Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

Ну куди ти подінеш половину України тих кацапів?
їх в Україні, не враховуючи окупованих територій, наразі 10%
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Рівень прихильників Зеленського.

Я не прихильник Зе... просто розкрийте очі! Реальність - вона така!
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Всі процвітаючі Європейські країни спочатку утворені як національні держави. Тобто спочатку самовизначення, державотворення, мова, культура, а вже потім економіка.

ога)  Були створенi. Якось.
Не зовсiм, правда, як нацiональнi,
але щось там таке точно було.
У всякому разi рiзали одне одного
кучкуючись за нацiональною ознакою.
Iнодi. А iнодi й нє. Але то таке.
Отак помучились трохи.. 
Недовго.  Рокiв з сiмсот.
Поки не зрозумiли нарештi,
що то всьо фiгня.
I тодi, да, стали процвiтаючими

Останнє редагування: 8 березня 2019 14:30:53 від Veni-vidi
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

їх в Україні, не враховуючи окупованих територій, наразі 10%
Оставьте этот бред любителям "большой лжи", т.е. статистики. Я помню, как делалась та перепись с "ридною мовою" - дескать ты ж украинец по паспорту, значит и ридну - украинской запишем, хотя в жизни человек на 99% пользуется русским языком.
Если не говорить о именно ЭТНИЧЕСКИХ русских, т.е. с записью "москаль" в 5-й графе старого пачпорта, а о укросах, или малороссах, или как вы их там называете - т.е. людях преимущественно пользующихся русским языком общения в жизни, то я думаю таких в Украине не менее 40%.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Оставьте этот бред любителям "большой лжи", т.е. статистики. Я помню, как делалась та перепись с "ридною мовою" - дескать ты ж украинец по паспорту, значит и ридну - украинской запишем, хотя в жизни человек на 99% пользуется русским языком.
Если не говорить о именно ЭТНИЧЕСКИХ русских, т.е. с записью "москаль" в 5-й графе старого пачпорта, а о укросах, или малороссах, или как вы их там называете - т.е. людях преимущественно пользующихся русским языком общения в жизни, то я думаю таких в Украине не менее 40%.

+200

Я бы Костегу напомнил расклад оранжи/рыги - 50/50.  От рыговской части надо отнять Крым и Донбасс, получится реальное соотношение. И оно явно ещё не 90/10. 
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

І це мені говорить та, котра співає в унісон з кондовими кацапами?
Справді?
і що ж співають ті твої "кондові"?
Що найстрашнішим покаранням для щуки буде якщо кинути її до річки?
Нагадати, як вчинили дурнувато-легковірні звіри?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я бы Костегу напомнил расклад оранжи/рыги - 50/50.  От рыговской части надо отнять Крым и Донбасс, получится реальное соотношение. И оно явно ещё не 90/10.
Отож. Если бы в РЕАЛЬНОЙ жизни соотношение было бы 90/10, то о чем тогда бы волноваться Галичине (возвращаясь к теме этой ветки)?
Все сложно и не терпит подходов "щас мы каааак даванем, и все кацапы соберут чумоданы и слиняют, а тут запануют только НАСТОЯЩИЕ украинцы". К чему это приводит - все уже увидели, тем более при наличии отмороженного соседа под боком, который всегда охотно поддержит любые деструктивные телодвижения.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

abama vvedi?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Всі процвітаючі Європейські країни спочатку утворені як національні держави. Тобто спочатку самовизначення, державотворення, мова, культура, а вже потім економіка.
націоналізм та сепаратизм перетворив чехію та угорщину із заможних територій австрійської імперії в голожопі нацдержави лімітотрофи
із смішною економікою сцикливою зовнішньою політикою, міліонами емігрантів до америки.

які врешті решт поглинув спочатку рейху, а потім вже й совок.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Оставьте этот бред любителям "большой лжи", т.е. статистики. Я помню, как делалась та перепись с "ридною мовою" - дескать ты ж украинец по паспорту, значит и ридну - украинской запишем, хотя в жизни человек на 99% пользуется русским языком.
Если не говорить о именно ЭТНИЧЕСКИХ русских, т.е. с записью "москаль" в 5-й графе старого пачпорта, а о укросах, или малороссах, или как вы их там называете - т.е. людях преимущественно пользующихся русским языком общения в жизни, то я думаю таких в Украине не менее 40%.
10% етнічних росіян
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Кримці це як вчули
Справжнi кримцi, нажаль, у 1944 роцi були винищенi пiд час геноциду, скоєного росiйськими окупантами.
Пiсля винищення та депортацiї корiного населення, Крим був колонiзованим кацапами з Вологди та Рязанi.
Тому пiсля деокупацiї Криму, колонiзатори пiдуть на йух, а в Криму буде створено розширену татарську автономiю у складi України.
З державною татарською мовою та українською як мовою мiжнацiонального спiлкування. Мова геноцидникiв та колонiзаторiв стане в Криму поза законом.
Така доля спiткала усiх окупантiв та колонiзаторiв свiту. Не виключенням будуть i кацапськi колонiзатори.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

10% етнічних росіян
И? Выше вам уже написали, что кроме "этничных россиян" есть еще и в 3-4 раза больше "укросив". С ними что делать будете, перевоспитывать? Им вроде как ехать некуда, они у себя дома, как и вы впрочем.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чтобы маты шо комментуваты, надо для начала иметь ЧЕМ комментуваты, т.е. что-то между ушей, акромя тупых мантр про "мы теряем Одессу с Харьковом, если они не украинизируются просто немедленно". В то же время, "Великая Галычина" оставляет за собой право на "вплоть до отделения", если... что? Просто не будут считаться с мнение "великой"? Дык это уже все насквозь знакомо и было - ЛНР с ДНР под боком однако.
Вашего нытья реально МНОГО, в любой абсолютно теме, в которой хоть как-то затрагивается язык и прочее - ваши мантры "если Харьков и Одесса не замовкают прямо завтра, то..." Просто зае...л. Тебя оно во Львове ипет тот Харьков и Одесса, рагуль галицкий?

Тимова хамовита москалота.
Яка єдність з такими? Про що Ви?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

націоналізм та сепаратизм перетворив чехію та угорщину із заможних територій австрійської імперії в голожопі нацдержави
Якi ще нах голожопi? Нормальнi демократичнi держави з досить непогмним рiвнем життя.
Те, що їх поглинули агресивнi фашистськi режими, не їх вина. В тiй м'ясорубцi нiхто не мав шансiв вижити.
Врештi решт сьогоднi обидвi держави доволi успiшнi та входять в число найбiльш розвинутих в свiтi.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

И? Выше вам уже написали, что кроме "этничных россиян" есть еще и в 3-4 раза больше "укросив". С ними что делать будете, перевоспитывать? Им вроде как ехать некуда, они у себя дома, как и вы впрочем.
немає укросів, не існує малоросів
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

И? Выше вам уже написали, что кроме "этничных россиян" есть еще и в 3-4 раза больше "укросив". С ними что делать будете, перевоспитывать? Им вроде как ехать некуда, они у себя дома, как и вы впрочем.

А их,когда обращали в "укросов",кто-то спрашивал?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Для меня главным досягненням украинизации является то, что семилетний сын, посещая украинскую школу пишет по -русски и тулит везде "и" вместо "ы" и "i" вместо "и"
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

А их,когда обращали в "укросов",кто-то спрашивал?
Логично! Железной рукой коммунизма или чего там у вас сейчас, приведем ничего не понимающее население к тем целям, которые только мы понимаем правильно! Невзирая на жертвы среди оного.
Где-то я это уже слышал...

немає укросів, не існує малоросів
Нетъ. Многие присутствующие в этой ветке вас не поймут ;) Как это нет? А о чем же тогда регулярные темы об "укросах" пишут? На этом же форуме.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Тимова хамовита москалота.
Яка єдність з такими? Про що Ви?

То які пропозиції будуть? 
Всіх будете заставляти вчити повне зібрання творів Бандери?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Логично! Железной рукой коммунизма или чего там у вас сейчас, приведем ничего не понимающее население к тем целям, которые только мы понимаем правильно! Невзирая на жертвы среди оного.
Где-то я это уже слышал...

Нетъ. Многие присутствующие в этой ветке вас не поймут ;) Как это нет? А о чем же тогда регулярные темы об "укросах" пишут? На этом же форуме.

Та яке ПРАВИЛЬНО

вони ніхрена не розуміють з того що говорять.

То як павіани і папугайі
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Тільки волають і скачуть
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Логично! Железной рукой коммунизма или чего там у вас сейчас, приведем ничего не понимающее население к тем целям, которые только мы понимаем правильно! Невзирая на жертвы среди оного.
Где-то я это уже слышал...

Зачем же  так.Просто создадим условия,чтобы у них был стимул сделать это самим
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Зачем же  так.Просто создадим условия,чтобы у них был стимул сделать это самим

Це як?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Це як?

Саме так,як змушують вчити державну мову в інших країнах
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

galicai. nozh v spinu.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Нетъ. Многие присутствующие в этой ветке вас не поймут ;) Как это нет? А о чем же тогда регулярные темы об "укросах" пишут? На этом же форуме.
мене дивують ті теми, бо вони про те, чого не існує. Хіба як проекція внутрішніх страхів зовні
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Саме так,як змушують вчити державну мову в інших країнах

То як в Канаді ?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

И? Выше вам уже написали, что кроме "этничных россиян" есть еще и в 3-4 раза больше "укросив". С ними что делать будете, перевоспитывать? Им вроде как ехать некуда, они у себя дома, как и вы впрочем.
Хто такі - "укроси"?
Маєте на увазі безродних "іванів", скоцаплену вату ?
Я тут, на Придніпров"ї, корінна українка, тут народжувалися, жили і помирали мої прадіди -Українці.
А ви хто? Де поховані ваші прадіди?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

То як в Канаді ?

Канада не тільки де-юре,але й де-факто двомовна
У нас ще донедавна на Сході України права у україномовних були хіба що на папері
А взагалі вже давно зробив для себе висновок:російськомовні вимагають двомовності з однією метою-це щоб не вчити українську
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Канада не тільки де-юре,але й де-факто двомовна
У нас ще донедавна на Сході України права у україномовних були хіба що на папері
А взагалі вже давно зробив для себе висновок:російськомовні вимагають двомовності з однією метою-це щоб не вчити українську

 (tu)
виключно для цього.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Канада не тільки де-юре,але й де-факто двомовна
Канада формувалася як країна англо- та франкомовних мiгрантiв.
Україна - як країна мiсцевого населення та колонiзаторiв зi сходу.
Вiдмiннiсть принципова.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

(tu)
виключно для цього.
немає ЖОДНОЇ людини на Донбасі, яка не знає української. В Криму трохи є, з флотських відставників
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

не в тому діло
я не люблю коли мене заставляють щось робити
і я не люблю коли мені пудрять мозги
я не люблю коли мене накачують пропагандою
я не люблю недолугі концепти

а петро тільки тим і займається
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

і чи підтримуєте ви те гасло:?
Наша ідея в нашому понятті є така велична, що коли йде про її реалізацію, то не одиниці, не сотні, а мільйони жертв треба посвятити, щоб її таки зреалізувати

і чи готові ви жити там де те расло повсякчас реалізовують?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

немає ЖОДНОЇ людини на Донбасі, яка не знає української. В Криму трохи є, з флотських відставників

Що значить не знає? Якщо не розуміє то може дійсно їх мало. А що не вміє писати і говорити то таких багато в різних регіонах. І навіть на найвищих державних посадах.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

і чи готові ви бути свідомими того, що такі ідеї занапащають ваших синів і дочок?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

кульпарків!

ти конкретно скажи:
ти хочеш щоб твоїм дітям промивали мозок і позбавляли їх дитинства?

а зараз так роблять ті сили які оферуть доктрину ненависті тупості і нігілізму


   
Re: Західна Україна буде ініціювати

зауважу, що та ідеологія безнадійно застаріла  і її послідовники зараз виглядають такими собі анахоретами, які загубилися в часі
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Зрештою постійно відбувається утворення нових держав :) В основному на засадах "застарілої ідеології", себто самовизначення націй, що ще не мають своїх держав.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

До 50-го року всі центри міст і містечок Галичини
зайняли русскіє.

Бреше.
Я навчався у Львові - 1986-90
Практично не чув російської
Тільки воєнкон і вчмтелька математики.
На вулиці ж - сплошний специфічний суржик з акцентом. Львів повністю заполонили селяни з навколишніх гір і районів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія