Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

АТБ буду обходити стороною. (Не видали чек з термінала для карточки)

Відмовились видати чек при оплаті з термінала, почали мені тицяти бумажку з касового апарата. Кажу я хочу з термінала викликали охорону. Ці мені нахамили, пояснити чого не дають не можуть, тільки тицяють що там чек на чек із касового апарата написано, що там приват банк обслуговує. Якщо притензії  до товару - це я можу їх чек кудись показати, а якщо до надання банківських послуг??? В майбутньому щось планували зв'язати обидва автомата по законодавству, але це зараз не діє, і не дає права мені хамити і погрожувати, не знаю ці мережі в малих містах з таким ставлення  матимуть проблеми, їх буду обходити 10 дорогою. А взагалі де пожалітись на такі дії магазину?

До речі спорити я з ними там і тоді  не збирався, нервувати за станом здоров'я не можна.

Мені логіка цікава, для чого відмовляти в чеку, всі магазини що мають термінали вдають, а АТБ саме риже.
   
 :S
всегда выдают 2 чека - кассовый и из терминала. В атб скупаюсь через день
   
Ложил грн через автомат Приват, чеки не выдает
   
 :laugh: Я на днях чуть было не купил в АТБ "южноафриканское вино". Хорошо шо глазки позволяют видеть написанное мелкими буковками... А надпись гласит - "разлито из отборных сортов южноафриканского и ОТЕЧЕСТВЕННОГО винограда", на потужностях какого-то "МП Шмурдяков и сыновья" в Херсонской области :weep:  :facepalm1:
   
там стремно и народ сомительный
   
из отборных сортов южноафриканского винограда

вино из изюма ?

концэптуально....
   
вино из изюма ?

концэптуально....
Я потом еще и их "чилийское" глянул - то же самое... Смесь чилийского с отечественным :laugh:  Креативно!!!!!!!
   
Я потом еще и их "чилийское" глянул - то же самое... Смесь чилийского с отечественным :laugh:  Креативно!!!!!!!

это называется купажырование

в итоге получается новый сорт вина "Какуаж"
   
это называется купажырование

в итоге получается новый сорт вина "Какуаж"
Та я в какой-то момент обрадовался, что нашел предпочитаемое в семье южно-африканское вино дешевше 150 гривен за пляху, но полиграфия этикетки вовремя вызвала нездоровые подозоения :gigi:
   
:S
всегда выдают 2 чека - кассовый и из терминала. В атб скупаюсь через день

Я от тільки но мав проблему, відмовились дати другий чек , давали тільки з касового апарати який нічого не означає коли мала покупка, а от банківський термінал відмовились. Це що в малих містах таке роблять? Мало того вони ще хамили і стверджували що в них так уже 3 місяці, це тіпа коли були розмови що все треба заводити в касові операції, була така ідея в уряду, виходить риги з АТБ цю ідею пидалювали, що все на один чек і в банк і податкову список що ти купив. Навіть погані слова про них не хочеться казати. Мені нервувати не можна.
   
:S
всегда выдают 2 чека - кассовый и из терминала. В атб скупаюсь через день

до речі за супсидії був спор помниш? Так от ці проблеми у всіх хто після того числа почав давати справки, потім людям прийшла супсидія , у них одна пенсія 1500 компенсація 18 грн за електрику, а лектрику чомусь чек за 3 місяці попросили оплатити РЕС в банк не предавав і в супсидію нарахування ... Але 500 грн за 3 місяці і там компенсація нарахована аж 18 грн???? Це проблеми тільки в Черкаській області чи вже по всій Україні почали?
   
а у нас нет в ИФ этой сети. Очень мне их не хватает :(

и да - всегда два чека дают при оплате карточкой. Странно что у вас такие неприятности
   
но полиграфия этикетки вовремя вызвала нездоровые подозоения

надо будет поработать над этим  :-)o
   
а у нас нет в ИФ этой сети. Очень мне их не хватает :(

и да - всегда два чека дают при оплате карточкой. Странно что у вас такие неприятности

а тут, под киевом -открывают один за одним.. причем - всегда недалеко(букв в 50м) от уже работающих конкурентов..
на 100тыс населения уже 6 точек
   
шо было хорошего в атб, так это индийский ром олд манк, точно такой же как на гоа продают

а всё остальное там какое-то стремное - сосиски невиданных марок, ужасное польское пиво хуже нашей жлоболони, чипсы - палево под принглз

короче подозрительный магазин
   
шо было хорошего в атб, так это индийский ром олд манк, точно такой же как на гоа продают

а всё остальное там какое-то стремное - сосиски невиданных марок, ужасное польское пиво хуже нашей жлоболони, чипсы - палево под принглз

короче подозрительный магазин
Не ну допустим всякие там сникерсы с баунтями у них дешевше всего. Меня лично поразила любимая минералка - Миргородская у них с этикеткой старого образца, непонятного производства (типа Миргород, но не тот) и странноватого вкуса :laugh:
   
Миргородская у них с этикеткой старого образца

так то наверное из госрезерва еще
   
так то наверное из госрезерва еще
:laugh: Она называется "Миргородская №2" :S , разлив свежий. Жалько шо пляху выбросил, не сфоткал.
   
Компания IDS, контролирующая крупнейший в Украине Миргородский завод минеральных вод (МЗМВ, Полтавская область), подала иск в Хозяйственный суд Киева на завод продтоваров "Калинка" (Миргород), требуя снять с реализации его миниральную воду из-за схожести ее этикетки с торговой маркой "Миргородская".

Об этом сообщил юрист "Калинки" Сергей Кулиш и председатель правления предприятия Елена Лазебная.
По их данным, IDS считает, что этикетка, используемая "Калинкой" в сине-красной гамме напоминает ТМ "Миргородская", и называется похоже - "Миргородская №2".
Представители "Калинки" считают, что их вода появилась раньше известной "Миргородской" завода МЗМВ.
   
Компания IDS, контролирующая крупнейший в Украине Миргородский завод минеральных вод (МЗМВ, Полтавская область), подала иск в Хозяйственный суд Киева на завод продтоваров "Калинка" (Миргород), требуя снять с реализации его миниральную воду из-за схожести ее этикетки с торговой маркой "Миргородская".

Об этом сообщил юрист "Калинки" Сергей Кулиш и председатель правления предприятия Елена Лазебная.
По их данным, IDS считает, что этикетка, используемая "Калинкой" в сине-красной гамме напоминает ТМ "Миргородская", и называется похоже - "Миргородская №2".
Представители "Калинки" считают, что их вода появилась раньше известной "Миргородской" завода МЗМВ.
Она!!!! (tu)
   
Це що в малих містах таке роблять?

какое-то дикое, дремучее самоуправство, сори...
обязаны давать два разных чека - один подтверждает, что ты у них купил товар, второй подтверждает, что ты вместо денег расплатился картой.
   
всегда выдают в АТБ, покупаю ежедневно
   
Она!!!! (tu)

Как по мне, то Миргородская2 по вкусу больше схожа с Миргородской еще советского периода.
А чеки с месяц назад перестали давать в ближайшем АТБ, в других не знаю
   
всегда выдают в АТБ, покупаю ежедневно
У них один фискальный принтер на все, сначала печатается один банковский чек, "девушка" его складывает к остальным, а потом сразу два, банковский и собственно магазинный, наверное это был поддельный АТБ.
   
Сейчас в АТБ карточный чек печатается кассовым аппаратом вместе с кассовым чеком. Этому нововведению пара месяцев.
Жаловаться? В книгу жалоб, в банк телегу накатайте. Подпись на чеке ставили или EMV карта (с чипом)? Если "полосатая" карта и подпись не ставили, а сейчас в магазинах зачастую не заморачиваются давать чек на подпись, то можно пойти в свой банк и накатать заявление об опротестовании транзакции. Но так, конечно, делать низзя. =)
   
всегда выдают в АТБ, покупаю ежедневно

Мене цікавить моє АТБ, Я не буду за 100 км їхати в ваше АТБ, я вже не кажу що там постійна погана якість мясних виробів, чуть постоїть як відразав вді ковбаси і вона відразу підсихає навтіь в холодильнику, наче туди води вприснули для більшої ваги, а огірки бумав вязти так натиснув а вони мякі наче в нутрі не огірки а вата ...
   
Каждый день бываю там, всегда по два чека дают. Правда если бумага при печати замялась или закончилась, то кассир может и не знать как распечатать копию чека: ворон ловила на занятиях или тупенька.
   
Сейчас в АТБ карточный чек печатается кассовым аппаратом вместе с кассовым чеком. Этому нововведению пара месяцев.
Жаловаться? В книгу жалоб, в банк телегу накатайте. Подпись на чеке ставили или EMV карта (с чипом)? Если "полосатая" карта и подпись не ставили, а сейчас в магазинах зачастую не заморачиваются давать чек на подпись, то можно пойти в свой банк и накатать заявление об опротестовании транзакции. Но так, конечно, делать низзя. =)

Це є десь в законі ??? Сумніваюсь бо цей закон що мав це дозволити зарубили, і за мість пояснень намгались грубигти і чек тикали під носа, що досить не приємно, наче в рідний вонючий совок вернувся .... Замість пояснень чек підноса тикати ??? Тут почитай, тіпа ридурок???

Мало того це не законо так обєднувати чек якщо нема закона.... Вониж тоді лобіювали цей закон усім картові апарати і термінали відразу , і потім цей чек не дійсний в банку якщо вні не з термінала а мене цікавить щоб він був дійсний... Не дійсний бо закнона не прийняли, розпорядження НБУ немає.
   
Каждый день бываю там, всегда по два чека дают. Правда если бумага при печати замялась или закончилась, то кассир может и не знать как распечатать копию чека: ворон ловила на занятиях или тупенька.


А мені щей на хамили уроди.
   
Це є десь в законі ??? Сумніваюсь бо цей закон що мав це дозволити зарубили, і за мість пояснень намгались грубигти і чек тикали під носа, що досить не приємно, наче в рідний вонючий совок вернувся .... Замість пояснень чек підноса тикати ??? Тут почитай, тіпа ридурок???

Мало того це не законо так обєднувати чек якщо нема закона.... Вониж тоді лобіювали цей закон усім картові апарати і термінали відразу , і потім цей чек не дійсний в банку якщо вні не з термінала а мене цікавить щоб він був дійсний... Не дійсний бо закнона не прийняли, розпорядження НБУ немає.
Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року № 705
Всё остальное опреляется правилами платёжной системы, эквайером и эмитентом. Требования к терминалу и кассовому аппарату определяет банк эквайер и платёжная система. Не думаю, что вы сможете разобраться в огромном и необъятном толмуте правил ПС, профессионалы не всегда до конца разбираются в этом документе. Так что просто поверьте, что в чеке из кассового аппарата нет ничего крамольного.

Откровенно говоря, мне кажется, что вы не совсем правы, всё-таки нужно вести себя достойно и проявлять уважение к другим людям. Грубость всегда порождает ответную грубость, так что не следует удивляться тому, что произошло. Кассир - человек подневольный и забитый, если возникли какие-то проблемы, то обратитесь к администратору. Даже с самыми тяжёлыми людьми можно найти общий язык и избежать никому ненужного конфликта. Не стреляйте в пианиста - он играет как умеет ;)
   
Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року № 705
Всё остальное опреляется правилами платёжной системы, эквайером и эмитентом. Требования к терминалу и кассовому аппарату определяет банк эквайер и платёжная система. Не думаю, что вы сможете разобраться в огромном и необъятном толмуте правил ПС, профессионалы не всегда до конца разбираются в этом документе. Так что просто поверьте, что в чеке из кассового аппарата нет ничего крамольного.

Откровенно говоря, мне кажется, что вы не совсем правы, всё-таки нужно вести себя достойно и проявлять уважение к другим людям. Грубость всегда порождает ответную грубость, так что не следует удивляться тому, что произошло. Кассир - человек подневольный и забитый, если возникли какие-то проблемы, то обратитесь к администратору. Даже с самыми тяжёлыми людьми можно найти общий язык и избежать никому ненужного конфликта. Не стреляйте в пианиста - он играет как умеет ;)

По А я не важка людина, по друга, там навтіь не пахло спробою щось спробувати пояснити, люди які мене знають , знають що я не конфліктний. а по друге АТБ завжди не якісні продукти, і це нстатація факта, Хочаб осблугою компенсували , поки не набрали місцеве хамло якась мова була про осблугу а коли набрали місцевих там стало незтерпно, воно підошло і начало тикати чеком в обличчя мабтьу це вершина осблуговування на яке вонюче АТБ здатно...


Якщо наше Законодавство таке лоляльне до чеків , то мабтуь на туалетному папері можна чек надрукувати і ти в банк вимагати відмінити транзакцію????
   
Можна було виправдати не якісні продукти, дишивезною їх і осблуговуванням, а зараз навтіь дешивезни немає. Дорого не якісно і хамло.


Навтіь ніхто не собирався щось пояснити а спробували принизити. мабуть в Україні це вершина обслуговування ще з совкових часів хамити покупцю.
   
Товари, там завжди не якісні, візьми ковбасу постав розрізану на пів дня в холодильник , вона підсохла , наче з неї вода вйшла, наче туди води залили... Одного разу показували на чехах, як таке робиться мясом і ковбасою.

Огірки наче вату трогаєш а не огірки....

Навтіь для бідних ці товари некудишні а вони щей хамлять. Навтіь пояснити нічого не можуть а чек підноса підносять нема спроби пояснити а спроба я йому покажу гандону що він тупий. Так що не треба мені ля-ля, осблуговувати в Україні це проблема не рішається поки що.
   
:laugh: Она называется "Миргородская №2" :S , разлив свежий. Жалько шо пляху выбросил, не сфоткал.

Етикетки давно вже купили, а тут оригиналний виробник вязв та і змінив етикетку падлюка. :)
Ну не викидати ж вже замовлені єтикетки, вони ж дороги, тому клють ті що залишились.
Цікав ту мінералку в самому магазині в підсобці розливають, чи замовляють в окремого постачальника?
   
надо будет поработать над этим  :-)o
Що,щоб без мікроскопу електронного не прочитав? :D
   
А що то за АТБ? Яки
А у нього адреса?
   
А що то за АТБ? Яки
А у нього адреса?
В маленькому місті, щей вулиця Пролетарська )))) І обслуговують там явно пролетаріат і по пролетаріатські))))
   
там стремно и народ сомительный
в первую очередь сомнительный ассортимент, но пенсы думают что дешево и жрут :(
   
В маленькому місті, щей вулиця Пролетарська )))) І обслуговують там явно пролетаріат і по пролетаріатські))))
Зясуй який банк його обслуговує ( я думаю що приват) і напиши скаргу у відділку привату на АТБ. Там тобі до речі і допоможуть перевірити стан рахунку на катці, щоб бути спокійним за те, скільки зняли у магазині

Останнє редагування: 12 вересня 2015 10:36:13 від А.Сурженко
   
тема - фуфло
чеки дають
тс істеричка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія