Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хвороба Ходжкіна

Re: Хвороба Ходжкіна

Я завжди вірю, що новий день прійде. Хоча, нічна людина. Однак, новий день пріходить. Машруме, завжди новий буде день! Боріться і поборете!
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Тінь від Місяця скоро стане. Вийдіть в ночі та подивіться на свою тінь. Можливо, вона забере в вас хочь частину хвороби. Таке буває.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Тінь від Місяця скоро стане. Вийдіть в ночі та подивіться на свою тінь. Можливо, вона забере в вас хочь частину хвороби. Таке буває.
це коли? і що воно за явище?
   
Re: Хвороба Ходжкіна

це коли? і що воно за явище?
просто побачіти тинь. Від місяця. Та побажати унести вашу біду. Дурня, ясно, та інколи допомогає. Ефект плацебо, скоріше за все.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

А що ви скажете, Ноташко, що я палив одну цігарку на двох із Смертью. Цігарка на двох. За що мені дарована легка  смерть в свій час, що прійде, боляче не буде. Наркоман? Я би теж так вирішив. Маріння на чістому від хіміі мозоку.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Сьогодні були у лікаря.
Принесли скельця з цитології та УЗД.
Сказала, що на підставі цих результатів, взагалі, не можна робити будь яких висновків. По-суті, лікар-цитолог неправомірно встановив діагноз: тобто треба було писати у висновку, що є підозра на хворобу Ходжкіна.
Спитала про симптоми, які харктерні для цієї хвороби, а їх нема, окрім набряку в лімфатиних вузлах.
Тобто для реального втановлення діагнозу, необхідно пройти комплексне обстеження, в тому числі біопсію. Виходить, що до цього була не біопсія, а цитологія.
 
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Сьогодні були у лікаря.
Принесли скельця з цитології та УЗД.
Сказала, що на підставі цих результатів, взагалі, не можна робити будь яких висновків. По-суті, лікар-цитолог неправомірно встановив діагноз: тобто треба було писати у висновку, що є підозра на хворобу Ходжкіна.
Спитала про симптоми, які харктерні для цієї хвороби, а їх нема, окрім набряку в лімфатиних вузлах.
Тобто для реального втановлення діагнозу, необхідно пройти комплексне обстеження, в тому числі біопсію. Виходить, що до цього була не біопсія, а цитологія.
тож, треба жити та діточок з онуками виховувати, щоб людьми стали.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

На жаль, повторне обстеження показала ще гіший діагноз.
Минулого року ви надіслаи мені кошти на картку для оперції на суглобі. Сума вийшла 500 доларів США.
Ці кошти я не профукав і вони є в наявності. Планую витратити на обстеження подальше дружини.
   
Re: Хвороба Ходжкіна

це коли? і що воно за явище?
Укр наука. )
   
Re: Хвороба Ходжкіна

Укр наука. )

Друже, є іншні гілки, щоб серти там.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія