Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А взагалі це писдетць. Люди у яких в 2019 найбільшою проблемою було чому син Свинарчука завіз в Україну дефіцитні деталі до техніки за ціною вдвічі вищою ніж відпускна на російських заводах, в 2022 ховають вбитих родичів в дворах своїх будинків і тікають з країни світ за очі

Якби люди знали причини того, що сталося, то цього б не сталося.

Війна починається з війни за розуми людей. Тобто з пропаганди.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Куди ж це Петро вів Україну?

Подалі від рускава мірка, що не подобалось дуже багатьом. От тепер Україна перетворена на Маломордер і нарід щасливий.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

що немає аргументів? дічь-дічь. Не меліть дурниць.
аргументів - на ЩО? На "мінські перемоги" ? Так, на таке справді нема :facepalm:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Петро своїми Мінськими договорняками

домовтесь краще, хто ж вам заважає?

Про евакуацію з Азовсталі вже домовились?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Тобто коцапам вигідно поливання різноманітним брудом чинного президента

Те що Зе привів до влади різну шваль і перед війною говорив дичину в стилі просто перестать стрілять і зійдемось по середині безглуздо заперечувати.
Як і тре що при Петрі вибухали склади.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

домовтесь краще, хто ж вам заважає?

Тобто ви вважаєте, що Порошенко для кацапів більш договороспроможний?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А взагалі це писдетць. Люди у яких в 2019 найбільшою проблемою було чому син Свинарчука завіз в Україну дефіцитні деталі до техніки за ціною вдвічі вищою ніж відпускна на російських заводах, в 2022 ховають вбитих родичів в дворах своїх будинків і тікають з країни світ за очі, і досі думають що це не має нічого спільного з їхнім вибором "просто перестать стрелять", "заглянуть в очко хуйло", "хуже не будет". Це на жаль невиліковно.  :(

Эх, якби ж то в часи АТО почали створювати антихуйловську коаліцію, та переконали давати зброю, то може і не було б десятків тисяч загиблих... (
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Тобто ви вважаєте, що Порошенко

Я вважаю, що Порошенко відбився від кацапів в 2014-2018 р.р., підняв українську армію а його критика була вигідна кацапам. Кацапам невигідні Мінські домовленості бо їм потрібно було вивести війська з Донбасу.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Те що Зе привів до влади різну шваль і перед війною говорив дичину в стилі просто перестать стрілять і зійдемось по середині безглуздо заперечувати.
Як і тре що при Петрі вибухали склади.
а я й не заперечую
І це ще невеликий перелік дуростей, сказаних Зе
І те, що його фракція у ВР - збіговисько кольтищенок і сергіївсивох з різними юзиками - це теж правда
Богдане, це очевидні речі, я ж не сектантка якась насправді
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Эх, якби ж то в часи АТО почали створювати антихуйловську коаліцію, та переконали давати зброю, то може і не було б десятків тисяч загиблих... (

Трамп все блокував. Якби зараз при владі був Трамп, то України вже б не було.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Проте Порошенко вже отримав політичну оцінку від виборців, а Зе ще може натворити біди, тим більшу в умовах війни коли владі фактично все дозволено.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я вважаю, що Порошенко відбився від кацапів в 2014-2018 р.р., підняв українську армію а його критика була вигідна кацапам.
та вважайте, хто ж вам заборонить  :)
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Трамп все блокував. Якби зараз при владі був Трамп, то України вже б не було.

Ну так і Європу потрібно було підіймати, але МЗС спало (
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Нмд Зе змінився приблизно як Кучма. Стаючи президентом хочеш не хочеш стаєш більшим націоналістом. Шкода що для цього потрібна була війна  :(
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Тобто ви вважаєте, що Порошенко для кацапів більш договороспроможний?

Порох - професійний дипломат і міськими їбав мозги всім і кацапи і 'вропейцям. Був би зараз Порох і досі б переливати з пустого в порожнє в Мінську. Але мудрий нарід вирішив покінчити з мінськими, втомився від війни і хотів перестать ссрілять і дізнатись реальний курс долара та покататись по новеньких дорогах. Ну то й має все, що бажав.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

та вважайте, хто ж вам заборонить  :)

точно не ви :)
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну так і Європу потрібно було підіймати, але МЗС спало (

Європа то взагалі
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну то й має все, що бажав.

Це абсолютно.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Порох - професійний дипломат і міськими їбав мозги всім і кацапи і 'вропейцям. Був би зараз Порох і досі б переливати з пустого в порожнє в Мінську. Але мудрий нарід вирішив покінчити з мінськими, втомився від війни і хотів перестать ссрілять і дізнатись реальний курс долара та покататись по новеньких дорогах. Ну то й має все, що бажав.

та то не нарід. Агенти хуйло працювали над дискредитацією Порошенко.

22 лютого росія розірвала мінські угоди. Стало краще?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Подалі від рускава мірка, що не подобалось дуже багатьом. От тепер Україна перетворена на Маломордер і нарід щасливий.
Це що за маячня??
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мені от з однієї сторони зрозуміло, що Порошенка критикувати нема сенсу, він вже програв вибори. З іншої сторони за Зе я не голосував, він мені не цікавий. За Порошенка я голосував на перший строк, тому реагую сильніше.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну так і Європу потрібно було підіймати, але МЗС спало (
не спало, не було там уого підіймати. Друга хуйло Макрона і фрау Ріббентроп  підіймати?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А на фупі нмд політсрач потрібно обмежено дозволити. Не допускати політсрач в темт про війну і обмежити кількість політсрачівчьких тем.
По перше про пройоби влади потрібно говорити навіть під час війни, а то влада може зовсім втратити береги від безкарності.
По друге не потрібно переоцінювати вплив ФУПу на суспільство. Від наших срачів гірше не стане.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

не спало, не було там уого підіймати. Друга хуйло Макрона і фрау Ріббентроп  підіймати?
Європа то була безнадьога.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

22 лютого росія розірвала мінські угоди. Стало краще?

 :facepalm:
За тією ж логікою
От посадили друга Порошенка Медвечука і що стало краще?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А на фупі нмд політсрач потрібно обмежено дозволити. Не допускати політсрач в темт про війну і обмежити кількість політсрачівчьких тем.

Або заборонити критикувати і теперішню і попередню владу. Бо якось неспоаведливо виходить, коли одних можна а інших - ні.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

:facepalm:
За тією ж логікою
От посадили друга Порошенка Медвечука і що стало краще?

Посадили до 22 лютого?

І чому статки нібито "друга" Порошенка виросли вдвічі після 2019 р.?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Європа то була безнадьога.

Про що і мова. Тоді альтернативи Мінським не було. Але ж ні, комусь потрібно було з цього зробити зраду.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Щодо Свинарчуків, то мене збентежив сам факт що наші танки залежать від російських комплектуючих. Це означає, що в разі війни наших танків нема.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Посадили до 22 лютого?

І чому статки нібито "друга" Порошенка виросли вдвічі після 2019 р.?
Статегічну трубу Мудачук отримав у власність за якої влади?
Став медіамагнатом за чийого правління?
Представником України щось там підписував у Мінську за чиїм мандатом?
Сергію, ви або свідомо блазнюєте, або...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Щодо Свинарчуків, то мене збентежив сам факт що наші танки залежать від російських комплектуючих. Це означає, що в разі війни наших танків нема.

Тільки танки? До 2014 р. багатотщо залежало. Порошенко почав процес переорієнтації економіки.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Про що і мова. Тоді альтернативи Мінським не було. Але ж ні, комусь потрібно було з цього зробити зраду.
І тому ми не бачили-не чули Клімкіна всі 5 років? Сидів собі тихенько...під плінтусом)))
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Тільки танки? До 2014 р. багатотщо залежало. Порошенко почав процес переорієнтації економіки.
порожні слова
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мінські угоди це історія, а от те що підозрювану в зраді відпускають за 500 000, а СН голосують за переспрямування коштів з армії на дороги це сьогодення...
І що про це не можна написати на ФУПі бо це дискредитація влади?
А якщо не писати то дискредитації нема?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?
LSD

Ну так і Європу потрібно було підіймати, але МЗС спало (
Де ви беретесь ідіоти...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Подібні "матеріали" - а їх там величезна купа! - я вважаю свідомою шкідницькою діяльністю проти України.
Я вважаю таку діяльність продукуванням лайна. І чомусь я, "порохобот", цього лайна не бачу ні в мережах, ні в реалі. Мені його ніхто не перепощує, ніхто не говорить цього з реальних людей.
Чому оцього всього в тебе повен рот, що аж на фуп долітає - я не знаю.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Статегічну трубу Мудачук отримав у власність за якої влади?

Не трубу а частину труби за судової влади. Судова влада - незалежна гілка влади.

21 квітня 2015 року суд у Рівному за одне засідання повернув трубу росіянам і скасував "вже фактично завершену націоналізацію стратегічного нафтопродуктопровод у".
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

порожні слова

ваші.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Те, що він військовий ЗСУ, проскакувала ще до 24 лютого
Шо-шо? ;o
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А ще хтось будував новенькі дороги до кордонів Білораші та паРаші, по яких і пішли рашисти до Києва, Чернігова, Сум.
Коли починаєш аналізувати різні дії в той час, то вимальовується картинка, що в Україні хтось ретельно готувався до вторгнення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія