Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запрет госпитализации непривитых.

Re: Запрет госпитализации непривитых.

Ось вам статті Конституції які напряму забороняють примусове щеплення експериментальними вакцинами (а це медично-науковий дослід) 

Стаття 27. Кожна людина має невід'ємне право на життя.

Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов'язок держави - захищати життя людини.

Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.
В будущем фашисты будут гордо называть себя антифашистами(с)
Не смотря на отрицание всех официальных источников еврейни, охотно верю, что сэр Уинстон это таки говорил.
Всё происходящее нынче просто об этом свидетельствует.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Не бажаєте приймати участь в експериментах з вакцинами?
Ну хоч в експериментах з вірусами не відмовляється! ;)
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Ну тоді сцилу на цих жидомасонорептилоїд них ілюмінатов.. будь ласка.. :-)o
http://zog.co.il/
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

чекаю в Україні

О, ещё один, прямо роман три мушкетёра вырисовывается. По прибытии через месяц дам знать.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Не бажаєте приймати участь в експериментах з вакцинами?
нема дурних
(всі дурні уже ширнулися)
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Ключове протиріччя логіки в темі.
Замкнути непривитих в концтабори? А яким чином мене гребуть непривиті, якщо я сам привитий?
Про лагеря ты где вычитал? Логичное предложение, если ты не доверяешь медицине в части вакцинации, то медицина бессильна тебе помочь и в остальных вопросах. Тут одного дурня лечит вода и сон, а в доказательной медицине таких методов нет, то ж не морочьте друг другу голову. Медицина не лезет со своими предложениями к вам, чтобы не выслушивать как вас лечить, а сэкономленное время потратит на тех кто официальной медицине доверяет.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Про лагеря ты где вычитал? Медицина не лезет со своими предложениями к вам, чтобы не выслушивать как вас лечить, а сэкономленное время потратит на тех кто официальной медицине доверяет.
---
Що що???
Медицина не лізе?? :weep:
Не тільки лізе,а ще й права людей порушує та Конституцію.
Незрозуміло,з якого йуха.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.
Via

Це не медицина лізе, а уряди.
Литва вводить локдаун і комендантську годину. Скажіть, от нащо комендантська година, вночі вірус зліший?  Очевидно, що це маразм.
---
Що що???
Медицина не лізе?? :weep:
Не тільки лізе,а ще й права людей порушує та Конституцію.
Незрозуміло,з якого йуха.
Не медицина, а уряди країн.
Латвія вводить локдаун і комендантську годину. Вірус лякати?

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 18:06:26 від Via
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Ну тоді на х. я  ТС тему відкрив?
Знаешь в чем у нас основная проблема? ДО Х"Я РАСССУЖДАТИЛЕЙ И НЕТ ИСПОЛНИТЕЛЕЙ.
В то время как поляки, венгры, чехи, словаки, румыны и прибалты дружными рядами вступали в НАТО и ЕС, наши рассуждатели ебли мозги "уникальным украинским путем", последствия - минус Крым и война на востоке. Тоже самое и с вакцинацией, пока умные занимаются иммунизацией населения, долбоебы рассуждают о всякой хуйне. 
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

До речі,  неофіти від вакцинації запарили таким відношенням до грипу. Ця хвороба може мати серйозні наслідки. Особисто я на відміну від цих новообращенних сектантів багато років вакцинувався.
Один раз в рік. Напередодні сезону.

Вакцинація в спалах та ще й не раз це за межами і медичних і людських розуміннь.

Людство ібанулось
Ну так давай ты покажешь свой чек на прививку от гриппа, а я свой. При том, что я за вакцинацию от гриппа говорю уже не первый год, да и туберкулёз никуда не исчезал.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Виходить так, що "можит і нє памочь"?

 Наскільки меншу кількість?

 Це щоб я інфікувався не з вірогідністю 700%, а тільки 200%?

  :facepalm:
Смотри, есть масса случаев, когда человек выпадал из окна, на достаточно высоком этаже, и благополучно падал на землю не имея кроме пары синяков никаких других повреждений. При этом на землю никто не стелил соломки и не растягивал брезент. Однако если бы падать пришлось именно вам, то куда бы вы хотели упасть, на заранее натянутый брезент или на асфальт? 
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Мы вроде как уже договорились, что человек может заразиться и после вакцинации.

Поэтому вот эта часть Вашего утверждения правильная - "человек действительно может быть столь же эффективным источником инфекции, как и непривитый"

А вот эта - ложная - "в популяции привитые представляют меньшую опасность, чем непривитые"

Ложная по той причине, что если и привитый человек, и непривитый могут распространять одинаковое количество вирусов вокруг, то и опасность они представляют одинаковую.
Ну просто анекдот про блондинку и встречу с динозавром, шансы 50/50, или встречу или не встречу.  :facepalm:
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Відносно,"не довіряєте медицині".
Медицині довіряю,от коли вона переходить в політику- то не довіряю.
Вакцинам вірю і в мене їх як бліх на бродячій собаці,а от шмурдяку- не вірю

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 18:18:03 від Blokh
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Смотри, есть масса случаев, когда человек выпадал из окна, на достаточно высоком этаже, и благополучно падал на землю не имея кроме пары синяков никаких других повреждений. При этом на землю никто не стелил соломки и не растягивал брезент. Однако если бы падать пришлось именно вам, то куда бы вы хотели упасть, на заранее натянутый брезент или на асфальт?
----
Скажи,а якщо людина вакцинувалась,але все одно захворіла,потрапила до інтенсивки,отримала побочки а може і померла,то вона повинна висувати до кого претензії?
До себе,бо  підписала згоду,чи???
Типу,от я йїпанько..
Чи :медицині/чиновникам? :S
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

ми вже близькі до цього, бо коли нічим буде виплачувати лікарняні з ФСС в хід піде і цей аргумент
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Есть встречное предложение-
Вакцинированных при наличии сертификата не госпитализировать с травмами, инфарктами,
инсультами, почечной недостаточностью, менингитом и так далее по списку.
Вы же защищены на 100%.

ЗИ. Мудачьё вакцинутое лядь. А потом возмущаться будут, как это нас коричневой чумой называют,
мы же о человечестве заботились, о чистоте и здоровье нации... Ну не идиоты?

ЗИИ. А без ИВЛ еще и смертность ниже будет, так что предложение стоит рассмотреть.
Уймись, тебя арабский шейх лечит или легенда поменялась?
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

ТС !

А ти впевнений що невакциновані вчасно тебе до лікарні довезуть?
Я последний раз в больнице был еще при УССР, а всё почему? Вакцинация и профилактика.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

так і уявляю картину: лежить людина, помирає на тротуарі. Приїжжають лікарі, питають "вакцинований?".
Той "нє".
"А ну тоді лежи далі"

це ж реально побочка в уштирених пхіцером  :S
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Вакцинаторы не только по иплу получать будут...
сочувствую им, когда они поймут как их наипали.
Правда не все успеют это понять. :idea:
Чучело, ты живешь  в обществе где более 94% вакцинированных хотя бы одной дозой вакцины от ковид, ты представляешь как тебе придется бежать в случае противостояния по оси вакцинаторы/антивакцинаторы?
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

О, ещё один, прямо роман три мушкетёра вырисовывается. По прибытии через месяц дам знать.
Ты тут Дартаньяна из себя не корчи, а то придется уползать держась за очко.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Ну просто анекдот про блондинку и встречу с динозавром, шансы 50/50, или встречу или не встречу.  :facepalm:

Что Вы хотели этим сказать?
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Чучело, ты живешь  в обществе где более 94% вакцинированных хотя бы одной дозой вакцины от ковид, ты представляешь как тебе придется бежать в случае противостояния по оси вакцинаторы/антивакцинаторы?

Вы бредите?

18 процентов всего в Украине вакцинированных хотя бы одной дозой...

https://vaccination.covid19.gov.ua/
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Вот еще пара картинок, чтобы порвать мозг адептам вакцинации )

Дозвіл ВООЗ на екстрене використання – це процедура оцінки неліцензованих вакцин під час надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров’я. Його кінцева мета – прискорити доступ до цих продуктів людям, які їх потребують. Проходження даної процедури є необхідною умовою для постачання вакцин в межах програми COVAX.

https://www.dec.gov.ua/news/vooz-shvalyla-vakczynu-coronavac-dlya-ekstrenogo-vykorystannya/

Все 4 вакцины в Украине одобрены ВООЗ именно для экстренного использования:

https://vaccination.covid19.gov.ua/
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Вот еще пара картинок, чтобы порвать мозг адептам вакцинации )

Дозвіл ВООЗ на екстрене використання – це процедура оцінки неліцензованих вакцин під час надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров’я. Його кінцева мета – прискорити доступ до цих продуктів людям, які їх потребують. Проходження даної процедури є необхідною умовою для постачання вакцин в межах програми COVAX.

https://www.dec.gov.ua/news/vooz-shvalyla-vakczynu-coronavac-dlya-ekstrenogo-vykorystannya/

Все 4 вакцины в Украине одобрены ВООЗ именно для экстренного использования:

https://vaccination.covid19.gov.ua/
тренуються на кошках косташах :D
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Вы бредите?

18 процентов всего в Украине вакцинированных хотя бы одной дозой...

https://vaccination.covid19.gov.ua/
Барс по его легенде живет в ОАЭ по бизнес визе. Чуть ниже по ссылке статистика вакцинации в ОАЭ на сегодня. Имея вокруг себя почти 95% вакцинированных, эта тварь имеет наглость топить против вакцинации в той стране к которой сейчас отношения не имеет.
https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/vaccination/uae/
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Есть предложение давать таким как ты по иплу, все чень демократично я считаю. Или нет?

+
   
Я последний раз в больнице был еще при УССР, а всё почему? Вакцинация и профилактика.

Я в поліклініці був останній раз багато років тому через те, що змінював роботу, і направили на медогляд. Я не знав ніколи своїх дільничних лікарів, і як еволюціонувала медична система в Україні. Нещеплений.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.
abg

Топікстартеру і подпєвалам - бан на 30 днів за розпалювання ворожнечі,
при рецидиві - заява в органи і іспр.-трудовиє лагеря, років на 10-15.   B-)
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Я теж бачу що на форумі боти свідомо розпалюють ворожнечу. Причому з обох боків. Не виключено що працюють на одного і того ж замовника. Класичний метод щоб розділити суспільство.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Я теж бачу що на форумі боти свідомо розпалюють ворожнечу. Причому з обох боків. Не виключено що працюють на одного і того ж замовника. Класичний метод щоб розділити суспільство.

Значит такое общество - готово разделяться.

Туда ему и дорога.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Ты тут Дартаньяна из себя не корчи, а то придется уползать держась за очко.

Педрила, успокойся, потом посмотрим, кто куда побежит.
   
Re: Запрет госпитализации непривитых.

Значит такое общество - готово разделяться.

Туда ему и дорога.
Не зовсім так. Просто суспільству регулярно підкидаються теми, щоб розділити суспільство на нижньому рівні. Боротьба з бляхарами чим закінчилась? Запровадили адекватні мита. Потім касові апарати. Тепер вакцинація. Звичайно це для наших керманичів краще ніж суспільство знатиме хто і скільки виводить валютних коштів в офшори.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія