Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

порох "получил" Украину с активной фазой войны и довел ее до "заморозки" а Зе войну "разморозит"

пруф, що артикулював. Артикулював, що Зе хоче зійтись посередині, і здасть Хуйлові більше ніж здав він, Порошенко.

Зе і так сам те артикулював :) Народ за це проголосував. Ще питання ? Народ проголосував за закінчення вайні і ПРОТІВ партії вайні - протів партії Парашенко.
І ця 1000% фсб-шна методичка про наживання Петра на війні і про те, що війна вигідна тільки Петру юзалася зеленню в хвіст і в гриву. Так што ні нада.
У нас просто тупий народ, що вірить в кіно. І це факт, який потрібно просто прийняти і жити з цим.
   
Мнєнія разошлісь :)  мені теж здається, що не досить ясно він пояснював, що попереду. Був якийсь незрозумілий борд з Петром і хуйлом....Але це для особливо розумних :)
Я також розумію політтехнологів: якби Порошенка волав тричі на день: люди, буде ще більша війна, буде все дуже погано, на нас очікують піт, сльози і смерті, хуйло не зупиниться - треба готуватися, то за нього проголосувало б 1%. АЛЕ ! На його місці треба було це робити, бо це було б правдою...
Але вже нічого не зміниш - треба дивитися вперед...Зараз у нас одна ціль - вистояти і вижити...Не бачу сенса в безкінечному зєбіло-петросрачі...
слова нє мальчіка, но мужа.
   
Юля сука.
Розкажи краще про Петро -  які конкретно діяння ти інкримінував йому як держзраду у 2015 році?
Бгггг )) а тімашонка нє увіновата - ну все як завжди у сектантів.
От звикла ти фігню пороти..То хто з міністрів в уряді Тимошенко був рекомендований нею особисто? Прізвища.
   
І ця 1000% фсб-шна методичка про наживання Петра на війні і про те, що війна вигідна тільки Петру юзалася зеленню в хвіст і в гриву.
Вчергове бачу, що ти у деталях втаємничена у зміст ФСБшних методичок.
Але є факти, Бякусю. І вони свідчать наприклад про те, що ВСУ збувалася нікудишня продукція з начебто проданих заводів Петро, за цінами як ото Рєзніков яйця купував, а потім той непотріб ремонтувався вже державним коштом.
   
Зе і так сам те артикулював :) Народ за це проголосував. Ще питання ? Народ проголосував за закінчення вайні і ПРОТІВ партії вайні - протів партії Парашенко.
І ця 1000% фсб-шна методичка про наживання Петра на війні і про те, що війна вигідна тільки Петру юзалася зеленню в хвіст і в гриву. Так што ні нада.
У нас просто тупий народ, що вірить в кіно. І це факт, який потрібно просто прийняти і жити з цим.

 :facepalm1:  :lol:

Нагадай, будь ласка, коли і для чого московський диякон запровадив воєнний стан? Яких результатів він цим досяг? Навіщо він хотів протягнути через ВР свій "безальтернативний" мінський договірняк? Що робив в Україні твій "ефективний переговорник" та "досвідчений юрист"?  :shuffle:
   
Вчергове бачу, що ти у деталях втаємничена у зміст ФСБшних методичок.
Але є факти, Бякусю. І вони свідчать наприклад про те, що ВСУ збувалася нікудишня продукція з начебто проданих заводів Петро, за цінами як ото Рєзніков яйця купував, а потім той непотріб ремонтувався вже державним коштом.

старушка, ти вже зовсім пам'ять втрачаєш :) то погугли - я з України не можу, але ти ж в Германії - легко: российские сми про партию войны Порошенко. Освіжи свою пам'ять :)
Мироська, так а шо там зі слідчими діями, рішеннями судів по "нікудішнєй прадукції від Петро" - є якісь дії твоєї нікчемної влади чи ти як завжди триндиш ?

   
Насправді, будемо відверті: і в 2014 і і 2019 народонаселення голосувало за "закончіть вайну". АЛЕ ! Якщо в 2014 була на те хоч якась надія і не розуміння процесів і цілей хуйла - то як в 2019 можна було виграти вибори З ТИМИ САМИМИ ЛОЗУНГАМИ ????? Провина Порошенка в тому, що він ясно не артикулював: хйло не зупиниться, хуйло піде далі, йому потрібна ВСЯ Україна, буде велика війна. Хоча може він і артикулював (я особливо не слухала), але у піпла мізки залило зеленою жіжєю і очі стали як в гіпножаби від близкості кінця епохи бідності...Звісно,  що кремль сприйняв такий вибір однозначно, як сигнал: клієнт сазрєл,  хохли усталі от вайни, вони хочуть миру - значить ми попремо і будуть караваї з квітами.  Це насправді так виглядало.
Військового рішення немає, ми будемо повертати окуповані території дипломатичним шляхом, здається це не дуже схоже на артикуляцію хуйло піде далі, буде війна
   
але ти ж в Германії - легко: российские сми про партию войны Порошенко.
нафіга мені гуглити щось по коцабським ЗМІ, та ще й щодо "президента не війни, а миру" (с), як він сам себе полюбляв називати, коли обіцяв атогодини?
   
нафіга мені гуглити щось по коцабським ЗМІ, та ще й щодо "президента не війни, а миру" (с), як він сам себе полюбляв називати, коли обіцяв атогодини?

Як ти набрила зі своїми тупими зливами  :weep:  Мабуть вважаєш себе пистець якою розумною та винахідливою ?  :gigi:  Ну вважай, вважай :)))
   
Військового рішення немає, ми будемо повертати окуповані території дипломатичним шляхом, здається це не дуже схоже на артикуляцію хуйло піде далі, буде війна
Бякуська натякає, що Петро не розумів процесів та цілей хуйла, коли обіцяв атогодини. Але Бякуська помиляється - там все було з"ясвоано і узгоджено.
   
Військового рішення немає, ми будемо повертати окуповані території дипломатичним шляхом, здається це не дуже схоже на артикуляцію хуйло піде далі, буде війна

Ось я саме про те: він знав, що буде велика війна, що хуйло не зупиниться,  але намагався сподобатися біомасі, яка хотіла чути про мир. В результаті - ні те ні се.
   
Бякуська натякає, що Петро не розумів процесів та цілей хуйла, коли обіцяв атогодини. Але Бякуська помиляється - там все було з"ясвоано і узгоджено.

Ой, бабка - зміни вже платівку свою заїжджену :)))  Дододо - тіко твоя Жулька  і Зєля не розуміли :)) Бо тупі  :weep:
   
Як ти набрила зі своїми тупими зливами  :weep:  Мабуть вважаєш себе пистець якою розумною та винахідливою ?  :gigi:  Ну вважай, вважай :)))
це не "зливи", Бякусю. Це - нагадування короткопам"ятним педрючкам того, про що вони так зручно для себе забули. Інакше не користалися би наприклад так широко тезою про "зазирнути в очі хуйлові", бо саме цим і займався Петро протягом своєї каденції.
   
Ой, бабка - зміни вже платівку свою заїжджену :)))  Дододо - тіко твоя Жулька  і Зєля не розуміли :)) Бо тупі  :weep:
і знову тупе беззмістовне белькотіння... :weep: Стрімко старієш, Бякусько. Десятирічне педроцтво дається взнаки  :(
   
і знову тупе беззмістовне белькотіння... :weep: Стрімко старієш, Бякусько. Десятирічне педроцтво дається взнаки  :(

Це факт, бабка :))) Собєрісь, тряпка - ти  вже не тримаєш тему розмови  :weep:
Так, я пішла полуницю саджати, бо весна не чекає,  а ти тут давай - пиши про жидоромбаро: я потім почитаю твої "свіжі думки"  :lol:
p.s. розумію, в тебе склєроз, але ще на цій сторінці я тобі задавала питання про розслідування "неякісної продукції від Петро" - там вище питання. Спробуй відповісти, а не зливатися  :D
   
Хоча може він і артикулював (я особливо не слухала), але у піпла мізки залило зеленою жіжєю і очі стали як в гіпножаби від близкості кінця епохи бідності...Звісно,  що кремль сприйняв такий вибір однозначно, як сигнал: клієнт сазрєл,  хохли усталі от вайни, вони хочуть миру - значить ми попремо і будуть караваї з квітами.
Жах, яка маячня.
   
Ось я саме про те: він знав, що буде велика війна, що хуйло не зупиниться,  але намагався сподобатися біомасі, яка хотіла чути про мир. В результаті - ні те ні се.
Сформулюємо коротше, він брехав.
   
Жах, яка маячня.

Маячня у тебе в дзеркалі  :weep:
   
Сформулюємо коротше, він брехав.

Ти краще скажи хто не брехав - оце цікаво було б послухати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія