Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

Ви мене питаєте? Як хочете, то терпіть, як не хочете - не терпіть, це Ваша з Крокодилом справа.

І до чого тут те, що у Крокодила манєчка - бігати за усіма з його "ачьком", а у Вас - з "допавіддю"?

ще раз повторюю для "людей" цього форуму: доповідь застосовується для повідомлення модератору, щоби він вжив заходів по припиненню образ на адресу дописувачів. наприклад, забанив би порушника правил.
але, на жаль, реакція на таку неприпустиму поведінку деяких юзерів з боку модераторів - відсутня!
тут, я бачу, потакають "людям" і карають тих, хто вказує на неприпустимість подібної політики на цьому форумі.
це просто недостойно нормальних людей, така ганебна ситуація як тут, на цьому форумі, так і в суспільстві в цілому.
   
Re: жіноче питання

Вера. Согласен. Вы вежливо попросили. Но имидж у вас что-ли такой, что треш тянется к трешу. Ну не знаю. Кроки не прав, разбирайтесь с ним сами. Кнопку доповиди у вас никто не отнимет.
   
Re: жіноче питання

Хто випустив цю Їбакасну ЇбаВроду?

Пропала гілочька - засере своїми Їбами по зав*язку...

Ото каснасліпа та примхувата крокодилиха. Жодного "іба"-(МФА:[ˈibə][/url]) отам нема! Ось що значить мати нібиукраїнок на форумі - які не розуміють ні російської, ані української мови, чи пак: розуміють виключно лиш російську.

Її мовообмеженість та умообмеженість - москвоверещить, що нічого не розуміє. Ніби хтось має припасуватись до її калібру суржикоума.
   
Re: жіноче питання

зная вас как весьма специфичного и не сдержанного на слова юзеря, я не удивлен, что Кроки имеет к вам особую эмпатию. Вот как раз вам посылания его не помогут. Вы тот случай, о котором пишет Вера. Это преследование почти. Или любовь. Берегите себя.
А зная вас, як самого занудного юзвєря, я не здивуюся, якщо ви станете вачькастим оруженосцем. Ви вже на півдороги до цього.
   
Re: жіноче питання

ще раз повторюю для "людей" цього форуму: доповідь застосовується для повідомлення модератору, щоби він вжив заходів по припиненню образ на адресу дописувачів. наприклад, забанив би порушника правил.
але, на жаль, реакція на таку неприпустиму поведінку деяких юзерів з боку модераторів - відсутня!
тут, я бачу, потакають "людям" і карають тих, хто вказує на неприпустимість подібної політики на цьому форумі.
це просто недостойно нормальних людей, така ганебна ситуація як тут, на цьому форумі, так і в суспільстві в цілому.
тобі б радіти шо такий мущіна як кракаділ захотів твоє ачько а не репетувати як патєрпєвша :lol:
   
Re: жіноче питання

я крокодил :beee:
та (x)уй ти кобилячий, б***ь, а не крокодил. Заїбав. Скільки можна? За тобою ж ніякий мужик не бігає із вачьком, щоб ти зрозумів, наскільки це неприємно.

Останнє редагування: 6 серпня 2019 20:11:54 від Karoffka
   
Re: жіноче питання

(tu)
чи не єдинний притомний допис в цій гілці
а то понапридумували з одного боку "рамантіку" і якусь прекрасну місію, а з іншого - якісь гени кудись там передати
в природі все підпорядковано ієрархії і статевий акт це один з проявів встановлення ієрархії де жінка зовсім не є зверху ієрархії а є свого роду добровільною а інколи і не добровільною "жертвою"
інша справа що цивілізація зробила з цього акту щось таке прийнятне а не цинічно-холодне як в твариному світі де основне не передача генів всіма особами виду а виживання виду як такого і передаються лише найсильніші гени
що було і в людей до 19 століття коли лише +.- 30% людей передавало свої гени і тримали статистику девіацій в нормі
зараз гени передають за 90% населення - і кульгаві і горбаті і таке інше бо по терії гуманізму "кожен має право на щастя"
але зворотня сторона цього є те що кількість девійцій росте і на додачу з"являються нові мутації De novo mutations котрі раніше просто не мали шансу на "сєкас" і продовження в потомстві
ну що ви вєщаєте шановний. Людська ієрархія не співпадає з ієрархією фізичною (та розумовою) вже не одне тисячоліття. Людська ієрархія чітко вибудовується по здатності паразитувати на інших людських особях. Україна самий яскравий приклад. І людська самка як правило обирає здатність самця забеспечити ресурсом в рамках тої чи іншої паразитної людської спільноти, а не його здоров'я, фізичний чи розумовий потенціал так взагалі. А тому ступінь психопатії в суспільствах наростає, а зараз взагалі стрибок через штучний статевий відбір. Навіть праві think tanks в Гамериці це підмітили, тому що дами ігнорують  тип трудяг (не в смислі пролетарів) і стають в чергу до "поганих" хлопців і відвертих психопатів психотип яких має набагато більше переваг в боротьбі за паразитні висоти.
   
Re: жіноче питання

Ото каснасліпа та примхувата крокодилиха.

 :nea:

"Крокодилиха" - це так казали про Asti 8-)
   
Re: жіноче питання

Вера. Согласен. Вы вежливо попросили. Но имидж у вас что-ли такой, что треш тянется к трешу. Ну не знаю. Кроки не прав, разбирайтесь с ним сами. Кнопку доповиди у вас никто не отнимет.

я сама і розбираюся, за практично малої підтримки - тільки один чоловік виказав мені її і тільки одна жінка - за присутності тут, в цій гілці, тільки на цей момент більше десяти дописувачів! 
і тим самим я набуваю який імідж? трешу? нарівні з сексуальним маніяком?
та в тебе ж він є "талісманом" "людей" фупу!
а мене тут просто скоро випиляють за такий мій "треш"!
куди ви котитеся? так звані "люди" фупу тут?
   
Re: жіноче питання

та (x)уй ти кобилячий, б***ь, а не крокодил. Заїбав. Скільки можна? За тобою ж ніякий мужик не бігає із вачьком, щоб ти зрозумів, наскільки це неприємно.

Але ЧОМУ неприемно :S

Вас, каровок, хрєн просциш (td) 
То ви волаете, шовам мало уваги :shout: 
Аяк проявляеш увагу - воно вам бачь, неприємно 8-)

БАЛУВАНІ :-G
   
Re: жіноче питання

тобі б радіти шо такий мущіна як кракаділ захотів твоє ачько а не репетувати як патєрпєвша :lol:

доповідь.
   
Re: жіноче питання

Ото каснасліпа та примхувата крокодилиха. Жодного "іба"-(МФА:[ˈibə][/url]) отам нема! Ось що значить мати нібиукраїнок на форумі - які не розуміють ні російської, ані української мови, чи пак: розуміють виключно лиш російську.

Її мовообмеженість та умообмеженість - москвоверещить, що нічого не розуміє. Ніби хтось має припасуватись до її калібру суржикоума.

ти себе позиціонуєш "чистокровною" українкою? а в тебе є діти на канадійщині, чи онуки? вони ким себе позиціонують і якою мовою послуговуються в житті?
   
Re: жіноче питання

А зная вас, як самого занудного юзвєря, я не здивуюся, якщо ви станете вачькастим оруженосцем. Ви вже на півдороги до цього.
спасибо. От такой, как вы я ожидал много худшей характеристики. для вас занудный ?  А вот уж вы веселите. Да. Кроки, кстати,  в оруженосцах не нуждается, он наперевес с ним бегает. А с вашим лексиконом и тем, что из вас лезет, Кроки не мог оминуть вас.
   
Re: жіноче питання

спасибо. От такой, как вы я ожидал много худшей характеристики. для вас занудный ?  А вот уж вы веселите. Да. Кроки, кстати,  в оруженосцах не нуждается, он наперевес с ним бегает. А с вашим лексиконом и тем, что из вас лезет, Кроки не мог оминуть вас.
Цікаво, що лізе з Асті, що він і її не оминає?


Ти зараз попав пальцем в жопу. Собі і кракоділові.
   
Re: жіноче питання

ще раз повторюю для "людей" цього форуму: доповідь застосовується для повідомлення модератору, щоби він вжив заходів по припиненню образ на адресу дописувачів. наприклад, забанив би порушника правил.

:)
Ну це інші так використовують. Але у Вас більшість "доповідей" не має сенсу, у Вас це спосіб чіплятися до інших та розводити склоку.
   
Re: жіноче питання

Цікаво, що лізе з Асті, що він і її не оминає?

Її НІХТО неоминае :shuffle:
Завідуеш? Так я і каровку не той... приділяю увагу :give_rose:

каровка 8-)
ти ніругайся
луччє давай дружить :first_mov:
   
Re: жіноче питання

:)
Ну це інші так використовують. Але у Вас більшість "доповідей" не має сенсу, у Вас це спосіб чіплятися до інших та розводити склоку.

наприклад? покажи тут мені і всім, кого цікавить тема, будь-яка тема на цьому форумі, де моя доповідь вдається тобі несправедливою. прошу.
   
Re: жіноче питання

наприклад? покажи тут мені і всім, кого цікавить тема, будь-яка тема на цьому форумі, де моя доповідь вдається тобі несправедливою. прошу.
Більшість основна Ваших "доповідей", на яких не було реакції, можете вважати такими, які не мали сенсу :)
   
Re: жіноче питання

Цікаво, що лізе з Асті, що він і її не оминає?


Ти зараз попав пальцем в жопу. Собі і кракоділові.
ну писал же, что вы хамка и быдло. Ну не обязательно вам то было иллюстрировать.
   
Re: жіноче питання

і ще зауважу - я у виховних цілях _завжди_ повідомляю дописувача, шо я повідомляю модератора про порушення правил. тобто я роблю це _відкрито_, щоби бачив і сам порушник, і всі інші учасники, шо я не збираююся і не буду терпіти тут образи на мою адресу і інші порушення елементарних правил нормального спілкування.
на відміну від дійсних стукачів, яке це роблять потайки, і які мають ще інший якийсь мені невідомий вплив на модераторів, або самі ними є, як то ценітєлька алєй тут, або алєжка, які можуть просто знищувати аргументи незгодних з їхньою думкою і вже після цього, коли _ніхто_ інших аргументів бачити не може, оббрехують опонента і кажуть, шо він шось писав "скандальне". ну це ж мусить бути "скандалом", коли проти них виставляються інші не тільки думки опонентів, а і реальні факти, які їм просто хочеться знищити, а це неможливо, окрім як стерти їх.
і так всім тут завдяки таким маніпуляціям подається "альтернативна реальність", яка з фактичною не має нічого спільного!
тобто людям скормлюють брехню, і це знаходить підтримку в тих, хто мусив би підримувати і висвітлювати _правду_.
мені, по суті, байдуже, що хтось сприймає мене, як "треш".
дійсним трешем насправді є той факт, шо цей форум є показником якостей "людей", які тут підтримуються з боку модерації в тому числі.
чи можна це питання розглядати як жіноче? думаю, так. жінки керують цим ресурсом. нібито. а може це не вони ним керують? таке в мене враження складається. 

Останнє редагування: 6 серпня 2019 21:46:39 від Vera
   
Re: жіноче питання

А вас, Вера, вроде в некорректности и не упрекали. Просто ваша "доповидь," тут тоже стала мемом.  Как "увачко". Залезая в клоаку, трудно не испачкаться. Но, вы же делаете это добровольно, как и я, как и сотни юзверей. У меня нет зла на хамскую кароффку, и нет мне надобности на нее стучать. Это же интернеты. Желаю удачи, здоровья и успехов и вам, и кароффке и косташу и остальным. Подеремся- разберемся. Все останутся при своем мнении. Бокс по переписке, прибежище стареющих мудаков, типа меня.
   
Re: жіноче питання

і ще зауважу - я у виховних цілях _завжди_ повідомляю дописувача, шо я повідомляю модератора про порушення правил. тобто я роблю це _відкрито_, щоби бачив і сам порушник, і всі інші учасники, шо я не збираююся і не буду терпіти тут образи на мою адресу і інші порушення елементарних правил нормального спілкування. ...
:)
А тут Ви краще не беріться виховувати нікого, бо, по-перше, Вам цю функцію ніхто не давав/довіряв і не просив це робити. По-друге, Вам не вистачає компетентності для цього у даному середовищі.
Якщо будете намагатися "виховувати" та читати моралі а ля Maestra Ciruela, то швидш за все нарветеся на грубощі. При чому швидш за все заслужено.
Загалом, якщо Вам щось тут не подобається, то просто не заходіть сюди, Вас тут ніхто не тримає.
   
Re: жіноче питання

вера еще не порешала женский вопрос? мне нравится как в англии 18 века этот пресловутый вопрос решали...


Останнє редагування: 6 серпня 2019 22:37:36 від gianni
   
Re: жіноче питання

вера еще не порешала женский вопрос. мне нравится как в англии 18 века этот пресловутый вопрос решали...
Показати зображення...

а зашо це жінок так ущємлялі :S 
Вони  смокталы половий прутень? 8-)
   
Re: жіноче питання

а зашо це жінок так ущємлялі :S 
Вони  смокталы половий прутень? 8-)

не знаю. спецом приспособление было для болтливых жен. без этой железяки бабы мужьям мозги выносили... сейчас в эпоху гуманизма. эти приспособления только в музеях можно увидеть...
   
Re: жіноче питання

вера еще не порешала женский вопрос? мне нравится как в англии 18 века этот пресловутый вопрос решали...
Показати зображення...
і факел в руку
а може і не в руку :laugh:
   
Re: жіноче питання

і факел в руку
а може і не в руку :laugh:

думаешь с факелом она не сможет кнопку нажимать?
   
Re: жіноче питання

думаешь с факелом она не сможет кнопку нажимать?
думаєш вона ачьком ту кнопку тисне? :lol:
   
Re: жіноче питання

думаєш вона ачьком ту кнопку тисне? :lol:

этого я не знаю :pooh_lol:
   
Re: жіноче питання

этого я не знаю :pooh_lol:
нада спитати вєрку :lol:
   
Re: жіноче питання

Не хорошо
   
Re: жіноче питання

Не хорошо
шо нє харашо? вєрку спитати?
   
Re: жіноче питання

Вы Веру гнобите, а то сильно обиженный человек. Меня гнобите. Это будет весело. Мелких и слабых обижать легко. Там проблем психологических выше крыши.
   
Re: жіноче питання

Вы Веру гнобите, а то сильно обиженный человек. Меня гнобите. Это будет весело. Мелких и слабых обижать легко. Там проблем психологических выше крыши.
ти зануда , і доповіді не тиснеш
   
Re: жіноче питання

Я прекрасно понимаю, что тут сборище троллей, я же сам тут. а то случайное, похоже, явление. Мне с вами подраться за радость. А та Вера, есть несчастный человек. И не уверен, что своими словами не сделал хуже.
   
Re: жіноче питання

ти зануда , і доповіді не тиснеш
такой. и доповиди на уродов тыснув несколько раз.
   
Re: жіноче питання

хз я на фупі якось без доповідей обходжусь
крайняк ігнор
   
Re: жіноче питання

Гонта, а вы затейник! Меня тут в занудство упрекают все кому ни день. Потому, что найух не посылаю, всегда выслушаю и поспорю, если не согласен, но, корректно. Ясночтозануда.
   
Re: жіноче питання

ти забагато букв кропаєш , я дочитую до половини і забуваю що було на початку :laugh:
   
Re: жіноче питання

.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія