Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі

Думаю, отменят санкции. Это требование хуйло.
Санкції - стій! раз-два! :lol:
   
Санкції - стій! раз-два! :lol:
Думай! Что отменят!
 А я думаю. что будут и будут добавлять санкции. Например за нарушение Международного морского кодекса по проливам.
   
ну бо така логіка твоїз пояснень.

а хто ж за Неньку заступиться, тоді

Ось підтвердження:

США скасували відправку есмінців в Чорне море через побоювання ескалації — Politico


Пентагон відмовився від можливого транзиту Чорним морем двох есмінців через побоювання щодо ескалації конфлікту між Росією і Україною.

Джерело: джерела Politico – двоє ознайомлених посадовців США

Деталі:  Зазначається, що військово-морські перевезення часто змінюються в зв'язку з технічним обслуговуванням або зміною оперативних планів. Цей конкретний транзит був скасований за "безлічі" причин, в тому числі – "з бажання не провокувати Москву в складний час".

Попередній транзит, про який вперше повідомило медіа CNN, не був незвичайним або призначеним для надсилання якогось конкретного нового сигналу, оскільки ВМС США зазвичай проводять вісім або дев'ять таких переміщень на рік.

Але на тлі останнього загострення офіційні особи вирішили транзит не здійснювати, щоб уникнути зайвої ескалації.
   
Після того як закінчать з московією Іран знову закриють наглухо

Взрослые люди тут вообще есть?!  :facepalm1:
   
Особенно европидары. Куколды ничтожные.
   
Взрослые люди тут вообще есть?!  :facepalm1:

Є

Це хуйло, який готується до війни з Заходом

Росія висилає американського посла та 10 дипломатів


Останнє редагування: 17 квітня 2021 09:14:44 від muliar
   
Baltic countries ready to cut last ties to Soviet past

The influence Russia had on its western neighbours at least in theory via the electricity network will end as soon as the Baltic states connect to the European network.

Країни Балтики поривають з енергетичною системою СРСР
   
Росія готується до закриття кордонів

Russia demands 1M illegal migrants to leave country

Russian minister asks leadership of Commonwealth of Independent States to take back illegal immigrants

MOSCOW

Russian Deputy Interior Minister Alexander Gorovoy asked the leadership of the Commonwealth of Independent States (CIS) to work with their residents who are illegally residing in Russia.

"There are many of your citizens who are currently on the territory of my country illegally. And if we do not reduce this number by June 15, as the presidential decree implies, these people will be punished, up to the expulsion and closure of borders," Gorovoy said at a plenary session of the CIS Interparliamentary Assembly.

More than 1 million illegal immigrants from CIS countries currently live in Russia, according to Gorovoy.

A moratorium on the expulsion of illegal immigrants, introduced in Russia because of the pandemic, is effective until June 15.

Until that date, illegal immigrants can freely leave Russia and not receive penalties.
   
На кацапоресурсах сьогодні - Псаки: Байден считает саммит с хуйло возможностью вернуть Россию в G8
   
Бу-га-га!!!!!!!!!!!!!!!!
   
На кацапоресурсах сьогодні - Псаки: Байден считает саммит с хуйло возможностью вернуть Россию в G8

Вона цього не казала. Вона казала про міст до шляху назад від протистояння

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/speeches-remarks/2021/04/16/press-briefing-by-press-secretary-jen-psaki-april-16-2021/

MS. PSAKI:  Well, I think the President’s view is that Russia is on the outside of the global community in many respects, at this point in time.  It’s the G7, not the G8.  They have — obviously, we’ve put sanctions in place in order to send a clear message that there should be consequences for the actions; the Europeans have also done that.

What the President is offering is a bridge back.  And so, certainly, he believes it’s in their interests to take him up on that offer.

Go ahead.
   
Переклад:  PSAKI: Что ж, я думаю, что, по мнению президента, Россия на данный момент находится вне мирового сообщества во многих отношениях. Это G7, а не G8. У них есть - очевидно, мы ввели санкции, чтобы дать четкий сигнал о том, что действия должны иметь последствия; европейцы тоже это сделали.

Президент предлагает мост назад. И поэтому, безусловно, он считает, что в их интересах принять его предложение.

Кацапи саме так і зрозуміли.

   
Переклад:  PSAKI: Что ж, я думаю, что, по мнению президента, Россия на данный момент находится вне мирового сообщества во многих отношениях. Это G7, а не G8. У них есть - очевидно, мы ввели санкции, чтобы дать четкий сигнал о том, что действия должны иметь последствия; европейцы тоже это сделали.

Президент предлагает мост назад. И поэтому, безусловно, он считает, что в их интересах принять его предложение.

Кацапи саме так і зрозуміли.

На яких кацапоресурсах? Цікаво.

Цитата: Русский Волк
Я про укру и говорю. Они наступят на грабли Грузии. Но никто не ожидает начала со Львова. Если начнется, то первое что сделает Россия — это закрытие всех западных рубежей Украины. Что бы стервятники типо Румынии и Польши не воспользовались ситуацией. Вы можете смеяться, но это так и будет. Батька пропустит войска России через Белоруссию ради целостности Украины. Почему? Он сам заинтересован в целостности Украины и своего государства

Цитата: Русский Волк
Если дело дойдёт до самого худшего, то ни о какой государственности Украины речи быть не может. Самая полезная часть отойдёт к России как победителю, малая по любому как буфер от дальнейших происков. А в каком статусе, тут уже народ решит. И это из самых добрых побуждений. Возможно.

   
На яких кацапоресурсах? Цікаво.
Наприклад - https://www.rosbalt.ru/world/2021/04/16/1897803.html
   
 Держдеп США - про військову ескалацію: Росія є агресором


США чітко визначають РФ агресором – попри всі спроби російської пропаганди виправдати нарощування своїх сил на кордоні з Україною та звинуватити Київ у провокаціях.

З такою заявою виступив на брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Нед Прайс, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Отже, дозвольте мені бути чітким: Росія – агресор», - заявив представник зовнішньополітичног о відомства США.

Він підкреслив, що Сполучені Штати «глибоко занепокоєні» агресивними діями та риторикою Російської Федерації, спрямованими проти України. Водночас, за його словами, не існує жодних ознак того, ніби провокації чинить Україна, аби посилити напруження, - як про це заявляють у Кремлі.
Читайте також: США перебувають у координації з Україною щодо напруженості з боку РФ – Держдеп

«Що ми дійсно бачимо – це російську кампанію дезінформації, створену для фальшивих звинувачень України за те, що робить сам Кремль», - зауважив Прайс.
   
Фінляндія не виключає можливості вступу в НАТО – президент


Президент Фінляндії Саулі Нііністьо підтвердив, що його країна не виключає можливості вступу в НАТО.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Yle.

"У нас за час роботи багатьох урядів склалося чітке розуміння того, що Фінляндія ні в якому разі не виключає можливості подачі заявки на вступ до НАТО. Але мені здається, найголовніше, що можна зробити для безпеки - це намагатися не допускати великих конфліктів", - сказав президент.
   
Чехія поставила ультиматум Росії і вимагає повернути до Москви всіх висланих дипломатів

Новий міністр закордонних справ Чехії Якуб Кулганек оголосив послу РФ Олександру Змєєвському, що, якщо Росія не прийме назад усіх 20 висланих дипломатів, то Прага скоротить кількість дипломатів в російському посольстві.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Novinky.

"Реакція Росії була непропорційною і паралізувала наше посольство. Сьогодні я протестував проти цієї акції. Я оголосив послу наступне: у Російській Федерації є час до завтрашнього полудня, щоб пустити чеських дипломатів назад в Москву. Якщо вони не зможуть повернутися в Москву, я вирішу скоротити кількість дипломатів в російському посольстві, щоб вона відповідала посольству Чехії в Москві", - сказав Кулганек.

"Російсько-чеські відносини вступили в надзвичайно складну стадію, і я не радий цьому. Ви всі знаєте, що ми вислали 18 дипломатів ", - додав міністр.
   
У Сенаті США підтримали законопроєкт про збільшення військової допомоги Україні

Комітет Сенату США підтримав законопроект із "Безпекового партнерства з Україною", який передбачає збільшення військової підтримки України.

Джерело: Голова Комітету сенатор від Демократичної партії США Боб Менендес, цитує Голос Америки, посол України в США Оксана Маркарова у facebook

Пряма мова Менендеса: "Я з гордістю приєднуюся до сенатора Ріша щодо законопроекту про "Безпекове партнерство з Україною" - пакету довгострокової допомоги, який демонструє нашу двопартійну відданість безпечній Україні.

Як ми усі знаємо, безпекова ситуація дедалі погіршується, адже тисячі російських військ накопичуються на кордоні України.

Цей законопроєкт не міг бути більш своєчасним, аби надіслати світу меседж, що ми підтримуємо Україну".

Пряма мова Маркарової: "Цей законопроєкт є вкрай важливим і своєчасним в умовах ескалації агресивної поведінки Росії щодо України і нарощування військової присутності на кордоні та в окупованому Криму.

Законопроєкт збільшує щорічну американську військову допомогу Україні до $300 млн, включно з летальною зброєю".
   
Хотят ли русские войны?

Цитата: Пшениця
UPD: пост от 2014 года.

Только что мы с Агентством социальных исследований под заказ проводили соцопрос - выборка 4200 человек, классическая выборка респондентов, телефонные звонки, улица.

Вопрос "Поддерживаете ли Вы ввод войск в Украину", без пояснений о Крыме, Донбассе, Киеве.
56.8% - да, 19.6% - нет.

В "протестной, интеллигентной" Москве 51% - да, 24% - нет.

В Питере 47% - да, 31% - нет.

Второй вопрос:

"Готовы ли Вы быть призванными в войска для выполнения такой миссии или отправить на войну своего ребенка?".

52% готовы и сами идти, убивать братьев-славян и детей своих в мясорубку загнать.
В Москве - нашей Москве, которая голосовала за Навального, - готовы 49,8%.

Но самое интересное дальше.

Мультивариантный вопрос. "В какую еще страну Вы поддержали бы ввод российских войск для обеспечения интересов РФ?".

Ответы: максимум - в страны Прибалтики. Потом США, Япония и, Вы будете смеяться, Израиль.

А теперь садитесь покрепче.

"Готовы ли Вы к санкциям (невозможность выезда за границу, дефицит иностранных товаров, экономические трудности) в случае активного использования Россией вооруженных сил?".

Да ответило 50.4% по России и 45.2% по Москве.

Так что не надо винить хуйло - этот ботоксный обнуленец - всего лишь обычный представитель лучшей части населения России.
/Вячеслав Балясников/

И да... Евтушенко писал свои стихи не об этих русских... не об этих... да...

via Олександр Марченко
   
Re: США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі

У Сенаті США підтримали законопроєкт про збільшення військової допомоги Україні
що ж тепер скабаєва говоритиме? вона там мало зі  штанів не вискочила, так тішилась, що при байдені скоротилася допомога україні
   
Интервью генерального секретаря НАТО Яапа де Хоопа Схеффера
травень 2008 року

Вопрос: После заявлений ЕС и НАТО с критикой в отношении введения железнодорожных войск в Абхазию, Россия не торопится реагировать. Не считаете ли вы, что нынешние механизмы достаточны для решения проблемных ситуаций?

Ответ. Начнем с Грузии. Вы видели, как критически я выступил против так называемых железнодорожных войск в Абхазии. Я думаю, у них нет ни мандата, ни статуса, я думаю, это посягательство на территориальную целостность Грузии. Их там не должно быть. Это то, что я сказал.

Но НАТО не как ООН, ОБСЕ, и не имеет мандата вовлекать себя в этот конфликт. НАТО не будет этого делать. НАТО не будет вовлекать себя в территориальную или другую дискуссию, которую Украина может или нет иметь с Россией. Это – не роль НАТО. НАТО не организация для подобного рода вещей. НАТО – политическая военная организация, и все наши операции либо под прямым мандатом ООН, либо с согласия ООН, как в Дарфуре.

Другими словами, НАТО не видит прямого своего вовлечения, будь-то Грузия, будь-то Украина. Что НАТО стремится с этими двумя государствами, так это интенсивно взаимодействовать. Вы читали Бухарестское заявление, где было четко сказано, что они в конечном итоге будут членами НАТО. Я добавлю – если они так хотят. Конечно, это Украине и Грузии решать, чего они хотят.

Украина – суверенное государство: если они (украинский народ) хотят идти налево – они идут налево, если – направо, они идут направо, поддерживаемые, кончено, в демократии большинством народа.

Вы можете видеть, несмотря на все политические турбулентности в Украине, как функционирует демократическое устройство. Демократия – не всегда просто и легко, демократия может обозначать борьбу на основе аргументов, но борьбу – с аргументами, и Украина демонстрирует, что она – демократическая страна.
   
Re: США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі
a49

Русские сказали Америке держаться подальше от Чёрного моря, вот они уже держатся подальше.
Сратые ублюдки бен ладена хуйловского могут вещать разве что со скамьи подсудимых Гаагского трибунала!
   
що ж тепер скабаєва говоритиме? вона там мало зі  штанів не вискочила, так тішилась, що при байдені скоротилася допомога україні
Запитай напряму, тут на форумі вона пише під псевдонімом Тейлор.
   
Re: США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі

Запитай напряму, тут на форумі вона пише під псевдонімом Тейлор.
ні, то не скабаєва, то якась звичайна трампанута
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія