Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

Не так сказал дебил. Я бы дал воду в КРЫМ при выведении войск с Крыма - так правильнее, кто ему дал такие права? Просто сказочный долбоёб.
+1


лугандон хай кацапи собі забирають
   
Не так сказал дебил. Я бы дал воду в КРЫМ при выведении войск с Крыма - так правильнее, кто ему дал такие права? Просто сказочный долбоёб.
в цього штимпа взагалі шось думки за язиком не встигають. в давосі там теж серануло, що потім виправдовувались за нього.
   
:) ну дурню ж пишете. це як порівнювати електорально придністров'я з прилеглими до нього районами молдавії. або те саме з окупованими росією частинами грузії. там, в ордло, 7 років не було ніяких виборів, немає наших змі. вони уже й про партії наші нічого не знають.


це на користь нашим партіям, що вони про них мало знають
в Донецьку зараз розчарування російським керуванням, у випадку реінтеграції розчарування буде іще більшим. Буде відчуття що їх кинули.
а у Слов'янську зберігаються ілюзії

так що на неокупованій території ситуація гірше, не там ви ров рити зібрались
   
є конфлікт
він нікуди не дівся
і з кожною заявою чергового Ольгерда-Вятровича про окупантів, укросів і тому подібне, градус цього конфлікту піднімається. З іншого боку починається дзеркальна пропаганда.
в порівнянні з кацапською пропагандою, вятрвичі-ольгерди діти. а то , що ви називаєте конфліктами, є в багатьох країнах. і якщо там ззовні не підігрівають, то все це співіснується разом.
   
от іменно. нормальні люди по факту сприйняли реальність і не бажають йти на вимоги ворога, який намагається свої плани просувати іншим шляхом, як первинним не вийшло.


куку

ворог завдав Україні військової поразки і заставив підписати Мінськ-1
почались проволочки
ворог другий раз завдав Україні військової поразки і заставив підписати Мінськ -2
процес стоїть на місці

ви готові взяти воєнний реванш, чи дійсно думаєте Мінськ-3 буде вигіднішим за два попередні, адекватні ви?   :facepalm:
   
немає в смсл що військові дії не ведуться?
є конфлікт
він нікуди не дівся
і з кожною заявою чергового Ольгерда-Вятровича про окупантів, укросів і тому подібне, градус цього конфлікту піднімається. З іншого боку починається дзеркальна пропаганда.
Вони ще не зовсім оправились від розгрому у 2014, коли вони втратили майже всю політичну еліту. Але у них іде активне перегрупування, і найближчим часом там буде те ж саме що у нацдемів, коли Зеленський подвинув Порошенка і Тимошенко.
Там теж ініціатива перейде до молодих, якогось умовного Шарія чи Мураєва.
:rotate: кого це вони втратили, крім януковича? льошу гончаренка? :)  до зеленського так само перетекло багато голосів ватників як і нацдемів. може навіть відсотки більші.
   
в порівнянні з кацапською пропагандою, вятрвичі-ольгерди діти. а то , що ви називаєте конфліктами, є в багатьох країнах. і якщо там ззовні не підігрівають, то все це співіснується разом.


можна приклад подібних конфліктів і щоб для їх вирішення не давали територіальні автономії?  8-)
   
а у Слов'янську зберігаються ілюзії

так що на неокупованій території ситуація гірше, не там ви ров рити зібрались
коли не давати це ззовні розпалювати, то нікому нічиї ілюзії не заважають. в нас теж вважають, що в європі краще, але ніхто не стріляє і не розводить сепаратизм.
   
Цей чебурек ще досi незрозумiв що вiн своiми пiддавками лише висловлюе зневагу до Украiни
гАндон зелений

   
:rotate: кого це вони втратили, крім януковича? льошу гончаренка? :)  до зеленського так само перетекло багато голосів ватників як і нацдемів. може навіть відсотки більші.


всіх втратили

Азарова, Клюєва, Єфремова, Левченка, Царьова

в уряді і фракції ПР була концентрована практично вся політична і бізнесова еліта сходу і півдня України
   
можна приклад подібних конфліктів і щоб для їх вирішення не давали територіальні автономії?  8-)
антиглобалісти-капіталісти, ультра-праві, ультраліві, негри-білі, католики-протестанти, республіканці-демократи.
   
куку

ворог завдав Україні військової поразки і заставив підписати Мінськ-1
почались проволочки
ворог другий раз завдав Україні військової поразки і заставив підписати Мінськ -2
процес стоїть на місці

ви готові взяти воєнний реванш, чи дійсно думаєте Мінськ-3 буде вигіднішим за два попередні, адекватні ви?   :facepalm:

ніхто не хоче брати ніяких реваншів. достатньо замороження конфлікту по типу придністров'я, абхазії. інших варіантів, схоже, нема.
   
всіх втратили

Азарова, Клюєва, Єфремова, Левченка, Царьова

в уряді і фракції ПР була концентрована практично вся політична і бізнесова еліта сходу і півдня України
бойко на місці, медведчук на місці, портнов уже тут, шуфрич на місці, лєнки бондарєнка і лукаш на місці, ахмєтов живєє всіх живих. мало?
   
коли не давати це ззовні розпалювати, то нікому нічиї ілюзії не заважають. в нас теж вважають, що в європі краще, але ніхто не стріляє і не розводить сепаратизм.


коли не давати... ви без Росії все самі робите
хіба це Росія оголошує російськомовних зрадниками і окупантами?
чи ви не розумієте, що коли, наприклад, одеський бандючок Стерненко під дахом СБУ починає уособлювати в Одесі головного українського патріота, і доходить до того, що ріже людей на вулиці беззбройних, це тільки породжує напруження і відвертає людей від патріотизму?
   
коли не давати... ви без Росії все самі робите
:)  хто такі ви?
   
антиглобалісти-капіталісти, ультра-праві, ультраліві, негри-білі, католики-протестанти, республіканці-демократи.


ну да

м'ясоїди - вегани, кошатники - собачники і так далі
у нас в Полтаві про такі методи дискусії кажуть "сцить межи очі і каже дощ іде"

   
ніхто не хоче брати ніяких реваншів. достатньо замороження конфлікту по типу придністров'я, абхазії. інших варіантів, схоже, нема.


аааа, тобто модератором конфлікту є Україна
коли хоче починає і коли хоче заморожує

шикарно  (tu)

жаль що в реальності Україна просто бездарно використовує зараз передишку, отриману на виконання МУ
   
коли не давати... ви без Росії все самі робите
хіба це Росія оголошує російськомовних зрадниками і окупантами?
чи ви не розумієте, що коли, наприклад, одеський бандючок Стерненко під дахом СБУ починає уособлювати в Одесі головного українського патріота, і доходить до того, що ріже людей на вулиці беззбройних, це тільки породжує напруження і відвертає людей від патріотизму?
це все несистематизовані частності. з другої сторони теляча мова, шарій, рабіновіч, вбили за украінську мову, і інші. більшості населення це нецікаво. в штатах  окремі випадки теж між білими і чорними стаються, між респами і демократами(прихильниками)
   
ну да

м'ясоїди - вегани, кошатники - собачники і так далі
у нас в Полтаві про такі методи дискусії кажуть "сцить межи очі і каже дощ іде"
це ви тут безпредметним поносом по древу розтікаєтеся. а я просто хочу щоб цю демагогію ватну, як найбільше людей почитало.
вже навіть юльки вам прямим текстом говорять тут.
   
:)  хто такі ви?


цікаве питання
формально начебто патріоти, бо на словах за Україну

але це такі патріоти...  імперського типу

по суті недороблені кацапи
імперські амбіції на рівні Росії, але немає ні ресурсу у вигляді величезної економіки, ні готовності умирати за імперську ідею

все зводиться до амбітного розпатякування дурним язиком про те, як Україна щось відвоює і когось заставить, що на фоні реальності виглядає не більше ніж комічно
одна звивинка на мозку відповідає за плач і стогони з приводу історичного гніту кацапів, котрі нам забороняли, відбирали, затикали рота, а інша відповідає за плани стосовно того, як ми запануєм у своїй сторонці і будемо кацапам забороняти, відбирати і затикати рота. і все. яким боком до цього бажання зайняти місце імперського домінанта приплести європейський вибір, це взагалі не ясно

це було би просто смішно, якби реальні загрози не були такими руйнівними
   
це ви тут безпредметним поносом по древу розтікаєтеся. а я просто хочу щоб цю демагогію ватну, як найбільше людей почитало.
вже навіть юльки вам прямим текстом говорять тут.


 :lol:


конфлікт демократів і республіканців це те ж саме що і між росіянами та українцями

не буду заважати сцяти межи очі в індивідуальному порядку
   
аааа, тобто модератором конфлікту є Україна
коли хоче починає і коли хоче заморожує

шикарно  (tu)

жаль що в реальності Україна просто бездарно використовує зараз передишку, отриману на виконання МУ
так ніхто ті домовленості не виконує, бо їх неможливо виконати. сторони звинувачують одна одну в порушенні. ви розказуєте тут про якісь нереальні плани федералізації і автономізаці, які уже пробували просунуть у тій же молдові. нічого не вийшло. просто заморожений конфлікт. заморозка - це реальні ситуації, які уже мають місце. федералізація і автономія - проекти і фантазії, від яких, схоже, уже і росія відмовилась. а розмови єрмака про вибори восени, мабуть, також спроба потягнути час і якось виправдати неспроможність щось вирішити.
   
:lol:


конфлікт демократів і республіканців це те ж саме що і між росіянами та українцями

не буду заважати сцяти межи очі в індивідуальному порядку
конфліктів і непорозумінь в Украіні між етнічними росіянами і украінцями точно менше ніж між республіканцями і демократами. подивитися тільки на прізвища тих, хто воює за україну.

але не буду заважати транслювати хуйловські методички в індивідуальному порядку.

   
так ніхто ті домовленості не виконує, бо їх неможливо виконати. сторони звинувачують одна одну в порушенні. ви розказуєте тут про якісь нереальні плани федералізації і автономізаці, які уже пробували просунуть у тій же молдові. нічого не вийшло. просто заморожений конфлікт. заморозка - це реальні ситуації, які уже мають місце. федералізація і автономія - проекти і фантазії, від яких, схоже, уже і росія відмовилась. а розмови єрмака про вибори восени, мабуть, також спроба потягнути час і якось виправдати неспроможність щось вирішити.


Просто одне питання: коли Росія відновить наступ, совість не мучитиме?
Чи зразу у воєнкомат і на фронт?
   
коли Росія відновить наступ, совість не мучитиме?
що за маячня? росія не відновить наступ. росія не воює на донбасі. чи ні?
   
конфліктів і непорозумінь в Украіні між етнічними росіянами і украінцями точно менше ніж між республіканцями і демократами. подивитися тільки на прізвища тих, хто воює за україну.

але не буду заважати транслювати хуйловські методички в індивідуальному порядку.

Вони воювати пішли іще коли їх окупантами не називали
Це ж ви їм в спину стріляєте

Так навіщо ж хуйловську методичку про неприпустимість реінтеграції поширювати, треба ОРДЛО назад приймати
   
треба ОРДЛО назад приймати
не треба. молдовани не приймають придністров'я на умовах росії. ми дурніші молдован?
   
що за маячня? росія не відновить наступ. росія не воює на донбасі. чи ні?


А іловайськ і дебальцево це вигадка Ольгіно?

Огидно так викручуватись коли знаєш, що не тебе убивати будуть
   
не треба. молдовани не приймають придністров'я на умовах росії. ми дурніші молдован?



А які умови росії для молдови?

Вони ж існують, це не брехня?

І чому не можна приймати ОРДЛО із окупованими українцями?
   
А іловайськ і дебальцево це вигадка Ольгіно?

Огидно так викручуватись коли знаєш, що не тебе убивати будуть
То ми з росією воюємо? і це росія захопила крим і окупувала донбас? да?
   
То ми з росією воюємо? і це росія захопила крим і окупувала донбас? да?


Так, Росія окупувала Донбас і Крим, до чого це просте, щоб не сказати дурне питання?

   
А які умови росії для молдови?
:) . Такі самі як і для білорусі і для нас. входження в склад росії і ніякого суверенітету.
ось остання стаття. нічого свіжішого про стан речей у молдові не бачив російською...
https://www.svoboda.org/z/16376
   
Так, Росія окупувала Донбас і Крим, до чого це просте, щоб не сказати дурне питання?
Дурні питання до того наскільки ви розумієте ситуацію. Отже де факто ми у стані війни з росією? так?
   
:) . Такі самі як і для білорусі і для нас. входження в склад росії і ніякого суверенітету.
ось остання стаття. нічого свіжішого про стан речей у молдові не бачив російською...
https://www.svoboda.org/z/16376



А чому не наважитись і не визнати, що для красного словца набрехав про придністровя?
   
Дурні питання до того наскільки ви розумієте ситуацію. Отже де факто ми у стані війни з росією? так?



Звичайно, тільки боюсь це сильно амбітно у мене екзамен приймати людині, яка в своїй голові елементарні тези сплести не може
   
А чому не наважитись і не визнати, що для красного словца набрехав про придністровя?
що прибрехав?
   
Звичайно, тільки боюсь це сильно амбітно у мене екзамен приймати людині, яка в своїй голові елементарні тези сплести не може
окей. добраніч.
   
а давайте ще кричинам пенсiю сплачувать ..


   
що прибрехав?



Не існує в природі ніяких вимог росії до молдови по реінтеграції придністров,я
Як і немає жодного раціонального пояснення неприпустимості реінтеграції донбасу
   
Зелюки!
суiльки ви можете  вiбрахувати?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія