Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий "хароший узскій" :bueee:

Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Тут згоден - почитайте про Німеччину зразу після другої світової - населення до кінця свою армію і країну підтримувало
Розпаду СРСР таки багато хотіли
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

О, теж хотіла написати, що треба вже тихенько перевзуватися на предмет впливу пугачьової, бо портніков, здається, для багатьох авторитет :)

еге ж.
Наче й свіжий Портніков, а чомусь не цитують 8-:
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Наче й свіжий Портніков,

Портников якраз говорить, що ми і рашка різні. Для них та пугачова важлива, а для нас ні.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

про що гілка ?

для мене хороший рускій це самі знаєте який рускій ... і крапка ...
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
Ale

Розпаду СРСР таки багато хотіли
Ага - спочатку більшість виступила за його збереження)
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Портников якраз говорить, що ми і рашка різні. Для них та пугачова важлива, а для нас ні.

також він говорить, що ця заява має вагомий вплив на манюпасів рашки, підштовхує до правильних думок.
Від себе додам, що саме з такою риторикою цей вплив такий вагомий
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Портников якраз говорить, що ми і рашка різні. Для них та пугачова важлива, а для нас ні.
А хіба тут обговорювали вплив пугачової на нас :S
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Та який нах вплив на вату... "пугачьовскій бунт"...

При бажанні пропаганда за декілька днів знищить ту пугачіху з потрохами, і вата сама буде кричати "розпни її"

Вкидами тіпа "продалась сука на старості років", "втікла за кордон і там ЦРУ завербувало", "завжди вона була проти хуйло і росії" і тд.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:



З якого ж він пулу?  :pooh_lol:
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

При бажанні пропаганда за декілька днів знищить ту пугачіху з потрохами, і вата сама буде кричати "розпни її"

 сік транзіт глорія мунді....
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Бабушка Пугачіха збирається на війну



   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

"ЗАБУТИ, ЯК ЇХ ЗВАТИ": ОСАДЧА ВІДРЕАГУВАЛА НА ПОСТИ СОБЧАК І ПУГАЧОВОЇ ТА ЗАКЛИКАЛА НЕ ПИСАТИ ПРО РОСІЯН
https://tabloid.pravda.com.ua/focus/632855f59b311/

навіть таблоїд писилає всіх цих сучок нах
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

https://youtu.be/ljPAorbdBEg
З якого ж він пулу?  :pooh_lol:

аналітик, що робить аналітику на базі інформації з анонімного телеграм каналу генерал свр, це сила!
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Але оскільки старається "срати і срати", ніхрена в нього не вийде. B-)
От просто впевнений, невзоров для Люсі є недосяжним сяючим ідеалом, мальчішєской мєчтой.. :weep:
Дєшовка хєрова...

Рамблєр от ні разу не на захист Арестовича, що ви носитеся з тим Невзоровим??

Його там само неможливо слухати, як і Арестовича.
Заумні, складні, претензійни фрази. Такий самий нарциссізм. Такий рафінований всєзнайка.

Я якось його послухала, кинула... не змогла дослухати до кінця.
Сенс сказаного втрачається у вітієватості ізложенія і інтонаційній зверхності.

я не знаю, що там цікавого, в тому Невзорові.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Рамблєр от ні разу не на захист Арестовича, що ви носитеся з тим Невзоровим??

Його там само неможливо слухати, як і Арестовича.
Заумні, складні, претензійни фрази. Такий самий нарциссізм. Такий рафінований всєзнайка.

Я якось його послухала, кинула... не змогла дослухати до кінця.
Сенс сказаного втрачається у вітієватості ізложенія і інтонаційній зверхності.

я не знаю, що там цікавого, в тому Невзорові.
Та я тебе прошу, Елко... :)
Я - ношусь з невзоровим? Та нікагда, я взагалі не "ношусь" ні з ким із смертних. B-)
Але не можу заперечувати, що невзоров - розумний, іронічний, злий і сміливий чорт. Головне - самодостатній, він ніколи не чухає свої комплекси публічно.
О. Скажемо так. Невзоров - це арестовіч здорового чєловєка. Б'юсь об заклад, саме таким бачить себе льошенька в мріях.
Але от фуя йому, бо мальчіковиє комплекси пруть нестримно з маленького вторинного брехунця і унтерменша, якби він не дувся і не вигадував "альтернативного себе".
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Але не можу заперечувати, що невзоров - розумний, іронічний, злий і сміливий чорт.

Такий сміливий, що сіпався з хуйлостана...  :pooh_lol:
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Для порівняня...



   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Його там само неможливо слухати, як і Арестовича.
Заумні, складні, претензійни фрази. Такий самий нарциссізм. Такий рафінований всєзнайка.

 Та хто там носиться. Епатажний провокатор, сам собі протиречущій, самозакоханий цинік.
Гнобить християнство, але це не заважає йому знаходити притулок у домініканському монастирі.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Та я тебе прошу, Елко... :)
Я - ношусь з невзоровим? Та нікагда, я взагалі не "ношусь" ні з ким із смертних. B-)
Але не можу заперечувати, що невзоров - розумний, іронічний, злий і сміливий чорт. Головне - самодостатній, він ніколи не чухає свої комплекси публічно.
О. Скажемо так. Невзоров - це арестовіч здорового чєловєка. Б'юсь об заклад, саме таким бачить себе льошенька в мріях.
Але от фуя йому, бо мальчіковиє комплекси пруть нестримно з маленького вторинного брехунця і унтерменша, якби він не дувся і не вигадував "альтернативного себе".
Коли арестовичу буде стільки ж років, як зараз невзорову, тоді оцінимо його первинність чи вторинність.
Унтерменшість пре з тих, хто бачить в комусь іншому уберменшість. Льошу навряд чи можна в цьому запідозрити. А от того, хто бачить в ньому унтерменшість - запросто :)
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Рамблєр от ні разу не на захист Арестовича, що ви носитеся з тим Невзоровим??

Його там само неможливо слухати, як і Арестовича.
Заумні, складні, претензійни фрази. Такий самий нарциссізм. Такий рафінований всєзнайка.

Я якось його послухала, кинула... не змогла дослухати до кінця.
Сенс сказаного втрачається у вітієватості ізложенія і інтонаційній зверхності.

я не знаю, що там цікавого, в тому Невзорові.

Він, як і фейгін, чморить та буцає інших харошерускіх щоб спокійно сприймали заслужену критику українців та не лізли в їхні справи, а  також предметно допомагали замість балабольства...... Ще якусь школу британську для українських дітей спонсорує....

Невзоров для специфічної публіки, якої в Україні та інших нормальних країнах мало, а в хуйлостані море
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

"Для українців немає добрих росіян" - то наратив хуйла. Це воно хоче, щоб його вороги були обпльованими нами. Зараз важливим є кожен союзник - у т.ч., тимчасовий, ситуативний, будь-який ворог мого ворога.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Унтерменшість пре з тих, хто бачить в комусь іншому уберменшість. Льошу навряд чи можна в цьому запідозрити.
У пані проблеми з зором (не дай Боже), чи з глуздом? Чи просто ліжби ляпнути?
Передивись його розмову з невзоровим, там тої унтерменшості - студентам показувати можна.
Ну і нема сенсу пояснювати, що вдавана пиха серед оточуючих - якраз ознака меншовартості й комплексів.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:
fam

"Для українців немає добрих росіян" - то наратив хуйла. Це воно хоче, щоб його вороги були обпльованими нами. Зараз важливим є кожен союзник - у т.ч., тимчасовий, ситуативний, будь-який ворог мого ворога.

периодически пишу это же НЕСКОЛЬКО ЛЕТ.

дебилам, считающим себя большими патриотами - пох. Потому что дебилы (прав арестович btw).

о хуйловцах, выступающих в роли таких же "патриотов", речь не идет.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Зараз важливим є кожен союзник - у т.ч., тимчасовий, ситуативний, будь-який ворог мого ворога.
Дооо... :weep:
І всі, хто мріє, аби замість старого єбонутого хуйла був розумний енергійний новий цар, котрий дасть писди хохлам і всьому світу - теж наші союзники, вєрно?
Їм же не подобається наш ворог, хуйлівську москрвія.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Дооо... :weep:
І всі, хто мріє, аби замість старого єбонутого хуйла був розумний енергійний новий цар, котрий дасть писди хохлам і всьому світу - теж наші союзники, вєрно?
Їм же не подобається наш ворог, хуйлівську москрвія.

ні, то не союзники.... то "корисні ідіоти"
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

ні, то не союзники.... то "корисні ідіоти"
Чого це вони ідійоти?
Все вірно кажуть - з хуйлом кацапи отсосуть, а з розумним царем могли б поборюкатись ще.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Чого це вони ідійоти?
Все вірно кажуть - з хуйлом кацапи отсосуть, а з розумним царем могли б поборюкатись ще.

Бо додають срачу в їхній "орднунг"..... Кажуть може і вірно, але працюють на дестабілізацію їхньої системи
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

У пані проблеми з зором (не дай Боже), чи з глуздом? Чи просто ліжби ляпнути?
Передивись його розмову з невзоровим, там тої унтерменшості - студентам показувати можна.
Ну і нема сенсу пояснювати, що вдавана пиха серед оточуючих - якраз ознака меншовартості й комплексів.
Каждий понімаєт в мєру своєй распущєнності (с)
Ляпати - то Ваша парафія, не буду більше перебивати монополію
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Ляпати - то Ваша парафія
Ні, твоя. Вже звертали увагу - жодної самостійної чи конструктивної думки, просто "відмітитись"
Кажуть, саме так працюють боти.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

АЛЛУ ПУГАЧОВУ, ЯКА ПОПРОСИЛАСЯ В "ІНОАГЕНТИ", ПОЧАЛИ ПЕРЕВІРЯТИ РОСІЙСЬКІ СПЕЦСЛУЖБИ  B-)
Дата публікації
17:56, 20.09.22


Російську співачку Аллу Пугачову звинуватили у "дискредитації армії РФ".

Співачка Алла Пугачова довго не робила офіційних заяв щодо війни в Україні. Натомість нещодавно, коли її чоловіка Максима Галкіна визнали "іноземним агентом" все ж заговорила - артистка попросила мінюст РФ також додати її ім'я у список "іноагентів".

У свою чергу російська влада заявила, що не бачить на це підстав. Однак допис Пугачової усе ж потрапив до правоохоронних органів. По версії російських ЗМІ, по поліції звернулася мешканка Підмосков'я, яка побачила у висловлювані співачки образи у бік армії РФ.

Тепер російські спецслужби будуть перевіряти Пугачову на предмет протиправної діяльності, яка отримує "іноземну підтримку", а також на громадські дії, що "спрямовані на дискредитацію використання ЗС РФ".
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Ні, твоя. Вже звертали увагу - жодної самостійної чи конструктивної думки, просто "відмітитись"
Кажуть, саме так працюють боти.

Пані Nova не так часто дописує, щоб підпадати під категорію "ляпати".
Але вже коли дописує, то з витонченим гумором і з іронією, яка не очевидна.
Тому тим особам, які цього не помічають, здається що в дописах пані Nova відсутній конструктив.
Цьому горю нема чим зарадити :(
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

.
Але вже коли дописує, то з витонченим гумором і з іронією, яка не очевидна.
Тому тим особам, які цього не помічають, здається що в дописах пані Nova відсутній конструктив.
Ну, я чєловєк прастой, а "іронія" настільки тонка, що помітна лише сослуживцам.
Інджой.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

.Ну, я чєловєк прастой, а "іронія" настільки тонка, що помітна лише сослуживцам.
Інджой.

Вважав би за честь бути сослуживцем :)
От чого немає у вашому таборі, так це вміння розуміти гумор і іронію.
Звісно, це не є негативом, але спілкування робить якимось прісним.
Так що вдосконалюйтесь :)
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:


хорошие россияне все же есть. и большинство из них уже воюет в наших рядах. с оккупантами.
   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Тут ще Яковина про Пугачову...

   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Гляньте, що ТПшка Латиніна репостить  :facepalm1:

   
Re: Новий "хароший узскій"  :bueee:

Гляньте, що ТПшка Латиніна репостить  :facepalm1:



Які ж вони всі мерзоти, ці хароші руські... Всі ці латиніни, шендеровічи, невзорови, яковіни і тп.

б***ь аж зла не вистачає. При чому не на них - з ними все ясно, вони ворог який намагається втертися в довіру, а тому ще небезпечніший.

Зло за те що дууууже багато українців носяться з ними, запрошують в медіа, слухають і слухаються. Схаменіться люди..

А щодо конкретно випадку порівняння виборів на росії і "референдумів" - вас блядєй не окупували війська іншої країни, вас блядєй не катують гвалтують вбивають за будь-який прояв любові до своєї країни ви бляді не живете в окупації і ходите на "вибори" під дулом іноземного солдата. Як взагалі навіть язик повертається порівнювати... Але про що я, яка совість у харошеруських.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія