Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Здоровий спосіб життя" як засіб це життя зіпсувати :-)o

пришвидшений телекомунікаціями у тисячі разів обмін інформацією мордує людство, як ніхто інший.

мюслі думки про те, що саме правильно їсти і скільки, як правильно спати, дихати, ходити, бігати, сидіти, читати, звідки має світити світло etc заполонили людство.

маркетологи радіють, вкидуючи щодня тисячі "правильних" ідей манюпасятам.

люди шаленіють від намагання бути правильними, зіжрана у пориві "неправильна" пєчєнька морально мордує людину декілька годин або днів, призводячи до нервових зривів через свою невідповідність "стандартам" та через усвідомлення своєї "слабкої натури".

розумним лікарям вже просто заціпило від тієї лавини інформації, спростувати яку не вистачить життя.

на вихлопі - усі хвороби від нервів.
і ми самі їх собі створюємо марафоном за "здоровим життям", про яке, до речі, думки також періодично змінюються.
те, що було добре вчора, раптом стає неправильним і поганим сьогодні.

і від усвідомлення того, що до того "вчора" багато років ти все робив "не так", дає додаткового натхнення убитися об стіну.  :gigi:


а як думаєте ви?



   
100%
   
Розумні лікарі варять на тому лаве)))

Вчора бачив таку кралю яка вираховувала калорії на молоці в атб )) напевно лікар калькулятор калорій надав))
   
ВОЗ пише рекомендації - слідкувати виключно за ними.
Всіляких британських вчених, пресу, блогерів та бабок - не слухати. Ото і буде ЗОЖ.
   
ВОЗ пише рекомендації - слідкувати виключно за ними.

справа у тому, що воз вже також змінювала деякі свої "постулати".

   
Розумні лікарі варять на тому лаве)))

Вчора бачив таку кралю яка вираховувала калорії на молоці в атб )) напевно лікар калькулятор калорій надав))
Ну то треба було запропонувати їй правильний спосіб спалення калорій ,а не стояти як патик осторонь і споглядати як вона страждає.
   
Розумні лікарі варять на тому лаве)))

Вчора бачив таку кралю яка вираховувала калорії на молоці в атб ))
Рахувати калорії - правильно. Але виключно для того, щоб побачити, що жерешь 4000-6000ккал в день замість 2000.
   
Просто не нужно сильно увлекаться зож.
Всё должно быть а меру.
   
Просто не нужно сильно увлекаться зож.
Всё должно быть а меру.

Типу курю лише коли бухаю, а бухаю лише коли в карти програюсь  :D
   
Рахувати калорії - правильно


а як, наприклад, порахувати калорії у тарілці борщу?  :shuffle:
   
справа у тому, що воз вже також змінювала деякі свої "постулати".
Нічого страшного. Просто були довірливі - і гавили лобістів-науковців. За останні років 40 виправились. Наприклад, рекомендація не їсти копчене з'явилася після 30 років і сотень досліджень.
   
Ну то треба було запропонувати їй правильний спосіб спалення калорій ,а не стояти як патик осторонь і споглядати як вона страждає.
та коло неї був якийсь патик уже, я просто спостерігав за цією парочкою. :eyes:
   
Нічого страшного. Просто були довірливі. За останні років 40 виправились.

ви плануєте жити років 500?  8-)
   
а як, наприклад, порахувати калорії у тарілці борщу?  :shuffle:
Інгредієнтами. ±20% точність, але вона й не потрібна - важливо побачити зв'язок - "жеру 4000 - вага росте, жеру 2500-стабільна. Буду жерти 2000"
   
Мало того вони гроблять дітей цим, чого у дітей багато зараз Ацетон?
   
ви плануєте жити років 500?  8-)
Я планую жити мій вік+час дожиття для мого віку і мого року народження. Скоригованого на мої 22 роки паління та виконану норму ВОЗ фізактивності. Колись зроблю розшифровка геному, там можливо побачу нові фактори ризику, але зараз планую померти від раку.
   
зіжрана у пориві "неправильна" пєчєнька морально мордує людину декілька годин або днів,
Треба тримати вагу під контролем. А рахувати калорії чи печеньки не потрібно.
   
Типу курю лише коли бухаю, а бухаю лише коли в карти програюсь  :D

Не зацикливаться на модных теориях и диетах.
Питаться просто, двигаться, пить понемногу, не курить.
   
Не зацикливаться на модных теориях и диетах.
Питаться просто, двигаться, пить понемногу, не курить.
  (tu)  дохерища информации -калории,специальные упражнения,диеты и т.д.Много шелухи и ненужной инфы. Побегай в парке в выходной день, разомнись - почувствуешь разницу, понравится - иди потихоньку дальше,развивайся-занимайся. ;)
   
Я планую жити мій вік+час дожиття для мого віку і мого року народження. Скоригованого на мої 22 роки паління та виконану норму ВОЗ фізактивності. Колись зроблю розшифровка геному, там можливо побачу нові фактори ризику, але зараз планую померти від раку.


мене, власне, не так щоб дійсно цікавило, скільки ви плануєте жити...
месседж просто натякав на те, що ніхто з нас не застрахований, що ВОЗ ще через 40 років змінить свою думку, і виявиться, що ви знову все прожили не так.
але схоже, що мій натяк цілі не досягнув.  :D
   
ЗОЖ ещё евреи пропагандировали в своей торе а мы в ветхом завете))). Чревоугодие один из грехов))).
 
   
Мало того вони гроблять дітей цим, чого у дітей багато зараз Ацетон?
https://youtu.be/DgdP5U28jHc
Не сотвори себе кумира  :D
   
Мій спосіб:
1. Переїзжаємо у село у приватний будинок.
2. Працюємо вдома.
3. Годину-дві працюємо в саду на свіжому повітрі.
4. По максимуму стараємось вирощувати продукти н асвоїй ділянці без хімії і брати сорти які смачні і корисні, а не ті, які тільки гарно транспортуються.
   
Шо тут?
Лєса наїла за вихідні калорій й вирішила ганьбити ЗОЖників? :gigi:

   
Вас що, примушують до того ЗОЖ? ;o
   
Інформації багато.
Кожен може обрати своє.
Чи споживати все поспіль.
   
ЗОЖ - це дертикрис ув ачько.
Но то шалено дорого :(
   
Доти "Здоровий спосіб життя" приносить страждання, то фуйня повна. Не на користь. А Шнур молодець, я десь так само роблю :)
   
Вас що, примушують до того ЗОЖ? ;o
Дітей примушують. Пошукай мою про це гілку))))
   
те, що було добре вчора, раптом стає неправильним і поганим сьогодні.
то нюанси. а є певні незмінні маркери правильного життя та харчування.
мені , напрклад, більш прийнятний здоровий спосіб життя і він приносить мені задоволення)
   
мене, власне, не так щоб дійсно цікавило, скільки ви плануєте жити...
месседж просто натякав на те, що ніхто з нас не застрахований, що ВОЗ ще через 40 років змінить свою думку, і виявиться, що ви знову все прожили не так.
але схоже, що мій натяк цілі не досягнув.  :D
---
Леса-зараза! :gigi:
Сиджу на рибалцi,цмулю Jagermeister , закусюю шоколадними батончиками,дивлюсь на бутери з ковбасою та зеленню i тут такая тема!
Всё житя-коту пiд хвiст! :weep:
   
Не сотвори себе кумира  :D
Показати зображення...

Сусідню гілку про ЗОЖ, що я створив почитай. Пісня не про алкашів і не про ЗОЖ. а про те що якщо в голові пусту, то тобі нічого не поможе.
   
то нюанси. а є певні незмінні маркери правильного життя та харчування.
мені , напрклад, більш прийнятний здоровий спосіб життя і він приносить мені задоволення)
Ти не любиш школадки РОШЕН? ))) А Київський ТОРТ?
   
Мій спосіб:
1. Переїзжаємо у село у приватний будинок.
2. Працюємо вдома.
3. Годину-дві працюємо в саду на свіжому повітрі.
4. По максимуму стараємось вирощувати продукти н асвоїй ділянці без хімії і брати сорти які смачні і корисні, а не ті, які тільки гарно транспортуються.

Я вже зробила це !  :-)o
   
Показати зображення...
Це я хотів процитувати, але вийшов боян )))
Крім того, я ще раніше  викладав це відео в профільній гілці.

дивлюсь на бутери з ковбасою та зеленню i тут такая тема!
Я також зараз буду мутити  шось подібне, а ще візьму вина  - буде повний ЗОЖ..)))



   
Ти не любиш школадки РОШЕН? ))) А Київський ТОРТ?
шоколад та торт можна їсти навіть зожевцям) іноді. не кожен день)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія