Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цены на газ в Европе превысили $650

И по теме, итоги сегодняшнего дня

   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Тобто шановний дописувач не припускає можливості шо дитина може поїхати у Кийов і стати там бухарєм-зварювальником. Не всі їдут на заробітки по польща.  Прям як у моєї сусідки.

Допускаю, что родители воспитали эгоиста,  который съепнул от престарелых родителей
Они могут выписать ребенка через суд и получить субсидию
Не надо здесь на жалость давить
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Допускаю, что родители воспитали эгоиста,  который съепнул от престарелых родителей
Они могут выписать ребенка через суд и получить субсидию
Не надо здесь на жалость давить
Я не давлю, мне шо тут, шо там глубоко пох. Он собственник и хрен его выпишут.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Скоріш помітна параноя. Який гаспром!?!?? :laugh:  Ви шановний не знаєте шо зими бувають різні? Миші то народна прикмета, чим раніше ідуть у дома, тим холодніша зима. Село у Богуславсткому районі, хатинки здебільшого з говна і палок, живе десь душ 50 бабів і дідів 70+ років. І то не моє село

  Ну я ж вище відмітив, що ви - брехун, бо ось ваші попередні слова: "У мене на селі". Назву населеного пункту так і не вказали, так само як і рік запровадження там обігріву від природнього газу. А моє питання не просто так задане, справа у тому, що газ в більшість сіл України було проведено після 1991р. в період совка навіть у райцентри газ не проводили, навіть у великих містах, для прикладу таких як Кам"янець-Подільський в приватний сектор не було підведено газу. І це було не просто так - просто на всіх газу не вистачало, навіть у совку, тій країні, яка природними запасами фітькала на право і на ліво, газу на всіх не вистачало. Так що так то.
І, чергове хвилювання газпромівців долею українців - даремне, Україна пройде черговий зимовий етап без проблем.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Цей бот з   у мене давно в ігнорі
2 ганд.она поют в унисон, львовянин и шафка ахметовская алезка.
Ти,виблядок кацапський
Сцыкло, пашел на х.. .
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Не месяц а по факту транзит полностю прекратился с 7 января, а 20 уже транзит возобновлили.
Тогда многие предприятия которые зависили от гаща уменьшать промпроизводство, а население на уголь перевести. Также там нде могли перенастроли на газ своей добычи. Но 19 уже сдались и согласилисб на все хотелки газпрома.
Сейчас быдо бы еще эпичней
знову пи3диш, кацапе.
Україна всі ці дні ЕКСПОРТУВАЛА газ до європи.
Ти це розумієш?
ЕКСПОРТУВАЛА.
При перекритій кацапами трубі.
Поняв, кацапуро? То фулі ти тут зрадойопиш?  :malyas:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

знову пи3диш, кацапе.
Україна всі ці дні ЕКСПОРТУВАЛА газ до європи.
Ти це розумієш?
ЕКСПОРТУВАЛА.
При перекритій кацапами трубі.
Поняв, кацапуро? То фулі ти тут зрадойопиш?  :malyas:

Ага, ага и в Болгарии и без газа сидели и примьер министр Чехии приезжал и уговаривал подписать любой договор с РФ, т.к. у них газа нет.

Ну вы хотя бы вики открывайте хоть когда то, вы же не в железном веке живёте

Страны Европы, недополучившие российский газ в результате сокращения Россией поставок газа через Украину по состоянию на 6 января[66]:

Австрия — 90 %
Босния и Герцеговина — 100 %
Болгария — 100 %
Венгрия — 100 %
Германия — 100 % поставок прекращено через Украину, однако импорт газа переключён на трубопроводы через Белоруссию
Греция — 100 %
Италия — 90 %
Республика Македония — 100 %
Молдавия — 100 % с 7 января[66]
Польша — 90 %[66] отключён через Украину, однако импорт газа переключён на трубопроводы через Белоруссию
Румыния — 75 %, 100 % c 7 января[66], 65 % потребления газа в Румынии покрывается собственной добычей[66]
Сербия — 100 %
Словакия — 70 %, 100 % с 7 января[66]
Словения — 90 %, 100 % с 7 января[66]
Турция — 100 % поставок прекращено через Украину, однако импорт газа переключён на трубопровод по дну Чёрного Моря
Франция — 70 %
Чехия — 75 %
Хорватия — 100 %
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Ага, ага и в Болгарии и без газа сидели и примьер министр Чехии приезжал и уговаривал подписать любой договор с РФ, т.к. у них газа нет.

Ну вы хотя бы вики открывайте хоть когда то, вы же не в железном веке живёте

Страны Европы, недополучившие российский газ в результате сокращения Россией поставок газа через Украину по состоянию на 6 января[66]:

Австрия — 90 %
Босния и Герцеговина — 100 %
Болгария — 100 %
Венгрия — 100 %
Германия — 100 % поставок прекращено через Украину, однако импорт газа переключён на трубопроводы через Белоруссию
Греция — 100 %
Италия — 90 %
Республика Македония — 100 %
Молдавия — 100 % с 7 января[66]
Польша — 90 %[66] отключён через Украину, однако импорт газа переключён на трубопроводы через Белоруссию
Румыния — 75 %, 100 % c 7 января[66], 65 % потребления газа в Румынии покрывается собственной добычей[66]
Сербия — 100 %
Словакия — 70 %, 100 % с 7 января[66]
Словения — 90 %, 100 % с 7 января[66]
Турция — 100 % поставок прекращено через Украину, однако импорт газа переключён на трубопровод по дну Чёрного Моря
Франция — 70 %
Чехия — 75 %
Хорватия — 100 %
вікі сам і редуагував, походу
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

вікі сам і редуагував, походу

No comments

Поговорим ближе к НГ, когда Зеля будет собираться в Москву на подпись долгосрочного котракта
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

  Ну я ж вище відмітив, що ви - брехун, бо ось ваші попередні слова: "У мене на селі". Назву населеного пункту так і не вказали, так само як і рік запровадження там обігріву від природнього газу. А моє питання не просто так задане, справа у тому, що газ в більшість сіл України було проведено після 1991р. в період совка навіть у райцентри газ не проводили, навіть у великих містах, для прикладу таких як Кам"янець-Подільський в приватний сектор не було підведено газу. І це було не просто так - просто на всіх газу не вистачало, навіть у совку, тій країні, яка природними запасами фітькала на право і на ліво, газу на всіх не вистачало. Так що так то.
І, чергове хвилювання газпромівців долею українців - даремне, Україна пройде черговий зимовий етап без проблем.
"Не моє село" мається на увазі шо я там не проживаю постійно, там моя дача. Я не знаю коли там провели газ, то мені не цікаво. Проїдьтесь від Кийова до Ржищєва, там по трасі усі старі тополі зрубали, стовбури повивозили, повно гілок залишилось,  народ їх активно збирає. Шо не так і до чого тут гаспром? І не хочу я називати село де моя дача, і гаспром тут також ні до чого. Люди на селі кажуть шо в Богуславському лісгоспі черга на дрова більше 300 душ, в Таращанському зовсім дрова не продають, то в цьому випадку я також агент гаспрому?! :laugh:  В тому році машину колотих дубових дров можна було купити за 5к, у цьому 6500 машина метровок, і то фіг купиш. Знову клятий гаспром чи може на цей раз міровая закулиса? :snoozer1:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

No comments

Поговорим ближе к НГ, когда Зеля будет собираться в Москву на подпись долгосрочного котракта

якого року? допоки ще є діючий контракт (до 2024)
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

  Ну я ж вище відмітив, що ви - брехун, бо ось ваші попередні слова: "У мене на селі". Назву населеного пункту так і не вказали, так само як і рік запровадження там обігріву від природнього газу. А моє питання не просто так задане, справа у тому, що газ в більшість сіл України було проведено після 1991р. в період совка навіть у райцентри газ не проводили, навіть у великих містах, для прикладу таких як Кам"янець-Подільський в приватний сектор не було підведено газу. І це було не просто так - просто на всіх газу не вистачало, навіть у совку, тій країні, яка природними запасами фітькала на право і на ліво, газу на всіх не вистачало. Так що так то.
І, чергове хвилювання газпромівців долею українців - даремне, Україна пройде черговий зимовий етап без проблем.
Доречі, їхав із Греції через Болгарію, там трубопровод кладуть, болгари кажуть шо то Азєрбайжанський газ будуть качати до Болгарії, через Туреччину і Грецію. Брешуть? Теж агенти гаспрому?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

якого року? допоки ще є діючий контракт (до 2024)

Контракт не на транзит, а для Украины
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

No comments
бугагась.
Я кремляді кажу, шо при повністю перекритій кацапами трубі нічо не сталося і ще й навіть експортували газ до європи, а кремлядь відповідає "а зато недодали трохи газу європі"  :laugh:


Поговорим ближе к НГ
Дада
"Скоро зіма"
Чули, чули.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

якого року? допоки ще є діючий контракт (до 2024)
то контракт на транзит. До речі нам ще прийдеться витрачати власний газ, щоб кацапський качати.
   
пардон, стормозил
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650


Улучшенный аккаунтelkaРоссия18:41
Меж­ду­на­род­ное энер­ге­ти­че­ское агент­ство — МЭА (International Energy Agency, IEA) вы­пу­сти­ло за­яв­ле­ние о со­бы­ти­ях, про­ис­хо­дя­щих уже почти месяц на рын­ках при­род­но­го газа и элек­тро­энер­гии.

   По мне­нию МЭА рост цен про­изо­шёл в ре­зуль­та­те сло­же­ния ряда фак­то­ров, а имен­но:

> осо­бен­но хо­лод­ный и дли­тель­ный ото­пи­тель­ный сезон в Ев­ро­пе про­шлой зимой, по­хо­ло­да­ния в Азии и Се­вер­ной Аме­ри­ке в 1 квар­та­ле 2021 года, за ко­то­ры­ми по­сле­до­ва­ли волны лет­ней жары в Азии;

> даль­ней­шие за­су­хи в раз­лич­ных ре­ги­о­нах, вклю­чая Бра­зи­лию;

> силь­ное вос­ста­нов­ле­ние спро­са в Китае, а также в Япо­нии и Корее;

> про­из­вод­ство сжи­жен­но­го при­род­но­го газа (СПГ) во всем мире было ниже, чем ожи­да­лось, как и более низ­кое, чем обыч­но, про­из­вод­ство элек­тро­энер­гии на вет­ря­ках в по­след­ние неде­ли.

“Недав­нее по­вы­ше­ние ми­ро­вых цен на при­род­ный газ яв­ля­ет­ся ре­зуль­та­том мно­же­ства фак­то­ров, и неточ­но и оши­боч­но воз­ла­гать от­вет­ствен­ность на пе­ре­ход к чи­стой энер­гии”, – ска­зал ис­пол­ни­тель­ный ди­рек­тор МЭА Фатих Бирол.

  В бу­ду­щем ев­ро­пей­ский га­зо­вый рынок вполне может столк­нуть­ся с даль­ней­ши­ми стресс-​тестами из-за неза­пла­ни­ро­ван­ных от­клю­че­ний и рез­ких по­хо­ло­да­ний, осо­бен­но если они про­изой­дут в конце зимы. Уров­ни хра­не­ния газа в Ев­ро­пе зна­чи­тель­но ниже их сред­не­го пя­ти­лет­не­го уров­ня, но вбли­зи их преды­ду­щих пя­ти­лет­них ми­ни­му­мов, ко­то­рые были до­стиг­ну­ты в 2017 году.

   Ис­хо­дя из име­ю­щей­ся ин­фор­ма­ции, Рос­сия вы­пол­ня­ет свои дол­го­сроч­ные кон­трак­ты с ев­ро­пей­ски­ми парт­не­ра­ми, но ее экс­порт в Ев­ро­пу сни­зил­ся по срав­не­нию с уров­нем 2019 года. МЭА счи­та­ет, что Рос­сия могла бы сде­лать боль­ше для уве­ли­че­ния по­ста­вок газа в Ев­ро­пу и обес­пе­че­ния над­ле­жа­ще­го за­пол­не­ния хра­ни­лищ в рам­ках под­го­тов­ки к пред­сто­я­ще­му зим­не­му ото­пи­тель­но­му се­зо­ну. Это также воз­мож­ность для Рос­сии под­черк­нуть свою ре­пу­та­цию на­деж­но­го по­став­щи­ка на ев­ро­пей­ский рынок.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Бачу,що кацапи дуже про нас хвилюються в цій гілці.навіть вже воду до Криму радять дати в обмін на дешевий газ
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Бачу,що кацапи дуже про нас хвилюються в цій гілці.навіть вже воду до Криму радять дати в обмін на дешевий газ

Я кстати предлагаю договориться , нам дают в разработку участок на Ямале и прокачку к Украине ,а мы ... а хз что мы
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

"Не моє село" мається на увазі шо я там не проживаю постійно, там моя дача. Я не знаю коли там провели газ, то мені не цікаво.

 Я так і гадав, благополуччя українського народу вас не цікавить, більше те, що українці, начебто, без газу від Газпрому не проживуть... :lol:

Проїдьтесь від Кийова до Ржищєва, там по трасі усі старі тополі зрубали, стовбури повивозили, повно гілок залишилось,  народ їх активно збирає. Шо не так і до чого тут гаспром?

 І як же ж раніше, без газифікації, із набагато більшим населенням по селах там тополі не вирубали і в хатах не замерзали. Припиняйте ці байки вони абсолютно не цікаві.  :laugh:

І не хочу я називати село де моя дача,

 Та зрозуміло.  :gigi:
і гаспром тут також ні до чого. Люди на селі кажуть

 О, надзвичайно цікаво, що там хтось комусь каже...із ваших слів.  :D
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Доречі, їхав із Греції через Болгарію, там трубопровод кладуть, болгари кажуть шо то Азєрбайжанський газ будуть качати до Болгарії, через Туреччину і Грецію. Брешуть? Теж агенти гаспрому?

 Не будуть, а вже качають, чому ж брешуть, ми вже давно тут радіємо за болгар, греків, хорватів...які мають можливість отримувати газ із інших джерел. І, попри все, Болгарія споживає лише 3 млрд.м3 газу у рік і той тепер не від Газпрому.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650
den

Я кстати предлагаю договориться , нам дают в разработку участок на Ямале и прокачку к Украине ,а мы ... а хз что мы


З хуйлом нема прь що домовлятись
Хуйло в 14-15 роках газ нам перестав продавати ще по старому контракту
А після стокгольму взагалі "обідився " і накуй послав з запитом на купівлю згідно контракту

Мало того
Він де вустами міллєра з 2010 постійно кашав що транзиту через Україну не буде

Про що саме можна домовлятися з зблчинцем що мріє про адінвротнарот ?

Він же не вважає Україну стороною для угод
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

нам дают в разработку участок на Ямале и прокачку к Украине ,а мы ... а хз что мы
:laugh:  :weep:

ой бляха німагу...  :weep:
Гопнік, віджавший крим і нафтові вишки, дає Україні участок на ямалі  :laugh:

АААААААаааааааааааа ........ бля........ держіть мене крєпчє  :weep:   :weep:   :weep:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Бачу,що кацапи дуже про нас хвилюються в цій гілці.
участок на ямалі дають  :weep:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

З хуйлом нема прь що домовлятись
Хуйло в 14-15 роках газ нам перестав продавати ще по старому контракту
А після стокгольму взагалі "обідився " і накуй послав з запитом на купівлю згідно контракту

Мало того
Він де вустами міллєра з 2010 постійно кашав що транзиту через Україну не буде

Про що саме можна домовлятися з зблчинцем що мріє про адінвротнарот ?

Він же не вважає Україну стороною для угод

Ну почему же, он предлагал через Мудачка 175 баксов. Думаю предложение еще действительно , только может будет 200
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

:laugh:  :weep:

ой бляха німагу...  :weep:
Гопнік, віджавший крим і нафтові вишки, дає Україні участок на ямалі  :laugh:

АААААААаааааааааааа ........ бля........ держіть мене крєпчє  :weep:   :weep:   :weep:

Если начать переговоры, то можно вырулить. Главное иметь желание договориться.
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Если начать переговоры, то можно вырулить.
:weep:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Шановна адміністраціє, забаньте цього іпанашку кацапічного.
Він занадто примітивний.
Верніть жору лісапєдова  :cray:
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Если начать переговоры, то можно вырулить. Главное иметь желание договориться.
це якщо "та сторона" також має желание договориться
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

це якщо "та сторона" також має желание договориться

Думаю они имеют. Им тоже все это подзаебало
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Шановна адміністраціє, забаньте цього іпанашку кацапічного.
Він занадто примітивний.
Верніть жору лісапєдова  :cray:

Так я же новый аккаунт создам
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650
den

Ну почему же, он предлагал через Мудачка 175 баксов. Думаю предложение еще действительно , только может будет 200

Там в довісок іде група умов
Не буду перераховувати

Можна і без Медведчука
Стати південно західним ФО
Будуть російські ціни на нафту беншинті газ

   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Думаю они имеют. Им тоже все это подзаебало
та ні. Россія використовує газ як "зброю" в своїх цілях.
наіщо їм домовлятися?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Там в довісок іде група умов
Не буду перераховувати

Можна і без Медведчука
Стати південно західним ФО
Будуть російські ціни на нафту беншинті газ

А вы перечислете, интересно же
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

та ні. Россія використовує газ як "зброю" в своїх цілях.
наіщо їм домовлятися?

Потому как враждебное к РФ гос-то на границе им нах. Не нужно
Через газ они могут купить украинскую элиту
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

З хуйлом нема прь що домовлятись

Першого речення було б достатньо
Якщо людина вважає,що з Хуйлом можна про щось в принципі домовлятись,то вона визнає,що є розумово обмеженою. або ж нахабно бреше
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Думаю они имеют. Им тоже все это подзаебало

З більше 10 тис загиблих українців та анексованим Кримом що робити будемо?
"понять и простить" ?
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

Потому как враждебное к РФ гос-то на границе им нах. Не нужно
Через газ они могут купить украинскую элиту

Ну звичайно.саме тому для зміцнення дружби вони анексували Крим та вбили на Донбасі більше 10 тис українців.це,виявляється, кацапи так приязнь свою виказували
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650
den

А вы перечислете, интересно же
Враждєбноє на думку Кремля стало з лютого березня 14
Пакет умов надано в середині березня 14 року МЗС РФ
   
Re:  Цены на газ в Европе превысили $650

там по трасі усі старі тополі зрубали,
То на сірники.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія