Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Какие профессии польских заробитчан позволяют заработать на свое жилье в Польше?

дальнобойщик, сварщик, маляр авто...
   
Навіщо жити в Польші? Після 2020 ЄС припинить її дотувати. Водночас Зах.Європа відкриє свої ринки праці для українців.  Плюс демографічна криза. Польське майбутнє під великим питанням.
   
Для українця купувати житло як власне помешканя в Польщі досить сумнівна ідея. Близкість українців до поляків є швидше мінусом. Подібно з кацапами. Все схоже але нервує необхідність діяти як поляки. Розуміючи що люди живуть де є робота і все це індивідуально обминав би Польщу при всій повазі до поляків. Проізжаючи через Польщу інколи згдуєш Провідника. Не уявляю собі Бандеру що купив би дім десь в Варшаві.
Якщо подобається балтійське низьке сонце краще Литва Латвія а якщо є гроші то південь Швеціі.
Писи чути курва та запєрдоліц то дістає навіть в Австріі. :)
   
дальнобойщик, сварщик, маляр авто...
в маляра верю. В дальнобойщика нет - у них в ЕС куча ограничений на время работы. Больше полутора штук на руки не выходит
   
А сварщики и маляры профессии ущербные для здоровья
   
Для українця купувати житло як власне помешканя в Польщі досить сумнівна ідея. Близкість українців до поляків є швидше мінусом. Подібно з кацапами. Все схоже але нервує необхідність діяти як поляки. Розуміючи що люди живуть де є робота і все це індивідуально обминав би Польщу при всій повазі до поляків. Проізжаючи через Польщу інколи згдуєш Провідника. Не уявляю собі Бандеру що купив би дім десь в Варшаві.
Якщо подобається балтійське низьке сонце краще Литва Латвія а якщо є гроші то південь Швеціі.
Писи чути курва та запєрдоліц то дістає навіть в Австріі. :)

Недаижимость в Польше это не плохо. Стабильная европейская страна, стабильная национальная валюта, стабильные цены на рынке недвижимости с небольшим постоянным ростом, хорошая авто и  авиалогистика в любую точку Европы, и именно близость к Украине - большой плюс. Нахера например недвига на Канарах, куда долететь почти как до Нью Йорка?
   
в маляра верю. В дальнобойщика нет - у них в ЕС куча ограничений на время работы. Больше полутора штук на руки не выходит

Дальнобои жутко расстроены твоим неверием,но тем не менее квартиры покупают.

>А сварщики и маляры профессии ущербные для здоровья

Жить вообще вредно. Зы а у нас это не вредные профессии?
   
Жить вообще вредно. Зы а у нас это не вредные профессии?
вредные, но зато у нас они не покупают квартиры
   
вредные, но зато у нас они не покупают квартиры

у меня тогда вопрос. По стране строят достоточно много жилья. Кто все его покупает?
   
Недаижимость в Польше это не плохо. Стабильная европейская страна, стабильная национальная валюта, стабильные цены на рынке недвижимости с небольшим постоянным ростом, хорошая авто и  авиалогистика в любую точку Европы, и именно близость к Украине - большой плюс. Нахера например недвига на Канарах, куда долететь почти как до Нью Йорка?
Як інвестиція не буду сперечатися. Хоча є і більш недооцінені місця в Європі.

Йшлося про внутрішнє відчуття людини на проживання. Коли в мене як в українця відкривається фуй знає яка чакра назвемо це патріотичний бздик в оточені невідомих австрійців я кажу з різким акцентом: Тут мір лайд абер іх ферштейе ніхт. І роблю що робив. І чакра закривається.
В Польщі то нерв оголений а не бздик. Відрізати співрозмовника від себе різким рухом не вдається. А витрачати життя на політику крім Фупу не маю жодного бажання.

А інвестиційно поки Польща тягне.
:)
   
вредные, но зато у нас они не покупают квартиры
І живуть в салоні авто яке фарбують... Якщо нормальний " покращик"  то він вже давно має власний дім.

Останнє редагування: 9 червня 2018 08:40:53 від Дід Варава
   
Як інвестиція не буду сперечатися. Хоча є і більш недооцінені місця в Європі.

Йшлося про внутрішнє відчуття людини на проживання. Коли в мене як в українця відкривається фуй знає яка чакра назвемо це патріотичний бздик в оточені невідомих австрійців я кажу з різким акцентом: Тут мір лайд абер іх ферштейе ніхт. І роблю що робив. І чакра закривається.
В Польщі то нерв оголений а не бздик. Відрізати співрозмовника від себе різким рухом не вдається. А витрачати життя на політику крім Фупу не маю жодного бажання.

А інвестиційно поки Польща тягне.
:)

а цены Польша vs Австрия? А налоги на то же жилье и там и там? Польша для украинца ИМХО на сегодня оптимальный вариант. Именно потому там и осело, и оседает больше всего соотечественников. Около 2 млн. уже за последние несколько лет. В Россию кстати уже вообще никто не едет. Все Польша - Польша - Польша.

В России остались те, кто ухал уже бог знает когда и часть беженцев в 2014. Все. Россия вообще не интересная и туповатая страна для эммиграции, теп более для покупки там недвиги и дальнейшего оседания
   
у меня тогда вопрос. По стране строят достоточно много жилья. Кто все его покупает?
Якщо взяти ЗУ то Франик років десять тому був в лідерах по будмайданчиках і не в останню чергу тому що перші заробітчани були з депресивних місць станіславщини. Зараз на заробітках все більше людей з великих міст та ЦУ і Львів і Рівне і далі в Украіну підтягнулися.
Українські заробітчани люблять цеглу і бетон в Україні. Може б вони б любили і в Австріі наприклад але заплатити 878тис євро за 140м дуже стандартного проекту на 5.5 сотках не в силі. То тягнуть і не всі австрійці.
Києвська цегла поки що дешева тому гроші туди. Стане доожчою все одно напрямок Україна.
   
Якщо взяти ЗУ то Франик років десять тому був в лідерах по будмайданчиках і не в останню чергу тому що перші заробітчани були з депресивних місць станіславщини. Зараз на заробітках все більше людей з великих міст та ЦУ і Львів і Рівне і далі в Украіну підтягнулися.
Українські заробітчани люблять цеглу і бетон в Україні. Може б вони б любили і в Австріі наприклад але заплатити 878тис євро за 140м дуже стандартного проекту на 5.5 сотках не в силі. То тягнуть і не всі австрійці.
Києвська цегла поки що дешева тому гроші туди. Стане доожчою все одно напрямок Україна.

вы наверное как житель ЗУ стандартно мыслите, что деньги на жилье делаются исключитально заробитчанством. Это не так, в самой стране достаточно хороший внутренний рынок и тут не мало обеспеченных людей, способных купить себе жилье
   
Як інвестиція не буду сперечатися. Хоча є і більш недооцінені місця в Європі.

Йшлося про внутрішнє відчуття людини на проживання. Коли в мене як в українця відкривається фуй знає яка чакра назвемо це патріотичний бздик в оточені невідомих австрійців я кажу з різким акцентом: Тут мір лайд абер іх ферштейе ніхт. І роблю що робив. І чакра закривається.
В Польщі то нерв оголений а не бздик. Відрізати співрозмовника від себе різким рухом не вдається. А витрачати життя на політику крім Фупу не маю жодного бажання.

А інвестиційно поки Польща тягне.
:)

це тоді коли будеш заперечувати, що бандера то кримінальний злочинець?
   
а цены Польша vs Австрия? А налоги на то же жилье и там и там? Польша для украинца ИМХО на сегодня оптимальный вариант. Именно потому там и осело, и оседает больше всего соотечественников. Около 2 млн. уже за последние несколько лет. В Россию кстати уже вообще никто не едет. Все Польша - Польша - Польша.

В России остались те, кто ухал уже бог знает когда и часть беженцев в 2014. Все. Россия вообще не интересная и туповатая страна для эммиграции, теп более для покупки там недвиги и дальнейшего оседания
За місця далі хутір михайлівський мова не йдеться. То окрема тема і погоджуюсь то екстрім як на проживання так і інвестиці. Польща для багатьох зрозуміло варіант оптимальний. Але я писав про своі субєктивні враження.
По перше мені бракує сонця від широти вище від Умані. По друге хоча маю дядька Сигизмуда є українцем і Польща не мій вибір. Проіздом в захдній галичинні почуваюся ок. Від лініі Люблін на північ з польским кацапонаслєдієм РІ архітектурно паскудно. Нервує відсутність логіки в старій архітектурі.
За зашальні патріотичні чакри повторюватися не буду. :)
Польща приємна країна але не для мене.
   
За місця далі хутір михайлівський мова не йдеться. То окрема тема і погоджуюсь то екстрім як на проживання так і інвестиці. Польща для багатьох зрозуміло варіант оптимальний. Але я писав про своі субєктивні враження.
По перше мені бракує сонця від широти вище від Умані. По друге хоча маю дядька Сигизмуда є українцем і Польща не мій вибір. Проіздом в захдній галичинні почуваюся ок. Від лініі Люблін на північ з польским кацапонаслєдієм РІ архітектурно паскудно. Нервує відсутність логіки в старій архітектурі.
За зашальні патріотичні чакри повторюватися не буду. :)
Польща приємна країна але не для мене.

Широты есть конечно уровня Гданьска, а есть уровня Жешова... та же что и Львов - Киев например. Польша кстати более обильна по дождям и более зеленая чем Умань и на Юг - вызженная степь
   
Широты есть конечно уровня Гданьска, а есть уровня Жешова... та же что и Львов - Киев например. Польша кстати более обильна по дождям и более зеленая чем Умань и на Юг - вызженная степь

на кіпр їдь..
там краще

тепло

польща холодно
   
це тоді коли будеш заперечувати, що бандера то кримінальний злочинець?
Напевно тоді коли тобі з Бандерою буде лізти якись неадекват що збуджується на українську мову. В Австріі цих проблем не маю.
   
По стране строят достоточно много жилья. Кто все его покупает?
20% украинцев владеют 80% квартир в новостроях
   
на кіпр їдь..
там краще

тепло

польща холодно

а что делать на том Кипре? В Польше хоть экономика кипит, а там куйня тоска зеленная. Любое море утомляет за неделю, на маленьком острове остопистит через месяц. Раньше на такие острова в Европе в ссылку отправляли
   
20% украинцев владеют 80% квартир в новостроях
20% это 8 млн. людей
   
вы наверное как житель ЗУ стандартно мыслите, что деньги на жилье делаются исключитально заробитчанством. Это не так, в самой стране достаточно хороший внутренний рынок и тут не мало обеспеченных людей, способных купить себе жилье
Ага,ага... :D Лично знаю 450 "обеспеченных" людей....причем делать ничего не надо,ну кроме лапши на ухи сварить... :D -пЭнсия -пожизненно,траНвай-бесплатно,очень "абеспеченныя"люди...
   
20% это 8 млн. людей
4 миллиона - берем лишь старше 30. Из них 2 миллиона - эмиги или заробитчане, и 2 миллиона - прокуроры, судьи, сбу, таможня их родственники. В Украине можно заработать на жилье или рэкетом (силовые структуры) или заробитчанством. Причем даже если ты депутат, но не связан с силовыми структурами - то скорее всего будешь нищим депутатом
   
4 миллиона - берем лишь старше 30. Из них 2 миллиона - эмиги или заробитчане, и 2 миллиона - прокуроры, судьи, сбу, таможня их родственники. В Украине можно заработать на жилье или рэкетом (силовые структуры) или заробитчанством. Причем даже если ты депутат, но не связан с силовыми структурами - то скорее всего будешь нищим депутатом

а чего после 30? дети их не в счет?
   
а чего после 30? дети их не в счет?
мы рассматриваем тех чьи деньги
   
вы наверное как житель ЗУ стандартно мыслите, что деньги на жилье делаются исключитально заробитчанством. Это не так, в самой стране достаточно хороший внутренний рынок и тут не мало обеспеченных людей, способных купить себе жилье
Стандартність мислення не завжди вада.
Жив в ЗУ не так довго. Більше спілкуюся вже тут. Але жодних штампів.
Мова і Бандера то не завжди ЗУ
 :laugh:
 Щодо забезпечених людей в Києві навіть не дискусія. Згоден.
Але оцінюючи структуру витрат заробітчан після біжучих витрат без натяжки можна сказати що 40% йдуть не ремонти і головне купівлю житла в Україні. Є такі краіни де купити нерухомість в країні перебування практично не реально.  В таких країнах ця цифра вища.
Оцінка переказів в Україну якщо я не поимиляся 9млрд доларів в рік. Думаю що вона значно вища. Але навіть якщо порахувати 4млрд то є 133тис нових помешкань  в Україні в рік.
Внутрішій попит Києва що базується на розрахунках теперішньоі ситуаціі без інвест складовоі приблизно 50тис. квартир. Чи є вплив заробітчан і як його правильно оцінювати потрібно більше вникати. Мій інтерес ще моніторити комерційну нерухоміть і тренди по ній і то часу бракує.
   
Це поки до Німеччини не добралися ще.
А так—— то почнуть скуповувати нерухомість в гетто—— може й гетто почнуть говорити украінською)))
Проблема в купівлі нерухомості в Німеччині—— те що наші заробітчани тут у більшості своій працюють нелегально.
А от у Польщі——вже ні.
А якщо реально глянути то квартира в гетто в Німеччині навіть краще ніж десь в єбе.ях Польщі.
   
у меня тогда вопрос. По стране строят достоточно много жилья. Кто все его покупает?
Прокурорские, судейские, ментовские, чиновники с правом подписи финдокументов и т.п., разумеется отходы их ДНК и бляди всех  ранее перечисленных.
В Киеве нередко выкупают целыми этажами. Бабки во что то толковое вложить "это" не способно, а такое "инвестирование" дает возможность их законсервировать и даже получать доход от сдачи в аренду  :-)o
   
Прокурорские, судейские, ментовские, чиновники с правом подписи финдокументов и т.п., разумеется отходы их ДНК и бляди всех  ранее перечисленных.
В Киеве нередко выкупают целыми этажами. Бабки во что то толковое вложить "это" не способно, а такое "инвестирование" дает возможность их законсервировать и даже получать доход от сдачи в аренду  :-)o
(tu) и так во всем мире
   
и 2 миллиона - прокуроры, судьи, сбу, таможня их родственники.

6 тис суддів
18 тис прокурорів
35 тис СБУ
10 тис митниця

Ніякими 100 тис навіть не пахне
І вони не всі мають можливість
Знаю кількох суддів
Окрім зп 30-35 ніякого лівака
Живуть в рад будинках
Діти вчаться в звичайних школах
Казки про захмаоне багатство вищенаведеноі публіки перебільшені разів в 50
   
6 тис суддів
18 тис прокурорів
35 тис СБУ
10 тис митниця

Ніякими 100 тис навіть не пахне
І вони не всі мають можливість
Знаю кількох суддів
Окрім зп 30-35 ніякого лівака
Живуть в рад будинках
Діти вчаться в звичайних школах
Казки про захмаоне багатство вищенаведеноі публіки перебільшені разів в 50
множь на 10 родственников бизнесы которых они крышуют
   
Прокурорские, судейские, ментовские, чиновники с правом подписи финдокументов и т.п., разумеется отходы их ДНК и бляди всех  ранее перечисленных.
В Киеве нередко выкупают целыми этажами. Бабки во что то толковое вложить "это" не способно, а такое "инвестирование" дает возможность их законсервировать и даже получать доход от сдачи в аренду  :-)o

да,  есть такое +
   
а что делать на том Кипре? В Польше хоть экономика кипит, а там куйня тоска зеленная. Любое море утомляет за неделю, на маленьком острове остопистит через месяц. Раньше на такие острова в Европе в ссылку отправляли

тама даже не море, как таковое
Там зима убивает нафиг
Дома не отапливаются, зимой там ХОЛОДНО! Электричество ДОРОГО! А летом электроэнергию кондиционеры жрут, как не в себя, бо ЖАРКО
   
а что делать на том Кипре? В Польше хоть экономика кипит, а там куйня тоска зеленная. Любое море утомляет за неделю, на маленьком острове остопистит через месяц. Раньше на такие острова в Европе в ссылку отправляли

Эх ! На Кипре хорошо зимой на велосипеде кататься - не жарко и отдыхающих почти нет, прекрасная замена Крыма, как по мне.

   
Наффи волнует  вопрос почему большая часть наймитов в Киеве зарабатывает больше чем он.

Западный мир построен на том, что почти любой квалифицированный работник может позволить купить себе жилье (обслуживать кредит)
   
Навіщо жити в Польші? Після 2020 ЄС припинить її дотувати. Водночас Зах.Європа відкриє свої ринки праці для українців.  Плюс демографічна криза. Польське майбутнє під великим питанням.
Польща сама почне дотувати, вони відпрацювали все до цента, така динаміка розвитку за 20 років Україні й не снилась
   
Именно сейчас в Киеве 1 м2 стоит как месячная зарплата работника средней квалификации. Такого не было очень давно. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія