Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропозиція щодо банів "за дискредитацію влади"

Прошу адмінів розглянути настапне питання. Якщо банити за дискредитацію влади, то й банити за дискредитацію опозиції. Принаймні, проукраїнської.
В цілому, це тут називають "провокація політсрачу".
Але прошу бути об'єктивними. Якщо вже банити за гілки/пости проти влади, то також банити за пости/гілки проти опозиції.
Дякую.
   
Re: Пропозиція щодо банів "за дискредитацію влади"

Ні, це так не працює. Під час війни теоретично немає політичної боротьби, є тільки підважування воєнного принципу єдиновладдя шляхом наїздів на владу і розколювання суспільства шляхом наїзду на авторитетних політиків з боку прихильників влади. Вони не рівні, це не політика мирного часу, це виживання.
   
Після останнього бану на 10 діб типу "за дискредитацію влади" вирішив більше нічого не писати на ФУПі взагалі. Виходить так, що якщо ти незгоден з певними діями влади, то повинен заткнути пельку.
Я ж не закликлаю до повалення зе. Хоча моя негативна думка до нього не зміниась і сподіваюсь, що з нього ще запитають після війни.
Тому модерам треба якост навчитись відрізняти конструктивную критику від дискредитації. Інакше ви відкриваєте шлях до встановлення авторитаризму в Україні.
На цьому все.
   
Re: Пропозиція щодо банів "за дискредитацію влади"

Шкода :(
Я сам навіть пишаюся тим, що на форумі не розпізнають моїх вельми непровладних поглядів…
Ну така вже в нас ситуація, що єдина реальна альтернатива чинній владі до кінця війни — окупаційна, тому вся внутрішньо-політична діяльність зводиться до спільноі роботи на перемогу і часом захисту від надмірного свавілля.
   
Шкода :(
Я сам навіть пишаюся тим, що на форумі не розпізнають моїх вельми непровладних поглядів…
Ну така вже в нас ситуація, що єдина реальна альтернатива чинній владі до кінця війни — окупаційна, тому вся внутрішньо-політична діяльність зводиться до спільноі роботи на перемогу і часом захисту від надмірного свавілля.

а Ви не вважаєте, що конструктивна критика дій влади має допомагати владі виправляти свої помилки на ходу, а не законсервовувати та закарбовувати їх надовго?
розкритикувала інтернет спільнота ідіотський символ тризуба від Ткаченка, влада відмовилась від цього ідіотизму,
так само і з іншими помилками має бути,
тим більше, що саме ця влада дуже залежна від суспільної думки (рейтингів), що є добре, і це потрібно використовувати на користь країні

я точно не є прихильницею Зеленського, але я підтримую ідею, що його не можна прибирати з влади до кінця війни, а для перемоги йому потрібно всіляко допомагати,
от відкривати йому очі на очевидні помилки на кшталт отакої https://censor.net/ua/blogs/3363267/narahovuvav_sob_prem_ne_bachiv_zbitki_kogo_reznkov_sharapov_vzyali_keruvali_agentsyu_zakupvl_zbro, мені здається правильним та корисним,

Ви так не вважаєте?
   
Тому модерам треба якост навчитись відрізняти конструктивную критику від дискредитації. Інакше ви відкриваєте шлях до встановлення авторитаризму в Україні.

+1
   
Ви так не вважаєте?

не мучте марсера. Він не має відношення до найодіозніших банів на фупі.
   
не мучте марсера. Він не має відношення до найодіозніших банів на фупі.

про це я якраз опесередковано здогадалася, за що йому великий респект,
саме тому з ним цікаво поспілкуватися,
якщо пан Марсер не захоче продовжувати цю дискусію, він просто не відповість, а я зрозумію
   
не мучте марсера. Він не має відношення до найодіозніших банів на фупі.

ну так скажіть нам, хто там уповноважений від влади на ФУПі?
Хто розпочав випилювання проукраїнських юзерів за будь яку критику в сторону влади?
Такого засилля і терору від модерів на ФУПі не було ніколи.
   
Re: Пропозиція щодо банів "за дискредитацію влади"

Після останнього бану на 10 діб типу "за дискредитацію влади" вирішив більше нічого не писати на ФУПі взагалі. Виходить так, що якщо ти незгоден з певними діями влади, то повинен заткнути пельку.
Я ж не закликлаю до повалення зе. Хоча моя негативна думка до нього не зміниась і сподіваюсь, що з нього ще запитають після війни.
Тому модерам треба якост навчитись відрізняти конструктивную критику від дискредитації. Інакше ви відкриваєте шлях до встановлення авторитаризму в Україні.
На цьому все.
Однажды в июльскую жаркую пору я из бану вышел и снова зашёл.Так как ФУП превратился в "не место для дискуссий " ,решил поступить аналогично.
   
Після останнього бану на 10 діб типу "за дискредитацію влади" вирішив більше нічого не писати на ФУПі взагалі. Виходить так, що якщо ти незгоден з певними діями влади, то повинен заткнути пельку.
Я ж не закликлаю до повалення зе. Хоча моя негативна думка до нього не зміниась і сподіваюсь, що з нього ще запитають після війни.
Тому модерам треба якост навчитись відрізняти конструктивную критику від дискредитації. Інакше ви відкриваєте шлях до встановлення авторитаризму в Україні.
На цьому все.

 (tu)

Я вітаю такі дії модераторів. Цей майданчик має перетворитися на затхле "зелене" болото. Де кумкають "зелененькі" жабки.
А потім замулитись і зарости глухою травою. Як місце куди люди перестали ходити.
   
Після останнього бану на 10 діб типу "за дискредитацію влади" вирішив більше нічого не писати на ФУПі взагалі. Виходить так, що якщо ти незгоден з певними діями влади, то повинен заткнути пельку.
Я ж не закликлаю до повалення зе. Хоча моя негативна думка до нього не зміниась і сподіваюсь, що з нього ще запитають після війни.
Тому модерам треба якост навчитись відрізняти конструктивную критику від дискредитації. Інакше ви відкриваєте шлях до встановлення авторитаризму в Україні.
На цьому все.
Все вірно. Для того щоб ти міг щось запитати після війни зараз не треба писдіти.
   
(tu)

Я вітаю такі дії модераторів. Цей майданчик має перетворитися на затхле "зелене" болото. Де кумкають "зелененькі" жабки.
А потім замулитись і зарости глухою травою. Як місце куди люди перестали ходити.
Та піднімаєте ви той мул дуже добре. Всіх не перебанять.
   
Re: Пропозиція щодо банів "за дискредитацію влади"

ну так скажіть нам, хто там уповноважений від влади на ФУПі?
Хто розпочав випилювання проукраїнських юзерів за будь яку критику в сторону влади?
Такого засилля і терору від модерів на ФУПі не було ніколи.
=======================
Ну нарешті! ;)
Вона вже й так  і інак вам пише:" Я знаю,хто модер, я втаємничена,дайте скажу" :gigi:
А всі нахабно ігнорують.. :-G

ПиСи  З памяттю у вас реальні проблеми. Таке ж "засилля та терор" було в 2014-му. :weep:
І з цим же форумом. І навіть персонажі ті ж.

Останнє редагування: 27 серпня 2022 23:46:32 від Blokh
   
Re: Пропозиція щодо банів "за дискредитацію влади"

(tu)

Я вітаю такі дії модераторів. Цей майданчик має перетворитися на затхле "зелене" болото. Де кумкають "зелененькі" жабки.
А потім замулитись і зарости глухою травою. Як місце куди люди перестали ходити.
===================

До чого тут "зелененькі" жабки."??? 8-:
Тут банять за КРИТИКУ зелененьких.
Ти нічого не сплутав?

А  що,кілька банів підряд кардинально змінили твою думку про модерацію ??? :lol:
Ти ж  так за неї топив,аж гай шумів. :facepalm1:
Бери ополоника та їж,що наварив, нєфіг  волинити. :shuffle:
   
Re: Пропозиція щодо банів "за дискредитацію влади"

Та піднімаєте ви той мул дуже добре. Всіх не перебанять.
==================

Якщо була поставлена задача "вбити" нікому крім дописувачів непотрібний форум, то я б не був такий впевнений. :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія