Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

в монолітних можна не зносити

Там коли почнуть робити структурний аналіз конструкції зі всіма тріщинами, та вартістью відновлення, то дешевше знести і побудувати нове. Принаймі так роблять в США та Новій Зеландіі після землетрусів.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Via

Повернутися на Батьківщину і працювати на її благо.
Мій чоловік на фронті, а от багатенно чоловіків потерпають від безробіття і просяться випустити за кордон.
Їх задіяти якось не пробували? Чи для відбудови потрібні виключно жіночі руки? А діточки поки мінами на газонах пограються, так?
А, і окремо - мій будинок ще цілий, а от у родички в Ірпіні одна стіна залишилася, пряме влучання. Що порадиш, вернутися жити на вулиці?
   
Повернутися на Батьківщину і працювати на її благо.
а сам на свое благо трудиться не пробовал?
   
а сам на свое благо трудиться не пробовал?

Не усі ж такі бездарі, як ти.
   
Мій чоловік на фронті, а от багатенно чоловіків потерпають від безробіття і просяться випустити за кордон.
Їх задіяти якось не пробували? Чи для відбудови потрібні виключно жіночі руки? А діточки поки мінами на газонах пограються, так?
А, і окремо - мій будинок ще цілий, а от у родички в Ірпіні одна стіна залишилася, пряме влучання. Що порадиш, вернутися жити на вулиці?

Та й Малин ще досі потерпає від ракетних обстрілів
   
для багатьох біженців, льготи на житло, грошова підтримка, медичне страхування, працевлаштування, садок, школи, безплатні курси навчання мови, тощо
можуть стати приводом до неповернення в Украіну
а далі жінки і чоловіків запросять

Це тимчасовий статус
   
теперішні біженці це люди якіх життя закинула за кордон але які в масі своїй не мають ні бажання ні мотивації кудись імігрувати
Та ладно. З усіх хто поїхав в ЮК повернеться може половина.
   
для багатьох біженців, льготи на житло, грошова підтримка, медичне страхування, працевлаштування, садок, школи, безплатні курси навчання мови, тощо
можуть стати приводом до неповернення в Украіну
а далі жінки і чоловіків запросять
Болгарія: роботи нема, видали разову допомогу 90 єврів,  з 1го червня з багатьох готелів виселяють, харчування буде платним (15-25) левів в день. Тому люди повертаються в Україну. Туди в основному поїхали з Одеси, Миколаєва, Херсона. Херсонці їдуть в Одесу.
   
Та ладно. З усіх хто поїхав в ЮК повернеться може половина.

Ринок низькооплочуваної некваліфікованої роботи не бездонний. Соціал теж.

Може специфічні умови прийняття наших в ЮК і відфільтрують зовсім маргиналів, але і серед "обраних" занадто багато людей без фаху і без здібності отримати його.

Вилізла наверх вся фейковість нашої освіти. Коли всі провінційні і не тільки інститути, технікоми і ПТУ в момент стали університетами та коледжами, що масово почали видавати дипломи юристів, економістів, психологів і менеджерів та фінансистів, пр. "моднявих" спеців.. А "вчили" там  тим професіям ті ж само преподи, що викладали всякі істмати з діаматами та історіями ВКПб.
Я бачу багато таких "спеців" навколо мене і у всіх захмарні мрії та очікування.
А потреба є в спеціалістах з ліцензіями, мовою та досвідом. А таких серед наших не так багато.
   
Ринок низькооплочуваної некваліфікованої роботи не бездонний. Соціал теж.
По соціалу
1) 400 на дорослого
2) 300 на дитину + 20 в тиждень на дитину

Некваліфікована робота - її валом. Вивчив мову і вперед на 10-15 за годину.  Де вони в Україні таке бабло побачать? Хіба по телевізору.
   
В залишаться найбільш дієздатні, повернуться ті хто нездатний змінитись та адаптуватись для життя в новій країні, для яких в голові та все навкруги має бути в дві цеглини, як діди завещалі.

Не рівноцінний обмін.

Та і яка мотивація, маючи роботу, житло в пішій доступності до озера Цюріх, витягнути дітей зі школи де в них друзі, щоб повернутись у зруйновану краіну, що ще років 20 потрібно буде відбудовувати.

Потрібно мати реалістичний погляд на життя.
Дурня. Повернуться в першу чергу ті, у кого рівень життя в Україні вищий за рівень життя чим можливий зразу за кордоном.

Останнє редагування: 25 травня 2022 19:33:46 від Agni
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

Дурня. Повернуться в першу чергу ті, у кого рівень життя в Україні вищий за рівень життя чим за кордоном.

Коли я вирішив звільнитись та працювати по світу, в 1999 році моя зарплатня була точно не пам’ятаю, але між 1500 та 2000 долларів в місяць. Для України на той час були досить непогані гроші. Але це мене не зупинило, хоча перші дні коли я обрізав канати мені прийшлось починати з нуля. Потім починав з нуля ще два рази змінюючи країни, хоча вже мав там все, включаючи нерухомість. Це мій власний приклад.
   
С 1-го июня для украинских беженцев будет отменен бесплатный проезд в Германии, Польше, Болгарии, Швейцарии и Чехии, — об этом сообщает пресс-служба Европейского союза поддержки Украины
   
Дурня. Повернуться в першу чергу ті, у кого рівень життя в Україні вищий за рівень життя чим можливий зразу за кордоном.
Ніфіга. Перспектива для дітей важливіша ніж шмат ковбаси.
   
Ніфіга. Перспектива для дітей важливіша ніж шмат ковбаси.
в сенсі? в кого в україні все ок, і так в дітей перспективи на заході при бажанні. подивися навіть серед фупівців.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Via

С 1-го июня для украинских беженцев будет отменен бесплатный проезд в Германии, Польше, Болгарии, Швейцарии и Чехии, — об этом сообщает пресс-служба Европейского союза поддержки Украины
Натомість вводять проїздний квиток на всі види транспорту з регіональними поїздами включно аж за 9 євро в місяць.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Via

Та й Малин ще досі потерпає від ракетних обстрілів
Саме так, вже тиждень розшукуємо родичку, у неї квартира біля вокзалу в Малині, вокзал горів і сотня будинків пошкоджено. Не знаємо досі, чи жива.
   
в сенсі? в кого в україні все ок, і так в дітей перспективи на заході при бажанні. подивися навіть серед фупівців.
Шо ок? Я щоб отримати документи віддав 20к фунтів+ зараз це буде просто на шару. У дитини буде ворк перміт в Англії. Зараз на заході вчаться ті, у кого є бабло це оплачувати.
   
Саме так, вже тиждень розшукуємо родичку, у неї квартира біля вокзалу в Малині, вокзал горів і сотня будинків пошкоджено. Не знаємо досі, чи жива.
В хату моїх біля вокзалу прилетіло двічі.
   
Шо ок? Я щоб отримати документи віддав 20к фунтів+ зараз це буде просто на шару. У дитини буде ворк перміт в Англії. Зараз на заході вчаться ті, у кого є бабло це оплачувати.
а, в сенсі щоб вчитися коледжі чи універі. ну так, для таких є сенс, хоча б пару років на шару повчитися.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.
Via

В хату моїх біля вокзалу прилетіло двічі.
Жах :(
Чого вони до того Малина вчепилися, хтозна. Та й власне до всієї України :(
   
Ніфіга. Перспектива для дітей важливіша ніж шмат ковбаси.

Перспективи, то мрії. А реально хороша  освіта в розвинутих країнах дорога і таки по блату тут в універ не всунути безголових чад. Тут реальна конкуренція за хорошу і високооплочувану роботу, яку мало хто з наших готовий виграти і їх діти теж. Тим більше починаючи з 0, вириваючись з соціального дна і в суспільстві, де будеш чужим досить довго.
У кожного своя планка вимірювання що таке успіх. Те що для одних успіх, для інших крах долі.
Я бачу тут поляків, що вже багато років працюють чорноробами і обслугою в готелях. Їх діти тут і народились дехто. Але мало хто з тих дітей хоче і отримує , те що у нас називають, закінчену середню освіту (16 класів), яка дає можливість поступати і вчитись в університетах. Соціальний прошарок в якому сформувались, задає свою шкалу цінностей і можливостей. До речі, у нас це теж так. Як і всюди в світі.
Ті, хто прорветься тут, прорвуться наверх і у нас і будь-де. Таких, заточених на успіх, розумних, митикуватих, працьовитих і вдалих, в будь-якій популяції не більше 10%.


   
а, в сенсі щоб вчитися коледжі чи універі. ну так, для таких є сенс, хоча б пару років на шару повчитися.

В Ірландії нема безкоштовної вищої освіти ні своїм ні емігрантам з будь-яким статусом.  Шара є мало де в західному світі і то не для всіх.
   
Тут реальна конкуренція за хорошу і високооплочувану роботу, яку мало хто з наших готовий виграти і їх діти теж.
В мене от зараз працює полячок. Сантехніка + електрика. Має 400-500 фунтів чистими на день. Це хороша робота чи погана?

Без спеціальності на будові 120 фунтів в день, це 2400 фунтів на місяць. Такі гроші в Україні ніхто не бачив, не те що в руках не тримав.

В Ірландії нема безкоштовної вищої освіти ні своїм ні емігрантам з будь-яким статусом.  Шара є мало де в західному світі і то не для всіх.
А нафіга кому та вища освіта? От у мене є, сенсу 0, диплом ніколи не питали.
   
Перспективи, то мрії. А реально хороша  освіта в розвинутих країнах дорога і таки по блату тут в універ не всунути безголових чад.
для біженців люба освіта безкоштовна, хоч в оксфорді(так думаю). і няп, один рік в обраному нз можна взяти, як підготовчий.


Ті, хто прорветься тут, прорвуться наверх і у нас і будь-де. Таких, заточених на успіх, розумних, митикуватих, працьовитих і вдалих, в будь-якій популяції не більше 10%.
погоджуюся. + зараз в світі все так стрімко змінюється, що на мій поглйд основне завдання зараз в батьків маленьких дітей, не дати їм деградувати/дееволюціювати, отупіти, з цим всім потоком дебілізуючих інфо і розваг, а підтримувати цікавість до знань і загальної ердиції.
а специфічні знання рівня університетських скоро можна буде отримувати онлайн хоч з хутора.
   
для біженців люба освіта безкоштовна, хоч в оксфорді(так думаю). і няп, один рік в обраному нз можна взяти, як підготовчий.
Аякже. Щоб влізти у Оксфорд треба як мінімум здати екзамени британські і мати бабла дофіга і трошки (20к+ на рік).

Нафіга вам ті Оксфорди? Щоб потім у Ханслоу працювати у корнер шопі?
   
Без спеціальності на будові 120 фунтів в день, це 2400 фунтів на місяць.
ого, 20 років тому було 200-300 на тиждень до таксу.
скільки залишається після таксу і на що їх вистачає?
   
ого, 20 років тому було 200-300 на тиждень до таксу.
скільки залишається після таксу і на що їх вистачає?
То чистими, пані Мишко. І без документів ;) А з доками можна мати 150+ в день чистими без спеціальності легко. Вертатися час!

В ЮК після брекзиту величезна дірка у робітничих спеціальностях.
   
Аякже. Щоб влізти у Оксфорд треба як мінімум здати екзамени британські і мати бабла дофіга і трошки (20к+ на рік).

Нафіга вам ті Оксфорди? Щоб потім у Ханслоу працювати у корнер шопі?
це для прикладу. мала знайомого латиша, то він спеціально подав на біженство, щоб безкоштовно в медік скул провчитися хоч якийсь час. каже, буде точно відмова(він латиш, але подався, як типу утиски російсьлкомовного в латвії), але подам одну апеляцію, другу, скільки можна буде протягну щоб безкоштовно вчитися, а потім платити буду. а через 4 роки латвія вступила до єс.
   
Вертатися час!
та нунах. мене зараз родичі тереблять, щоб до них в штати їхати. живуть в коастал місті, в великому будинку, діти вже окремо. ми були дуже близькі все життя. кажуть, та давай, зразу заповнюємо тобі афідавіт оф супорт, по програмі ю фо ю. ну от не хочу, точніше думаю.
   
точніше думаю
:laugh: так отож. А якщо в Україні все було не супер, то і думати нема чого.
   
:laugh: так отож. А якщо в Україні все було не супер, то і думати нема чого.
ну певне. але я не працювати, а так змінити обстанівку, розвіятися, реюніон з ріднею влаштувати.
ну і в приваті основна причина.
   
Коли я вирішив звільнитись та працювати по світу, в 1999 році моя зарплатня була точно не пам’ятаю, але між 1500 та 2000 долларів в місяць. Для України на той час були досить непогані гроші. Але це мене не зупинило, хоча перші дні коли я обрізав канати мені прийшлось починати з нуля. Потім починав з нуля ще два рази змінюючи країни, хоча вже мав там все, включаючи нерухомість. Це мій власний приклад.
звучить як фантазії інтернет-фантазерів.
ага, 1999рік і 1500-2000 доларів в Україні.
"непогані гроші"

я маю свої цифри, тому можу порівняти. і сказати що це взагалі нереальні суми на той час.
   
я маю свої цифри, тому можу порівняти. і сказати що це взагалі нереальні суми на той час.
Я почав працювати на 5 років пізніше і мій шеф може 1000 і мав. Але у 1999 - фантастика або ділер коксу.
   
Я почав працювати на 5 років пізніше і мій шеф може 1000 і мав. Але у 1999 - фантастика або ділер коксу.
++
 от тому я й кажу що юзер Добре фантазує і напарює лапшу ))
   
++
 от тому я й кажу що юзер Добре фантазує і напарює лапшу ))
Або помилився років на 5-7.
   
Я почав працювати на 5 років пізніше і мій шеф може 1000 і мав. Але у 1999 - фантастика або ділер коксу.

CSFB платив і більше ніж 2 штуки
той же WNIS Fund теж
Woods , ще пару контор
але то було до 1998 року - до кризи в Азії
потім просіло і десь до 2000 вернулося
так що 2000 талярів в 2000 цілком реально
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

++
 от тому я й кажу що юзер Добре фантазує і напарює лапшу ))

То були поточні зарплатні на той час в іноземних компаніях на той час як Big 5 consulting (PWC, EY, KPMG, AA, Deloitte), представництвах софтверних компаній, тощо.
   
Re: Українські біженці щомісяця витрачають за кордоном $2 млрд.

CSFB платив і більше ніж 2 штуки
той же WNIS Fund теж
Woods , ще пару контор
але то було до 1998 року - до кризи в Азії
потім просіло і десь до 2000 вернулося
так що 2000 талярів в 2000 цілком реально

WNISEF, як blast from the past :) Вже забув, так давно це було. Надіюсь досі успішно працюють.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія