоча чого вам турбуватись? Бундес уряд про вас піклується значно краще, аніж ПФУ.

Ви читали гілку? В ній мова зовсім не про підвищення, а навпаки.
Хоча чого вам турбуватись? Бундес уряд про вас піклується значно краще, аніж ПФУ.
Та ну? А це про що?
"Гроші, виділені на бюджетну підтримку, не можуть використовуватись для відшкодування пенсій"
І чому вас хвилює виключно Бундес, а не хвилює Канада або США?
Та й Бундес чомусь хвилює лише стосовно мене, і не хвилює стосовно інших численних дописувачів - Вії, Орельки, Росинки, багатьох інших

Моя сусідка в 2019 кричала: "Хоть і гірше - за те інше !!!"
Я в захваті!!!!!!!
Деріть цих сук, яким підвищення пенсій і введення майже безмежних субсидій муляло!!!
Я в захваті :heart:  :heart:  :heart:

Та ну? А це про що?
"Гроші, виділені на бюджетну підтримку, не можуть використовуватись для відшкодування пенсій"
Це не про підвищення, а про спроможність Уряду України взагалі виплачувати пенсії своєчасно і в повному обсязі.

І чому вас хвилює виключно Бундес
Мене? Хвилює? Анітрохи. Радію за вас, от і все.

Гроші, виділені на бюджетну підтримку, не можуть використовуватись для відшкодування пенсій", – йдеться у тексті законопроекту.

Не виділять взагалі ніяких грошей, немає що обговорювати.

Моя сусідка в 2019 кричала: "Хоть і гірше - за те інше !!!"
Я в захваті!!!!!!!
Деріть цих сук, яким підвищення пенсій і введення майже безмежних субсидій муляло!!!
Я в захваті :heart:  :heart:  :heart:
Бач як вдало вийшло, приємно що людині так добре. А вибрали б Підра, і ти б не отримав цього оргазму.

Це не про підвищення, а про спроможність Уряду України взагалі виплачувати пенсії своєчасно і в повному обсязі.
Здається, у березні планувалося чергове підвищення. У розрахунку на що? Тож йдеться НАСАМПЕРЕД про можливість виплачувати підвищені пенсії.

Тож йдеться НАСАМПЕРЕД про можливість виплачувати підвищені пенсії.
Так власних коштів наразі не вистачає на сплату пенсій без підвищення. Фірштейн?
Де в старт топіку ви побачили щось про підвищені?

Радію за вас, от і все.
З приводу чого?
Дивіться, як цікаво виходить. ЩО Б я не написала - прихильники певної політсили миттю злітається, ядуча піна летить на всі боки.
Написала би : "Треба будь що, навіть ціною армії, підвищити пенсії (йдеться, звісно, про високі)!"  - прихильники певної політсили дружно волала би :"Ач яка! Не хоче підсилення армії! Бундес!!!".
Написала : "Під час війни всі можливі кошти треба спрямовувати на армію, пенси з пенсіями вищими за 20 тис. потерплять" - прихильники певної політсили вишкірила зуби :"Ач яка! Їй байдужі пенси в Україні!!! Бундес!!!"
Не маю сумніву, якщо напишу : "Путєн - хуйло" - так само полетить ядуча сектантська слина.
Які ж ви огидні...

Так власних коштів наразі не вистачає на сплату пенсій без підвищення. Фірштейн?
Де в старт топіку ви побачили щось про підвищені?
Японскій городовой...Наступн ого місяця вони ще й будуть ПІДВИЩЕНІ!!! Включно з тими, що й сьогодні вищі за 20 тис гривень!!!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія