Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Причина по которой титульная нация оказалась национальным меньшинством?

ну так зроби щось, скільки можна скиглить? :weep:
Скиглит тут только ты - украинцы не такие, выбрали не того, не так говорят, не так делают. Сделайте мне красиво(С)

   
думаю тарілки борщу вистачить будь-кому, щоб "думать і говоріть про Украину с любовью"

Ну давайте тогда хуютина накормим, если все так просто.
   
а .. стоп .. я понял причину
   
Настоящий украинец может говорить на любом языке. Главное, чтобы он думал и говорил про Украину с любовью.
ну це якщо ти емігрант. можна погодитися.

але якщо ти мешкаєш в Україні, то тоді ти стаєш якимось трохи надкушеним як те яблуко українцем, трохи дефектним, якщо ігноруєш українську. ))) не до кінця справжнім цілісним.
   
ти попутав настоящєго украінца і туриста, яком сподобався український борщ і дешеве бухло :weep:

Если Вы считаете, что украинца украинцем делает исключительно украинский язык, то боюсь у меня для Вас плохие новости.
   
ну це якщо ти емігрант. можна погодитися.

але якщо ти мешкаєш в Україні, то тоді ти стаєш якимось трохи надкушеним як те яблуко українцем, трохи дефектним, якщо ігноруєш українську. ))) не до кінця справжнім цілісним.

Вот у вас в городе на каком языке говорят?

Останнє редагування: 19 травня 2019 20:32:43 від Kilkenny
   
він жив в російський імперії де російська була перепусткою вибитися в люди.

треба було заробляти гроші і публікуватися. він дружив з російськими митцями.

то і так...

А у вас що?

Это плохие аргументы. Что-то типа - если украинцу треба гроши, то можно и Родину продати.

Плохой пример.
   
дeшовое кино
   
ну це якщо ти емігрант. можна погодитися.

але якщо ти мешкаєш в Україні, то тоді ти стаєш якимось трохи надкушеним як те яблуко українцем, трохи дефектним, якщо ігноруєш українську. ))) не до кінця справжнім цілісним.

Что я игнорирую? Я с Вами замечательно общаюсь.
   
Если Вы считаете, что украинца украинцем делает исключительно украинский язык, то боюсь у меня для Вас плохие новости.

звісно ніт,
українці розмножуються поїданням борщу
з'їв борщ - подумал на узком язикє про Україну з любов'ю - став украінцом :weep:
   
Если Вы считаете, что украинца украинцем делает исключительно украинский язык, то боюсь у меня для Вас плохие новости.
не пересмикуйте.

це як математиці -є необходимоє і достаточное условие.
так ось, для того аби бути справжнім українцем знання і використання української мови є необхідною, але не достаточною умовою   :)
   
звісно ніт,
українці розмножуються поїданням борщу
з'їв борщ - подумал на узком язикє про Україну з любов'ю - став украінцом :weep:

Так вот - плохие новости заключаются в том, что даже если Вы думаете на украинском языке, то это не делает Вас украинцем.

   
Ну давайте тогда хуютина накормим, если все так просто.

хуютін вже думає про Україну з любов'ю, як і коцапи народжені в Україні
просто вони не уточнюють, що думають про рускую Україну
   
на узком язикє

Это нормально?
   
не пересмикуйте.

це як математиці -є необходимоє і достаточное условие.
так ось, для того аби бути справжнім українцем знання і використання української мови є необхідною, але не достаточною умовою   :)

С чего Вы это взяли?
   
Причина по которой титульная нация оказалась национальным меньшинством?

Такі як ти зі Сметаною і є тією причиною.
   
Это плохие аргументы. Что-то типа - если украинцу треба гроши, то можно и Родину продати.

Плохой пример.
це життя.

Вакарчук -патріот? але і він іздив на росію заробляти гроші з концертами вже коли почалася жорстка ворожа конфронтація.
так що ж вже казати про мирне існування народів в імперії, де російська була домінантною?
   
Так вот - плохие новости заключаются в том, что даже если Вы думаете на украинском языке, то это не делает Вас украинцем.

на такій позиції в основному стоять коцапи завезені або народжені в Україні, які не змогли/не захотіли вивчити української мови
або коцапи завезені, або народжені в Естонії

це очікувано
   
Такі як ти зі Сметаною і є тією причиною.

Да. В том что пальцу больно виноват молоток, а не дурная голова.
   
на такій позиції в основному стоять коцапи завезені або народжені в Україні, які не змогли/не захотіли вивчити української мови
або коцапи завезені, або народжені в Естонії

це очікувано

Мне плевать на кацапов, эстонцев и прочих незнакомых граждан.

Мне в миллион раз интереснее Ваша личная позиция, чем Ваше мнение про каких-то неведомых эстонцев.
   
У меня нет предположений как вообще такое стало возможно.

Это нонсенс и абсурд. Полная противоположность классической теории государства. По крайней мере, национального государства, каким его видят этнические украинцы - граждане Украины.

Наверное впервые в истории государство, которое задумывалось как национальное, внезапно обрело признаки политического государства.

Интересное время.
що це ще за маячня. В Україні 80% українців (без врахування тимчасово окупованих територій)
   
Это нормально?

звісно не нормально
має бути українською мовою
   
що це ще за маячня. В Україні 80% українців (без врахування тимчасово окупованих територій)
Это неправильные украинцы. Им не выдали сертификат.
   
звісно не нормально
має бути українською мовою

Вот у меня, например, рука не поднимется, изуродовать словосочетание "украинский язык", а вы уродуете "русский язык" специально, чтобы вызвать негативные чувства.
   
Мне плевать на кацапов, эстонцев и прочих незнакомых граждан.

Мне в миллион раз интереснее Ваша личная позиция, чем Ваше мнение про каких-то неведомых эстонцев.

моя лічная позіція в тому що у слів є певні значення
можна назвать лікарем - будь-кого хто носить білий халат, але для чого? в чому сенс?
можна назвать українцем - будь-кого хто "думаєт і говоріт про Украіну с любовью", але для чого?

українці - це ті хто говорять українською мовою, підтримують і розвивають українську культуру і ідентифікують себе як українці
так само як і представники будь-яких інших народів

те що ти говориш російською мовою, але робиш це на території України - не робить тебе українцем
так само як те що ти говориш російською мовю в Польщі - не робить тебе поляком
   
Вот у меня, например, рука не поднимется, изуродовать словосочетание "украинский язык", а вы уродуете "русский язык" специально, чтобы вызвать негативные чувства.

якби ти жив в Коцапії і все було навколо китайською мовою
ти заспівав би інших пісень
дружищє
   
Это неправильные украинцы. Им не выдали сертификат.
а хто видає, клепарів кульпарків? До речі, де він. Може вже з новим ніком?
   
С чего Вы это взяли?
маю таке переконання. тому що мова -признак народу, як і культура, історія, теріторія, релігія тощо
ну справді, який я українець, якщо не знаю чи ігнорую українську.
   
якби ти жив в Коцапії і все було навколо китайською мовою
ти заспівав би інших пісень
дружищє

Конечно, если бы вокруг меня говорили на арамейском языке, я бы говорил на арамейском. Но не испытывал бы по этому поводу комплекс национальной неполноценности.
   
маю таке переконання. тому що мова -признак народу, як і культура, історія, теріторія, релігія тощо
ну справді, який я українець, якщо не знаю чи ігнорую українську.

ти не шариш
лікарі - це ті хто носять білий халат і називають себе лікарями
і плєвать что по етому поводу думают другіє (tu)
   
Вот у вас в городе на каком языке говорят?
переважно російською.
і суржик
   
моя лічная позіція в тому що у слів є певні значення
можна назвать лікарем - будь-кого хто носить білий халат, але для чого? в чому сенс?
можна назвать українцем - будь-кого хто "думаєт і говоріт про Украіну с любовью", але для чого?

українці - це ті хто говорять українською мовою, підтримують і розвивають українську культуру і ідентифікують себе як українці
так само як і представники будь-яких інших народів

те що ти говориш російською мовою, але робиш це на території України - не робить тебе українцем
так само як те що ти говориш російською мовю в Польщі - не робить тебе поляком
твоя "лічная" позиція в тому, щоб скоротити Україну по Збруч, сепар торезський
   
Конечно, если бы вокруг меня говорили на арамейском языке, я бы говорил на арамейском. Но не испытывал бы по этому поводу комплекс национальной неполноценности.

для чого мені це знати?
   
твоя "лічная" позиція в тому, щоб скоротити Україну по Збруч, сепар торезський

дружочєк не забувай, що Торез - це Україна :weep:
   
Что я игнорирую? Я с Вами замечательно общаюсь.
ти маніпулюєш. ти ж розумієш чудово, про що моє "ігноруєш".
ти не носій української. тому українець ти кульгавий ))))


п.с. як і я...але я хоч намагаюся  :D ))))

Останнє редагування: 19 травня 2019 21:00:28 від эЛКа
   
дружочєк не забувай, що Торез - це Україна :weep:
для мене, а не для тебе
   
переважно російською.
і суржик

У нас вообще по-русски. Я сегодня был на кладбище в пригороде Дергачей - это пригород Харькова, действующем с конца 1970-х годов, так там была всего одна табличка на украинском, хотя большинство фамилий - украинские (но большинство - не подавляющее).
   
У нас вообще по-русски. Я сегодня был на кладбище в пригороде Дергачей - это пригород Харькова, действующем с конца 1970-х годов, так там была всего одна табличка на украинском, хотя большинство фамилий - украинские (но большинство - не подавляющее).

 :(  сумно це все.
нам потрібна якась перманентна м'яка українизація...
бо колись Харків був україномовним, колись-колись...
   
У нас вообще по-русски. Я сегодня был на кладбище в пригороде Дергачей - это пригород Харькова, действующем с конца 1970-х годов, так там была всего одна табличка на украинском, хотя большинство фамилий - украинские (но большинство - не подавляющее).

культурна окупація
   
І знаєш, Профі, що для мене страшно? особисто?
коли я була маленька, я українську чула від своєї бабусі. ані папа, ані мама не розмовляли українською.
тільки бабуся і її рідні сестри -теж для мене бабусі і тітки -велика родина.

І я розумію мову все своє життя завдяки своїй бабусі.

І от тепер я боюся, що не зможу так само бути носієм української для своїх онуків.
ЩО почує від мене міій онука? суржик, російську? танунах. НЕ ХОЧУ!

Хоча російської, правильної, я можу його навчити. Але з початку має бути мова.

ну то таке -особисте.

Останнє редагування: 19 травня 2019 21:09:13 від эЛКа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія