Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Що це за гриби?

Re: ФЗВ - гриби
MAG


Оце в середу наловили з дружиною в Ладинці під Черніговом. :shuffle:
   
Re: ФЗВ - гриби


Оце в середу наловили з дружиною в Ладинці під Черніговом. :shuffle:
Показати зображення...

Клас !

 Молодці!

Чудовий відпочинок!

   
Re: ФЗВ - гриби

Мама....даже не думайте писковать ! Во-первых, они старые, а во-вторых  - ваще хз что.
   
Re: ФЗВ - гриби

викинь ти її нах:
- старі з червяками
- мало піщі буде з них
   
Re: ФЗВ - гриби

Мама....даже не думайте писковать ! Во-первых, они старые, а во-вторых  - ваще хз что.
НЕ старі вони а трохи почавлені поки довіз.
 
   
Re: ФЗВ - гриби
MAG

Клас !

 Молодці!

Чудовий відпочинок!

 :-B
   
Re: ФЗВ - гриби

викинь ти її нах:
- старі з червяками
- мало піщі буде з них

 Ні, ні і ще раз ні!
 Всі старі викинув, бо кожен ломав дивився, якщо є канавки  то викидую. Почавив поки довіз.
 дякую за пораду.
   
Re: ФЗВ - гриби
lab

Літні гриби тре молоді брати, бо старі дістають червака швидко. От осінні то вже інша справа, ночі холодні і червака мало.
   
Re: ФЗВ - гриби
LAR

Маховики, а красная сыроежка. Сыроежки если отдельно пожарить , даже вкус сладковатый. Вкусные грибы, недаром сыроежками зовутся их можно и сырыми есть.
   
Re: ФЗВ - гриби
LAR

Маховик это малоценный по вкусовым качествам гриб.
   
Re: ФЗВ - гриби

Маховик это малоценный по вкусовым качествам гриб.
Ну добре що у вас така думка, а який гриб у київських лісах ви вважаете за еталом споживних властивостей?
   
Re: ФЗВ - гриби

Ну добре що у вас така думка, а який гриб у київських лісах ви вважаете за еталом споживних властивостей?

1. Білий, або польський.

2. Рижики.

3. Підберезовики, підосиновики.

4. Маслята.

5. Лисички.

По ступіні еталону.

   
Re: ФЗВ - гриби

Бросьте их, купите шампиньонов в маркете. Хз что за грибы и как росли. А по картинке навангуют тут
   
Re: ФЗВ - гриби

основна маса - польський гриб та решітки,  з  жовтим низом. Смачні, кілька днів назад набрали таких більше трьох відер. Отой з червоною шапочкою не знаю...
Сыроежка...съедобная.  но я  их не брал.Сильно крошатся .Или брал.когда вообще в лесу не видел грибов.А собирать грибы меня научил отец.
 Все грибы,низ которых не пластинчатый, у нас съедобны.Правда горчак,горький на вкус тоже такой.
   
Re: ФЗВ - гриби

Ну шо там? :)

Где фоты жареных грибов?
   
Re: ФЗВ - гриби

Ну шо там? :)

Где фоты жареных грибов?

где сам ВК!
   
Re: ФЗВ - гриби

где сам ВК!
Не преживай там всі їстівні були, червона сероєжка, жовті моховики, коричніві, там два з благородних грибів... ))))))

Відварити, і можна жарити, чи з підливою чи суп зробити, тільки сероїжку чистити треба.
   
Re: ФЗВ - гриби

Пишу за Кіровоградщину, за батьків, мати дзвонила, уже 3-ю неділю грибів до..я, народ збирає мішками, вчора вона 9 відер назбирала за пару часів, на неділі по прогнозу дощі тож ще більше буде.
   
Re: ФЗВ - гриби

погрибам авторитетно можу сказати
коли збираєш грби повинен точно знати що це за гриб
гриб який не знаєш точно- викидається
тому всі ці гриби - на смітник
   
Re: ФЗВ - гриби

Ті жовті знизу гриби називаються в центральній Україні  " бабки "...  це дуже поширені і  смачні гриби
http://forum.lingvolive.com/thread/l136606/
   
Re: ФЗВ - гриби

з цибулькою краще насмажити печериць, купити півкіла 15 грн
і смачно і безпечно
мені ще подобаються опеньки- їх прикольно збирати, і вони смачні, і їх буває багато, але опеньки це восени
людина не в курсах в грибах може набрати бозна що і відправитись на небеса
 я опеньки почав збирати тільки коли людина мені мені показала їх в різних імплементаціях- малі, сухі, великі і я був упевнений
замість польського запросто можна підхопити гірке лайно, не помреш але просратись можна
   
Re: ФЗВ - гриби

Всі майже моховики,я їх готував в будзагоні відрами,один найбільший-білий ,а червоний-червона голубінка,її посолити і на паличці запекти над вогнем...
Я є фанат-грибник і їзджу в Карпати по гриби...
   
Re: ФЗВ - гриби

Всі майже моховики,я їх готував в будзагоні відрами,один найбільший-білий ,а червоний-червона голубінка,її посолити і на паличці запекти над вогнем...
Я є фанат-грибник і їзджу в Карпати по гриби...

То не білий, то як раз польський.

Ну і за ТС тривожно ...  :facepalm:
   
Re: ФЗВ - гриби

з цибулькою краще насмажити печериць, купити півкіла 15 грн

Шампиньон - самый безвкусный гриб, выращенный на коровьем дерьме. Чем платить 30 грн за кг резины, лучше в лес сходить, если есть возможность, и насобирать нормальных лесных грибов.
   
Re: ФЗВ - гриби

Шампиньон - самый безвкусный гриб, выращенный на коровьем дерьме. Чем платить 30 грн за кг резины, лучше в лес сходить, если есть возможность, и насобирать нормальных лесных грибов.

+100000

Це як курка з птахоферми в порівнянні з диким рябчиком, чи глухарем.    :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ - гриби

где сам ВК!

......

тревожно, что-то

вторые сутки пропал Киянын

нє, ну может вотки напился с грибами - тогда выживет конечно  :D
   
Re: ФЗВ - гриби
lab

Нє всьо нормально з тс, нині крос бігав)), навіть каже, що перше місце зайняв))
   
Re: ФЗВ - гриби

Нє всьо нормально з тс, нині крос бігав)), навіть каже, що перше місце зайняв))

Тому що їв гриби!  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ - гриби

Цього року грибів занадто багато всюди. За останні 20 років не пам"ятаю такого. Куди не підеш - вони усюди. Білі - вже місяць масово.
   
Re: ФЗВ - гриби

Тому що їв гриби!
Вони хоч і старі, та не отруйні. Просто розлізуться при варінні.
   
Re: ФЗВ - гриби

Цього року грибів занадто багато всюди. За останні 20 років не пам"ятаю такого. Куди не підеш - вони усюди. Білі - вже місяць масово.

У нас дощів вже місяць не було, вчора тільки трохи побризкало... 
   
Re: ФЗВ - гриби

Цього року грибів занадто багато всюди. За останні 20 років не пам"ятаю такого. Куди не підеш - вони усюди. Білі - вже місяць масово.

плохая примета
   
Re: ФЗВ - гриби

Та живий я, всім здоров'я та соціальних благ шановні!

От думаю, що дідус у питанні еталонності грибів правий, хоч і бюторас пес би йому губи лизав.
   
Re: ФЗВ - гриби

Та живий я, всім здоров'я та соціальних благ шановні!

От думаю, що дідус у питанні еталонності грибів правий, хоч і бюторас пес би йому губи лизав.

 :punish:
   
Re: ФЗВ - гриби

Наостанок додам від себе. Усі трубчасті гриби, в яких нижня поверхня шляпки вкрита ніби губкою - усі, окірм сатанинського гриба - безпечні. Тай зжерти сатанинський гриб важко - горчить, та врятувати потім можна. А ось пластинчасті гриби, як оті сираєжкі - там де нижня поверхня нібі вкрита такими пластинками, що йдуть увздовж одна одній - от ці гриби через одного - отруйні, а бліда поганка - це взагалі страшна річ. Мухомори усіх сортів, отруйні опеньки... коротше кажучі - пластинчасті оминайте десятою дорогою. Хай їх знавці та відьми збирають. 
   
Re: ФЗВ - гриби

Наостанок додам від себе. Усі трубчасті гриби, в яких нижня поверхня шляпки вкрита ніби губкою - усі, окірм сатанинського гриба - безпечні. Тай зжерти сатанинський гриб важко - горчить, та врятувати потім можна. А ось пластинчасті гриби, як оті сираєжкі - там де нижня поверхня нібі вкрита такими пластинками, що йдуть увздовж одна одній - от ці гриби через одного - отруйні, а бліда поганка - це взагалі страшна річ. Мухомори усіх сортів, отруйні опеньки... коротше кажучі - пластинчасті оминайте десятою дорогою. Хай їх знавці та відьми збирають. 

Мухомори їсти можна. Тільки обережно. А наріки їх навіть як наркоту використовують.

А є взагалі, мухомор їстивний.
   
Re: ФЗВ - гриби

Сыроежки если отдельно пожарить , даже вкус сладковатый. Вкусные грибы, недаром сыроежками зовутся их можно и сырыми есть.
Сыроежки не жарят, а солят. Деликатессимо.  :tongue: Никакие шиитаке и рядом не валялись.
   
Re: ФЗВ - гриби

А не берут их только по одной причине - хрупкие слишком, трудно домой донести.
   
Re: ФЗВ - гриби

Дл чого брати гриби, якшо не знаєш що це??? 8-:
   
Re: ФЗВ - гриби

А ось пластинчасті гриби, як оті сираєжкі - там де нижня поверхня нібі вкрита такими пластинками, що йдуть увздовж одна одній - от ці гриби через одного - отруйні
Просто потрібно знати гриби. Бо пластинчасті і опеньки, і рижики (можна смажити не відварюючи), і рядовки, і грузді, і стернянки, і індички, і лисички, і потравки і ще купа усіляких.
Ви праві у тому, що не знаючи грибів, отруїтися насмерть трубчастими неможливо. А вбивцею у більшості % отруєнь грибами є бліда поганка, яка молодою, не розкритою, дуже змахує на ті ж білі чи індички або маремухи - теж не розкриті, несправжні опеньки, павутинники і мухомори - ці нерозкритими теж можна сплутати з іншими грибами. Але тільки у випадку блідої поганки смерть настане навіть при потраплянні ОДНОГО гриба.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія