Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

welcome to USSR B-)

welcome to USSR  B-)

   
Re: welcome to USSR  B-)

   
Re: welcome to USSR  B-)

   
Re: welcome to USSR  B-)

   
Re: welcome to USSR  B-)

   
Re: welcome to USSR  B-)

   
Re: welcome to USSR  B-)

а вообще, вот тут и картинки, и описание. не хочу дублировать
   
Re: welcome to USSR  B-)

   
Re: welcome to USSR  B-)

Давай ще. А то є придурки у яких нема пам'яті.
   
Re: welcome to USSR  B-)
nik

кого это все уже е@ет?  :facepalm1:
   
Re: welcome to USSR  B-)

кого это все уже е@ет?  :facepalm1:
здивуєтеся, але таких немало. Побачите скільки сюди совкодрочерів набіжить, якщо не побанені.
   
Re: welcome to USSR  B-)
nik

ну тогда зачем тс это все постит - сам совкодрочер?
   
Re: welcome to USSR  B-)



 (tu)  :lol:
   
Re: welcome to USSR  B-)

кто из них Зеленский?
   
Re: welcome to USSR  B-)

Можливо , можливо тєма і потрібна молоді , за-для ознайомлення ,.. але .., як завжди )) - але , набУя - перша , третя та шоста світлини з кацапії глядачеві українцю ..? Чі я помиливсь і усі світлини у в УРСР зроблені ..?

Навіщо мені українцеві , кацапія часів сесесера ..?

Що т.зв. соціалістичне суспільство неприроднє , через невизнання природньої схильності людини до збагачення , теє зрозуміло , але за часів сесесера не всі жили голодранцями , не всі , зрозуміло що у порівнянні між собою .

Одиниці , тАк - одиниці , слід визнати , дещицю мали у кишенях .

Зкажімо ті , хто працювало у золотовидобувному виробництві , тобто їздило вахтами грабувати Якутів .

Колись у в Ялті в середині 70-х , одне таке батькові моєму фалилось , що має із собою грошів на три "волги" (легковик) , а я ж ото вуха нагостривши , на корочку нотував . ))

Або наприклад в кого хисту вистачало пасіку тримати , теж якусь копієчку мало .

Та і копіратівщики ж у середині 80-х не з порожнини виникли .

Після Павлівського здорожчання власними вухами чув зойки , волання , плач від селян , що на ощадній книжці пропало - 10 , 15 , 20 тисяч рублів ...

Такшо не все так однозначно .  Були і у часи сесесера (окремо слід зазначити , шо і часи сесесера неоднакові були за тиском на людей) , хто вуха не розвішував на комуняцьке брехливе горлопанство , а щось своє робив , н-ай і маленьке але своє .

В мене особисто не вистачило розуму або іще чогось , що-би - "маладим вєздє у нас дорога"  повз вуха пускати . )) Десь на підсвідомості вірив , дурко .  ))
   
Re: welcome to USSR  B-)
PAL

Можливо , можливо тєма і потрібна молоді , за-для ознайомлення ,.. але .., як завжди )) - але , набУя - перша , третя та шоста світлини з кацапії глядачеві українцю ..? Чі я помиливсь і усі світлини у в УРСР зроблені ..?

Навіщо мені українцеві , кацапія часів сесесера ..?
щоб розуміти, що таке СРСР

й коли комуняка вопить "а прі ссср било карашо! дайош назад у ссср!" - зразу з ноги йому в пику!
   
Re: welcome to USSR  B-)



В Славянске Водоканал демонтировал водяной кран на кладбище, якобы кто-то у них через этот кран бесплатно крадёт воду.
Контора вся в долгах и выплачивает огромные суммы по процентам в любимую Еуропу.

Проезжаешь село - непонятно где попить воды, всем провели водопровод, а эти вот чудесные колонки поотключали.
Я помню, как я пил воду из них.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Показати зображення...
В Славянске Водоканал демонтировал водяной кран на кладбище, якобы кто-то у них через этот кран бесплатно крадёт воду.
Контора вся в долгах и выплачивает огромные суммы по процентам в любимую Еуропу.

Проезжаешь село - непонятно где попить воды, всем провели водопровод, а эти вот чудесные колонки поотключали.
Я помню, как я пил воду из них.

х.з. пити воду де попало :facepalm1:
   
Re: welcome to USSR  B-)

х.з. пити воду де попало :facepalm1:

в Киеве бюветы и этим вроде бы пока гордятся
в СССР эти колонки были через каждые 300 метров
   
Re: welcome to USSR  B-)

в Киеве бюветы и этим вроде бы пока гордятся
в СССР эти колонки были через каждые 300 метров

в києві в бюветах вода з глибини
   
Re: welcome to USSR  B-)

щоб розуміти, що таке СРСР

й коли комуняка вопить "а прі ссср било карашо! дайош назад у ссср!" - зразу з ноги йому в пику!

Нуу , як на мене , витрачати власну енергію на "з ноги" , справа особиста , тобто враховуючи наявність здоров'я .

А от - "розуміти , що таке СРСР" за кацапськими світлинами , українцеві , може і не треба , бо ж сесесер неоднаковий був , дуже неоднаковий і у часі і за регіонами .

Та і сутність не у тому , що десь була багнюка та не було асхвальту , сутність , на мою думку , у виокремленні УРСР навіть , з сересера , тра би пропагувати , що-би обрізати якомога більше "ниточок" , що Україну із імперським бараком поєднують .
   
Re: welcome to USSR  B-)

Бюветы в Киеве появились после взрыва в Чернобыле в 1986 году. Колонки были нередко  в частном секторе Киева где централизованного водоснабжения не было. Писать что в СССР колонки были через каждые 300 метров неверно. Глупо гордиться тем, что появилось в результате катастрофы.
   
Re: welcome to USSR  B-)

в Киеве бюветы и этим вроде бы пока гордятся
в СССР эти колонки были через каждые 300 метров
В Тулі на початку 80-є просто в центрі міста бачив.  В Кривому Розі зникли в кінці 60-х.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Недавно Россию помимо Империи Зла начали называть Империей Вранья. Россия действительно наследница СССР во всех отношениях, в том числе и вранья. Впервые я задумался что власть в СССР безудержно врёт в 8 лет, когда мама вечером попросила меня не шуметь, а лучше послушать как рассказывает сказки по ТВ дедушка Хрущёв. А лично убедился в массовом  обмане граждан через два года во время какого-то партийного хурала в Дворце Спорта. Нас, десятилетних школьников, отобрали в пионерском лагере и привезли "приветствовать" делегатов съезда. Какое было моё удивление, когда неожиданно мальчик и девочка из нашего отряда вылезли на трибуну и совершенно чужими звонкими голосами бодро прокричали какую-то бессмыслицу. Я стоял рядом с трибуной и не верил своим глазам - они же только открывали и закрывали рты, но ничего сами не говорили. Все вокруг это видели, но делали вид, что не замечают, что их обманывают. Позже я понял, что обман - это норма в СССР. 
   
Re: welcome to USSR  B-)

Показати зображення...
(tu)  :lol:

бабуля на дубилета (которыій монобанк) похожа
   
Re: welcome to USSR  B-)

в Киеве бюветы и этим вроде бы пока гордятся
в СССР эти колонки были через каждые 300 метров
В нас так само відключили вуличні колонки, зато тепер вода найдорожча в Україні, хоча місто збудовано на водних пластах, оточено рікою з усіх боків.
Тільки що йшла дворами багатоповерхівок- асфальт часів СРСР зник та відсутній як поняття. Тільки залишки бордюрів вказують напрямок.

   
Re: welcome to USSR  B-)

Цитувати
Нас, десятилетних школьников, отобрали в пионерском лагере и привезли "приветствовать" делегатов съезда. Какое было моё удивление, когда неожиданно мальчик и девочка из нашего отряда вылезли на трибуну и совершенно чужими звонкими голосами бодро прокричали какую-то бессмыслицу

Фонограма шолі, так не було її за часів дєдушкі Хрушшова. :pioneer:
   
Re: welcome to USSR  B-)

кого это все уже е@ет?  :facepalm1:
Да тут пол-ФУПа-"якустранупросрали"... :D
   
Re: welcome to USSR  B-)

Осьо "вам" колонка . ))




Світлина - Полтава 1992-й рік , вул. Лєванєвського . Хвотоапарат - Смєна 8м . Номер будинку не друкю , бо його вже там нема десь із 93-го року і новобудови інші номери мають .

У в іншому житлі , такою вуличною колонкою користувався ще у 2002-му - 2003-му роках , бо ходити було ближче ніж до дворової . ))
   
Re: welcome to USSR  B-)

Фонограма шолі, так не було її за часів дєдушкі Хрушшова. :pioneer:

Почему так уверенно врёте, что не было фонограммы во время Хрущёва? Я свидетель, что девочка и мальчик из моего отряда только открывали рты под фонограмму.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Да тут пол-ФУПа-"якустранупросрали"... :D

А по більшості показників страна була кращою за нинішню, до кінця просрати важко.
Ну і відповідно зрозуміло для чого окремі особистості постять гнойні картинки минулого.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Почему так уверенно врёте, что не было фонограммы во время Хрущёва? Я свидетель, что девочка и мальчик из моего отряда только открывали рты под фонограмму.
А чого це вру я, а не ви?
І що на вашу думку виступало носієм фонограми в 60-роках ?
І чому діти кричали дещо беззмістовне, не знайшлося теплих пафосних слів привітання у сценариста?

   
Re: welcome to USSR  B-)

А чого це вру я, а не ви?
І що на вашу думку виступало носієм фонограми в 60-роках ?
І чому діти кричали дещо беззмістовне, не знайшлося теплих пафосних слів привітання у сценариста?

Ваши вопросы свидетельствуют о незнании, а не о знании.
Поэтому, когда Вы утверждаете, что не было фонограмм при Хрущёве - Вы врёте!

Носителем фонограмм во время Хрущёва были магнитные ленты.
   
Re: welcome to USSR  B-)

А по більшості показників страна була кращою за нинішню, до кінця просрати важко.
Ну і відповідно зрозуміло для чого окремі особистості постять гнойні картинки минулого.
Вы снова врёте, что по большинству показателей страна была лучшей чем нынешняя.
Причём врёте не от знания и от своих аналитических способностей, а от своего желания написать гадость об жизни в нынешней Украине.

   
Re: welcome to USSR  B-)

Принципово нічого не помінялося.
Раніше пили Жигулівське в забігалівці, а зараз Лефф у гламурній пивниці. Фізіологічний процес від цього не змінився.
А які грандіозні проблеми обговорювалися за кухлем пива десь на Куренівці? Ну і дівчата тоді були такими ж привабливими, як і зараз.
   
Re: welcome to USSR  B-)

Принципово нічого не помінялося.
Раніше пили Жигулівське в забігалівці, а зараз Лефф у гламурній пивниці. Фізіологічний процес від цього не змінився.
А які грандіозні проблеми обговорювалися за кухлем пива десь на Куренівці? Ну і дівчата тоді були такими ж привабливими, як і зараз.

С Вашей позиции ничего не изменилось за последние 40 000 лет. Так же ходим на двух ногах, также рождаемся и умираем, также трахаемся...
   
Re: welcome to USSR  B-)

Вы снова врёте, что по большинству показателей страна была лучшей чем нынешняя.
Причём врёте не от знания и от своих аналитических способностей, а от своего желания написать гадость об жизни в нынешней Украине.
Ви не нервуйтеся та не кидайтеся загальними фразами.
Натомість розкажіть за якими показниками нинішня Україна випереджає колишню. Кількість населення, сфери та показники виробництва, рівень добробуту.
п.с.алегорія про брехливість ідеології на прикладі дівчинки та хлопчика з не своїми голосами , звичайно, видатна. Настільки ж глибоко мене вразила лише розповідь тутoшнього LSD про те як йому було гидко отоварюватися дихвіцитами в спецрозподільниках )

Останнє редагування: 22 серпня 2019 13:29:57 від Златадобра
   
Re: welcome to USSR  B-)

Вважаєте, що до USSR там лежало гладеньке дорожне покриття?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія