Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

єдиний спосіб як можна було запобігти війні

Показати зображення...

12/2008

Ви заступник голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики.Ви не раз висловлювались проти вступу України до НАТО. Яку позицію повинна займати Україна в зовнішній політиці?

Я не є противником вступу в НАТО. Я не є прихильником, а це різні речі. У ставленні до НАТО я є певним скептиком. Колись я молився на НАТО, а більшість фракції НУ та весь БЮТ були категорично антинатівські. Я постажувався свого часу в НАТО і за два тижні я перетворився в скептика. По-перше, я побачив абсолютно подвійні стандарти. Побачив неймовірну фальш, брюссельську бюрократію, і побачив принцип „валіза без ручки: і нести важко, і кинути шкода“. Як на мене, доки буде НАТО, доти буде гальмуватися процес створення європейської системи безпеки. І другий момент, який мені здається дуже добрий, як замінник НАТО, коли ми говоримо про реальну безпеку. А фактором безпеки вважаємо нестійкі режими Африки, Азії, які становлять загрозу створення ядерної зброї. То напевне треба думати не про ПРО в Чехії і Польщі, хоча тут не бачу жодних проблем. А мабуть треба думати про систему євроазіатської дуги, згадавши, що Євразія – це не лише Росія, там і Японія, і Південна Корея, Китай, Індія, Туреччина. Я великий прихильник цієї ідеї. В цю дугу включаються і українські станції ПРО, і в Азербайджані, і там, де є вплив американців та росіян. Вихід на Китай, який дуже хоче, щоб його сприймали як цивілізовану країну. І контакти з Росією – це ті договори, які потім не можна переступати. А Україна фактично в центрі цього стику. А що стосується вступу України в НАТО, я його оцінюю так. НАТО має підвищити рівень безпеки. Якщо якийсь акт, пов’язаний з НАТО, знижує рівень безпеки, це абсолютно протилежне тому, що ми закладаємо в поняття безпеки. І в 2004 році НАТО зробило дуже грубу помилку. Вони в попередній рік відкинули прохання Кучми про ПДЧ і в 2004 році категорично не сприймали вступ України до НАТО. Я особисто спілкувався з генсеком НАТО і відповідь була: не треба вам НАТО, дружіть з Росією, ви позаблокова країна, ми вам допоможемо отримати нейтральний статус. Тоді вступ України в НАТО не помножував загрозу. Росія була зайнята своїми внутрішніми питаннями. В Україні не було жорсткої опозиції проти НАТО. Сьогодні вступ до НАТО загрожує Україні, створює збурення серед сусідів. За якими мотивами ми тепер йдемо до НАТО?
https://ukrzurnal.eu/ukr.archive.html/593/

Re: єдиний спосіб як можна було запобігти війні

Війна була неминуча. Це було лише питання часу. Інша справа, що, можливо, можна було підготуватись краще.

Військовий бюджет фашераші - $50 мільярдів
Військовий бюджет України - $5 мільярдів.

В 2020 вся розхідна частина бюджету складала 42 млрд. доларів.

Був єдиний спосіб запобігти війні залишитися сателітом Росії
ні, чомусь на країни Балтії підари не напали

Але ж і на бєларусь не напали..

В 2020 вся розхідна частина бюджету складала 42 млрд. доларів.

Не кажіть про це портнікафу та його адептам на ФУПі ;o

Немає сенсу спілкуватися з жулькоскотом
Це цинічні антиукраїнські мразі
Діяльність яких на Фупі є карним злочином

Так що, адепти не змогли скласти порівняльну табличку
Стільки зброї і еабоїч закупили до Зе, стільки при Зе а треба було ще стільки і хуйло б не напав…
Ну тоді нехай серуть  бокстерами :D

8-) це зараз взагалі немає значення…

Способів було 2:
а) Вступ в НАТО ще за часів Ющенко.
б) Наростити бюджет в 15-20 разів.

Але це з розряду "миші, станьте їжачками"...

потому что их сразу приняли в НАТО. А нас не собирались принимать. И не собираются.

Способів було 2:
а) Вступ в НАТО ще за часів Ющенко.
б) Наростити бюджет в 15-20 разів.

А шо, приймали?

Чи може ЄССРівці відкрили ринок для українських товарів?

Пальцем в небо короче.

Війна стой раз два)
Топікстартер - ідіот)

А шо, приймали?

Пальцем в небо короче.

А оце для кого написав?

Цитата: Але це з розряду "миші, станьте їжачками"...
Але це з розряду "миші, станьте їжачками"...

73% генетичного сміття яке населяло Україну на момент 2019 року ПРОГОЛОСУВАЛО ЗА ПУТ!НА І РУССКИЙ МІР, Після цього питання окупації всієї Україні з лояльним тупорилим скотом , було вирішено, і змінити це рішення не змогли прямі зустрічі керівника ЦРУ і когось з військових, з представниками Пут!на
Цей виблядочний нарід має сплатити за це ДУЖЕ ВИСОКУ ЦІНУ, я ще навить не знаю її масштабів , бо кінець не проглядається, і Зельць з Єрмаком мають високу підтримку і стійкість

але чи готові були українці платити 30-50% податку на воєнні цілі? війна як відомо - дорога справа.
Тепло, тепло...
І зараз не готові, під час страшної війни, коли стоїть питання - чи вижити державі та нації. Сміємось над кацапами, що готові жити в лайні ради вялічія, а самі мало чим ладні поступитись ради виживання. Варто висохнути струмку західних грошей - дуже невеселою стане картина.

73% генетичного сміття яке населяло Україну на момент 2019 року ПРОГОЛОСУВАЛО ЗА ПУТ!НА І РУССКИЙ МІР, Після цього питання окупації всієї Україні з лояльним тупорилим скотом , було вирішено, і змінити це рішення не змогли прямі зустрічі керівника ЦРУ і когось з військових, з представниками Пут!на
Цей виблядочний нарід має сплатити за це ДУЖЕ ВИСОКУ ЦІНУ, я ще навить не знаю її масштабів , бо кінець не проглядається, і Зельць з Єрмаком мають високу підтримку і стійкість
Іди нахєр, сміття

Нагадаю про ультиматум Хуйла в кінці 2021, НАТО збирай манатки і вали на кордони 1997 року.

Нагадаю про ультиматум Хуйла в кінці 2021, НАТО збирай манатки і вали на кордони 1997 року.

ну, мудре НАТО вирішило послати хуйла нах і хай українці повоюють 

ну, мудре НАТО вирішило послати хуйла нах і хай українці повоюють 
Ти не українець)
Тож сиди тихо, залупа емігрантська)

потому что их сразу приняли в НАТО. А нас не собирались принимать. И не собираются.
вони ж не вибирали Хама та клована в президенти

А шо, приймали?

Пальцем в небо короче.
Відкрили у 2017, а мудрий нарід схотів паржать "атопутіннападєт".

Тепло, тепло...
І зараз не готові, під час страшної війни, коли стоїть питання - чи вижити державі та нації. Сміємось над кацапами, що готові жити в лайні ради вялічія, а самі мало чим ладні поступитись ради виживання. Варто висохнути струмку західних грошей - дуже невеселою стане картина.
вибралі-жрітє

Запобігти війні могли лише США.
Вони постійно контактували відкрито впродовж 2021 року.
Байден - хуйло в Швейцарії, голова ЦРУ Бернс в Москві…
Про закриті канали комунікування взагалі мовчу, вони були, є, і будуть.

Сам зе підтверджує бачення Портникова Ось як зе реагує на пропозицію Трампа
Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву американського політика Дональда Трампа, зроблену напередодні у штаті Айова, про те, що він зможе швидко закінчити війну в Україні у разі переобрання на посаду голови Білого дому.
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20240117-shho-robitimete-koli-rf-napade-na-nato-zelenskij-vidpoviv-trampu/amp/
Проте іще в кінці 2018 за 100 днів до свого оьрання заявляв по суті те ж саме, що заявляє Трамп
Украинский шоумен, актер и лидер «Студии «Квартал 95» Владимир Зеленский рассказал в интервью Дмитрию Гордону, как бы он закончил войну на Донбассе.

«Давай порассуждаем. А какие есть пути? Какие вообще есть формы? Минские соглашения не работают. Правильно? Правильно. Идти туда войной? Я вообще против. Потому что я такой человек. Я может быть жесткий как руководитель в «Квартале», но я очень либерален. Я вообще считаю, что вся эта тема, все эти куски земли, я считаю, про человеческую жизнь. Вообще все. Поэтому, я бы взял человеческую жизнь и поставил, вот наша цель — сохраним людей. Поэтому любой вариант… мы туда пойдем армией… я убираю этот вариант», – сказал шоумен.

«Придется говорить. Ну придется говорить, хотим мы не хотим, через себя, хоть с чертом лысым готов договориться, лишь бы не умирал ни один человек. Я считаю, что это хотя бы первый шаг. Первый шаг — прекратить стрельбу и развивать свою страну», – добавил он.
Больше информации на портале Антикор: https://m.недостовірне джерело/articles/277362-vstrecha_s_russkimi_i_putinym_zelenskij_rasskazal_kak_zakonchil_by_vojnu_na_donbasse

— Навіть якщо Трамп нас не підтримує, уявімо, що ми не погодимося віддати наші території, тоді Дональд Трамп припинить допомогу нам і хуйло, скажімо, окупує нас через певний період. Тоді питання, що робитиме Трамп, якщо після України Росія окупує одну із країн НАТО? — зазначив Зеленський.
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20240117-shho-robitimete-koli-rf-napade-na-nato-zelenskij-vidpoviv-trampu/amp/
По суті, і за змістом і за баченням зе ставить хрест на своїй політиці до широкомасштабного вторгнення.

Тому не даремно кажуть, геройство є чийсь пройоп.

Ну, пагаваріл…
Це все в минулому
Що далі?

Ну, пагаваріл…
Це все в минулому
Що далі?
Запитувати зо далі потрібно у зе, у нього так феєрично легко це було, колись
Также Зеленский рассказал, как бы он вел переговоры с чертом лысым.

«Легко. Надо говорить все очень просто. Что вы хотите? Ваши условия, че вы к нам пришли? Написали пункты «шо надо ребята». Потом бы я взял эти пункты, честно говоря мир то надо на наших условиях. А вот наши пункты. Где-то посередине бы сошлись. Очень просто решить что. Не решай сам. Не делай из себя самого умного. Всегда найдется самый умный, всегда найдется человек
Больше информации на портале Антикор: https://m.недостовірне джерело/articles/277362-vstrecha_s_russkimi_i_putinym_zelenskij_rasskazal_kak_zakonchil_by_vojnu_na_donbasse

Запитувати зо далі потрібно у зе, у нього так феєрично легко це було, колись
Также Зеленский рассказал, как бы он вел переговоры с чертом лысым.

«Легко. Надо говорить все очень просто. Что вы хотите? Ваши условия, че вы к нам пришли? Написали пункты «шо надо ребята». Потом бы я взял эти пункты, честно говоря мир то надо на наших условиях. А вот наши пункты. Где-то посередине бы сошлись. Очень просто решить что. Не решай сам. Не делай из себя самого умного. Всегда найдется самый умный, всегда найдется человек
Дописувач iz sela продовжує сидіти з хуєм в роті і шукати винуватих, хуй з рота при цьому не виймає- цікаво)

Навіть зе бачить зараз тупі вкиди від трампа та близьких до трампа. Прикро що не бачив чи не хотів бачити своїх тупих вкидів, вкидів Гордону під час івідомого інтервью.

Навіть зе бачить зараз тупі вкиди від трампа та близьких до трампа. Прикро що не бачив чи не хотів бачити своїх тупих вкидів, вкидів Гордону під час івідомого інтервью.
Бла бла бла)

Бла бла бла)
Послухай і порівняй що говорить трумп і зо говорив зе.
Це близнюки браття.

Трумп їздить по вухах всього світу. Зе їздив по вухах меншої частини населення. Проте популізм одинаковий.

Сам зе підтверджує бачення Портникова Ось як зе реагує на пропозицію Трампа
Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву американського політика Дональда Трампа, зроблену напередодні у штаті Айова, про те, що він зможе швидко закінчити війну в Україні у разі переобрання на посаду голови Білого дому.
Проте іще в кінці 2018 за 100 днів до свого оьрання заявляв по суті те ж саме, що заявляє Трамп
Украинский шоумен, актер и лидер «Студии «Квартал 95» Владимир Зеленский рассказал в интервью Дмитрию Гордону, как бы он закончил войну на Донбассе.

«Давай порассуждаем. А какие есть пути? Какие вообще есть формы? Минские соглашения не работают. Правильно? Правильно. Идти туда войной? Я вообще против. Потому что я такой человек. Я может быть жесткий как руководитель в «Квартале», но я очень либерален. Я вообще считаю, что вся эта тема, все эти куски земли, я считаю, про человеческую жизнь. Вообще все. Поэтому, я бы взял человеческую жизнь и поставил, вот наша цель — сохраним людей. Поэтому любой вариант… мы туда пойдем армией… я убираю этот вариант», – сказал шоумен.

«Придется говорить. Ну придется говорить, хотим мы не хотим, через себя, хоть с чертом лысым готов договориться, лишь бы не умирал ни один человек. Я считаю, что это хотя бы первый шаг. Первый шаг — прекратить стрельбу и развивать свою страну», – добавил он.
надапростапірістатьстрілять :weep:

Ну, пагаваріл…
Це все в минулому
Що далі?
вибралі-жрітє, можна щє паржать "затопутіннападєт"

вибралі-жрітє, можна щє паржать "затопутіннападєт"
насолоджуєшся?

Не обирати Блазнів, які відверто працювали на Москву

Не обирати Блазнів, які відверто працювали на Москву
Іди нахєр, єблан)

а цей все кінець виглядає. І ніхто з прихильники певної політсили не проти оцих делітів антиквв носкофих соломонів. Головне що вони теж ненавидять обідчика сивочолого.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія