Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи готові Ви воювати за Польщу, якщо кацапня на неї нападе? :S

Опитування
Чи готові Ви піти й воювати за Польщу, якщо кацапня нападе на неї й обмине Україну?
Всього проголосувало: 102
Так  71 
 
 70% 
Ні  15 
 
 15% 
Не впевнений  10 
 
 10% 
Буду на стороні кацапні  6 
 
 6% 




Дискурс:
https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/5/7316326/
   
Для цього є НАТО.
   
100% готов оказывать всемерную помощь. К сожалению по состоянию здоровья в окопах быть не смогу. Но не все же должны быть в окопах на фронте боевых действий.
   
Для цього є НАТО.
--------------------------------------------
 Тільки не для твоїх німців.
   
Для цього є НАТО.

НАТО то одне, але чи готові німці гинути за Україну?
Чомусь впевнений, що ні.

І це показує, хто справжні друзі.
   
--------------------------------------------
 Тільки не для твоїх німців.

А ти тут при чому, Зажопінськ?
   
Більшість поляків вважають, що у разі нападу Росії на Україну НАТО має надати військову підтримку Києву.

61,9% поляків на запитання про необхідність військової підтримки НАТО для України відповіли ствердно.
13% опитаних проти, щоб НАТО допомагав Україні військовим чином.
25,1% респондентів не мають певної думки з цього приводу.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/5/7316326/

   
А ти тут при чому, Зажопінськ?
==================================
Ой! Вже фрицевська пихатість появилася. Я її багато бачив. Але  такої  безрадісної країни як твоя німеччина ще тре відшукати. Униле лайно. B-)
   
==================================
Ой! Вже фрицевська пихатість появилася. Я її багато бачив. Але  такої  безрадісної країни як твоя німеччина ще тре відшукати. Униле лайно. B-)

Так і не лізь сюди! В Нідерланди теж!
   
Так, геть від німецьких жоп, болукан до них дуже ревнує, ніхто з такою любов'ю їх не вимиє , як болукаша.
   
Більшість поляків вважають, що у разі нападу Росії на Україну НАТО має надати військову підтримку Києву.

61,9% поляків на запитання про необхідність військової підтримки НАТО для України відповіли ствердно.
13% опитаних проти, щоб НАТО допомагав Україні військовим чином.
25,1% респондентів не мають певної думки з цього приводу.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/5/7316326/

Как мне нравится вот это вот «у рази нападу». Почему такое позднее зажигание?
Что бы не было того самого нападу помощь надо предоставлять УЖЕ! Еще вчера!
Потом будет поздно, в том числе и для самой Польши
Да и напад уже 7 лет как случился
   
Українці воювали колись з фінами проти СРСР а з поляками і поготів.
   
Кацапи з прибалтами ссять зв'язуватись, а з Польщею тим більше. Їх цікавить виключно поранені беззахисні жертви.
   
Німці в 1-й та 2-й світових викидали подібні "коники" з неочікуваними маневрами. Завершилось обидва рази однаково.  [KA]  не тупі, принаймі воювати вміють.

Стільки років і ресурсів вгатили в захоплення плацдармів навколо Україні, і раптом знятись з ідеальних позицій та попертись повз в вороже оточення - тупізм неймовірний.
   
НАТО то одне, але чи готові німці гинути за Україну?
Чомусь впевнений, що ні.

І це показує, хто справжні друзі.

і хто ж?
   
Кацапи з прибалтами ссять зв'язуватись, а з Польщею тим більше. Їх цікавить виключно поранені беззахисні жертви.
Думаю Сувалки будут брать и никакое НАТО их не остановит
   
Думаю Сувалки будут брать
Бралка в кацапів ще не виросла.
   
Думаю Сувалки будут брать и никакое НАТО их не остановит

Кацапські мрії, з серії "можем павтаріть".
   
Якось не хочеться відповідати, саме питання, типу - " у тебя скучное литсо, тебе нихьо денех не даст"

Бо, Сам, "забеспокоінний", знаходиться за межами Польщі.....
   
Згідно з українським правописом, з великої літери «Ви» пишеться лише за шанобливого звертання до однієї особи. І не будь-де, а тільки у ділових документах або вітальних листівках, запрошеннях чи ділових листах.

Помилковим є написання «Ви» з великої літери, коли ви звертаєтесь до двох, або більшої кількості осіб.
   
одні бидлюки Викають навіть крейдою на парканах, інші за ними повторюють.. :facepalm1:
   
НАТО то одне, але чи готові німці гинути за Україну?
Чомусь впевнений, що ні.

І це показує, хто справжні друзі.

Ні, звичайно?  З чого б це?
   
Звичайно допоможемо - знищимо кацапські орди на Донбасі та в Придністров'ї  B-)
   
Сходу напасть на НАТО? Это путлер должен совсем остатки мозгов потерять. Это если захватит Украину, то ошалевших от безнаканности ублюдков будет уже не остановить и они скорей всего пойдут дальшена польшу и Прибалтику.
Меня другое волнует, вот если наша власть вдруг слетела с катушек и собралась вдруг сама напасть на Белорусь, например, чтоб защитить какие-то захваченные ее союзником москвой территории (ну, мы ничьих территорий не захватывали, только наоборот,  и вообще, звучит абсурдно, но пытаюсь создать хоть какую-то аналогию), наверняка, мы бы не молчали, а вышли бы на протест, что мы не хотим воевать с белорусами. Почему белорусы молчат, когда лукашенко заявляет, что сделает Украину "ихней", что будет "защищать Донбасс" от Украины, что что скоординирует с Россией нападение в Украину и т.д.?
   
Сходу напасть на НАТО? Это путлер должен совсем остатки мозгов потерять. Это если захватит Украину, то ошалевших от безнаканности ублюдков будет уже не остановить и они скорей всего пойдут дальше на Польшу и Прибалтику.
Меня другое волнует, вот если наша власть вдруг слетела с катушек и собралась вдруг сама напасть на Белорусь, например, чтоб защитить какие-то захваченные ее союзником москвой территории (ну, мы ничьих территорий не захватывали, только наоборот,  и вообще, звучит абсурдно, но пытаюсь создать хоть какую-то аналогию), наверняка, мы бы не молчали, а вышли бы на протест, что мы не хотим воевать с белорусами. Почему белорусы молчат, когда лукашенко заявляет, что сделает Украину "ихней", что будет "защищать Донбасс" от Украины, что что "скоординирует с Россией нападение в Украину" и т.д.?
   
Могли бы выйти, я не говорю, против этого ублюдка, а хотя бы с лозунгами, что они не хотят войны. Или они хотят войны?
   
Или они хотят войны?
Чому ні?
Це ж нація поліцаїв.
   
Чому ні?
Це ж нація поліцаїв.
Не пишите ерунды.
   
Згідно з українським правописом, з великої літери «Ви» пишеться лише за шанобливого звертання до однієї особи. І не будь-де, а тільки у ділових документах або вітальних листівках, запрошеннях чи ділових листах.

Помилковим є написання «Ви» з великої літери, коли ви звертаєтесь до двох, або більшої кількості осіб.

Ačiū labai, man labai įdomu jūsų nuomonė !
   
Ačiū labai, man labai įdomu jūsų nuomonė !
tu pirmiausia išstudijuokite skyrybos ženklus, imbecilas :facepalm:
   
Ačiū labai, man labai įdomu jūsų nuomonė !
Iš tikrųjų? :acute:
   
Могли бы выйти, я не говорю, против этого ублюдка, а хотя бы с лозунгами, что они не хотят войны. Или они хотят войны?

Им осенью 2020 провели хорошую профилактику против любых "выходов"
   
tu pirmiausia išstudijuokite skyrybos ženklus, imbecilas :facepalm:


Ha det bra -------->

Різниця в тому, що ти, шановний, уживаєш гуглю- транслейтєр, а я спокійно користуюсь шістьма мовами, майже кожний день (в Україні не живу з 1983 року)
   
Ha det bra -------->

Різниця в тому, що ти, шановний, уживаєш гуглю- транслейтєр, а я спокійно користуюсь шістьма мовами, майже кожний день (в Україні не живу з 1983 року)
візьми, з, полки, пирожка, дрочер, на, власну, велич :lol:
   
Им осенью 2020 провели хорошую профилактику против любых "выходов"
Бояться сказать нет войне - это уже перебор. Наверное, лучше погибнуть в чужой войне в роли оккупанта?
   
Могли бы выйти, я не говорю, против этого ублюдка, а хотя бы с лозунгами, что они не хотят войны. Или они хотят войны?
Для этого нужно быть нацией.Беларусы себя ,я так понимаю,нацией не считают.Их хоть мокшей назови -они согласятся
   
Ні, звичайно?  З чого б це?
Як це? В конкретній ситуації за Україну = за свободу, за цивілізацію, проти орди, мороку, зла. І саме "проти" тут навіть суттєвіше, ніж "за".
   
Для цього є НАТО.
Надіятись на брехунців дойчиків?
Ніхто не буде надіятись на цих сцикунів... Як швидко ти взяв від них найгірші якості.  :idea:
   
візьми, з, полки, пирожка, дрочер, на, власну, велич :lol:
Бачиш, шановний, ти знову все переплутав
Я тебе не чіпав, ти перший "всунув носа" з своїми величами по знанню граматики, за сім обтікай, і далі радуйся, шо дурненький......
   
терпіти не можу воінствующе бидло :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія