Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мене вчили

Re: мене вчили

там нарко трип

гониш, бро



як обстановка ?

доповідай
   
Re: мене вчили

ну сбсн той хто вважає мирні угоди неприйнятними.

у нас же є тільки один варіант миру, це мінські угоди.


Показати зображення...

То хто ж, все-таки обрав війну? Не зрозумів
   
Re: мене вчили

То хто ж, все-таки обрав війну? Не зрозумів
там не скем разговаривать
   
Re: мене вчили

а вступити у ВУЗ не треба щоб його закінчити?

із успішності в школі витікає і шанс на вступ і успішність у ВУЗі

тобто базова здатність до навчання
Ні, успішність у школі це формалізована метрика при навчанні для певної школи і не гарантія для успішного закінчення того, чи іншого ВУЗу, як і посередні результати у школі ще не гарантія нездатності індивида до закінчення ВУЗу.
Перелік факторів, які впливають на шанси для певного індивида закінчити ВУЗ, я вже до того ж перечислив, чому Ви зосередились з усіх факторів на метриці успішності у школі, при чому думаючи, що метрика це і є характеристика справжня потенціалу  індивида до наступних задач?
   
Re: мене вчили

наказать это



так а що ж там наказивать
Крим включений до складу Росії, там збираються податки в бюджет Росії і з бюджету виділяються субвенції.
це факт із яким сперечатись як сцяти проти вітру
   
Re: мене вчили

Ні, успішність у школі це формалізована метрика при навчанні для певної школи і не гарантія для успішного закінчення того, чи іншого ВУЗу, як і посередні результати у школі ще не гарантія нездатності індивида до закінчення ВУЗу.
Перелік факторів, які впливають на шанси для певного індивида закінчити ВУЗ, я вже до того ж перечислив, чому Ви зосередились з усіх факторів на метриці успішності у школі, при чому думаючи, що метрика це і є характеристика справжня потенціалу  індивида до наступних задач?



є така штука як академічний інтелект, і він корелює із "формалізованою метрикою"

а успішність у ВУЗі і успішність у школі це дві "формалізовані метрики" які однаково корелюють із академічним інтелектом.

це не єдиний фактор успішності, але головний
   
Re: мене вчили

Завышеная самооценка часто причина проблем. И свойственна очень многим. Читайте сказку о золотой рыбке что-ли.
   
Re: мене вчили

Завышеная самооценка часто причина проблем. И свойственна очень многим. Читайте сказку о золотой рыбке что-ли.

заніженая тоже  8-)
   
Re: мене вчили

гониш, бро
тобто банальний запой? :)
   
Re: мене вчили

заніженая тоже  8-)

Это когда жена например годами терпит мужа-алкоголика который её поколачивает? Есть такое. Хотя по-моему людей с завышеной самооценкой намного больше.
   
Re: мене вчили

тобто банальний запой? :)

и ушли поезда, увезли в другой край (с)
   
Re: мене вчили

Хотя по-моему людей с завышеной самооценкой намного больше.
согласен
подходишь к писуару, а пол весь мокрый и жёлтый...
и думаешь толи быдло, толи самооценка завышена
если и то и другое то олдбой
   
Re: мене вчили

и ушли поезда, увезли в другой край



         ...Если правда оно -
         Ну, хотя бы на треть, -
         Остается одно:
         Только лечь помереть!...
   
Re: мене вчили

https://www.youtube.com/watch?v=dGWkYvX1tYQ
         ...Если правда оно -
         Ну, хотя бы на треть, -
         Остается одно:
         Только лечь помереть!...


утекай(с)
   
Re: мене вчили

так а що ж там наказивать
Крим включений до складу Росії, там збираються податки в бюджет Росії і з бюджету виділяються субвенції.
це факт із яким сперечатись як сцяти проти вітру
Интересно, в Китае банят за признание независимости Тайваня?
   
Re: мене вчили

Интересно, в Китае банят за признание независимости Тайваня?
нє, просто розстрілюють :)
   
Re: мене вчили

Интересно, в Китае банят за признание независимости Тайваня?


хз
а прі чому тут прізнаніє нєзавісімості?

Крим анексований юридично не законно. Але він анексований, і це факт.

ми ж говорили про утримання Росією країн сателітів. Так от Крим до цього не має ніякого відношення.
   
Re: мене вчили

Ждать пока Крым сам назад попросится и строить исходя из этого планы отличный пример к чему приводит завышеная самооценка.
   
Re: мене вчили

ваша проблема в у святій вірі, що головне не реальність. а інтерпретація реальності

мовляв якщо реальність інтерпретувати інфантильно-ейфорично то вона такою і стане. а для гарантії іще й заборонити казати правду.

отоді уже точно перемога
   
Re: мене вчили

ваша проблема в у святій вірі, що головне не реальність. а інтерпретація реальності

мовляв якщо реальність інтерпретувати інфантильно-ейфорично то вона такою і стане. а для гарантії іще й заборонити казати правду.

отоді уже точно перемога

ну так же вчать мотиваційні тренінги. які просувають американці. питання: чому вони їх просувають і чому вони надають такий тренд?
   
Re: мене вчили

Ждать пока Крым сам назад попросится и строить исходя из этого планы отличный пример к чему приводит завышеная самооценка.
он не попросится, камни не разговаривают
   
Re: мене вчили

ну так же вчать мотиваційні тренінги. які просувають американці. питання: чому вони їх просувають і чому вони надають такий тренд?


у американців цим теж займаються аферисти

починаючи із Карнегі, який будучи однофамільцем і лузером, почав видавати себе за знаменитого мільйонера і від його імені писати книжечки із поученіями як добитись успіху.
   
Re: мене вчили

Я того не знав. 
Але знову ж таки в Україні ці тренінги проводять корпорації і платять за то немалі гроші.  Стиль тих виступів мені нагадує стиль виступів проповідників, які десятину з пастви збирають.  Тому і говорю що воно якось занадто по американські.
   
Re: мене вчили

що без шансу хоча б 95% відсотків успіху педалювати ситуацію непотрібно і шкідливо
невже неправильно вчили?

невже невже вчилы - ватника не научишь !

   
Re: мене вчили
U2

все чого хуйло хоче сбсн від України, це не тикати дулі.
Ну може десь там підмахувати у геополітиці, раз на 10 років якусь лояльність продемонструвати. Але українці собі нафантазували, що за цей процес тикання дуль Росії їх візьмуть на утримання США.

Ты шо - хуйло? Откуда ты знаешь,чего он хочет?
   
Re: мене вчили
U2

ну які ж вони пусті
пустими є надії на те, що вибір хорошої феодальної залежності замість поганої, може принести процвітання
насправді практика і історія показують, що все залежить від внутрішніх реформ. а зовнішній фактор може тільки або руйнувати, або забезпечувати стабільність.

стабільність не гарантія процвітання, може бути і застій чи деградація. Але процвітання може бути тільки в умовах стабільності.

Так от обираючи війну можна обрати тільки деградацію. А фактор Росії він для України вічний.  Фактор США може бути, а може не бути. А фактор Росії буде завжди.

Так кто на ком стоял? Кто кого оккупировал?
   
Re: мене вчили
U2

я більше про форумних посполитих...  от бачив ніцше цитували..макіавелі ... а от гуго гроція хрен хто цитував... 

Зачем?
   
Re: мене вчили
U2

Ждать пока Крым сам назад попросится и строить исходя из этого планы отличный пример к чему приводит завышеная самооценка.

Оля, тебе больше понятен пример ушедшей жены - первый - козел, а чем второй лучше?
   
Re: мене вчили

Оля, тебе больше понятен пример ушедшей жены - первый - козел, а чем второй лучше?

Вот именно. Назовите убедительную причину вернутся. Крым так или иначе за семь лет приспособился к существованию под Россией. Что ему предлагают это очередные потрясения с неясной перспективой. НАТО с ЕС где то далеко на горизонте, страна как была самой бедной в Европе так и остаётся, внутренние расклады очень мутные. В общем тот ещё магнит, даже если и просыпается иногда ностальгия.
   
Re: мене вчили
U2

Вот именно. Назовите убедительную причину вернутся. Крым так или иначе за семь лет приспособился к существованию под Россией. Что ему предлагают это очередные потрясения с неясной перспективой. НАТО с ЕС где то далеко на горизонте, страна как была самой бедной в Европе так и остаётся, внутренние расклады очень мутные. В общем тот ещё магнит, даже если и просыпается иногда ностальгия.


Я уже неоднократно называл - шоб вернуть Крым, украинские можновладци должны сделать в Украине лучше, чем в России.
   
Re: мене вчили

Я уже неоднократно называл - шоб вернуть Крым, украинские можновладци должны сделать в Украине лучше, чем в России.
хм
сделать обязательно нужно!!! не вопрос только это не вернёт
пример - Абхазия и Грузия и это ещё Абхазия официально не расея
про Сев и Южную Корею вообще молчу
поэтому повторяю камни спрашивать ни о чём не нужно
   
Re: мене вчили

Ты шо - хуйло? Откуда ты знаешь,чего он хочет?



нє, на знання потаємних мотивів я не претендую

мова про офіційні вимоги і їх суть
   
Re: мене вчили
U2

хм
сделать обязательно нужно!!! не вопрос только это не вернёт
пример - Абхазия и Грузия и это ещё Абхазия официально не расея
про Сев и Южную Корею вообще молчу
поэтому повторяю камни спрашивать ни о чём не нужно

Когда станет лучше - появится возможность вернуть. Если будет желание напрягаться.
   
Re: мене вчили
U2

нє, на знання потаємних мотивів я не претендую

мова про офіційні вимоги і їх суть

Шото я не слышал от хуйло того, что ты написал.
   
Re: мене вчили

Когда станет лучше - появится возможность вернуть. Если будет желание напрягаться.
вялая возможность вернуть появится когда любимец олдбоя сдохнет и то вялая,вялая...
а пока оно у власти - однозначно нет

видите ли крым сейчас стоит на 256 месте
войска на границе, лугандон, политическая борьба (сторонники Порошенко и Зеленского с остервенением грызут друг другу глотки), вакцинаторы-антивакцинаторы тд и тп
нас как лохов заняли по полной и будут занимать дальше
разделяй и властвуй
какой Крым, Вы что!!!

 
   
Re: мене вчили

вялая возможность вернуть появится когда любимец олдбоя сдохнет и то вялая,вялая...
а пока оно у власти - однозначно нет

видите ли крым сейчас стоит на 256 месте
войска на границе, лугандон, политическая борьба (сторонники Порошенко и Зеленского с остервенением грызут друг другу глотки), вакцинаторы-антивакцинаторы тд и тп
нас как лохов заняли по полной и будут занимать дальше
разделяй и властвуй
какой Крым, Вы что!!!

Да просто в эту кучу добавятся татары, которые немедленно напомнят что Крым их. Пари на что угодно.

   
Re: мене вчили
U2

вялая возможность вернуть появится когда любимец олдбоя сдохнет и то вялая,вялая...
а пока оно у власти - однозначно нет

видите ли крым сейчас стоит на 256 месте
войска на границе, лугандон, политическая борьба (сторонники Порошенко и Зеленского с остервенением грызут друг другу глотки), вакцинаторы-антивакцинаторы тд и тп
нас как лохов заняли по полной и будут занимать дальше
разделяй и властвуй
какой Крым, Вы что!!!

Ошибочно определенный базис даёт худую надстройку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія