Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову час від часу на форумі реклама глючить, вірніше сторінка не підгружається поки реклама не підт

В мене УКРтелеком, 100 мегабіт швидкість через оптичний канал....

   
Рекламу довго підтягує, інколи швидко, а інколи по 20-30 секунд, і поки не підтяне картинки сторінка грузиться і грузиться і грузиться.
   
Рекламу довго підтягує, інколи швидко, а інколи по 20-30 секунд, і поки не підтяне картинки сторінка грузиться і грузиться і грузиться.
є таке.теж помітив.ні в одному іншому сигменті такого нема,тільки на форумі.
   
 пейсбук з твіттером згадайте.
Ще те лядство.
   
Знову через рекламу глючить не реально.... :weep:
   
Знову через рекламу глючить не реально.... :weep:
не тільки.вчора і якщо є картинки чи щось з ютубу на гілочці то теж сповільнювалося видимо.
   
не тільки.вчора і якщо є картинки чи щось з ютубу на гілочці то теж сповільнювалося видимо.
Як не двино але з Ютуб і фейсбука якщо є, то терпимо, а от сьогодні реклама покине підгрузиться, навтіьп о силці пройти не можеш і грузиться реклама секунд 30 ..ЖЕСТЬ.
   
ГОловна УП відкривається скоріше ніж ФУП, притому що я не ставлю ніяких адаблокерів. Та навіть сайт з куча картинок і автоматичним відтворенням відео відкривається скоріше ніж ФУП. Кеш чищу, і конкуренцію ФУП тільки фейсбук...


Не образу адміністраторам, але дійсно трошки напрягає це.

Останнє редагування: 21 березня 2018 20:11:27 від TimmiApostolMS
   
Напишу щоб знали результат, бо бачу що рекламу прикрутили, до зясування в чому проблема...

От зараз откриваю сторінки, без посилань на ФБ чи ЮТУБ , взагалі сторінки літають, там де є посилання трошки довше підгружається, але порівнянно з тим коли була включена реклама, небо і земля... Я не проти реклами, чесно не заважає, але коли сторінка більше 30 секунду підгружається, це напрягає... навіть якщо 10 секунду це тормоз як на мене але коли більше пів хвилини...

До реклами вже звик. А от до тормозу, коли хочеться швидко відповісти....
   
Гляньте до коду , де лічильник стоїть... Може похибка у невірному коді на лічильник?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія