Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУП, не стыдно?

Re: ФУП, не стыдно?

Фуп перестав бути джерелом інфи, якою можна було би без застережень поділитись з оточуючими.

ось це найбільш печальне.

я нещодавно зайшла на ФУП, аби почитати про новину і думки щодо неї, який вже було півдня.

І я не знайшла жодного спогаду про ту новину.
І лише пізно ввечері хтось таки відкрив тему.

це капець.

це руйнування ФУПу, його основ.

і це дуже, ДУЖЕ шкода (
я цінувала ФУП.
   
Re: ФУП, не стыдно?

самая невинная ветка превращается в срач, обратите внимание ветку про "Я в раю, дружочки" Я потому и подняла эту тему. Даже если про кошек или цветы, все равно нагадят.

Мікробо, не переймайтесь. Це загальносвітова тенденції. І сучасні мережеві технології тільки прискорюють їх.

Людство це лише тимчасова мутація на тілі нашої планети. . Очевидно неуспішна мутація. А успішних мутацій не існує.

Плюньте та насолоджуйтесь життям. 
   
Re: ФУП, не стыдно?

Поки редіс12 тут пише, якість ФУП можна вважати високо сталою.
А костяха з людахою?
Тут багато дописувачів першого сорту  :acute:
   
Re: ФУП, не стыдно?

Мікробо, не переймайтесь. Це загальносвітова тенденції. І сучасні мережеві технології тільки прискорюють їх.

Людство це лише тимчасова мутація на тілі нашої планети. . Очевидно неуспішна мутація. А успішних мутацій не існує.

Плюньте та насолоджуйтесь життям.
Я просто помню ФУП, когда читала и писала на нем, а потом с широкой улыбкой ложилась спать, весело было, если и ругались, так это было в рамках, ну до бана рамках. А помню..куда то все пропали, все интересные писаки..я ищу, а мне написали: Так все ушли в ветку"Дорогие гости, а не надоели ли вам хозяева?" Вот, вот эти времена был нормальный форум.

Останнє редагування: 21 липня 2021 21:24:07 від Микроба
   
Re: ФУП, не стыдно?

Нет, в моей ветке "Ткмпература" люди начинали читать когда ветка на глаза попала, и многие писали, что всю ветку не читал, но вот что хочу спросить. как правило, когда ветка набирает много страниц, люди заходят смотрят, может что то интересное,путешевствия, или обсуждение жизненной ситуации.

Вам уже сказали, что вы сами стартанули только что срачующуюся ветку ;)
Эта конкретно ветка не о политике, и не о температуре. Эта ветка заведомый срач и вы это знали. А поскольку знали, то стартанули его перехватив  немного инициативы у других срачей.
Зачем вы это сделали? А потому что вы тоже хотите стать участником какого-то срача…

Вы может быть даже этого не понимаете, но так работает человеческая психология.

Я например глядя на первую страницу вижу очень много веток и обсуждения политических моментов, и путешествия, и болезни ковид и фзв и срачи пару веток естественно.
Полная гамма - выбирайте что вам нравится и там дискуссируйте.
Но нет.. вы с упоением читаете срачи, а потом перебравшись там токсинов возмущаетесь.
Просто не читайте срачи…. 
Но это невозможно их не читать, не так ли?  ;)
   
Re: ФУП, не стыдно?


Вы знаете, вижу и задумываюсь - почему???  Нахожу  для себя ответ - Старше и мудрее стали и не решить ничего виртуально, как вначале было и власть нас слышала, ничего. все решается реально
   
Re: ФУП, не стыдно?

Просто не читайте срачи
бггг,  графь фупівського срачу  отозвался
   
Re: ФУП, не стыдно?

нетак -  граф знатних срачєй
   
Re: ФУП, не стыдно?

Турчинофф, ну здесь как раз все в рамках, кто то в игноре просто.
   
Re: ФУП, не стыдно?

Злой, поки ти тут сидиш, наче в адекваті, маю питання.
Скажи, за стенти 100 штук гривень злупили з людини, це типа норм для сучасних реалій?
Звісно шо ні про які дешевші варіанти навіть не розмірковували.

нетак -  граф знатних срачєй
"райские срачи" :gigi:
   
Re: ФУП, не стыдно?

ось це найбільш печальне.

я нещодавно зайшла на ФУП, аби почитати про новину і думки щодо неї, який вже було півдня.

І я не знайшла жодного спогаду про ту новину.
І лише пізно ввечері хтось таки відкрив тему.

це капець.

це руйнування ФУПу, його основ.

і це дуже, ДУЖЕ шкода (
я цінувала ФУП.

Ті  ж самі думки, еЛКо . Може ну його нах ?

   
Re: ФУП, не стыдно?

Турчинофф, ну здесь как раз все в рамках, кто то в игноре просто.

Любое выяснение отношений это уже с ходу не «в рамках».
Не читайте срачи, не читайте … мир (ФУП) большой. Много других тем.
Вам скучно и не интересно? Почему вас кто-то должен веселить что бы у вас была улыбка?
Стартаните сами светлую, ангельскую ветку … покажите пример божественной искринки в этом исчатии ада и порока под названием ФУП
   
Re: ФУП, не стыдно?

Т.е. проблема в том, что кто-то перестал сладко спать после чтения ФУПа? Офигееееееть. Нет, мне не стыдно.
Не оскорбляйте себя чтением непотребного и спите спокойно.
   
Re: ФУП, не стыдно?

"райские срачи"
он  какаєт, но  срачі  с  уніженіямі  дварянскіє,  істінно рускіє йопт
   
Re: ФУП, не стыдно?

Микра, ты где то и права.... Но в данной сиитуации мне понравился Турч. 
нас не много осталось от первого призыва. Держимся. заканчиваем срач
   
Re: ФУП, не стыдно?

Т.е. проблема в том, что кто-то перестал сладко спать после чтения ФУПа? Офигееееееть. Нет, мне не стыдно.
Не оскорбляйте себя чтением непотребного и спите спокойно.

Да, проблема в том, что те доптсувачи что остались, не поднимают Микробе настроение перед сном
   
Re: ФУП, не стыдно?

Любое выяснение отношений это уже с ходу не «в рамках».
Не читайте срачи, не читайте … мир (ФУП) большой. Много других тем.
Вам скучно и не интересно? Почему вас кто-то должен веселить что бы у вас была улыбка?
Стартаните сами светлую, ангельскую ветку … покажите пример божественной искринки в этом исчатии ада и порока под названием ФУП

Яка іскрінка з такими як ти , карел  ? 
Пажраль-пасраль-пасрался...

Ну і в Польщу за ковідом. Двічі.   
   
Re: ФУП, не стыдно?

На ФУПі вже викладається відверта нацистська пропаганда. Адмін Растич відверто став на сторону фашиста Rbzyby. Мене і Косташу за цю підняту  тему ВСІ (за малим виключенням) почали поливати брудом, не підтримав НІХТО. Гілки Растичем знесені в смітник.



ФУП-гнійник повинен бути знищений
   
Re: ФУП, не стыдно?

Микра, ты где то и права.... Но в данной сиитуации мне понравился Турч. 
нас не много осталось от первого призыва. Держимся. заканчиваем срач

Схоже заканчіваєм ФУП, злой.
   
Re: ФУП, не стыдно?

На ФУПі вже викладається відверта нацистська пропаганда. Адмін Растич відверто став на сторону фашиста Rbzyby. Мене і Косташу за цю підняту  тему ВСІ (за малим виключенням) почали поливати брудом, не підтримав НІХТО. Гілки Растичем знесені в смітник.

Показати зображення...
ФУП-гнійник повинен бути знищений
О, смоктунець кацапвських фуїв у вкантактігє - Юрик, озвався.
Їпанько  костяшка в пітушатнику переймається, шо ти  мовляв бідося, в темному бані сидиш.
Adjuster забанений втемную

А виявляється, шо не сидиш.

Останнє редагування: 21 липня 2021 21:34:39 від птах Сорока
   
Re: ФУП, не стыдно?

Яка іскрінка з такими як ти , карел  ? 
Пажраль-пасраль-пасрался...

Ну і в Польщу за ковідом. Двічі.
нінадазавідавать.
Я теж  офуєваю  з  отетого інтєлігєнта кОзінсКАВА.
   
Re: ФУП, не стыдно?

На ФУПі вже викладається відверта нацистська пропаганда. Адмін Растич відверто став на сторону фашиста Rbzyby. Мене і Косташу за цю підняту  тему ВСІ (за малим виключенням) почали поливати брудом, не підтримав НІХТО. Гілки Растичем знесені в смітник.

Показати зображення...
ФУП-гнійник повинен бути знищений
Попаболь у тебе нешуточна таки. :gigi:
   
Re: ФУП, не стыдно?

ФУП-гнійник повинен бути знищений
Ну  так. Шариш. Теж цього  хочеш як  растаман?
   
Re: ФУП, не стыдно?

Ну  так. Шариш. Теж цього  хочеш як  растаман?
Попаболь у тебе нешуточна таки. :gigi:
   
Re: ФУП, не стыдно?

Схоже заканчіваєм ФУП, злой.

Людас, я обожаю твои ветки, ты своеобразный и прикольный, отткрыва свою
   
Re: ФУП, не стыдно?

Людас, я обожаю твои ветки, ты своеобразный и прикольный, отткрыва свою

 :-B

 (P)

Танунах...
   
Re: ФУП, не стыдно?

Просто не читайте срачи….
Как??
Ветка начитается благопристойно, а потом все накрывается медным тазом
И пока до собеседника докрутишь поневоле начитаешься
Давайте поделим ветки - тут срачуются, а тут облико морале
   
Re: ФУП, не стыдно?

О, смоктунець кацапвських фуїв у вкантактігє - Юрик, озвався.
Їпанько  костяшка в пітушатнику переймається, шо ти  мовляв бідося, в темному бані сидиш.
А виявляється, шо не сидиш.
Так, Растич запроторив мене в темний бан, але почитав нашу з Косташу переписку засцяв і випустив....
   
Re: ФУП, не стыдно?

Так, Растич запроторив мене в темний бан, але почитав нашу з Косташу переписку засцяв і випустив....
Растич, поверни довпойопа в компанію до костяшки, бо він ніфуя не зрозумів )))
   
Re: ФУП, не стыдно?

та уже все равно жопа.. пир во время чумы)) хэ хэ
+================================+
Узькочелюсним таки да - жопа... Повна!
   
Re: ФУП, не стыдно?

На ФУПі вже викладається відверта нацистська пропаганда. Адмін Растич відверто став на сторону фашиста Rbzyby. Мене і Косташу за цю підняту  тему ВСІ (за малим виключенням) почали поливати брудом, не підтримав НІХТО. Гілки Растичем знесені в смітник.

Показати зображення...
ФУП-гнійник повинен бути знищений

Брешеш жулькоскот

як і твій сіамський дегенерат состашу

Якщо і хоронити фуп то в могилі жулькомразей
   
Re: ФУП, не стыдно?

нінадазавідавать.
Я теж  офуєваю  з  отетого інтєлігєнта кОзінсКАВА.

Я вже писав не раз , що велика проблема України  це відсутність еліти. Точніше підміна аристократії какократією.
І цей недолугий "граф"  карело-кацапського  походження дуже  гарний приклад цієї тези.

За всі роки на ФУПі він виложив фото з театру ?  Відкрив тему хоч про якісь елементи культури ? Нехай , навіть, кацапської.

Власне, як і вся какократія ФУПу .  Жрачка великими тарілками, бухло і готельні номери багаторазового  використання.
Якщо вони думають , що це аристократична поведінка - вони глибоко помиляються.   



   
Re: ФУП, не стыдно?

Мене і Косташу за цю підняту  тему ВСІ (за малим виключенням) почали поливати брудом, не підтримав НІХТО.

Чувак, психологи кажуть, що якшо така прикрість сталась, треба спробувати пошукати причину в собі )))
   
Re: ФУП, не стыдно?

Как??
Ветка начитается благопристойно, а потом все накрывается медным тазом
И пока до собеседника докрутишь поневоле начитаешься
Давайте поделим ветки - тут срачуются, а тут облико морале

Это всего лишь мнение - ваше.
А теперь я расскажу вам ужасающую статистику. Если начавшаяся благопристойная ветка будет благопристойной, то она с трудом наберет за пару недель 10 страниц.
А если эта ветка перейдет в срач, она за неделю наберет 100 и бешенное кол-во просмотров. Там будет столько просмотров и гостей, что нет ни в одной благопристойной ветке.

Вот это и есть главный индикатор того, что же на самом деле любят читать люди - склоки, сплетни, поклепы, интрижки, разборки….

 ;)

А эта ветка - ТС просто на фоне других срачей захотела немного внимания к себе. Ей это удалось)
   
Re: ФУП, не стыдно?

хрю, рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох рох кувік
+====================================+
Уся ширшина "думок" шоколядних свиней...
   
Re: ФУП, не стыдно?

А эта ветка - ТС просто на фоне других срачей захотела немного внимания к себе. Ей это удалось)
Ну якшо ми з цієї гілки підемо, то вона потоне нах )))
   
Re: ФУП, не стыдно?

Давайте, а я вас відмодерую трошки.. Вам сподобається.. Відразу запанують мир, злагода та креатифф тута
   
Re: ФУП, не стыдно?

Дріб"язкова срань Драке дуже не любить, коли їй відповідають її мовою, практично тими ж словами )))
Воно брудно гадить де тільки може, але вимагає реакції щось типу "Ви нє прави, уважаємий Драке"  :laugh:
   
Re: ФУП, не стыдно?

Ну якшо ми з цієї гілки підемо, то вона потоне нах )))

Естественно. Эта ветка для нас и открывалась  :laugh:
   
Re: ФУП, не стыдно?

Якщо вони думають
думають шо  Иліта. Бігають  від юльки чи  хряка  до  петьки  какнівчьомнєбивало.
 
Відверто "прєзіраю".

Головне  шо їм  пох.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія