Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ :-)o

Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Укрзализныця закупила запчасти к унитазам за 300 тысяч гривен

Некоторые запчасти к туалетам закупили по завышенной цене. Например, сиденье с крышкой от немецкого производителя Evac стоит 9 456 грн, а кнопка смыва – 6 790 грн. Унитазный блок, на который сверху крепится сидение приобретено за почти 300 тысяч грн. ;o

Вообще то они скандинавы.
А вакуумный туалет я хз сколько стоит.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Ще не працює він з вересня....

Не бреши. Як завжди працюєш на ЗЕ команду

Кабмин утвердил победителей конкурса на должности членов наблюдательного совета Укрзализныци.

Такое решение было принято на заседании 29 декабря, сообщает информационно-аналитический центр Ukraine Rail Monitoring.

Так, Анатолий Амелин, Александр Долл, Якуб Карновски и Гепард Хафер станут независимыми членами наблюдательного совета.

Как представители государства – Сергей Лещенко, С.В. Москаленко и Давид Ломджария.


https://www.epravda.com.ua/rus/news/2021/12/29/681068/index.amp
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

spin, скажи Подоляку, що на ФУПі вже ніхто не вірить у твою роль «нейтрального дописувача»
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

ЗЕкоманду все влаштовує, якщо вони на півроку продовжили повноваження правління УЗ
Не совсем так, Зе команда вычищает уже полгода от рудых менеджеров УЗ. И раз Алежка ввязался значит чистят знатно.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Не совсем так, Зе команда вычищает уже полгода от рудых менеджеров УЗ. И раз Алежка ввязался значит чистят знатно.

 :weep:  :lol:

Кабмин утвердил новый состав правления “Укрзализныци”
[11:10 26 октября 2021 года ]

Кабинет министров своим решением от 25 октября утвердил новый состав правления АО “Укрзализныця”. Об этом сообщает пресс-служба компании.
Так, согласно постановлению правительства № 1101 от 25 октября 2021 года, председателем правления компании назначен Александр Камышин, который до этого исполнял обязанности руководителя компании.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

spin, скажи Подоляку, що на ФУПі вже ніхто не вірить у твою роль «нейтрального дописувача»

Хто такий подоляк?
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Хто такий подоляк?

твій та леща куратор
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Я дивлюсь хуєсос ахметівський вже скрізь своє хлєбало пне  :super:
Мабуть дійсно рінатліанідичу крантики прикручують, харчування альозкам скорочують  :K
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

твій та леща куратор

Він знову робить вигляд, що не в курсі, хто це :lol:
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

о, обосранець з'явився, який так і не показав нам, які ГТС в Україні працюють на антрациті  :K
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

твій та леща куратор

Дивно.
Я не розділяю багатьох поглядів Леща.
Зе - ще те лайно...
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Він знову робить вигляд, що не в курсі, хто це :lol:

Робота у нього така, треба робити вигляд, що він нейтральний, але при цьому постійно витирати за ЗЕкомандою
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

о, обосранець з'явився, який так і не показав нам, які ГТС в Україні працюють на антрациті  :K
Хуєсос то ти розкажеш яким чином газотранспортна система до вугілля?  :facepalm1:  :K
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Дивно.
Я не розділяю багатьох поглядів Леща.
Зе - ще те лайно...

Розібрався з тим чи працює він у наглядовій раді УЗ або ні?
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Бовдур скептик нам розповідав, що в Україні є ГТС, які працюють на вугіллі :facepalm1:  та що художник усе правильно намалював :facepalm1:
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Робота у нього така, треба робити вигляд, що він нейтральний, але при цьому постійно витирати за ЗЕкомандою

Досить мерзенно виглядає насправді, при чому він вже намагався робити покерфейс про хто це Міша подоляк, та я йому його ж пости в темах про Мішу навів, почав дупою крутити, я не я, і Міша не моя.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Розібрався з тим чи працює він у наглядовій раді УЗ або ні?

Ні, ще не заступив на вахту.
Скоро буде...
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Бовдур скептик нам розповідав, що в Україні є ГТС, які працюють на вугіллі :facepalm1:  та що художник усе правильно намалював :facepalm1:

Зараз треба відволікати увагу від шефа з його відосиком
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Досить мерзенно виглядає насправді, при чому він вже намагався робити покерфейс про хто це Міша подоляк, та я йому його ж пости в темах про Мішу навів, почав дупою крутити, я не я, і Міша не моя.

Думки сектантів мені дууже цікаві...  :D
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Досить мерзенно виглядає насправді, при чому він вже намагався робити покерфейс про хто це Міша подоляк, та я йому його ж пости в темах про Мішу навів, почав дупою крутити, я не я, і Міша не моя.

Тяжка це праця бути ботом
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Зараз треба відволікати увагу від шефа з його відосиком

А що там за відосик?
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Хуєсос то ти розкажеш яким чином газотранспортна система до вугілля?  :facepalm1:  :K

Так это ты долбень рассказывай, ты же в прошлой ветке аж кальсоны обосрал.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Бовдур скептик нам розповідав, що в Україні є ГТС, які працюють на вугіллі :facepalm1:  та що художник усе правильно намалював :facepalm1:
Єблан, давай краще про сальдо ФК Шахтьор Донецк - єдина твоя клоунська програма, яку можна слухати на біс  X(
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Бовдур скептик знову обосрався. По вуха сидіть у своєму лайні  :pooh:

Вчора його зразково макнули в його ж висери :punish:
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Думки сектантів мені дууже цікаві...  :D

Ти, я дивлюсь, хочеш перейти у одну лігу зі Спєрменом. Чи може відповідай за свої слова хоч трошки.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Бовдур скептик знову обосрався. По вуха сидіть у своєму лайні  :pooh:

Вчора його зразково макнули в його ж висери :punish:

Досить скептично так мокнули :lol:
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Досить скептично так мокнули :lol:

 (tu)  :weep:  (tu)
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Досить скептично так мокнули :lol:
Да не кто его не макал, мы что нелюди, он все сам.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Анус рудого заговорил???

Ахyeть.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

о, Фантік з’явився.  Як Дід Мороз поживає? Як справи на Столічке? Вдалою була новорічна торгівля?
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o
LSD

все рівно твоя руда падла буде платити за перевезення залізної руди "без преференцій" :K
часи кучмо-жмуруків з якими можна було "порєшати" закінчилися.
А як там, з пільгами у бородатої бабусі?
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o
LSD

За ДП Артемсіль  дуже прикро  :(
Фантамасу? :D
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

скорость доставки грузов этой осенью была самой низкой за последние три года

Поспішиш - людей насмішиш.
Тихше їдеш - далі будеш
Поспішних чорт хапає
Поспіхом робити — сатані годити
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Фантамасу? :D

Фантику на ДП Артемсіль давно дали копняка під дупу.  Ще за Порошенка.  Ось і скиглить вже багато років
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Поспішиш - людей насмішиш.
Тихше їдеш - далі будеш
Поспішних чорт хапає
Поспіхом робити — сатані годити

 (tu)

Девіз УЗ при ЗЕкоманді
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Дякуємо С. Лещенко за реформу  [ua]


У 2021 році акціонерне товариство "Укрзалізниця" отримало чистий прибуток у розмірі 457 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

"Порахували фінансовий результат за 2021 рік. За оперативними даними, у нас чистий прибуток 457 млн грн. Нагадаю, 2020 рік – 11,8 млрд грн збитків. Перші 6 місяців 2021 року – 1,4 млрд грн збитків", – зазначив голова правління УЗ Олександр Камишін.

За його словами, зростанню прибутків сприяли зростання вантажопотоку, підвищення тарифу на вантажні перевезення, розподіл вагонів через аукціони, економія на закупівлі електроенергії повз посередників, безпосередньо в "Енергоатому", та економія на всіх закупівлях.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Сірожа зараз у Штатах на Флориді, на відпочинку, дуже втомився реформуючи УЗ, тому мовчить.
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Сірожа зараз у Штатах на Флориді, на відпочинку, дуже втомився реформуючи УЗ, тому мовчить.
А шо , на Флориді інтернету немає ??? Лєщ не бідний чоловік .
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

Дякуємо С. Лещенко за реформу  [ua]
У 2021 році акціонерне товариство "Укрзалізниця" отримало чистий прибуток у розмірі 457 мільйонів гривень.
Про це повідомляє пресслужба УЗ.

"Порахували фінансовий результат за 2021 рік. За оперативними даними, у нас чистий прибуток 457 млн грн. Нагадаю, 2020 рік – 11,8 млрд грн збитків. Перші 6 місяців 2021 року – 1,4 млрд грн збитків", – зазначив голова правління УЗ Олександр Камишін.

За його словами, зростанню прибутків сприяли зростання вантажопотоку, підвищення тарифу на вантажні перевезення, розподіл вагонів через аукціони, економія на закупівлі електроенергії повз посередників, безпосередньо в "Енергоатому", та економія на всіх закупівлях.
Пише СН Грішина
Теперь снова занимательная математика для шефа УЗ. Это не сложно, уровень - второй класс начальной школы.

0,5 млрд грн показана Укрзализницей как чистая прибыль за 2021 год.

Отнимаем 1,3 млрд грн, которые составляют курсовые разницы в 2021 году. 0,5-1,3=-0,8 млрд грн.

Итого: -0,8 млрд грн УБЫТОК УЗ (без позитивной курсовой разницы).
И это я сейчас не плюсую сюда не повышенные вовремя зарплаты и отсутствие обновления инфраструктуры
   
Re: Дякуємо С. Лещенко за реформу УЗ  :-)o

А шо , на Флориді інтернету немає ??? Лєщ не бідний чоловік .
Мабуть IP не хоче світити.

https://gazeta.ua/ru/articles/politics/_samyj-bolshoj-lajner-v-mire-i-kazino-eksdeputat-leschenko-s-suprugoj-otdyhayut-v-ssa/1066210

http://kordon.org.ua/tchlen-nabsoveta-uz-sergey-leshtenko-vmeste-s-zhenoy-nastey-topolyskoy-otdohnul-vo-floride.html

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія