Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Якщо так, то чому? Якщо так, то куди діваєте і чи є куди його викидати?
Якщо ні, то чи робили б це, якби була відповідна інфраструктура?
Що спиняє?
   
на даче да. а в квартире зачем его сортировать? все равно баки одинаковые, пластик только отдельно кидаю. И хлеб голубям крошу
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Так сортую.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

на даче да. а в квартире зачем его сортировать? все равно баки одинаковые, пластик только отдельно кидаю. И хлеб голубям крошу

А не було такого, шо під під’їздом ставили окремі баки для пластику. а окремі для решти?
   
Когда будут раздельно принимать - буду раздельно сдавать.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

інфраструктури нема
неподалік приймають бій скла і пластикові кришки
це жінка принципово здає
і сортуємо звичайне сміття, але все одно воно потрапляє в той же смітник
ну може хоч безхатченкам легше буде видобувати його звідти
і це, бл, Київ

Останнє редагування: 5 липня 2017 20:39:01 від H.Kropp
   
А не було такого, шо під під’їздом ставили окремі баки для пластику. а окремі для решти?

во дворе у нас баки стоят не под подъездом. ну да - для пластика отдельно контейнер конечно стоит
   
картон я отдельно конечно кладу, есть же кто его собирает. ну и вещи тоже в мусорник не кидаю. возле кладу
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

ні. Тільки пластик в окремий пакет.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Я жив в кількох районах за останні 5-10 років. І всюди тенденція, що спочатку місто запровадило роздільний вивіз сміття (жовті контейнери забирали окремо). А зараз валять знову все на одну купу і вивозять однією машиною. Видно, шо комунальному перевізнику сортування сміття не цікаве. Я 2 роки вимагав встановити контейнер на Автозаводській з сіточкою і його поставили. А на Теремках рік тому вздрючив ЖЕК то ніби обіцяли вивозити окремо, а зараз знову в жовтих контейнерах харчові відходи. Мабуть це тільки я такий ненормальний. Хоча у мене і тесть з тещею, і батьки, і сестра, яка живе окремо, всі навчилися пластик відбирати окремо. А викидати часто нікуди.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Сортуємо вже декілька років.
В відро зі сміттям ідуть харчові відходи.  Поліетилен, папір, скло збираємо в коробки в гардеропній кімнаті. Згодом молодший син (хоч вже і не малий) але не соромиться і возить здавати до пунктів прийому вторинної сировини. Таких пунктів у нас щодалі все більше. Навіть автопокришки приймають.
Мушу сказати, що все це завдяки ініціативі моєї дружини. Сам би полінився.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Коли був окремий контейнер для пластика, то сортували. Потім він кудись зник, напевно бомжі вкрали, бо він був закритий і вкинуте туди вже не можна було витягти.

Наша двірничка лише і займається сортуванням і здачею вторсировини. Може і вона сама кудись той бак для пластика поділа.

В мене завжди окрема ємкість для харчових відходів і сухого сміття. Але в мусоропровід окремі пакети все одно летять в один бак :(
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Так, сортую. Окремо вологе, окремо пластик, скло.
Картон бомжі ранком розтягаюь.
   
Сортую на пластик, будівельне сміття та все інше.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Так, сортую. Окремо вологе, окремо пластик, скло
окремо колеса від роверів,окремо дзвіночки :lol:
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

для бомжів?
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

В квартире сортирую... Пищевое в ведро, промышленное в кулек.... Но выношу и кидаю это  все  в один контейнер....т.к. он ОДИН
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

У нас тоже стоит один контейнер для общего мусора.

 Но  каждое утро, как только рассветёт, или вечером с фонариком, каждый бак тщательно пересматривается и перетряхивается, и вот уже бомжи тянут на колесах от коляски собранный картон и коробки, второй тащит полуторалитровые бутыли, я даже смутно подозреваю, куда он их везет - продавщицам молока и подсолнечного масла на ближний базарчик.

 Еще один тщательно плющит все жестянки и тоже набивает сумку.

Следующий тщательно собирает все тряпки, уж не знаю, зачем ему они. Тут же крутятся их собаки - им перепадают куриные кости и селёдочные головы.

Залётных бомжей сурово гоняют. Подозреваю, что все мусорные контейнеры у них распределены.

Периодически вижу, как теперь говорят, афроукраинца, или, возможно, просто афро :rotate: . Этот самый афроукраинец, молодой поджарый парень,  всегда ходит "на дело" в марлевой повязке и в резиновых перчатках. За собой тянет подобие кравчучки.

Тоже обходит мусорные контейнеры, но совершенно по деловому. Одет чисто, опрятен, ни разу не видела его выпившим или пьяным.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Винница: два типа контейнеров,приходится сортировать ... Да и нарот привыкает по малу к цивилизациии...года 1.5-2 уже... :)
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Винница: два типа контейнеров,приходится сортировать ... Да и нарот привыкает по малу к цивилизациии...года 1.5-2 уже... :)

Ви круті. Київ тільки імітує зміни.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

зараз не сортую - біля мене немає взагалі таких контейнерів.

раніше сортував - побутове сміття складало 2\3 від загальної кількості, органічне 1\3, а іноді й того менше
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Якщо так, то чому? Якщо так, то куди діваєте і чи є куди його викидати?

Те що можна з органіки в компостери, те що не можна в компост та те що горить - в окрему ємність і раз на декілька днів знищується при високій температурі в піролізнику, ще й енергію отримую з цього. Ну а скло, метал - в окрему ємність і вже викидаю, але такого мало - раз на місяць невелике ведерце. Намагаюся навколишнє середовище не забруднювати, замість пластику на звалищі у мен7е вуглець в компостері та CO2 у повітрі для рослин. Ну якось так.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Те що можна з органіки в компостери, те що не можна в компост та те що горить - в окрему ємність і раз на декілька днів знищується при високій температурі в піролізнику, ще й енергію отримую з цього. Ну а скло, метал - в окрему ємність і вже викидаю, але такого мало - раз на місяць невелике ведерце. Намагаюся навколишнє середовище не забруднювати, замість пластику на звалищі у мен7е вуглець в компостері та CO2 у повітрі для рослин. Ну якось так.

Деякі пластики, кажуть, спалювати не можна, бо дуже токсичні. Діоксин нібито.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Деякі пластики, кажуть, спалювати не можна, бо дуже токсичні. Діоксин нібито.

При піролізі там процес горіння дещо відрізняється від звичайного, але всеж пінопласт в котел я не буду кидати, тобто дещо всеж сортую навіть з того що потенційно горить.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?
tyv

частково
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Коли був окремий контейнер для пластика, то сортували. Потім він кудись зник, напевно бомжі вкрали, бо він був закритий і вкинуте туди вже не можна було витягти.

Наша двірничка лише і займається сортуванням і здачею вторсировини. Може і вона сама кудись той бак для пластика поділа.

В мене завжди окрема ємкість для харчових відходів і сухого сміття. Але в мусоропровід окремі пакети все одно летять в один бак :(
В нас щось подібне. Приватний жек. Стоїть шість однакових ємкостей для всіх відходів. Куди, що викидати- невідомо. Я звичайно викидав все разом, крім макулатури та склотари- залишав поруч баків.
Минулого літа декілька днів гостював у Львові. Мені тоді дуже сподобалось, що всюди по місту були окремі спеціалізовані контейнери для пластика. Ну і приїхавши додому, почав ставити в приклад львівський досвід  :-o і вимагати від жека аналогічного. В жеку відповіли, що відходи сортує і здає пластик двірник і нічого ставити не потрібно. Спецконтейнер  ставити не будуть, тому що на їх погляд без двірника самі жителі організовано сортувати не зможуть. І що мовляв не так, коли вони вже сортують.
Я так достеменно не розібрався. Може тут якийсь комерційний інтерес? Ну щоб бомжі не витягували з окремого, а пластик залишався двірнику для підробітку. Точно не знаю. Психологічно краще було б сортувати та розкладувати за призначенням, хоча б для того, щоб двірник менше копирсався у відходах.     
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

У меня рядом пункт приема разного вторсырья. Поэтому сортирую пластик в один кулек, бумагу в другой, стекло в третий. Можно в таком виде выставить к мусорным бакам, народ сдаст уже самостоятельно, себе копеечку заработает.

Причем это пункт приема раньше выглядел как гадюшник, сейчас видимо так нельзя, поэтому все предприниматели добровольно-принудительно возле себя облагораживают территорию, садят клумбы, красят стены, ровняют дорожки. Подруга говорит  так прилично сделали, что можно селфи ходить туда делать.

Останнє редагування: 7 липня 2017 19:55:08 від дмхз
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Я пробовал сортировать, но если честно когда на кухне 5 мусорных пакетов, которые занимают всю кухню - это вообще не кайф. Так что перестал таким заниматься. Разве что по возможности макулатуру сдаю, и металл на металлолом. А так все вместе. Тем более у нас с домом нет раздельных баков
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Сортировал бы,так баки все одно обСЧие...  Это та же история,когда мусорят на природе. Были бы пара баков де нить на пляжике,мусора бы почти не было.Ну может пара уродов и то бы на них орали. А когда выбрасывать некуда редко кто мусор с собою увезет или унесет. Культуре нужны хотя бы минимальные условия!
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Сортировал бы,так баки все одно обСЧие...  Это та же история,когда мусорят на природе. Были бы пара баков де нить на пляжике,мусора бы почти не было.Ну может пара уродов и то бы на них орали. А когда выбрасывать некуда редко кто мусор с собою увезет или унесет. Культуре нужны хотя бы минимальные условия!
Увозить нужно меньше, чем привозишь. В чём проблема?
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

В детстве, (райцентр) никто мусор не вывозил и в посадках было чисто. Бутылки стекляные сдавали, упаковка была бумажная- на распалку. Очень большое зло полиэтиленовые пакеты и бутылки. Кстати, сейчас и  стекляные бутылки никто не сдаёт.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Уже месяц разделяю и скармливаю бактериям https://xn--80an2a1d.com.ua/primenenie/dom-i-byt/kak-pishhevye-othody-prevratit-v-udobrenie/
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Мусор и его переработка огромная проблема для нашей страны! И дело тут не только в политике, а в сознании каждого гражданина.Вот, к примеру, стоим мы с мужем как-то на остановке, ждем маршрутку. Подъезжает маршрутка, которая нам не подходила, открылась дверь, кто-то вышел, но маршрутка еще минут 2 стояла просто с открытой дверью. И в этот момент женщина, которая сидела возле двери вытирает лицо салфеткой и выбрасывает ее просто на остановку, нам под ноги! Мы были в шоке просто! Хорошо муж не растерялся, взял салфетку и отдал ей, сказав что она обронила :lol: Сами мусорим
, а хотим чистоту! Хотя и вина властей тоже немаленькая! Мы раньше пластиковые бутылки отдельно собирали и выносили в отдельную корзину,якобы для них предназначенную. А потом оказалось, что они весь мусор в один контейнер скидывают и вывозят. Так мы и перестали сортировать!
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Добився на Теремках-1 встановити біля свого дому окремий контейнер для пластику. Начебто вивозять не в загальну купу.
Батьки сортують пластик щодня в окремий пакет.
   
Re: А ви сортуєте щоденне сміття вдома?

Сортуємо цілий час.
Шкло окремо.
Папір, пластик, залізо - окремо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія