Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

яких твоїх умовах?
ти ту землю хіба гемораїдальною кровю поливав із сраки своєї репнувшої від пафосу нелюдського
якщо ти за єдину Україну, то повинен українців приймати назад без всяких умов, сєпар ти обісраний
Яких українців,тих що по прапору скачуть, чи тих що ти в рабстві заморити хотів?
Признайся чмо,ти сьогодні пи3данув лишнього.
 :weep:
   
останнім часом якось перестав відрізнятися від своїх пацієнтів. Прийми це до уваги.

 (tu)
   
Ти щось останнім часом якось перестав відрізнятися від своїх пацієнтів. Прийми це до уваги.


приповзеш за салом і водою, можу і не дати
   
Яких українців,тих що по прапору скачуть, чи тих що ти в рабстві заморити хотів?
Признайся чмо,ти сьогодні пи3данув лишнього.
 :weep:


це ти тут, гнида сєпарська, розказуєш нам про громадянську війну по ольгінським методичкам?

нема в Україні ніякого конфлікту. в Донецьку живуть патріотичні українці, котрі окуповані Росією і чекають на визволення.
а такі гниди як ти, хочуть їх зрадити
   
А ще пригадую , як ти чмо недавно писало що лугандон виявляється ми ВИПХАЛИ з України (впадло шукати але як треба знайду) ніби то в провину нам.
А тепер сам пишеш,що виявляється випихав якрах ти.З такими намірами захоплював адмінбудівлю в Полтаві.
От гніда тупа.
 :facepalm1:
   
Ну і з-за поребрика арахамію теж пропердолили
Видихайте

Российское руководство и руководство Крыма не торгуется, заявил РИА Новости замглавы общественной палаты Республики Крым Александр Форманчук. Так чиновник ответил на предложение обменять днепровскую водя для Крыма на уступки в переговорах по ситуации в Донбассе.
   
розказуєш нам про громадянську війну
Давай цитату,пи3дун.
   
Нет. Триггером были российские диверсанты и захват админзданий Славянска группой террориста Гиркина. Без этого ваши "работники прокуратуры" сидели бы на попе ровно.
Олдбой, як це за ним помічається останнім часом, дурника вмикає, ніби не чув про автобуси з Ростовської області з "туристами".

А 9 березня 2014 року я особисто пересвідчився, що на центральному майдані Донецька вже були запоребрикові агенти.
   
ну Крим і Донбас уже вигнали
далі Одеса і Харків, їх можна теж рішуче вигнати
Це що таке,кловуне полтавський?
 :weep:
   
Олдбой, як це за ним помічається останнім часом, дурника вмикає, ніби не чув про автобуси з Ростовської області з "туристами".

А 9 березня 2014 року я особисто пересвідчився, що на центральному майдані Донецька вже були запоребрикові агенти.



ми ж це не можемо перевірити, нема ні фото ні свідчень

але є список загиблих у Одеському будинку профсоюзів
і є список затриманих у Харківській ОДА

скільки там туристів із-за поребрика?
   
ми ж це не можемо перевірити, нема ні фото ні свідчень
свідчення є, фото треба шукати
   
Це що таке,кловуне полтавський?
 :weep:


а чого забздів запостити на яку фразу це відповідь, сєпар обісраний?
   
а чого забздів запостити на яку фразу це відповідь, сєпар обісраний?
Я не сепар і тут кожен тобі скаже , а от ти власноручно сьогодні розписався.
 :weep:
   
Ну і з-за поребрика арахамію теж пропердолили
Видихайте

Российское руководство и руководство Крыма не торгуется, заявил РИА Новости замглавы общественной палаты Республики Крым Александр Форманчук. Так чиновник ответил на предложение обменять днепровскую водя для Крыма на уступки в переговорах по ситуации в Донбассе.


Никто не сомневался.Поэтому все эти бредни Арахамии показывают исключительно его глупость и недальновидность,когда он просто ляпает языком и не думает о последствиях.
   
ми ж це не можемо перевірити, нема ні фото ні свідчень


 :lol:
А слова твоїх прокурорських родичів можна перевірити?
ПС. Мені і не треба жодних чиїхось свідчень, бо я там був особисто і особисто з ними розмовляв.
   
Та хто такий той Арахамія? На лиці весмь розум виписаний - це по-перше. А по-друге, йому що, на Україні залежить? Голос крові на нулі.
   
Я не сепар і тут кожен тобі скаже , а от ти власноручно сьогодні розписався.
 :weep:

ти не сєпар, ти сєпар обісраний
це уже очевидний факт
бо ти проти повернення територій і громадян до складу єдиної України
спалився на хуйловських методичках іще коли почав розказувати про неправильних українців, які живуть у Донецьку

скажи товаріщу майору хай когось розумнішого пришлють, з тобою не цікаво  (td)
   
его глупость и недальновидность,когда он просто ляпает языком и не думает о последствиях.
А як тобі сьогоднішній Олбой?
думав донбасяни із одеситами сидітимуть у тоталітарному рабстві,
Що скажеш?
а ми бендьори так не думали ,прошу занотувати.
   
:lol:
А слова твоїх прокурорських родичів можна перевірити?
ПС. Мені і не треба жодних чиїхось свідчень, бо я там був особисто і особисто з ними розмовляв.


а для чого їх перевіряти, від цього нічого не залежить

   
OldBoy- та ти ср...те сепарюго! З тобою ще потім розберуться... :fuck:
   
ти не сєпар, ти сєпар обісраний
це уже очевидний факт
бо ти проти повернення територій і громадян до складу єдиної України
спалився на хуйловських методичках іще коли почав розказувати про неправильних українців, які живуть у Донецьку

скажи товаріщу майору хай когось розумнішого пришлють, з тобою не цікаво  (td)
що це мамо?
 :weep:
Хлоп зійшов на пси,на примітив і перекручення,дописки...
   
що це мамо?
 :weep:
Хлоп зійшов на пси,на примітив і перекручення,дописки...


бояри випий
   
OldBoy- та ти ср...те сепарюго! З тобою ще потім розберуться...
Та його сам Дімєц тепер змушений  посадити на бутилку(тм).

   
Знатно олдбой тролить свиноферму :lol:
   
бояри випий
і випю, за твоє здоров'я.
Таких як ти жаліти треба.
   
Знатно олдбой тролить свиноферму :lol:
патриотов, ты хотел сказать

вы же уже и понятие патриот обосрали в полной мере
национальную одежду, песни, скоро за язык возьметесь
   
А як тобі сьогоднішній Олбой?
Що скажеш?
а ми бендьори так не думали ,прошу занотувати.


Ну с одной стороны я и сам не в восторге от возврата Луганды,но и трудно спорить с Олдбоем что отказ от своих граждан и территорий это сепаратизм и призывы слово а слово совпадающие с хотелками донецких,которые орали что они это не Украина.Так что тут вопрос очень непростой и неоднозначный

Останнє редагування: 12 лютого 2020 13:53:11 від dimec
   
і випю, за твоє здоров'я.
Таких як ти жаліти треба.


13:50 дня
якби гроші в тебе були, уже б давно випив
кончалига
   
Знатно олдбой тролить свиноферму :lol:
в результаті він свій пукан затролив.
 :laugh:
Он як підгорає.
   
патриотов, ты хотел сказать

вы же уже и понятие патриот обосрали в полной мере
национальную одежду, песни, скоро за язык возьметесь

Так ти сам на свій 'язик' хєр кладеш...пишеш кацапською
   
а для чого їх перевіряти, від цього нічого не залежить

https://www.youtube.com/watch?v=so9VpqHpW7Y
:lol:
Сам про перевірку сказав, а тепер "а навіщо".

Щодо відео.

А ти знайди тему на ФДД весни 2014. Там є багато фоток. І прапорів українських було більше. І нас було на порядок більше ніж "колорадів".
І на відміну від того, що ти тут показати хочеш, проукраїнський мітинг не був "звезеним" . Донч підтвердить.

І ще, передай куратору, щоб підрихтував тобі методичку.  Бо ти, в одному місці (в цій же гілці) пишеш, що там живуть проукраїнські  громадяни, а в іншому місці показуєш відео, де стоять під триколорами.
Когнітивного дисонансу не відчуваєш?
   
Ну с одной стороны я и сам не в восторге от возврата Луганды,но и трудно спорить с Олдбоем что отказ от своих граждан и территорий это сепаратизм и призывы слово а слово совпадающие с хотелками донецких,которые орали что они это не Украина.Так что тут вопрос очень непростой и неоднозначный
Що ти сракою крутиш, почуй різницю.Бендери захоплювали адмінбудівлі з метою прогнати хуйловську підстилку, а пан Олдбой ні.
Він хотів щоб ти в рабстві конав.
На бутилку його ,рафіновану гниду.
   
Так ти сам на свій язик хєр кладеш...пишеш кацапською

ты на меня не обращай внимания, может я москаль

на себя смотри, на поступки свои, ник вспомни свой
   
:lol:
Сам про перевірку сказав, а тепер "а навіщо".

Щодо відео.

А ти знайди тему на ФДД весни 2014. Там є багато фоток. І прапорів українських було більше. І нас було на порядок більше ніж "колорадів".
І на відміну від того, що ти тут показати хочеш, проукраїнський мітинг не був "звезеним" . Донч підтвердить.

І ще, передай куратору, щоб підрихтував тобі методичку.  Бо ти, в одному місці (в цій же гілці) пишеш, що там живуть проукраїнські  громадяни, а в іншому місці показуєш відео, де стоять під триколорами.
Когнітивного дисонансу не відчуваєш?


дисонанс у тих, хто розказує що нема ніякого конфлікту, але Донбасу автономію давати не можна
не дружать люди із головою, а я їх всього лише писком тикаю у цю очевидну невідповідність
   
Ну с одной стороны я и сам не в восторге от возврата Луганды,но и трудно спорить с Олдбоем что отказ от своих граждан и территорий это сепаратизм и призывы слово а слово совпадающие с хотелками донецких,которые орали что они это не Украина.Так что тут вопрос очень непростой и неоднозначный
Простий і однозначний.
Переважна більшість з тих, що там залишились добровільно відмовились від українського громадянства фактом своєї підтримки кремлівських провокатопів та диверсантів, фактом підтримки сепаратизму.
   
Кацапы подключили еще одного -
Кравчук одобрил идею продавать воду в Крым. В эфире украинского телеканала Newsone он заявил, что этот вопрос «можно и нужно было рассмотреть».
   
дисонанс у тих, хто розказує що нема ніякого конфлікту, але Донбасу автономію давати не можна
не дружать люди із головою, а я їх всього лише писком тикаю у цю очевидну невідповідність
Значить не відчуваєш.
Я і не мав сумніву.
Але методички скажи щоб підправили.
   
Пустая дискуссия, Москва еще не готова идти на уступки, а просто, за деньги поставлять воду в Крым смысла нет.
   
дисонанс у тих, хто розказує що нема ніякого конфлікту, але Донбасу автономію давати не можна
Якщо абстрактно подивитись, то тут і не видно дисонансу. Просто ввімкни мізки.

ПС. А хто каже, що конфлікту немає?
   
Якщо абстрактно подивитись, то тут і не видно дисонансу. Просто ввімкни мізки.

ПС. А хто каже, що конфлікту немає?


а от тут на початку гілочки з цього срач і почався
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія