Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не робіть з себе монстрів

Re: Не робіть з себе монстрів

Dobre усі вірно говорить. Умовним антікам та людасам ніхто ніколи не буде по справжньому допомагати. І навіть співпрацювати з ними.

   
Re: Не робіть з себе монстрів

Мабуть малахольна Грін покусала Dobre
Ти ще порадь Україні закрити біо лабораторії і розстріляти Азов у повному складі :facepalm:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Dobre усі вірно говорить. Умовним антікам та людасам ніхто ніколи не буде по справжньому допомагати. І навіть співпрацювати з ними.
так президент в нас не Антік, і не Людас.
Вище військово-політичне керівництво країни, як зараз прийнято казати, формує порядок денний.
Ми ж тут лише теревенимо, обмінюємось думками чи сваримось.
Однак, наші дописи на українському форумі ніяк не можуть повпливати на світогляд умовного беззубого реднека
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Брехати і намагатися (все одно вилізе) сховати це.

Ніхто не каже що потрібно брехати. Брехня це найгірше що можна зробити.

В сучасному світі важко щось приховати. Хто є хто добре відомо. Я кажу що не потрібно використовувати свої вади як аргумент на свою користь. Пробити на жалість чи сльозу та отримати за це якісь привілеї працює в руському мірі, але досягає абсолютно протилежний результат в західному світі.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

І хто ж то такий показувальщик?

Нууу... Можно вспомнить таких друзей Украины как Виктор Орбан, Виктория Спартс... Да и Борис Небензя что-то такое об укрокоррупции говорил давеча. Как можно им не верить?

пс Пардон. Забыл эту... Маржет Грин. Чи як ее там? Подруга Трампа которая.  :laugh:


Останнє редагування: 21 квітня 2024 07:30:55 від KM_Nemo
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Вообще этим жупелом стали на Западе размахивать западные же деятели. Сколько было разговоров об укрокоррупции когда Пэтя стал доставать наших западных друзей безвизом. Друзья решительно потребовали искоренить всю коррупцию, а ужо опосля...  :laugh:  И самое смешное, что тутошние "западники" повелись на этот развод.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Хуйлівські зелені хуйлівці за 15 рублів досі верещать на весь світ "свинарчукеееее! Ротердаааам!", аби очорнити владу, а разом із нею - країну, аби нам не допомагали. Мета існування зелених хуйлівців на ФУП тощо - геноцид українців.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Я кажу що не потрібно використовувати свої вади як аргумент на свою користь. Пробити на жалість чи сльозу та отримати за це якісь привілеї працює в руському мірі, але досягає абсолютно протилежний результат в західному світі.

Хьюстон, у нас тут небольшие проблемы. Так, пустячок. Войнушка небольшая. С кацапами. Ну вы знаете, эти жалкие, ничтожные кацапы... В то время как западный мир ведет Великую Войну с хуситами и прочими бедуинами. А мы в такой тяжелый для западного мира момент... Да, это ужасно!
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Нє, щодо корупції я згоден. Не потрібно роздувати корупційних скандалів і трубити про це на весь світ - з цього точно більше шкоди ніж користі.

Є факт корупції - встановити винного і покарати його по закону. Без шуму і піару. Інші подібні персонажі чудово дізнаються про це і без газетних статей і врахують в подальшій поведінці.
Але журналістам потрібні сенсації, партіям потрібен рейтинг. ""Своїх" не зачіпають поки сморід від їх діянь не стане нестерпним.
Тому маємо те що маємо.       
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Вікторія Спартц:
"Багато людей стурбовані, що дуже близько до вашого президента є людина, з якою пов'язані якісь проблеми. І я вважаю, що вам потрібно ці проблеми розв'язати", — зокрема, сказала вона. А потім уточнила, що проблеми з'явилися не вчора, а набагато раніше, про них вона дізналася не з України, а "з інших країн".
  :laugh: 

Адресованная другу ходит песенка по кругу. Потому, что круглая Земля. Ла-ла-ла-ла.  :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів
U2

Нууу... Можно вспомнить таких друзей Украины как Виктор Орбан, Виктория Спартс... Да и Борис Небензя что-то такое об укрокоррупции говорил давеча. Как можно им не верить?

пс Пардон. Забыл эту... Маржет Грин. Чи як ее там? Подруга Трампа которая.  :laugh:


Нуууу… Де ти, а де Орбан, Спартц, Небензя? Вони ж не тобі казали, а укрпосадовцям - ніт! Бо у вас (не у тебе, а у посадовців) корупція!
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Що це за херня з самого ранку?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Вікторія Спартц:
"Багато людей стурбовані, що дуже близько до вашого президента є людина, з якою пов'язані якісь проблеми. І я вважаю, що вам потрібно ці проблеми розв'язати", — зокрема, сказала вона. А потім уточнила, що проблеми з'явилися не вчора, а набагато раніше, про них вона дізналася не з України, а "з інших країн".
  :laugh: 

Адресованная другу ходит песенка по кругу. Потому, что круглая Земля. Ла-ла-ла-ла.  :laugh:

Що кацапське FM до вас добиває?  :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Що кацапське FM до вас добиває?  :laugh:

Стыдитесь, Графф! Как можно не знать песню, которую исполняла Эдита Станиславовна Пьеха? Вы меня удивили.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Стыдитесь, Графф! Как можно не знать песню, которую исполняла Эдита Станиславовна Пьеха? Вы меня удивили.

Ее Хіль пел, насколько я помню. Ну да ладно, просто я так давно уже не слышал эти песни, что просто так и не вспомнишь. Поэтому я предположил, что у тебя недалеко от уха есть возможный источник. Потому как у кацапов обычно весь эфир забит «ребятами 70 ой широты» :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів
HSM

Якась маячня
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Нє, щодо корупції я згоден. Не потрібно роздувати корупційних скандалів і трубити про це на весь світ - з цього точно більше шкоди ніж користі.

Є факт корупції - встановити винного і покарати його по закону. Без шуму і піару. Інші подібні персонажі чудово дізнаються про це і без газетних статей і врахують в подальшій поведінці.
Але журналістам потрібні сенсації, партіям потрібен рейтинг. ""Своїх" не зачіпають поки сморід від їх діянь не стане нестерпним.
Тому маємо те що маємо.       
щоб лайно не неслося по трубам в швейцарців (6 місце в  CORRUPTION PERCEPTIONS INDEX 2023) є закон який не дозволяє цитувати звинувачення  розслідувань (також антикорупційних) до остаточного вердикту суду
що означає що пресі (ним паче різним квартирооптимістам в мережах) не можна розповсюджувати навіть слухи
і навіть з класичною тут приміткою "застосовується презумпція невинуватості" щодо кримінальних (також антикоруупційних) справ.

отака альпійська демократія):
спочатку суд і лише потім пистіть публічно (навіть коли джерело  обс тобто може бути фантазія версія) і навіть на рівні  приватних виступів в мережах (бо закон про захист приватності особи (навіть курва реального корупціонера)  досягає санкціями (щоб не публікувалося фантазії)  і в приватні виступи в мережах

отже американці де такого закону нема і джерело обс можна редакції не видавати (тобто публікувати версію редакції чи слідства ) досягли заледве 24 місце в індексі CPI2023 а швейцарці де такий закон є (тобто "почесне" звання  корупціонер публічно там лише за вироком суду) є топ країн світу по індексу сприйняття корупції

отака  муйня  малята квартирооптимісти

нема кореляції  між відкритістю суспільства  (щоб попистіти) і індексом (щоб зловити ів засудити)
навпаки може видаватися  (для тих хто в темі) що пістьош проти корупції це метод не боротися з корупцією а метод заробляти гроші в і прибирати конкурента
на етапі передвиборчої боротьби

тобто мета (менш корумпована країна) це  не мета квартирооптимістів
і вони як комуняцькі ідеологи ссср  лише  продають піплу фантазію про світлі часи вправно отримуючи гранти
мета ніщо -шлях все
...
австрія згідно індексу 2023 є менш корумпована країна ніж штати і великобританія
то кумедно насправді
не в сенсі недовіри до індексу
а в сенсі довіри до спонсорів квартирооптимістів

австрійські квартирооптимісти між іншим проти закону який є в швейцарців
називають це звуженням свободи слова
напевно пістьож (на грантах) то значно  краще
мета ніщо -боротьба все

...
по темі
топікстартер кинув на фен   
але ті  маси не в той бік полетіли
перевіряй направленість потоку перед вкиданням )
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Ее Хіль пел, насколько я помню.

Да. Хиль тоже. Но первой была... Нет, не Пьеха! А некая Нина Дорда. Я облажался, позор мне. Anyway... Я бы назвал ее Песнь об Ужосах Укрокоррупции.


   
Re: Не робіть з себе монстрів

Да. Хиль тоже. Но первой была... Нет, не Пьеха! А некая Нина Дорда. Я облажался, позор мне. Anyway... Я бы назвал ее Песнь об Ужосах Укрокоррупции.

https://www.youtube.com/watch?v=mAQvVPHt8Jk

Так я не услышал, «ребята семидесятой широты» и «привыкли руки к топорам», разливаются по херсонщине с левого берега? 
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Да. Хиль тоже. Но первой была... Нет, не Пьеха! А некая Нина Дорда. Я облажался, позор мне. Anyway... Я бы назвал ее Песнь об Ужосах Укрокоррупции.

https://www.youtube.com/watch?v=mAQvVPHt8Jk

Я эту версию не слышал … но порадовало - «В Аризоне и Рязаааанииии»(с)  :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Так я не услышал, «ребята семидесятой широты» и «привыкли руки к топорам», разливаются по херсонщине с левого берега? 

А ХЕЗ. У меня на велосипеде нет укв приемника. А песенку я помню с детства. 1967 год. Мне было 5 лет. Деццкий моск запоминает всё. Я и другое рэтро помню.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Я эту версию не слышал … но порадовало - «В Аризоне и Рязаааанииии»(с)  :laugh:

Всяко лыко в строку.  :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

А ХЕЗ. У меня на велосипеде нет укв приемника. А песенку я помню с детства. 1967 год. Мне было 5 лет. Деццкий моск запоминает всё. Я и другое рэтро помню.

Так включи FM и просканируй. Есть у меня подозрение, что разлилась эта  черная сперма русского фашизма по херсонским степям.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

А ХЕЗ. У меня на велосипеде нет укв приемника. А песенку я помню с детства. 1967 год. Мне было 5 лет. Деццкий моск запоминает всё. Я и другое рэтро помню.
у вас был телевизор в 1967 году?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

у вас был телевизор в 1967 году?

 :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Всяко лыко в строку.  :laugh:

Просто в более поздних версиях, Аризоны уже не было, а тем более на равне с целой Рязанью!!!
Я так понимаю период оттепели уже прошел и американцы опять стали ненавистными пиндосами, желающими поработить СССРушку
   
Re: Не робіть з себе монстрів

у вас был телевизор в 1967 году?

Да. Где-то в это время появился. Я еще в школу не ходил. Большая была редкость у советских людей. Вечером к нам приходили соседи смотреть фигурное катание.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Да. Где-то в это время появился. Я еще в школу не ходил. Большая была редкость у советских людей. Вечером к нам приходили соседи смотреть фигурное катание.
просто заметил, что помню песни начиная с появления телевизора. Вот эту песенку не помню. Хотя был приемник проигрыватель и куча пластинок.
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Якась маячня
починай забивати на англійській в гугль щодо корупшн будь яку  фразу там Україна вилазить першою
не тому що сама корумпована а тому що юзвери так формують
з якого хуя десь в оклахомі треба знати про корупцію в Ненці невідомо
хоча зрозуміло що фейлстейт і 404 щодо України то не  реднека оклахомщини  набір букв
а в кацапських інфоцентрах йде робота

так воно працює
в Ненці крадуть (+/- як в інших словянів) - капапи формують і педалюють тему-  реднеки колупають гугль

для збудливих писи
корупшн зло
для суспільства (на відміну від бізнесу) це істина без варіантів
але як побудувати крмунізм побороти корупцією без тіста на вуха манюпасів то є цікаве питання

   
Re: Не робіть з себе монстрів

Да. Где-то в это время появился. Я еще в школу не ходил. Большая была редкость у советских людей. Вечером к нам приходили соседи смотреть фигурное катание.

В 1967 году был телевизор, а в 2024 нет ФМ приемника до чего ж суки пиндосяцкие Неньку довели!
   
Re: Не робіть з себе монстрів

просто заметил, что помню песни начиная с появления телевизора.

А я из магнитофона. Песни из телевизора быстро в мозг не укладывались, а вот магнитофон ..   :rotate:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

А я из магнитофона. Песни из телевизора быстро в мозг не укладывались, а вот магнитофон ..   :rotate:
:rotate: -- :rotate:

так больше на магнитофон похоже
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Немыч, Нина Дорда, расскажи нам о ней, что за тётка?
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Перестаньте хвалитись бідністью та показувати свої язви світові.
===================

В сенсі ??  8-:
У нас дійсно немає зброї....
Треба показувати по телебаченню не маючий аналогів у світі розвідувальний сейнер та гіперзвукові ракети з фотошопу як каци і будемо успішні і багаті :love:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Немыч, Нина Дорда, расскажи нам о ней, что за тётка?

Я о ней сам только сейчас узнал. Думал, что это Пьеха песенку пела. Ошибочка вышла. Но песенка хороша. "Где-то песня сочинилась и со скоростью ракеты..."  :laugh:
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Я о ней сам только сейчас узнал. Думал, что это Пьеха песенку пела. Ошибочка вышла. Но песенка хороша. "Где-то песня сочинилась и со скоростью ракеты..."  :laugh:

По воспоминаниям певицы, она позволяла себе «экстремальные» по тем временам поступки. В частности, одной из первых москвичек села за руль собственной «Победы», чем потрясла воображение комсомольских и партийных активистов[4].

В 1960 году создала совместно с мужем новый оркестр и в течение двух десятилетий выступала в нём солисткой, продолжая много гастролировать по СССР. Одновременно являлась солисткой Московского мюзик-холла, с которым гастролировала в Северной и Латинской Америке, в Японии (1969—1970).

В 1967 году был снят фильм-концерт «Поёт Нина Дорда».[источник не указан 878 дней]

По оценке постсоветской критики, Нина Дорда проявила себя как «жанровая» певица. Выступая, она олицетворяла собой образ обаятельной современной девушки, её песни звучали искренне, задорно, лукаво, грустно, но, главное, они были о простом и близком, понятном каждому сидящему в зале, мелодии были доступны и быстро подхватывались публикой. Высокий голос приятного тембра, мягкая задушевная манера исполнения, искромётность и озорство позволили певице завоевать искреннюю любовь слушателей. Именно эти её качества вызывали нелицеприятные отзывы о певице в советской официальной прессе[5].
   
Re: Не робіть з себе монстрів

По оценке постсоветской критики, Нина Дорда проявила себя как «жанровая» певица.

Не знаю, что такое "жанровая", но оказывается множество советских хитов первой спела именно она. Нина Дорда была одной из самых популярных эстрадных певиц 1960-х гг., которая исполнила знаменитые хиты «Ландыши», «Песня остается с человеком», «Плачет девочка в автомате», «Ну что тебе сказать про Сахалин», «Как провожают пароходы», «Старый клен».
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Да. Где-то в это время появился. Я еще в школу не ходил. Большая была редкость у советских людей. Вечером к нам приходили соседи смотреть фигурное катание.

У батьків телевізор з 1966, але до цього ходили до родичів дивитись саме фігурноє катаніє :D
   
Re: Не робіть з себе монстрів

Не знаю, что такое "жанровая", но оказывается множество советских хитов первой спела именно она. Нина Дорда была одной из самых популярных эстрадных певиц 1960-х гг., которая исполнила знаменитые хиты «Ландыши», «Песня остается с человеком», «Плачет девочка в автомате», «Ну что тебе сказать про Сахалин», «Как провожают пароходы», «Старый клен».

Хммм так вот ты какая … Дорда..
   
Re: Не робіть з себе монстрів
U2

Хммм так вот ты какая … Дорда..

Корупціонерка і парламентка. Може - міністеркиня? Нє?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія