Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Других менеджерів в мене для вас немає

Других менеджерів в мене для вас немає

Зеленські Порошенки єрмаки і т.д.
Я навіть надала не кретикую хоча є за що

І варіантів в нас зараз немає

Тому нахер ці срачі.


Влада та на яку ми заслуговуємо .

Після війни сратись будемо
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Тобто вони можуть далі п***а бабло навіть під час війни?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Може нам зовнішнє управління ввести - наприклад якогось генерала НАТО?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Зеленські Порошенки єрмаки і т.д.
Я навіть надала не кретикую хоча є за що

І варіантів в нас зараз немає

Тому нахер ці срачі.


Влада та на яку ми заслуговуємо .

Після війни сратись будемо

Ну так можна і про окупацію сказати що заслуговуємо бо профтикали усе.
Зрадники та крадії у владі працюють на ворога.
Тому СБУ тихенько повінна їх ловити та без істерик ліквідовувати.

Останнє редагування: 4 серпня 2022 18:13:49 від акын
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Може нам зовнішнє управління ввести - наприклад якогось генерала НАТО?
Щось генерали НАТО не дуже мріють воювати з Росією
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

кожен міряє по собі
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Може нам зовнішнє управління ввести - наприклад якогось генерала НАТО?
Ви вважаєте що вся справа тільки в топ корупціонерах?

Що як 5 мільйонів манюпасів вкрадуть на підприємстві по пачці бумаги чи вчителі яким не скинутись у хфонд зіпсують дитині атестат то все норм?

Аби не крали на горі, а все що внизу то такі національні традиції?
   
Може нам зовнішнє управління ввести - наприклад якогось генерала НАТО?

Хм... Як ввести? Еее нє, не можна! Ми самі..Оно мериканці казали ж нам кого брати у САП, а ми їх нахуй послали.  (tu)
І генпрокурорів треба своїх, на всі 100 тощо
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Аби не крали на горі, а все що внизу то такі національні традиції?
Зараз тобі розкажуть про святого знедоленого обкраденого манюпаса, і монструозну Владу, принесену нам рептилоїдами. B-)
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

найкращій - то преподобний Андрій Іванович, який щодня благословляє давне місто Лева
хоча...
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

тю...
а я подумав що гілка за модераторів ...
   
Зеленські Порошенки єрмаки і т.д.
Я навіть надала не кретикую хоча є за що

І варіантів в нас зараз немає

Тому нахер ці срачі.


Влада та на яку ми заслуговуємо .

Після війни сратись будемо

згідний
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Влада така який народ
Тому зуби зціпити і до перемоги
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Щось генерали НАТО не дуже мріють воювати з Росією
шо-то мне кажется наоборот
но политика и политики, елы-палы!
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Та хєр його знає на скільки ця війна.  Це тільки Аерстович думав, що до квітня все порішаємо.

А якщо це на роки ? То що не критикувати і чекати ?

Щось це... тойво, не дуже хороший підхід.
   
Влада та на яку ми заслуговуємо .

Після війни сратись будемо

Толково  (tu)  Підтримую пана Слава.
   
Віскарік, сигара, тихий вечірній Тернопіль...
Нє? :beach:
   
Тобто вони можуть далі п***а бабло навіть під час війни?

Може нам зовнішнє управління ввести - наприклад якогось генерала НАТО?

Ти, пане, трошки забагато зради продукуєш у двох постах підряд.

Почитай історію результатів Другої Світової Війни.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Чим далі продовжується війна, тим більше я розумію, що підхід не критикувати владу під час війни не працює.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Влада та на яку ми заслуговуємо .
золоті слова (tu)
я б відлив у бетоні :super: 
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Війна надовго.
Кожне їх рішення надважливе і доленосне, а влада не поводить себе так, наче свідома цього.
Очуняли від першого шоку, деякі коричневоштаньки повернулись і почались політігрища, попил і відкати наче нічого надзвичайного.
Треба критикувати, щоб хоч якось до тями приходили. Бо просерем все - і союзників, і допомогу, і....все.
Більшість, хто критикує ніякі не вороги і зрадойоби а бояться і не хочуть при кацапах жити або по світам блукати.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Тобто вони можуть далі п***а бабло навіть під час війни?

Каців теж дуже непокоїть це питання. А ще вони на весь світ кричать, що Єрмаки продають зброю.  :umnik2:
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Віскарік, сигара, тихий вечірній Тернопіль...
Нє? :beach:

не пю віскі
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Це тільки Аерстович думав, що до квітня все порішаємо.

Багато хто чекав на закінчення війни в лютому, в крайньому випадку на початку березня. Причому я не каців маю на увазі
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

не пю віскі


може і сигари не куриш?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Президент призначив Янушевича на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації.
тобто кадри квартала і друзі дитинства вже пристоєні
переходимо на кадри Овоча ..
Азірову підготуватись, Табачнику стати в чергу, а там і Яник підтягнуться
хуженебудет і яка різниця
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Перестаньте создавать себе кумиров
Верить надо не кумирам а нации
и молиться за судьбы героев а не судьбы паразитирующих на смертях этих героев ублюдках
При этом никто не должен пользоваться нашей верой и нашей поддержкой
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

може і сигари не куриш?

курю
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

треба призначать побільше зрадників і кротів, іми жопу Єрмака прикрити можна
а ЕС та НАТО неначасі
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

теж сиджу мовчу 5 місяців.... дивлюся на ці дьоргалки.... особливо несподобалась ситуація коли Залужний (я за Залужного якщо що) мімо Зеленського висунв свою ініціативу і з першого погляду здалось, що якось воно щось десь булькає та вилазе назовні, сподіваюся на те що у нашому болоті Штати з Британією все контроюють.... всі ці перепризначення і законодавчі ініціатви (кадрові і з розпилу бюджету) не на рівному ж місці і вони на мій погляд не про війну і перемогу...  Якщо все добре....на що і сподіваюсь, то це можливо емоції.... але по життю в подібних обставинах в мене особисто в голові зажди виникає 2 варінти "що робити якщо все буде добре" і "якщо нас десь хтось піднайобує", що будемо робити і як себе поводити коли нам по марафону передадуть "нам потрібно переходити до діалагу" (не дай бог) я хз.... тому вважаю готовим потрібно бути завжди до обох варінтів....а не як після подій в 2014 дізнаватися і ахуевать аж через 5 років шо Петя с Медведчуком чемоданами бакси передавали сепарам, а наші захисники гинули в цей момент....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Як на мене, тупе п***а і зрадойобство має бути табу

А конструктивна критика - це благо , розумні люди платять за критичний аналіз
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

сподіваюся на те що у нашому болоті Штати з Британією все контроюють....

Захід в шоці від кадрової політики і корупціі в Украіні

Why Is the White House Quietly Griping about Zelensky Now?
Зеленський  звільнив  генерального прокурора своєї країни та керівника внутрішньої розвідки — це була найзначніша зміна в його уряді після російського вторгнення в лютому. Це було б еквівалентно звільненню Байденом Мерріка Гарленда та Білла Бернса в один день. Але я досі не бачив жодного звіту, який би переконливо пояснював, про що йдеться. Ми ніби не хочемо заглядати під капот у Києві, боячись, яку корупцію чи витівки ми можемо побачити, коли ми туди стільки вклали. (Більше про небезпеку цього іншого дня.)
https://www.nationalreview.com/corner/why-is-the-white-house-quietly-griping-about-zelensky-now/

і статей на таку тему купа, також як і новин з ТВ, виступів конгресменів і сенаторів
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Багато хто чекав на закінчення війни в лютому, в крайньому випадку на початку березня. Причому я не каців маю на увазі
Мене це вштирює, от як це можливо???
Як одна так і друга версія , інфатилізм, як можна так швидко захопити таку велику країну, як Україна, або як можна швидко роз'їбати озброєну до зубів і багату Кацапію?
Мені навіть бос в квітні, як відігнали від Києва сказав " всьо, ми скоро виграєм війну, Арєстовіч сказав"  :facepalm1:
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Захід в шоці від кадрової політики і корупціі в Украіні

Why Is the White House Quietly Griping about Zelensky Now?
Зеленський  звільнив  генерального прокурора своєї країни та керівника внутрішньої розвідки — це була найзначніша зміна в його уряді після російського вторгнення в лютому. Це було б еквівалентно звільненню Байденом Мерріка Гарленда та Білла Бернса в один день. Але я досі не бачив жодного звіту, який би переконливо пояснював, про що йдеться. Ми ніби не хочемо заглядати під капот у Києві, боячись, яку корупцію чи витівки ми можемо побачити, коли ми туди стільки вклали. (Більше про небезпеку цього іншого дня.)
https://www.nationalreview.com/corner/why-is-the-white-house-quietly-griping-about-zelensky-now/

і статей на таку тему купа, також як і новин з ТВ, виступів конгресменів і сенаторів


що це за газетая?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

The timing could not be worse. Dear reader: The Ukraine war is not over. And privately, U.S. officials are a lot more concerned about Ukraine’s leadership than they are letting on. There is deep mistrust between the White House and Ukraine President Volodymyr Zelensky — considerably more than has been reported.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Захід в шоці від кадрової політики і корупціі в Украіні

Why Is the White House Quietly Griping about Zelensky Now?
Зеленський  звільнив  генерального прокурора своєї країни та керівника внутрішньої розвідки — це була найзначніша зміна в його уряді після російського вторгнення в лютому. Це було б еквівалентно звільненню Байденом Мерріка Гарленда та Білла Бернса в один день. Але я досі не бачив жодного звіту, який би переконливо пояснював, про що йдеться. Ми ніби не хочемо заглядати під капот у Києві, боячись, яку корупцію чи витівки ми можемо побачити, коли ми туди стільки вклали. (Більше про небезпеку цього іншого дня.)
https://www.nationalreview.com/corner/why-is-the-white-house-quietly-griping-about-zelensky-now/

і статей на таку тему купа, також як і новин з ТВ, виступів конгресменів і сенаторів

а це? яка мотивація була цього вчинку? переставити кроваті? на фуя? і головне хто попросив? може встав не стої ноги? це все було після самі знаєте чого....

Зеленський звільнив заступника Баканова й перетасував СБУ-шників в областях

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/19/7358913/


в результаті нічого не змінилося.... Дєдушка Байден це все моніторить.... він же не дятел....

   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

що це за газетая?

та скоріше за все помийка типу нешенелінтрест від крота КДБшного Саймса -  швець дуже його полюляє ругати. Мабуть заздрить що не в нього вклали бабло.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%B9%D0%BC%D1%81,_%D0%94%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B9



Останнє редагування: 4 серпня 2022 22:11:22 від kleynod
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає
ATF

От підтримаю Слава! Отак би! З такою ж рішучістю він захищав би Свинарчуків! Молодець!
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

От підтримаю Слава! Отак би! З такою ж рішучістю він захищав би Свинарчуків! Молодець!

хто такі свиначуки ?
бо я тоді випав з політичного інфопростору
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

та скоріше за все помийка типу нешенелінтрест від крота КДБшного Саймса


нуцей гут лак постить всяку ху йню
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія