Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Короткі контракти в арміі для літніх людей ?

Чи буде таке в рекрутінгу?
Гадаю що всім зрозуміло що у 60 це не у 25 і навіть не у 50.
Велика різниця. Півроку ще літня людина протягне, а за рік без всяких кацапів сконає. Звісно з корекцією зарплатні.
Що там демографією в Україні ? Скільки тих кому 60 і більше.?

Велика різниця. Півроку ще літня людина протягне, а за рік без всяких кацапів сконає. Звісно з корекцією зарплатні.
Наскільки короткі? Брати людину вчити 2 місяці і через півроку відпускати - ми точно таке потягнемо)

.

хз. Я вже передивлявся на LobbyX. Всюди свої вимоги. І як писав десь medved - будеш писати десятки резюме і не дочекаєшся відповіді. Хіба ще сире питання.

Моя ідея - взагалі, всім давати короткі контракти від пів року до 3 років по бажанню. І робити часту зміну воюючих. Тобто повоював рік, прийшов додому, відпочив, через рік можна знову. Щоб дати воїнам відпочинок. На короткі сроки, багато хто піде.
А зараз - контракт або мобілізація до кінця воєнних дій. Це людей і лякає, скільки ще триватимуть ці дії рік чи 10 років

я б уклав і не короткий контракт -але з умовою - як мінімум до настання пенсійного віку, щоб гарантувати хоча б більш менш достойну пенсію. Але - ні атвєта ні прівєта.
В той же час, в Чехії я можу працювати ще хоч 30 років. І ніхто навіть не ЗАЛУПнеться

Re: Короткі контракти в арміі для літніх людей ?

A який сенс? Кожну людину треба навчити, адаптувати до команди, спрацюватися…

кожному доведеться воювати, але там професії різні - від бухгалтера до програміста

Доречі можна як в Ізраїлі або Швейцарії - всім громадянам проходити військову підготовку, незалежно від того, чи буде людина мобілізована, чи буде воювати.

це все вирішується протягом МАКСИМУМ півроку. А людина може ще років 7-10 бути корисною, навчати інших і тд
чим вам не вгодить, наприклад технік F16 чи оператор Patriot +50 років?  Який зможе ще мінімум 10 років бути в строю

кожному доведеться воювати, але там професії різні - від бухгалтера до програміста

Доречі можна як в Ізраїлі або Швейцарії - всім громадянам проходити військову підготовку, незалежно від того, чи буде людина мобілізована, чи буде воювати.

Люди - не роботи. Якщо ви коли-небудь керували підлеглими, то розумієте про що я. Тим більше, коли молодь дає накази підлеглим, які в 2 рази старші ітд.

це має сенс бо пенси можуть воювати влітку на передку, або в тилу на зимних квартирах. Можна пенсів і замість поліції на блок-постах, а молодих на фронт... Є ж багато пенсів з військовою спеціальністю, ті хто з вищою освітою - то мають і офіцерські звання.

Більше ніж інших.
Йдемо?

Є 60+, але тільки ті хто зайшов до цього віку і дають пітвердження при його бажанні служити далі. Тут все залежить від професійних якостей та здоровʼя. Бува жорстка відмова, бува пропонують служити далі.
 В 2022 році на вік не дивились. Як і на здоровʼя. Так в авіації, хз як у інших.

Люди - не роботи. Якщо ви коли-небудь керували підлеглими, то розумієте про що я. Тим більше, коли молодь дає накази підлеглим, які в 2 рази старші ітд.
Тому сама ефективна армія це якраз 18-28) і повірте мені про це знає і Залужний і герасимов, тільки у другого така армія буде - через пару років - у нас навряд)

яка ж ти єбанута :facepalm1:

У меня знакомый по институту, инвалид, 3 группа, ходит с палочкой. Неплохой специалист, работал начальником цеха крупного предприятия. Недавно вызывали в военкомат, предложили работать в ПВО или связи инженером. Сказал, что согласится, если дадут гарантию, что не пошлют в горячие точки, возраст и здоровье уже не те. Гарантии не дали, разговор окончился ничем. Вероятно, если бы как-то привлекли таких людей, соглашаясь на их условия,то можно было бы найти множество возрастных спецов. 

У меня знакомый по институту, инвалид, 3 группа, ходит с палочкой. Неплохой специалист, работал начальником цеха крупного предприятия. Недавно вызывали в военкомат, предложили работать в ПВО или связи инженером. Сказал, что согласится, если дадут гарантию, что не пошлют в горячие точки, возраст и здоровье уже не те. Гарантии не дали, разговор окончился ничем. Вероятно, если бы как-то привлекли таких людей, соглашаясь на их условия,то можно было бы найти множество возрастных спецов. 

ну я не інвалід, і щодня полумарафон 20 км, але ніхто нє прівлєкаєт

щодня 20 км?

покажи скрін з аплікації

:D

Гаряча точка з точки зори ППО таке собі, ти можеш служити за сотні км від нуля, але кожний ракетний удар буде по тобі. Більш того, якщо його підготують, и хтось загине, для забезпечення роботи командир пошле його. Тому правильно що не дали гарантії, нажаль в наших умовах таку гарантію неможливо надати

щодня 20 км?

покажи скрін з аплікації

Він показував, це правда

Кацапчік, ти папрасі, шоп тібє больше платілі за тваі хвантантазії.
ПатомЪ піші сюда.
ПонялЪ, да?

щодня 20 км?

покажи скрін з аплікації

накуя мені аплікація, якщо маршрути всі вивчені напамять за багато років?

Він показував, це правда

ок  (tu)

Тому сама ефективна армія це якраз 18-28) і повірте мені про це знає і Залужний і герасимов, тільки у другого така армія буде - через пару років - у нас навряд)
Друже, про тисячі калібрів та шахедів забув, кацапчік.

Ну а які ти гарантії даси? Ось треба буде терміново перекинути ппо ближче до лінії зіткнення - його що виймати з екіпажу в заміняти іншим? Тому і нема гарантій

Він показував, це правда

колись показував, зараз немаю потреби в аплікаціях

Друже, про тисячі калібрів та шахедів забув, кацапчік.
Якраз тисячі калібрів і шахідів мене найменше хвилює, старий ти довбойоп)

накуя мені аплікація, якщо маршрути всі вивчені напамять за багато років?

для самоконтролю, швимдкість, кілометраж, ЧСС і т.п.

я працюю по Adidas running (бувша Runtastic) , рекомендую

вибачаюсь за офтоп

Гаряча точка з точки зори ППО таке собі, ти можеш служити за сотні км від нуля, але кожний ракетний удар буде по тобі. Більш того, якщо його підготують, и хтось загине, для забезпечення роботи командир пошле його. Тому правильно що не дали гарантії, нажаль в наших умовах таку гарантію неможливо надати
ніхто не дасть ніяких гарантій. ракети прилітають в будь-яку точку. ппо ти чи ні.
то вже справа командирів, брати інваліда на передок чи ні.

Похилих на суспільно корисні роботи.

Якраз тисячі калібрів і шахідів мене найменше хвилює, старий ти довбойоп)
Звісно, кацапчік, що не хвилює.
В вас, після дирявого повара, рівень впав до нижче ПТУ.

для самоконтролю, швимдкість, кілометраж, ЧСС і т.п.

я працюю по Adidas running (бувша Runtastic) , рекомендую

вибачаюсь за офтоп

досраки то все. Я знаю для себе 20км = 2,5 години. ЧСС "і т.п." - допізди, тому що нема проблем з дихалкою. Нехай то тебе єбе

На сколько я понимаю, ракетный удар это лотерея, через два дня как этот знакомый выехал из Краматорска, его дом был разрушен прямым попаданием вместе с сестрой, которая квартиру решила охранять. он пол-года сидел под обстрелами, это его не пугает. Речь идет именно о том, чтобы не гоняли с места на место, здоровье уже не то и с передвижением на своих двоих туго.

Вероятно потому, что ты фантазер. Или в спортроту набор закончился.

досраки то все. Я знаю для себе 20км = 2,5 години. ЧСС "і т.п." - допізди, тому що нема проблем з дихалкою. Нехай то тебе єбе

то важливо при таких відстанях, вважай

я не бігаю, хожу, але теж давно і серйозно.

Успіхів!

Вероятно потому, что ты фантазер. Или в спортроту набор закончился.

сосні куйца, ухилянт

я не бігаю, хожу, але теж давно і серйозно.

краще плавати - тривалі ходьба та біг підтупцем перевантажує суглоби.

я з палками, навантаження розподіляється

перевантажує, якщо срака як діжка

Описували випадок. На передку старшим воякам видали форму,зброю, б/к і. т. п. На шляху трапився півтораметровий паркан. Звісно для молодих то не проблема а от літнім... І сміх, і гріх...  :gigi:

Описували випадок. На передку старшим воякам видали форму,зброю, б/к і. т. п. На шляху трапився півтораметровий паркан. Звісно для молодих то не проблема а от літнім... І сміх, і гріх...  :gigi:
Ти й там б/в шини та дроти п***а?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія