Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платіжка за тепло. За січень місяць.

Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Прочитав початок і все зрозумів.Далі читати не буду. Придавлюй подачу чи обратку ефект однаковий.Зменшуєш або збільшуєш кількість теплоносія.З дельтою питання не просте.Зараз у мене на подачі 60С,обратка43С.Будинок не утеплений.Для того щоб мати таку дельту що ми зробили.Розводка нижня.Поміняли всі магістальні(будинкові)мережі на пластик.улавлюєш?Стояки лишились стальні.Пластик по підвалу утеплили. Всі вхідні двері в підвал закрили.Вентиляційн і вікна в підвалі щільно позабивали.Зараз заходиш в підвал,тепло.Таким чином ми суттєво зменшили дельту.В квартирі зараз 21С.Нашармачка нічого не вийде.Треба модернізувати систему.
:facepalm: позабивали вентиляційні вікна. У людей тепер у підвалах закатки зривають, картопля росте, все засмірджується, бо не може нормально зберігатися. У разі пориву або забивання каналізації те все буде довго і нудно висихати і впитуватися у землю. А то все грибок, руйнація швів і перший поверх потім почне хворіти астмою, і ніхто нічого не зрозуміє.

Замість такого випендрювання спочатку почитай, для чого ті вентиляційні вікна у цокольному поверсі і навіщо. Якщо воно передбачалося забудовником, то воно для чогось та потрібне.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

це клініка вісляча :laugh: ... логіка у рядового прихильники певної політсили відсутня як така...  :lol:
ціна мала суттєво менша, а вона та сама або трохи вижча\нижча... але моніки зараз будуть вищати про педру, хоча главсцикун має владу щоб встановити тарифи як хотіли прихильники певної політсили

Шо такоє? Ти таки зрозумів, що обісрався?  :kez_04:

Ну, не плачь. Біжи до суду і оскаржуй постанову НКРЕ, якою вона ще за Пітра підняла ціну на теплоносій, а не ти тут соплі розпускаєш на Зелю.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

А чего ж считают 1654?
Я тобі навела розцінки по СВОЄМУ теплопостачальнику. А ти шукай постанови по СВОЄМУ теплопостачальнику, бо для кожного теплопостачальника НКРЕ встановлювала СВОЇ індивідуальні тарифи. Окреми постачальник - окрема постанова НКРЕ.

Який тариф розрахунками який постачальник собі замовив - саме такий тариф їм НКРЕ і встановила.

У черкасах два постачальники тепла і г води і у обох їх різні тарифи. Не на багато, але різні.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.


А нам продолжают считать 1654 как года назад. Сколько еще это кидалово будем терпеть?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

1654 за гк было за декабрь, а по факту сумма больше чем год назад.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Показати зображення...
А нам продолжают считать 1654 как года назад. Сколько еще это кидалово будем терпеть?
Дай мені назву твого населеного пункту - я тобі покажу ваші тарифи і як вони змінювалися впродовж 2019 року.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

1654 за гк было за декабрь, а по факту сумма больше чем год назад.
НАЗВА міста?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Показати зображення...
А нам продолжают считать 1654 как года назад. Сколько еще это кидалово будем терпеть?

гадаєте цей графік допоможе прихильники певної політсили щось зрозуміти? чи це занадто для віслячої клепки? :laugh:
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

гадаєте цей графік допоможе прихильники певної політсили щось зрозуміти? чи це занадто для віслячої клепки? :laugh:
:facepalm: Вам у централізовану систему опалення подають газ?

Не знала...  ;o
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

:facepalm: позабивали вентиляційні вікна. У людей тепер у підвалах закатки зривають, картопля росте, все засмірджується, бо не може нормально зберігатися. У разі пориву або забивання каналізації те все буде довго і нудно висихати і впитуватися у землю. А то все грибок, руйнація швів і перший поверх потім почне хворіти астмою, і ніхто нічого не зрозуміє.

Замість такого випендрювання спочатку почитай, для чого ті вентиляційні вікна у цокольному поверсі і навіщо. Якщо воно передбачалося забудовником, то воно для чогось та потрібне.
У нас в підвалі ніхто нічого не зберігає.В разі аварії каналізації однаково все йде в землю хоч вікна відкриті хоч закриті.Коротше здобрій одним.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

У нас в підвалі ніхто нічого не зберігає.В разі аварії каналізації однаково все йде в землю хоч вікна відкриті хоч закриті.Коротше здобрій одним.

Я не знаю, чим ви там добрієте.

Ти кажеш, що у тебе в підвалі стало тепло, бо позатикали вікна. А якби позатикали вікна без заміни нижньої розводки теплотраси, то не було б у підвалі так тепло? Отже, пластик більше віддає тепла, ніж герметизований метал?
Так науя ж тоді платіть больше?  ;o
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Я не знаю, чим ви там добрієте.

Ти кажеш, що у тебе в підвалі стало тепло, бо позатикали вікна. А якби позатикали вікна без заміни нижньої розводки теплотраси, то не було б у підвалі так тепло? Отже, пластик більше віддає тепла, ніж герметизований метал?
Так науя ж тоді платіть больше?  ;o
Це щось нове,що сталь має меншу теплопровідність від пластика.  Сталь має теплопровідність 58Вт/м*С,а поліетилен 0.3.Вивчай матчасть.
   
Бугага! Я доэкономился! Вот же ж плядская страна! Зацените что у меня за сичень (забрал платежку только что и акуел):

87 м2 квартира

1. ЦО (по квартирному лічильнику) — 0.27859 Гкал — 368.16 грн

2. Опалення МЗК — 0.01369 Гкал — 18.09 грн

3. Опалення (донарах. обсягів спожитого тепла до мін. частки серед питомого спож.) — 0.09283 Гкал — 122.67 грн


Т.е.: ты экономишь? Ах ты сука, так на тогда доплати, потому что нельзя использовать тепла меньше, чем какая-то чинушная плядь решила! Непонятно по какой схеме...

У кого еще есть такой пункт?
Кто знает, как это высчитывается?

это анекдот? или они жрут уху так, шо она обратно лезет?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Дурить будуть і фіг що докажеш. Я планую  переходить на електроопалення. Кум електричні газовакуумні обігрівачі купив. Наші роблять. Кіловатний цієї зими (весни )))) всього 300 Ват в годину хавав. І 22 градуси стабільняк. Кент за січень 600 грн потратив. До цього 2000+ мінімум.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

(Кіловатний цієї зими (весни )))) всього 300 Ват в годину хавав.)    :S

P=U*I(Bт)    A=P*t(Вт.год)  1000Вт=1кВт  А=1кВт*1год=1кВт.год. 0.3кВт.год ніяк не виходить.

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Там терморегулятор і він працює в залежності від температури навколо. Нагрів до потрібної і перестав працювати. Тобто в годину працював всього 20 хв.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Там технологія нова. Це не звичайний рідинний як масляний. Там теплоносій кипить вже при 22 градусах. + Там є ефект вихрів Тора, щось таке. Я не шарю точно. Головне що жре він мало.

Останнє редагування: 11 лютого 2020 09:12:44 від Vladimir Semenchenko
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Дай мені назву твого населеного пункту - я тобі покажу ваші тарифи і як вони змінювалися впродовж 2019 року.
Та в Киеве. Весь 2019-й год ничего не менялось, как с 1 января вырос тариф, так и стоял.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Там технологія нова. Це не звичайний рідинний як масляний. Там теплоносій кипить вже при 22 градусах. + Там є ефект вихрів Тора, щось таке. Я не шарю точно. Головне що жре він мало.
Ты точно не шаришь. Все ээ нагреватели имеют одинаковый КПД - 100%. И компьютер, и утюг, и ТЭН, и масляный радиатор, и лампочка накаливания (если окна зашторить) - ровно 100%.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

а хто може пояснити ціни на електроенергію?
отакі цифри:

* по тарифу Зона1: 0.9000 - 76 кВт/г; 1.6800 - 546 кВт/г;
Зона2: 0.4500 - 24 кВт/г; 0.8400 - 174 кВт/г.

я щось зовсім не виїхав.
лічильник двухзонний

я нарахував 4 зони)

76   0,9   68,4
546   1,68   917,28
24   0,45   10,8
174   0,84   146,16
      1142,64

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

а хто може пояснити ціни на електроенергію?
отакі цифри:

* по тарифу Зона1: 0.9000 - 76 кВт/г; 1.6800 - 546 кВт/г;
Зона2: 0.4500 - 24 кВт/г; 0.8400 - 174 кВт/г.

я щось зовсім не виїхав.
лічильник двухзонний

я нарахував 4 зони)

76   0,9   68,4
546   1,68   917,28
24   0,45   10,8
174   0,84   146,16
      1142,64

)))
Двозонний по двох тарифах
Ціна до 100квт  і 100+
 2*2=4

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

)))
Двозонний по двох тарифах
Ціна до 100квт  і 100+
 2*2=4

точно 

:facepalm:

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

газу забагато, (як на таку погоду)
дуже погана вода.
раз в два, три роки приходиться міняти теплообмінник, або котел, якщо 2 т/о "з'їло"
та промивати систему.

якраз прийшов час
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Ты точно не шаришь. Все ээ нагреватели имеют одинаковый КПД - 100%. И компьютер, и утюг, и ТЭН, и масляный радиатор, и лампочка накаливания (если окна зашторить) - ровно 100%.
Споживають однаково за певний час - тепло генерують по різному. Якщо не віриться вам-то Ваші проблеми - платіть далі за газ. Я точно знаю результат, набагато менше споживання електрики при великій віддачі тепла. Це перевірено.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Накину зради. Справжньої, кондової.
Уявімо сітьюейшн - сракомий спокійно миє сраки у гейропах, або риштування в кьольні збирає, або просто манюпас має будиночка, в якому не проживає довгий час (ключове - газова труба до будиночка таки приєднана).  Газ не споживається, умовний сракомий чи не менш умовний манюпас нічим таким не переймається...
І тут - хопа!! Ви сподівались на нульові газові платіжки? Ну тоді вітаю, ви- наївний лошара. Мінімум пару сотень в місяць платитимете ні за уй собачий просто так, просто тому, що є газова труба і в будиночку роками стоїть сумний холодний газовий котел.

"4. Для нового побутового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців або за умови відсутності споживання природного газу побутовим споживачем та/або його об’єктом протягом усього попереднього газового року, річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні планових об'ємів споживання, що розраховуються виходячи з групи споживання побутового споживача відповідно до додатка 1 до цього Кодексу.

З моменту, коли новий побутовий споживач та/або об’єкт побутового споживача фактично споживає природний газ повні дев’ять місяців та до завершення повного календарного року споживання, величина річної замовленої потужності об’єкта споживача визначається як добуток числа 12 на фактичне середньомісячне споживання природного газу за попередні дев’ять місяців."


Шото підозріла тиша з цього приводу. Чи я щось пропустив? Ну, пропускав, доки самого не торкнулось... :shuffle:
Оддєльно усміхнув той момент, що ти ото спочатку дев'ять місяців поспоживай, і тільки тоді тобі, можливо, перерахують споживання відповідно до реального стану.
Стандартний вислів - це вже п-ц, чи ще нє?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Стандартний вислів - це вже п-ц, чи ще нє?
Ніт
Навіть не його початок.

Але по фінішу норм
Не сци
Будете в тарифах ритися підгадувати
Подібне до мобізвязку.

По сракомиям:
Карма ще поверне іх пендель Петру в зад назад
Всьому свій час
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Вентиляційн і вікна в підвалі щільно позабивали.

Якщо будинок газифікований, за таке треба жорстоко виєбсти особливо збоченим способом.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Тепла зима. Газ на ринку дешевший в два рази. А платіжки ті ж самі. Кончені прихильники певної політсили здобули  :facepalm1:
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Не сци
Будете в тарифах ритися підгадувати
Подібне до мобізвязку.
Нєєє, тут дуже вишуканий зелений камшот на морду манюпасу. Поясню.
Гумор ситуації бачу в наступному. Той, хто споживав (реально, чи просто приписуючи показники) скажімо куб на місяць - платитиме на порядок менше, ніж той, хто не споживав взагалі!
Ну хіба це не елегантно, хіба не ізяшшно? :lol:

Якщо вже по аналогії із зв'язком, то буде десь так - не дзвонив ні разу за рік - платиш абонентську плату 200грн щомісяця. Але якщо набрав бодай один номер - абонентська стає вже дві гривні.
Плять, я іноді не вірю, що це все насправді, а не фільм-абсурд.

Останнє редагування: 11 лютого 2020 11:14:15 від Rambler
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Накину зради. Справжньої, кондової.
Уявімо сітьюейшн - сракомий спокійно миє сраки у гейропах, або риштування в кьольні збирає, або просто манюпас має будиночка, в якому не проживає довгий час (ключове - газова труба до будиночка таки приєднана).  Газ не споживається, умовний сракомий чи не менш умовний манюпас нічим таким не переймається...
І тут - хопа!! Ви сподівались на нульові газові платіжки? Ну тоді вітаю, ви- наївний лошара. Мінімум пару сотень в місяць платитимете ні за уй собачий просто так, просто тому, що є газова труба і в будиночку роками стоїть сумний холодний газовий котел.

"4. Для нового побутового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців або за умови відсутності споживання природного газу побутовим споживачем та/або його об’єктом протягом усього попереднього газового року, річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні планових об'ємів споживання, що розраховуються виходячи з групи споживання побутового споживача відповідно до додатка 1 до цього Кодексу.
З моменту, коли новий побутовий споживач та/або об’єкт побутового споживача фактично споживає природний газ повні дев’ять місяців та до завершення повного календарного року споживання, величина річної замовленої потужності об’єкта споживача визначається як добуток числа 12 на фактичне середньомісячне споживання природного газу за попередні дев’ять місяців."

Шото підозріла тиша з цього приводу. Чи я щось пропустив? Ну, пропускав, доки самого не торкнулось... :shuffle:
Оддєльно усміхнув той момент, що ти ото спочатку дев'ять місяців поспоживай, і тільки тоді тобі, можливо, перерахують споживання відповідно до реального стану.
Стандартний вислів - це вже п-ц, чи ще нє?

Так на перших сторінках гахової теми було відео, де чуваку з підключеним газом до необжитої хати і з нулями на лічильнику прийшла сума 4000 грн в рік. Він був в охуї.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Сам цимес буде, якщо тим, хто відріжеться - ще 9 місяців платіжки на транспортування приходити будуть.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Споживають однаково за певний час - тепло генерують по різному. Якщо не віриться вам-то Ваші проблеми - платіть далі за газ. Я точно знаю результат, набагато менше споживання електрики при великій віддачі тепла. Це перевірено.

А дайте пліз якесь посилання на цей девайс.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Так на перших сторінках гахової теми було відео, де чуваку з підключеним газом до необжитої хати і з нулями на лічильнику прийшла сума 4000 грн в рік. Він був в охуї.
Заєбца.
І що з цим всім робити? Справа навіть не в тих копійках (хоча для когось то далеко не копійки), але ж не можна вступати в гру, погоджуючись на маразматичні правила.

Сам цимес буде, якщо тим, хто відріжеться - ще 9 місяців платіжки на транспортування приходити будуть.
Шо, сірйозно?! :lol:
Тобто, людина умовно п'ять років не споживала газу, тепер вирішила взагалі послати нах цю систему, проте за дев'ять місяців "винь да палож"?))
Тра писати заяву в суд. Хоча б для збереження власної самоповаги.

Останнє редагування: 11 лютого 2020 11:18:43 від Rambler
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Нєєє, тут дуже вишуканий зелений камшот на морду манюпасу. Поясню.
Гумор ситуації бачу в наступному. Той, хто споживав (реально, чи просто приписуючи показники) скажімо куб на місяць - платитиме на порядок менше, ніж той, хто не споживав взагалі!
Ну хіба це не елегантно, хіба не ізяшшно? :lol:

Якщо вже по аналогії із зв'язком, то буде десь так - не дзвонив ні разу за рік - платиш абонентську плату 200грн щомісяця. Але якщо набрав бодай один номер - абонентська стає вже дві гривні.
Плять, я іноді не вірю, що це все насправді, а не фільм-абсурд.
На старті то "абсурд"
Потім вирівнюється.
)
Тут подібно.
Оскільки газ струм авансово оплачується перший платіж теж зі стелі.
Через рік попускає.

При демонополізованому ринку інакше не працює.
Певна сума завжди "висить" в продавця яку при зміні угоди на іншого продавця він повертає.
Сама логіка демонополізаціі і відповідно простоти зміни продавця змушує вимагати "передплату"
Приватний споживач не буде постачати газ з затримками оплати.

Плата за транспортування яку ви абонтплатою помилково називаєте все таки повернеться певно в платіж загальний і ваш продавець газу буде сам оплачувати за труби.
В Австріі так.
В Украіні трохи перемудрили.
Зачекайте закінчення того "абсурду"

Порада на майбутнє "сракомиям" і хто лишає хату на півроку  і більше розривати угоду.

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

А дайте пліз якесь посилання на цей девайс.
Відправив Вам посилання в приватному повідомленні.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Зачекайте закінчення того "абсурду"
А ви, пане, оптиміст. (tu)  :D

З вашими міркуваннями не сперечаюсь, так і є. Будь-хто, підключений до мереж газопостачання, має платити за утримання цієї мережі, пропорційно до свого рівня споживання.
Тут все логічно і правильно. Але не була б то Україна, якби не провели таку просту річ через сраку.
Той, хто довгий час взагалі не споживав газ, мав би платити якраз певну мінімальну суму, меншу навіть того, хто раз в день чайник на плиту ставить. І це логічно.
Але ж, куррва, не нарівні з тим, хто без лічильника пи3дячить сотні кубометрів!
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Порада на майбутнє "сракомиям" і хто лишає хату на півроку  і більше розривати угоду.
Нє. Простіше в онлайн-кабінеті споживача щомісяця списувати по кубометру.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Ты точно не шаришь. Все ээ нагреватели имеют одинаковый КПД - 100%. И компьютер, и утюг, и ТЭН, и масляный радиатор, и лампочка накаливания (если окна зашторить) - ровно 100%.
Ви на чоловіка не нападайте.Якщо там стоїть терморегулятор, тоді все правильно.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Споживають однаково за певний час - тепло генерують по різному. Якщо не віриться вам-то Ваші проблеми - платіть далі за газ. Я точно знаю результат, набагато менше споживання електрики при великій віддачі тепла. Це перевірено.
Гагага !!! Закон сохранения энергии, слышал такое ? Учебники в школе не на самокрутки пускать надо, а учить, мбугога.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія