Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто может помочь собрать снайпера на фронт? Кому можно обратится?

Человек на сборах сейчас, не развод, знакомый.
Вот пост, кто помает собрать деньги.
https://www.instagram.com/p/CdaaGRcskeI/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


_vadimovnaaalina_


Останнє редагування: 23 травня 2022 00:19:30 від МирнийКиев
   
Вот такой вопрос: а если снайперу это все не собрать - то что буднт ? Его без всего этого кинут в бой ? Государство вообще ничего не даёт?
   
Вот такой вопрос: а если снайперу это все не собрать - то что буднт ? Его без всего этого кинут в бой ? Государство вообще ничего не даёт?

даже не знаю. Ленд Лиз вроде есть, а с чем его бросят неизвестно.
   
даже не знаю.

Я просто для себя хочу уяснить : что за ептвоюмать происходит??
   
Я просто для себя хочу уяснить : что за ептвоюмать происходит??

Напишите девушке в инсте, думаю она вам ответит, она с ним на связи.
   
Вот пост, кто помает собрать деньги.
Чет текст не совпадает

Перчатки тактические Combat-1 ( можно и другой) оливковые размер Л -полнопалые и без палые
   
Вот такой вопрос: а если снайперу это все не собрать - то что буднт ? Его без всего этого кинут в бой ? Государство вообще ничего не даёт?
Підтримую питання. В звичайній мотострілковій бригаді мобілізовані отримали весь екіп. Включаючи броніки, шоломи, приціли, аптечки етц не кажучи про взуття і одяг. Тренуються. На вихід обіцяють видати броніки вищої категорії захисту (зараз амерські пластини ІІІа) і зручніший шмот.
Якого дідька люди досі збирають з миру по нитці?
Нє, я не проти, допомагати потрібно, просто цікаво, як так получається.
   
Підтримую питання. В звичайній мотострілковій бригаді мобілізовані отримали весь екіп. Включаючи броніки, шоломи, приціли, аптечки етц не кажучи про взуття і одяг. Тренуються. На вихід обіцяють видати броніки вищої категорії захисту (зараз амерські пластини ІІІа) і зручніший шмот.
Якого дідька люди досі збирають з миру по нитці?
Нє, я не проти, допомагати потрібно, просто цікаво, як так получається.

Спросите в Инсте ее.
   
ну дивіться тут питання рівень снайпера і т.д.

люди отримують різне спорядження дивлячись від цілей і від підрозділу .
де що треба докупити


   
ну дивіться тут питання рівень снайпера і т.д.
Печально что партнеры даже вопрос нормальных винтовок не закрыли  :(
даже мега бютжетный Savage 110 PRECISION  дофига лучше чем СВД
   
ну дивіться тут питання рівень снайпера і т.д.

люди отримують різне спорядження дивлячись від цілей і від підрозділу .
де що треба докупити

Ну он служил в армии (не знаю кем он служил), мобилизировали, сейчас пару недель на сборах.
Если есть идеи девушке посоветуйте куда обратится.
   
Спросите в Инсте ее.
Я не підозрюю цю людину в шахрайстві і не буду нічого питати.
Я хочу уяснити, що відбувається. Ок, дрони, якась вузькоспеціальна електроніка... Якого хера в військах нема достатньо тепловізорів чи навіть тупо далекомірів? Рукавичок, плядь! Це ж не зброя, це можна закупити на заході масово, бабло ж на підтримку йде регулярно, потоком.
   
Печально что партнеры даже вопрос нормальных винтовок не закрыли  :(
даже мега бютжетный Savage 110 PRECISION  дофига лучше чем СВД


в підрозділах є різні і калібр хороший . ну але і чи доостньо
   
Я не підозрюю цю людину в шахрайстві і не буду нічого питати.
Я хочу уяснити, що відбувається. Ок, дрони, якась вузькоспеціальна електроніка... Якого хера в військах нема достатньо тепловізорів чи навіть тупо далекомірів? Рукавичок, плядь! Це ж не зброя, це можна закупити на заході масово, бабло ж на підтримку йде регулярно, потоком.

тепловізор бажано на кожне відділення
знаєш які цифриа нормальний від трьох штук євро
   
Це вже фінансування армії, чи травневі шашлики?
   
а снайпер хоть цей стріляти вміє?
   
а снайпер хоть цей стріляти вміє?

он служил в армии,  сейчас 3 недели на сборах.
   
тема переростає в зраду



на рівному місці

ну бля не хочете помогти не помагайте
   
Ну, может на фронте ему это и выдадут, но возможно он хочет туда уже экипированным приехать, хотя...
   
Спросите в Инсте ее.

Ну так навіщо ти збираешь кошти, якщо не знаешь нічого.
Розпитай, з´ясуй, а потім збирай кошти.

Це ж тобі не відеороліки до ютюба викладати чужі. Тут «мопед нє мой» користі не зробить
   
Ну так навіщо ти збираешь кошти, якщо не знаешь нічого.
Розпитай, з´ясуй, а потім збирай кошти.

Це ж тобі не відеороліки до ютюба викладати чужі. Тут «мопед нє мой» користі не зробить

Все очень просто есть желание помочь, то вопросы задай в личку в инсте, я не могу тут все описать.
Если есть выход на волонтерскую организацию тоже сведи человека. Она все предоставит и ответит.
   
он служил в армии,  сейчас 3 недели на сборах.

добре, служив
ну а куда подів своє барахло, продав чи що?
якась хуйня, дешушка инстаграм з заграничними фотками
   
Все очень просто есть желание помочь, то вопросы задай в личку в инсте, я не могу тут все описать.
Если есть выход на волонтерскую организацию тоже сведи человека. Она все предоставит и ответит.

тобто служив, і не знає до сіх пор ні одного волонтьора?  8-:
   
що значить погано подана тема


і так винні
сам мобілізований
держава винна
і тс винен
хто ще?
   
Бронік 5, навес на свд. Напишу ій завтра.
   
На фронт бронь дадуть
Хіба що він знає пластини типу кераміку і тому плитоноска

Рукавички далекомір тепловізор скоріш за все треба купляти
Далекомір 7300 сьодні відправили (1000м)

Тепловізор приціл 2к простий і далі вгору

Рукавиці 30-40
Берці гарні 100, але наші таланти теж норм - точно дадуть , просто для зручності варто шукати краще
З одягом те саме - але на фронті форма зношується дуже швидко
Штани вітровки термобілизна шкарпетки труси бажано мати

Корочі снайпера зібрати по хорошому треба тис 3-4

Є ще зв'язок - то ще складніша тема


   
якісь ділєтатни шукають по світу волонтьорів для снайпера 8-:
   
якісь ділєтатни шукають по світу волонтьорів для снайпера 8-:

Так воно для мобілізованих так і працює
Знайомі там сям питають шукають збирають

   
Підтримую питання. В звичайній мотострілковій бригаді мобілізовані отримали весь екіп. Включаючи броніки, шоломи, приціли, аптечки етц не кажучи про взуття і одяг. Тренуються. На вихід обіцяють видати броніки вищої категорії захисту (зараз амерські пластини ІІІа) і зручніший шмот.
Якого дідька люди досі збирають з миру по нитці?
Нє, я не проти, допомагати потрібно, просто цікаво, як так получається.

Багато мобілізованих (особливо з тро по контрактам), потрапивши на збори в «учєбку», здіймають хай серед своіх родичив-друзів-знайомих. Вони підіймають всіх на роги шукати ім броніки, каски, пнб, раціі, навушники, тепловізори ..., хоча до нуля ім 700 км і місяць зборів. І перед тим, як потрапити на нуль, вони все отримають від зсу. Але бісяцця, таке...

По снайперу: ще до війни в нас вже було більше 2 тисяч снайперських гвинтівок НЕ СВД! Потім ще досипали. Тому на нулі точно не буде СВД. Або хлопець з переляку теж бісицця і замовляє плюшки на зброю, яку залишить в учєбкє, або це для кацівського снайпера.
   
Ну он служил в армии (не знаю кем он служил), мобилизировали, сейчас пару недель на сборах.
там ще форма згадується
він що мобізізований на зборах пару тижнів і досі у цивільному одязі? 8-:
   
Так воно для мобілізованих так і працює
Знайомі там сям питають шукають збирають

мова про то, що снайпер - уж дуже вузька спеціальність і навіть демобілізований раніше, сам собі має купляти індивідуально такі індивідуальні речі як екіп,
уж він то в цьому має розбиратись
Перчатки тактические Combat-1  :lol:
   
Все що по списку крім всяких дальномірів і рюкзаків в зсу дають. Інше питання що снайперу зсушний бронежилет не підходить, максимум плитоноска, це вже мутити треба самому.
Але головне питання чим він сгайперити збирається. Якщо штатною свд то можна нічого  не збирати, дурна трата зусиль бо з штатної свд снайперка як з гімна куля. До неї спочатку треба прлсити-мутити приціл і імпортні патрони, а вже потім рукавиці і балаклави.
   
тепловізор бажано на кожне відділення
знаєш які цифриа нормальний від трьох штук євро
Ну і шо? На війні трохи інші масштаби сум.
Скільки можна купити тепліків за вартість одного джавеліна чи навіть ракети стугни? Отож. Життів вони збережуть, нмд, більше, ніж знищення якогось бмп-1 чи камаза.
Я не кажу "замість" птрк, а - паралельно.
   
каску дадут или самим брать? если сам - пусть штатовскую намутит (если сможет), или хорватскую
   
ну бля не хочете помогти не помагайте
Не про те мова. От просто ніх'я не про те.
   
Ну і шо? На війні трохи інші масштаби сум.
Скільки можна купити тепліків за вартість одного джавеліна чи навіть ракети стугни? Отож. Життів вони збережуть, нмд, більше, ніж знищення якогось бмп-1 чи камаза.
Я не кажу "замість" птрк, а - паралельно.

тепловізор нормальний від 2,5-3 тисч євро
порахуй
   
Багато мобілізованих (особливо з тро по контрактам), потрапивши на збори в «учєбку», здіймають хай серед своіх родичив-друзів-знайомих. Вони підіймають всіх на роги шукати ім броніки, каски, пнб, раціі, навушники, тепловізори ..., хоча до нуля ім 700 км і місяць зборів. І перед тим, як потрапити на нуль, вони все отримають від зсу. Але бісяцця, таке...
Хз. Тут, схоже, дуже багато залежить від командування конкретної частини. Ситуація, виглядає так, дуже різна.
   
1. Бронежилет ( рост 180-183) размер Л
2. Каска ( размер головы 55-56)
3. Наколенники и налокотники
4. Перчатки тактические Combat-1 ( можно и другой) оливковые размер Л -полнопалые и без палые
5. Аптечка (два турникета)
6. Военные ботинки/кроссовки 43 размер
7. Форма камуфляж варан или мультикам размер 50/2 минимум
8. Балаклава летняя
9. Тактические очки темные
10. Дальномер 850-1500 метров
11. Анемометр
12. Рюкзак тактический 50 л
   

Кто может помочь собрать снайпера на фронт?

ВСУ

Заканчивайте с этими разводниками, все есть, все что надо выдадут.
Мелочь для личного удобства когда поймет что ему действительно надо, докупит или волонтеры подгонят.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія