Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина готовится освобождать Херсон. СПЕЦЭФИР 4 июля | Вечер

Не виглядає що каци купують ці нескінченні спекуляції про мега наступ. Я думаю вже пора перестати говорити "халва" щоб в роті не було ще гірчіше ніж зараз.

в сообщении от имени главы оккупационной администрации Владимира Сальдо, он решил "подобрать лучшие кадры не только среди жителей Херсонщины, но и среди российских профессионалов и управленцев". Так называемое правительство возглавил Сергей Елисеев, который ранее был первым заместителем главы правительства Калининградской области, а до того служил в ФСБ. Вице-премьером стал ещё один россиянин из Калининграда - Владимир Беспалов. Бывший замглавы администрации подмосковной Каширы Михаил Родиков возглавил министерство образования и науки.
   
Повбивав би за такі повідомлення  :X
   
Повбивав би за такі повідомлення  :X
:shuffle:  :S
   
Є просте і давнє народне правило: «не кажи гоп, поки не перескочив»
   
Є просте і давнє народне правило: «не кажи гоп, поки не перескочив»

Як же існувати команді диванних шапкозакидальщиків?
   
Повбивав би за такі повідомлення  :X

Почему? Потихоньку отрезают рашенскую группировку от снабжения. Или ты лобового штурма ждёшь?
   
Повбивав би за такі повідомлення  :X

Це може бути запланована ІПСО, для сіяння паніки серед орків.
Кацапи всі "оточення" "анонсують" дуже і дуже наперед. Якраз з метою посіяти паніку і невпевненість серед оборонців.
   
питання до тс, тобі влом перекладати заголовки українською, чи ти з тих що какаяразніца, постійно тянеш всякий матерiaл кацапською, то хоч назви гілок роби українською чисто з поваги до інших
   
 у мене вже три місяці питання до тих у нас,що на такі "новини" ведуться як осел на морковку. ну сказали.ну напечатали і ЩО? А тут зразу за і проти на строінок десять. А просто прочитати і здвигнути плечима,мов -черговий понос з певною метою-розгону зради ,що видають "плани",черговий понос,що завтра вже перемога.черговий понос,що не завтра а через тиждень і т.д. А почекати ПОДІЙ як приведуть до того і тоді потішитися? Чи я говорю без серця і виключно логікою,а це тут не працює,бо.......а поговорити,а у мене демпресія і це дає мені надії,а ти зрадойоб і не віриш що вже завтра ми покажемо, або так як елка тут сказала-мені з небес то дають звістку  :) і я маю твої логіки десь. B-)
 ну продавжуйте товкти воду в ступі.а я вам скажу-раніше ніж події стануться нічого ви не дочекаєтеся. і це 100% гарантія.зуб даю(с).
   
cynic мабуть тому що 5а фуп ходять плсперечатись, пофлудити
   
питання до тс, тобі влом перекладати заголовки українською, чи ти з тих що какаяразніца, постійно тянеш всякий матерiaл кацапською, то хоч назви гілок роби українською чисто з поваги до інших
бро, ти забув, що це ізраїльське радейко.
   
Не виглядає що каци купують ці нескінченні спекуляції про мега наступ. Я думаю вже пора перестати говорити "халва" щоб в роті не було ще гірчіше ніж зараз.

в сообщении от имени главы оккупационной администрации Владимира Сальдо, он решил "подобрать лучшие кадры не только среди жителей Херсонщины, но и среди российских профессионалов и управленцев". Так называемое правительство возглавил Сергей Елисеев, который ранее был первым заместителем главы правительства Калининградской области, а до того служил в ФСБ. Вице-премьером стал ещё один россиянин из Калининграда - Владимир Беспалов. Бывший замглавы администрации подмосковной Каширы Михаил Родиков возглавил министерство образования и науки.

Калінінградці тікають на "материк"?  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія