Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви пам'ятаєте де ваш чоловік покинув свої шкарпетки? :)

"У моєму дитинстві 8 Березня чоловіки дарували жінкам квіти й говорили про те, як своєю любов'ю, красою та турботою вони надихають "сильну стать" на подвиги. Але насправді жінки і самі здійснюють подвиги. Щодня.

Вони боронять Батьківщину, навчають дітей, лікують і рятують життя, керують компаніями, роблять наукові відкриття і створюють мистецтво. Примудряються поєднувати роботу, сім'ю, друзів, відпочинок, спорт, саморозвиток, благодійність та ще й пам'ятають, де ми, чоловіки, поклали свої речі".
   
Якраз навпаки, складають речі так, щоб чоловік не знайшов.
   
Гм, мій чоловік краще знає де я що поклала.
   
Правильно! 8 березня - жіноче свято, тому не треба вплутувати сюди чоловіків.
   
Якраз навпаки, складають речі так, щоб чоловік не знайшов.

 :laugh:
   
Гм, мій чоловік краще знає де я що поклала.
:lol: а я-то думаю, чого ти така зла.
   
мій чоловік після прання обов"язково прасує свої шкарпетки, акуратно складає їх п"ятка до п"ятки і там у нього в шафці дві стопочки так складених пар шкарпеток - зовсім нові, ще не ношені, але відразу після покупки випрані і випрасувані , і ті що носить
   
мій чоловік після прання обов"язково прасує свої шкарпетки, акуратно складає їх п"ятка до п"ятки і там у нього в шафці дві стопочки так складених пар шкарпеток - зовсім нові, ще не ношені, але відразу після покупки випрані і випрасувані , і ті що носить

Тобі повезло! А я, наприклад, розкидую все по хаті як Зе  :weep:

За годину збираємось до дітей в гості, сподіваюсь що жінка мені знайде всю одежу - від шкарпеток до футболки.
   
"У моєму дитинстві 8 Березня чоловіки дарували жінкам квіти й говорили про те, як своєю любов'ю, красою та турботою вони надихають "сильну стать" на подвиги. Але насправді жінки і самі здійснюють подвиги. Щодня.

Вони боронять Батьківщину, навчають дітей, лікують і рятують життя, керують компаніями, роблять наукові відкриття і створюють мистецтво. Примудряються поєднувати роботу, сім'ю, друзів, відпочинок, спорт, саморозвиток, благодійність та ще й пам'ятають, де ми, чоловіки, поклали свої речі".



Справа в тому, що у жінок фізіологічно інший зір.

Чоловіки дивляться на предмет прямо, боковий зір майже не використовують.

У жінок боковий зір краще розвинений. І кут обзору значно більше.

Твої  шкарпетки під кріслом жінка зразу побачить, ти ні. Можеш провести експеримент.  :-)o
   
У жінок боковий зір краще розвинений. І кут обзору значно більше.

Ага. Особливо на шопінгу цей боковий зір працює чотко, як швейцарський годинник :)
   
:lol: а я-то думаю, чого ти така зла.
Я зла? Пані знову мене з собою переплутали, я на людей ніколи не кидаются.
Доречі я в захваті від того, що мій чоловік помятаєш, що я куди поділа, раніше за ним такого не наблюдалося, а от з віком проявилося - прикольно... і корисно.

Останнє редагування: 8 березня 2020 12:15:14 від Agni
   
мій чоловік після прання обов"язково прасує свої шкарпетки, акуратно складає їх п"ятка до п"ятки і там у нього в шафці дві стопочки так складених пар шкарпеток - зовсім нові, ще не ношені, але відразу після покупки випрані і випрасувані , і ті що носить
я так роблю аналогічно.
тільки не прасую, бо навіщо??

проблема з шкарпетками така що хай вони будуть або 100% однакові, або зовсім візуально різні. бо коли вони подібні, легко сплутати пару :(
   
Якраз навпаки, складають речі так, щоб чоловік не знайшов.
+100500
   
я привыкла к разбросанным носкам, жизнь коротка и скандалить по таким пустякам да ну его нах
   
Я покупаю детям по 10 пар одинаковых носков. Поэтому найти пару нет проблем.
Постиранные носки складываю по паре и выкручиваю наизнанку вместе два носка и в комод.
Как солдатики носки все складывают в стирку.
   
Якраз навпаки, складають речі так, щоб чоловік не знайшов.
:lol:
я своєму чоловіку вже змогла довести, що то він САМ складає невідомо де свої речі.
а де складаю я, геолокацію можу надати майже міттєво)
   
я так роблю аналогічно.
тільки не прасую, бо навіщо??

проблема з шкарпетками така що хай вони будуть або 100% однакові, або зовсім візуально різні. бо коли вони подібні, легко сплутати пару :(
фуууух...
   
я привыкла к разбросанным носкам, жизнь коротка и скандалить по таким пустякам да ну его нах
не привыкла, но не скандалю. а когда-то даже хотелось из дому убежать, чтоб не видеть этих носков.  :D
   
не привыкла, но не скандалю. а когда-то даже хотелось из дому убежать, чтоб не видеть этих носков.  :D
У мене як брат з Києва приїздив, то з першої ж хвилини з"являлося враження, що його шкарпетки розставлені по всій квартирі
коли була незаміжня (брат став киянином, коли я ще була у 9-му класі), це було звичною і буденною справою, ніхто на це не зважав
а потім чоловік своєю якоюсь вродженою акуратністю привчив до порядку, і вже важко було стримуватися
та якби ж то стосувалося тільки шкарпеток!...
   
" прасувати випрані носки" і складати іх купками " п"яточка до п"яточки"((((——
Це ж вішатися можна?
У мене знайомий був такий—— жив у нас в квартирі—— годинами міг своі речі прасувати і перекладати з місця на місце(((
Не просто бісить, а хочеться фізично все потрощити)))
   
Це ж вішатися можна?
зовсім ні
адже робиться це ненав"язливо і недемонстративно
і не пригадую, щоб він колись задовбував своїм прагненням порядку
у нього схоже все налаштовано так, щоб в його речах був порядок, або щоб після нього не залишалося безладу
   
Що за прикол - шукати шкарпетки?
Якщо брудні - зняв і поклав у кошик для прання.
Якщо  треба чисті - взяв із шухляди в комоді!
Коли вони їх шукають? Чи носять одні й ті ж по три дні?
   
Що за прикол - шукати шкарпетки?
Якщо брудні - зняв і поклав у кошик для прання.
Якщо  треба чисті - взяв із шухляди в комоді!
Коли вони їх шукають? Чи носять одні й ті ж по три дні?

Ні. На другий день міняють!
З ноги на ногу..  :pooh_lol:
   
Якраз навпаки, складають речі так, щоб чоловік не знайшов.
++++++
   
Справа в тому, що у жінок фізіологічно інший зір.

Чоловіки дивляться на предмет прямо, боковий зір майже не використовують.

У жінок боковий зір краще розвинений. І кут обзору значно більше.

Твої  шкарпетки під кріслом жінка зразу побачить, ти ні. Можеш провести експеримент.  :-)o

якшо вона менша зростом - стопроц справдиться... кажете боковий зір?)))
   
якшо вона менша зростом - стопроц справдиться... кажете боковий зір?)))

Зрост тут ні до чого.  :-)o
   
Зрост тут ні до чого.  :-)o

та звичайно, це все надздібності з пошуку чоловічих шкарпеток :shuffle:
   
 Хто б міг подумати, що навіть наші очі влаштовані настільки по-різному! Так у жінки значно ширше периферійний зір у порівнянні з чоловіком. Історично вона була берегинею вогнища, а тому їй потрібно було одночасно бачити все те, що відбувається в печері (вогонь, діти і т. Д.). Крім того, вже поза житла їй також потрібно мати максимально широкий огляд, щоб вчасно помітити небезпеку, яка загрожує їй та її дітям (наприклад, змію або дикого звіра). Саме тому в мозок жінки була закладена програма, що дозволяє їй дуже добре бачити сектор в не менше ніж 45 градусів з кожного боку голови (тобто в 90 градусів в сумі). Втім, це мінімум, і у дуже багатьох представниць прекрасної статі ефективне периферійний зір досягає 180 градусів (у чоловіків ця цифра рідко перевищує 45 градусів)! Тобто, дивлячись вперед, жінки прекрасно бачать все те, що відбувається збоку.

http://optikaplus.ua/news/398-fiziolohichni-vidminnosti-zoru-u-cholovikiv-ta-zhinok
   
Хто б міг подумати, що навіть наші очі влаштовані настільки по-різному! Так у жінки значно ширше периферійний зір у порівнянні з чоловіком. Історично вона була берегинею вогнища, а тому їй потрібно було одночасно бачити все те, що відбувається в печері (вогонь, діти і т. Д.). Крім того, вже поза житла їй також потрібно мати максимально широкий огляд, щоб вчасно помітити небезпеку, яка загрожує їй та її дітям (наприклад, змію або дикого звіра). Саме тому в мозок жінки була закладена програма, що дозволяє їй дуже добре бачити сектор в не менше ніж 45 градусів з кожного боку голови (тобто в 90 градусів в сумі). Втім, це мінімум, і у дуже багатьох представниць прекрасної статі ефективне периферійний зір досягає 180 градусів (у чоловіків ця цифра рідко перевищує 45 градусів)! Тобто, дивлячись вперед, жінки прекрасно бачать все те, що відбувається збоку.

http://optikaplus.ua/news/398-fiziolohichni-vidminnosti-zoru-u-cholovikiv-ta-zhinok
Не тільки бачити, а обробляти більше інформації за короткий час.
   
Не тільки бачити, а обробляти більше інформації за короткий час.

В цій і інших статтях ще багато про це...  :-)o
   
як ці надістоти зі 180 градусним оглядом попадають під машини, невже ці злобні чоловіки навмисно направляють машини тупо їм в спину, в мертву зону огляду... підступні виродки
   
як ці надістоти зі 180 градусним оглядом попадають під машини, невже ці злобні чоловіки навмисно направляють машини тупо їм в спину, в мертву зону огляду... підступні виродки

Далі читай...


А це якість, як ви розумієте, просто незамінне при водінні машини. Адже як стверджує статистика, більшість аварій трапляється саме через те, що водії не бачать небезпеки, яка знаходиться якраз збоку від їх машини. До речі, особливо жіночого зору пояснюють і той факт, що в порівнянні з чоловіками середньостатистична жінка-водій значно краще вміє користуватися бічними дзеркалами в машині. Крім того, навіть копаючись в бардачку або змінюючи касету в магнітолі, вона за допомогою свого периферійного зору прекрасно бачить те, що відбувається на дорозі. Більшості чоловіків таке завдання не під силу.

Втім, і у чоловічого зору на дорозі є свої плюси. Зрозуміло, що від нього в стародавні часи було потрібно зовсім інше. Чоловікові як мисливцеві потрібно було зловити оком мета і не випускати її з поля зору, часто на досить далекій відстані. Тобто, з одного боку, його зір еволюціонувало до сильно обмеженого бачення, щоб ніщо не відволікало його від мети. Вчені називають такий тип зору "тунельним". Але при цьому чоловік здатний дуже чітко і ясно бачити предмети, розташовані прямо перед собою, причому на значно більшій відстані, ніж жінка. Тобто, його очі подібні бінокля або підзорної труби.

Виходячи з вищесказаного, чоловік за кермом автомобіля швидше, ніж жінка, помітить перешкода, яка була попереду (зламану машину, аварійну ділянку дороги і т. Д.). А значить, він і швидше відреагує на нього (скине швидкість або перебудується в інший ряд).
   
Далі читай...


 було зловити оком мета і не випускати її з поля зору,
..

чоловік за кермом автомобіля швидше, ніж жінка, помітить перешкода, яка була по...

google translate? Навіщо?
   
Хто б міг подумати, що навіть наші очі влаштовані настільки по-різному! Так у жінки значно ширше периферійний зір у порівнянні з чоловіком. Історично вона була берегинею вогнища, а тому їй потрібно було одночасно бачити все те, що відбувається в печері (вогонь, діти і т. Д.). Крім того, вже поза житла їй також потрібно мати максимально широкий огляд, щоб вчасно помітити небезпеку, яка загрожує їй та її дітям (наприклад, змію або дикого звіра). Саме тому в мозок жінки була закладена програма, що дозволяє їй дуже добре бачити сектор в не менше ніж 45 градусів з кожного боку голови (тобто в 90 градусів в сумі). Втім, це мінімум, і у дуже багатьох представниць прекрасної статі ефективне периферійний зір досягає 180 градусів (у чоловіків ця цифра рідко перевищує 45 градусів)! Тобто, дивлячись вперед, жінки прекрасно бачать все те, що відбувається збоку.

http://optikaplus.ua/news/398-fiziolohichni-vidminnosti-zoru-u-cholovikiv-ta-zhinok

190-200 градусів. А у вас не так?  ;o
   
Чоловіки по природі мисливці і воїни, тому вони бистріше бачать те, що рухається. Жінки більше збирачі, тому краще бачать те, що просто лежить. Носки зараза самі не рухаються, попробуй їх побачити.  :)
   
google translate? Навіщо?

Спитай  :punish:

http://optikaplus.ua/news/398-fiziolohichni-vidminnosti-zoru-u-cholovikiv-ta-zhinok
   
Звичайно, я все пам'ятаю. Просто тому, що у мене фотографіяна пам'ять - пам'ятаю, як лежить білизна на полиці, як стоять тарілки у шафі...
Просто дістаю з мозку картину і кажу: шкарпетки зліва під диваном біля батареї :)
   
я привыкла к разбросанным носкам, жизнь коротка и скандалить по таким пустякам да ну его нах

 (tu)
Меня это уже даже умиляет...:)
НО и прогрес есть: за десятилетия мне удалось отучить от вопроса - а где чистые носки: я чистые носки складываю в ярко-красный кулек, который лежит в опеределенном месте в шкафу. Вот так выработался условный рефлекс :)
Мужчины не должны думать о такой фигне как трусы-носки....у них более высокие задачи и думы !  :king2:
   
++++++
цю. Шо ж там його складать: носки в шухляд, труси на полку, бо ще в одному шухляді вже мої лежать.

Все інше на полках і на плечиках вже випрасуване.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія