Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

КВІТКОВЕ БЕЗУМСТВО В РАДІ: ЯК ДЕПУТАТКУ ГРІШИНУ З 43-РІЧЧЯМ ВІТАЛИ :weep:

Сцуко,ну какие все-таки рагули же :facepalm1:

"Цей лютий гламур привнесли в ВР слуги. Безсоромно перетворюючи сесійну залу чи то на філію Бессарабки, чи то на Колонну залу Дома Совєтов, час від часу вони організовують в парламенті парад букетів, змагаючись в довжині , кількості і вартості цих радянських оберемків", - написала з цього приводу депутатка Ірина Геращенко.



   
Ну так правильно, бо більшість фракції слуг з такого собі купєчєского гламуру, там таке люблять))
   
може нею оголошено конкурс на заміщення посади нового йопаря
   
карабельная  :super:

Баба - да, баба - да! (с)  X(  А Ірині Геращенко тільки й лишається, що заздрити :D
   
А хуле, свадєбниє фотографи і аніматори в свойом стіле.
   
Кого хоронят? прихильники певної політсили???
Царствие небесное
   
- А вот сєйчас абідна била... Кого я викармила, юльки мої стали прихильники певної політсили прасті госпаді, мені хоть би квітачку принесли..


   
прихильники певної політсили перетворили Верховну Раду на лічний клюб..
Треба було ще столи там накрити прям...
   
Жесть

Как на похороны
   
Труны с покойником не хватает.Чётко легла бы.Место как раз под неё.
   
та ЗЕмразі могли і більше податків втулити тим дурним українцям, заради такого свята
   
театр абсурду якийсь
   
та ЗЕмразі могли і більше податків втулити тим дурним українцям, заради такого свята
Это ани со взяток  в канвертах расщедрились. Тупое стадо
   
"Цей лютий гламур привнесли в ВР слуги. Безсоромно перетворюючи сесійну залу чи то на філію Бессарабки, чи то на Колонну залу Дома Совєтов, час від часу вони організовують в парламенті парад букетів, змагаючись в довжині , кількості і вартості цих радянських оберемків", - написала з цього приводу депутатка Ірина Геращенко.
мародерська падстілка заздрить іменинниці
   
театр абсурду якийсь
не треба заздрити!  :punish:
   
"Нема гірше пана, ніж з Івана" (українське прислів"я)  :)
   
Партійну систему треба ліквідовувати це профанація
   
Шо там з айкосами?
   
Шо там з айкосами?
...идут в комплекте к бабада
   
справа навіть не в тому у країні війна
і не у тому що Україна - найбідніша країна Європи за рівнем життя народу
   
а шо в 45 ждать?
   
"Цей лютий гламур привнесли в ВР слуги. Безсоромно перетворюючи сесійну залу чи то на філію Бессарабки, чи то на Колонну залу Дома Совєтов, час від часу вони організовують в парламенті парад букетів, змагаючись в довжині , кількості і вартості цих радянських оберемків", - написала з цього приводу депутатка Ірина Геращенко.
Загалом то Ірусі варто було б скромно помовчати - після того як вона сама прийшла до сесійної зали у якійсь сірій піжамі і взялася за колонами приміряти якісь браслетики, якими торгувала там тітка-коробєйніца
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія