Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Дихати повітрям у громадському парку шкідливо.
Австралія

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Зразу напишу: The Babylon Bee - це сатиричний сайт, для сміху.

Австралійські лікарні переповнені людьми, яких поліція побила за те, що вони не носили масок.

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

 :lol:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой
abg

Закон один для всіх
Маски в обяз inside and outdoors
Навіть в парках не можна знімати під прєдлогом щоб хильнути пивця чи бурбону - бо буде штраф, коли піймають
Тим більше не можна на вулицях

Заборонені заручини і весеілля
Похорони - не більше 10 людей
Навіть бувшого премєра країни штрафують
У нас - не фашизм, Хома
У нас - ЗАКОН!

Це якийсь пістець, та ваша вірменка - іпанута на всю голову, а поліцаї такі як наші - тупорилі селюки, ще й фізично не підготовані, поголовно жирок у них, тому по 5-10 на одного накидаються, одна поліцейська морда справитися з затриманням однієї людини не може.    :facepalm1:

Якого милого в парках і на вулицях, де дистанція і свіже повітря, люди мають ходити в масках?
Що це за „прогулянка на свіжому повітрі“?  Це якийсь суцільний дурдом.
Мдя, Австралія - село тупориле, без газу, 100 проц.

Не змогли на прем’єра когось розумнішого за ту вірменку призначити/вибрати?   
Та це - гірше ніж в нас, бо в нас - хоч кловуни коліна ізраїлевого, а в австраліях - вірмени????    :facepalm:
   
Австралійські лікарні переповнені людьми, яких поліція побила за те, що вони не носили масок
(tu) у парку. Тим часом 100к кейсів офіційно +1887 за вчора.

Треба, мабуть, дві маски.
   
На вулиці заставляють ходити в масці ;o Якісь ібаньки там при владі.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

На вулиці заставляють ходити в масці ;o Якісь ібаньки там при владі.

Ну почему сразу ибаньки, просто усердные исполнители осознано или нет выполняющие локальный социальный эксперимент по введению диктатуры.
   
А вот разводняк с актерами вместо больных ковидом

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

...............
Не змогли на прем’єра когось розумнішого за ту вірменку призначити/вибрати?  
Та це - гірше ніж в нас, бо в нас - хоч кловуни коліна ізраїлевого, а в австраліях - вірмени????    :facepalm:

У нас в штаті Квінсленд - прем'єрка українка - Анастасія Палажчук
Ковіду там нема

Премєрка сусіднього штату(NSW), Гледіс Бережіклян заявила:
Багато підприємств заявляли, що не приймуть тих, хто не щеплений.  Життя для нещеплених буде дуже важким нескінченно довго.
Паби, кафе, тренажерні зали та перукарні знову відкриються для повністю вакцинованих людей 11 жовтня....


Мінздрав Австралії хоче роздати жителям  rapid antigen tests для самопровірки на COVID-19 в домашніх умовах
Сінгапур це уже зробив - тест-кіт безкоштовно на кожну квартиру/дім
Тест займає ~20 хвилин, але результат менш точний ніж PCR
Що це дасть:
1) тестування людей у ​​вразливих умовах, таких як дома для престарілих
2) часте тестування тих, хто попав під COVID карантин, щоб дозволити їм раніше звільнитися з карантину
3) тестування на антигени, щоб дозволити безпечніше повернутися до звичних видів діяльності
?s=20
   
У нас в штаті Квінсленд - прем'єрка українка - Анастасія Палажчук
Ковіду там нема

Премєрка сусіднього штату(NSW), Гледіс Бережіклян заявила:
Багато підприємств заявляли, що не приймуть тих, хто не щеплений.  Життя для нещеплених буде дуже важким нескінченно довго.
Паби, кафе, тренажерні зали та перукарні знову відкриються для повністю вакцинованих людей 11 жовтня....

Мінздрав Австралії хоче роздати жителям  rapid antigen tests для самопровірки на COVID-19 в домашніх умовах
Сінгапур це уже зробив - тест-кіт безкоштовно на кожну квартиру/дім
Тест займає ~20 хвилин, але результат менш точний ніж PCR
Що це дасть:
1) тестування людей у ​​вразливих умовах, таких як дома для престарілих
2) часте тестування тих, хто попав під COVID карантин, щоб дозволити їм раніше звільнитися з карантину
3) тестування на антигени, щоб дозволити безпечніше повернутися до звичних видів діяльності
https://twitter.com/view/status/1442257897119944705?s=20
У нас такий тест коштує 600 гривасіків, але з нього толку як з козла молока.
Може він і покаже ковід коли вже і так все зрозуміло, а хворий вже встиг заразити купу народу.
Вопщем зараза така, що поки всі не перехворіють, а кому судилося померти не помре, ковід не відпустить.
І те що творять в Австралії це полнєйший тупняк і знущання над людьми.
   
Ковіду там нема
Буде

Мінздрав Австралії хоче роздати жителям  rapid antigen tests для самопровірки на COVID-19 в домашніх умовах
У нас ці тести півроку як пачками роздають. І шо?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой
abg

У нас в штаті Квінсленд - прем'єрка українка - Анастасія Палажчук

Ось тільки вона, за версією Педівікії, як і її папік та інші родичі, чомусь соромиться дідів-прадідів:

Цитата: Педівікія
Жодного разу ні сама Анастасія, ні її батько не говорили про своє українське походження, не зважаючи на типове українське прізвище. Проте австралійський історик польського походження Джордж Гелон[en] провів власне дослідження на основі архівних документів міграційної служби Австралії, й прийшов до висновку, що як мінімум дід Анастасії Палащук — Іполіт, ймовірно був українцем із села Вовче, що біля міста Турка на Львівщині, а сім'я можливо навмисно замовчувала своє українське походження з метою покращити свої шанси на еміграцію.[3] Мати Анастасії Палащук — Лорел походить із родини німецьких поселенців у Австралії.


Але то таке...

То чому в парках, скверах і на вулицях не дозволяють без масок знаходитися?
І чому поліцаї жирком запливли?
 :)
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

То чому в парках, скверах і на вулицях не дозволяють без масок знаходитися?
І чому поліцаї жирком запливли?
Тому що сільрада не горить. Вони там зовсім іпанулись. Температура росте щодня, а на мармизі - маска  :facepalm:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой
abg

Тому що сільрада не горить. Вони там зовсім іпанулись. Температура росте щодня, а на мармизі - маска  :facepalm:

Сільради палити не треба, треба вибори чергові чи позачергові. Коли вони в австраліях?

А, до речі, шо там германці з дойчляндами, вибрали зелених і мовчок?
шо зелені про вакціни гомонять примусові?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой
abg

І коли Джонсонів переобирати будуть?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

В Австралии, штат Victoria, на вчера в госпитале находилось 78% полностью и 17% частично вакцинированных пациентов. Странно?!

   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой
tyv

В Австралии, штат Victoria, на вчера в госпитале находилось 78% полностью и 17% частично вакцинированных пациентов. Странно?!

https://twitter.com/view/status/1442774710723305474
Що це за чувак?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Що це за чувак?

Health Minister Martin Foley.

Це міністр здоровя, чи як це буде правильно?


 :D

Ще тут цікаво,як він говорить:

Він каже, що станом на вчора 48% вікторіанців мали подвійну дозу не вакцини, а Covid19 ... Ще один фрейдівський сюжет.







Останнє редагування: 28 вересня 2021 23:00:07 від Vovchara
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

взагалі то коли у мізках наріда станеться невеличкий зсув, і зрозуміє шо так звані хворі на дельту зараз це якраз побочки від вакцини, все стане на свої місця, але для цього ше треба трохи 'підождать'  8-) 
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Понад півтора мільйона людей наразі oдержують виплати у зв’язку з пандемією COVID, оскільки Вікторія, Новий Південний Уельс та ACT залишаються під локдауном.
Загалом, це коштує Співдружності близько $1 мільярда на тиждень і утримує домогосподарства та економіку в цілому на плаву.

Але казначей Josh Frydenberg заявив:
-Хватить вам, хлопці з дівчатами, жити на шару

І все було б ОК, але багато бізнесів не відкривають через антиваксерів

Від тепер, коли вакциновано 70% населення,  малі бізнеси мають волати за допомогою від влади кожен тиждень (а це дуже багато бюрократії і нервів)
А коли досягнемо 80% вакцинації - виплати кувалдою полетять вниз
за перший тижедень з $750 до $450
за другий тиждень - до $320.
за третій тиждень - до ЗЕРО

Mр. Frydenberg каже - життя має вернутися в норм, і влада не може платити всім безкінечно.
А шо каже малий бізнес ?
Дайте нам працювати хоч по-трошечку, ми всіх невакциновановах не будемо обслуговувати, ми їх пустимо на фарш для червяків
В Aвстралії заборонено фарш курей, свиней чи других млекопітаїщих давати на прокорм морської флори
Червякам - можна

Життя антиваксерів стане дуже тяжким і дуже надовго
Але в них є вибір
Або до червяків
Або до людей
   
ми всіх невакциновановах не будемо обслуговувати
Гагага. Їм всім - жопа, можуть закриватись і їхати працювати в Китай.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Гагага. Їм всім - жопа, можуть закриватись і їхати працювати в Китай.

їм - це кому, пан Хома?
Ваксерам?
чи антиваксерам?

Звернусь до тебе індивідуально
Якщо світовий кагал хоче звести населення Землі до золотого мільярду, то  кого він  (Фаучі з Файзером, Білл Гейц, G5, чіпізація, Більденберг-клуб...) планує залишити в цьому мільярді:
---білих європейців
---негрів
---індусів
---папуасів з аборигенами Австралії
---корінних жителів Амазонії, Чукотки і Далекого Сходу

Посовіщайся з Шаблєзубом і доложи на ФУП
Або постав собі клеймо на лоб та хай твої дурні думки сгинуть і не беспокоять твою світлу голову
   
їм - це кому, пан Хома?
Ваксерам?
Бізнесу.  Треба клієнти, якщо ти будеш виганяти клієнтів - вони більше не придуть, а нових не буде. Шо не ясно?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Бізнесу.  Треба клієнти, якщо ти будеш виганяти клієнтів - вони більше не придуть, а нових не буде. Шо не ясно?

Невакциновані клієнти підуть за вакциною, бо в них не буде вибора
Сиди дома або нікуди
Тут страху нема
Антиваксери згодом будуть самі над собою насміхатися - які ж ми були дурні!
А бізнесу краще мати справу з 80%, ніж бути в локдауні
Можна 20% антиваксерів послати нах (реально антиваксерів не більше 5%, ІМХО)
   
Невакциновані клієнти підуть за вакциною, бо в них не буде вибора
Або підуть палити сільраду.  Коли в нас був локдаун, я гуляв з дітьми в парку і там було маленьке кафе, в яке ми частенько заходили.  Вони не працювали повністю, але поставили на вулиці холодильник з морозивом. Я встав в черзі з дітьми, постояв хвилин 15-20, народу було дофіга. Коли прийшла моя черга платити - мені не продали бо я був без маски.  Це - еталон ідіотизму, тому що дітям маска не треба, а я лише повинен був піднести телефон до терміналу.

В результаті маємо:
1) Морозиво вони не продали
2) Втратили клієнта, який щотижня приносив десятку в касу

Хто з цього виграв? Правильно, їх конкуренти  :laugh:
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Або підуть палити сільраду.  Коли в нас був локдаун, я гуляв з дітьми в парку і там було маленьке кафе, в яке ми частенько заходили.  Вони не працювали повністю, але поставили на вулиці холодильник з морозивом. Я встав в черзі з дітьми, постояв хвилин 15-20, народу було дофіга. Коли прийшла моя черга платити - мені не продали бо я був без маски.  Це - еталон ідіотизму, тому що дітям маска не треба, а я лише повинен був піднести телефон до терміналу.

В результаті маємо:
1) Морозиво вони не продали
2) Втратили клієнта, який щотижня приносив десятку в касу

Хто з цього виграв? Правильно, їх конкуренти  :laugh:

Декого треба довбнею в лоб, щоб він опритомнів
Не дай бог - тебе
Постарайся опритомніти самостійно. Без довбні

Самі вакциновані - панове-жідове в Ізраїлі
Слідкуй за ними щоденно сам - https://www.newsru.co.il/
Міровой кагал вирішив зничтіжити євреїв з планети і дає їм третю дозу Файзера
А хто такий кагал, пане Хома?
Чий третій паспорт в тебе?
Тоді чого ж ти такий довбень?
   
Декого треба довбнею в лоб, щоб він опритомнів
Такого як ти треба виграти держаком від заступу. Я - двічі вакцинований. Маски на вулиці не мають жодного сенсу і не є вимогою. Якщо хтось хоче щось мені продати і вимагає щоб я вдягнув маску - він іде нах.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Такого як ти треба виграти держаком від заступу. Я - двічі вакцинований. Маски на вулиці не мають жодного сенсу і не є вимогою. Якщо хтось хоче щось мені продати і вимагає щоб я вдягнув маску - він іде нах.

То чого ж ти так шифрувався?
Дві дози - брат ти мені.
А маску треба
Бо навіть з трьома дозами ти можеш мати Ковід
А без маски заразити якусь сусідню дитину біля тебе
Тобі від цього стане легше?
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Маски на вулиці не мають жодного сенсу і не є вимогою

  Тут бачу - тут не бачу.
  Питання до "носіїв масок" - чому як у масках ходять усі поголовно - захворюваність не стрибає до нуля?
   
А маску треба
Ну то носи якщо хочеш, хуч дві одночасно. Мені - не треба, я не буду.

А без маски заразити якусь сусідню дитину біля тебе
Тобі від цього стане легше?
:facepalm: Діти ходять у школу, там вони граються усі разом, гуляють, приносять корону додому батькам. Якщо батьки будуть ходити у масках на вулиці, то це знизить захворюваність на 0.00000000000000000 001% але негативно вплине на моральний стан і здоров'я.  Хочеш ходити у масці - бі май гест.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

"Ресторанам і кафе - штрафи від $5000  до $11 000 і закриття на певний час, якщо вони будуть обслуговувати невакцинованих, заявила премєрка в Сіднеї
Маски не треба, бо невдобно їсти-пити з маскою на морді
В Сіднеї корона іде вниз, було по 1500 за добу, зараз декілька днів менше тисячі
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Невакциновані клієнти підуть за вакциною, бо в них не буде вибора
Сиди дома або нікуди
Тут страху нема
Антиваксери згодом будуть самі над собою насміхатися - які ж ми були дурні!
А бізнесу краще мати справу з 80%, ніж бути в локдауні
Можна 20% антиваксерів послати нах (реально антиваксерів не більше 5%, ІМХО)

З цими роздумами вище тільки одна проблема. Що вакцинувався планктон котрий живе від зарплати до зарплати. Ті хто мають статки та високі зарплати не біжать вакцинуватися чомусь. Тобто, то все досужі домисли.
Можна послати 20% та не тоді, коли ті 20% і є найпродуктивнішими у суспільстві. То вже робили комуністи у 1917-1920 роках. Зараз ті самі граблі, але у профіль. Буде той самий результат.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Через протести різкий зріст корони в Мельбурні - 1438 за останню добу (перед цим було - 950; два місяці назaд - 3чел)
Корона установлена в кількох офіцерів поліції, які розганяли бидлячий натовп антиваксерів
Лікарні переповнені - апокаліпсис, як заявив один лікар
Лікарі працюють на ізнос
Машини швидкої допомоги - в чергах на здачу нових хворих
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

З цими роздумами вище тільки одна проблема. Що вакцинувався планктон котрий живе від зарплати до зарплати. Ті хто мають статки та високі зарплати не біжать вакцинуватися чомусь. Тобто, то все досужі домисли.
Можна послати 20% та не тоді, коли ті 20% і є найпродуктивнішими у суспільстві. То вже робили комуністи у 1917-1920 роках. Зараз ті самі граблі, але у профіль. Буде той самий результат.



виходить шо найбільші антиваксери це кляті доктори наук, бо знають забагато, та кляті селюкі блу-колларз, бо недостатньо довіряють державі

а комсомольці зажди займали особливу нішу в будь-якій диктатурі
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

Міські власті Лос Анджелеса заявили, що з листопада попасти в restaurants, bars, shopping centers, gyms і другі центри можна буде тільки по представленню доказів в вакцинації.
Таке саме уже прийнято в Сан Франціско та Нью Йорку
В Лос Анджелесі владу захватили тоже вірмени (член сільради - Пол Керкорян), як і в Сіднеї/Австралія
https://www.reuters.com/world/us/los-angeles-moves-toward-barring-unvaccinated-most-businesses-2021-09-29/
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

А бізнесу краще мати справу з 80%, ніж бути в локдауні

Не факт. Втрата 20% клієнтів часто означає працю в збиток особливо для малих та середніх бізнесів.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой



навіть не знаю де ці фейки більше постити, всі головні теми хфупи захоплені кремлівськими агентами клятими антиваксерами...... тут міністерка австралійського рейху вирішила провести годину роз'яснення на рахунок чудотворних ваксінз...але шось пішло не так  :X
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой

33 тисяч агентів кремля зразу набігло і почали брехати про різні фейки та побочки які трапилися з ними чи їхніми рідними...марк цьюкєрбьєрґ явно недопрацьовує  :X
   
Лікарні переповнені - апокаліпсис, як заявив один лікар
Лікарі працюють на ізнос
Машини швидкої допомоги - в чергах на здачу нових хворих
Брехня. 1500 - це взагалі нічого. Які переповнені лікарні? Чи у вас вона одна на 10 місць.

+2400, треба вдягати маску у приміщенні.
   
Re: Австралійська антиковідна ізоляція - ой







 :D

Тут губернатор Флоріди передає привіт кенгурам:


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія