Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

на включенні цемаха до списку до обміну
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Село за педю!!!
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

той хто розпродав справи Майдану ще рот відкриває...  :facepalm1:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

цікаві факти і досі, очевидно, невідомі.
Луценко підкреслив, що уже за пару тижнів після арешту та доправленні цкмаха до Києва зе наполягав на включенні останнього до списку на обмін. дзвонив та істерив про те, що якщо Луц його не включить, то сам буде пояснювати родинам бранців, чому вони все ще залишаються в полоні росіян. 
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Село за педю!!!
село проти тих, кому на Україну плювати.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

 кому цікаво, перемотайте на 21-20
там багато цікавого. наприклад, цікаво, як пояснював Єрмак необхідність включення цемаха до списку на обмін. дуже цікаво.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Винасі казла
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Після Тарасика це другий найцікавіший інсайдер України.
   
Невже у Юры закінчилося бабло, що він так безсоромно виглядає?
   
Після Тарасика це другий найцікавіший інсайдер України.
А що не до вподоби? Особистість Луценка чи те, що він говорить?
Він не інсайдер, він - учасник подій. Це свідчення від першої особи.
Його варто слухати, коли він говорить про ті речі, в яких сам брав участь і можна вірити.
А Тарас Чорновіл передає чужі слова, чутки і побрехеньки, його можна слухати, але не варто вірити всьому.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

кому цікаво, перемотайте на 21-20
там багато цікавого. наприклад, цікаво, як пояснював Єрмак необхідність включення цемаха до списку на обмін. дуже цікаво.
Вгадай, кому належать слова :shuffle:
"Юрий Витальєвич, а зачем нам єта європа, нам нужна с расієї дагавариваться" (с) із вью Луценка
   
кому цікаво, перемотайте на 21-20
там багато цікавого. наприклад, цікаво, як пояснював Єрмак необхідність включення цемаха до списку на обмін. дуже цікаво.

Кому цікаво, перемотайте історію ( :) на листопад 2018 ) я б оцього пана iz sela посадив би на кораблік і направив би в Керченську протоку...

(Але це якби я був Головнокомандуючим, а пан iz sela простим морячком)

От тоді ми би подивились на скіглення цього шановного пана тут на ФУПі.

дуже цікаво (с)
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Луценго? іншим би не повірив, Юрі Луценгє - вірю,  кристальна людина :weep:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Луценго? іншим би не повірив, Юрі Луценгє - вірю,  кристальна людина :weep:
"кристальна" невірно
"кришталева" вірно.
 :drinks:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

"кристальна" невірно
"кришталева" вірно.
 :drinks:
:D А цвєтная капуста українською -кольорова
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

на 21-55 Луценко про умови, які має виконати зе, щоб мати можливість зустрітися з пу а також про можливість підозри та взяття під варту Порошенка.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

:D А цвєтная капуста українською -кольорова
так! :lol:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Його варто слухати, коли він говорить про ті речі, в яких сам брав участь і можна вірити.
Луценко никогда правды не говорил и не скажет
Потому что политиком родился и умрет
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Луценко никогда правды не говорил и не скажет
Потому что политиком родился и умрет
тобто ви вважаєте, що Луценко бреше, коли говорить, що саме зе наполягав на видачі цемаха роісі? ви вважаєте, що Луценко бреше, коли передає слова дєрмака "зачем нам ета європа, нам нужно с расієй дагаваріваться?
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

тобто ви вважаєте, що Луценко бреше, коли говорить, що саме зе наполягав на видачу цемаха роісі? ви вважаєте, що Луценко бреше, коли передає слова дєрмака "зачем нам ета європа, нам нужно с расієй дагаваріваться?

Бандитам тюГми  :weep:
   
Одна из самых циничных гнид в укр политикуме

Янукович ангел по сравнению с этой тварью
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

на 21-55 Луценко про умови, які має виконати зе, щоб мати можливість зустрітися з пу а також про можливість підозри та взяття під варту Порошенка.

Для чого Пу взяття під вірту Порошенка?  :weep:
Хуйло шо, переживає за закон і порядок в Україні?
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

https://blogs.pravda.com.ua/authors/lucenko/61ab55cb8cf28/

"2. Як Генпрокурор я довів це до відома Президента Зеленського в присутності керівника його офісу Андрія Богдана та радника Андрія Єрмака. Зеленський і Єрмак всіляко вмовляли мене організувати передачу Цемаха РФ. Я категорично відмовився. Бо саме суд по МН17 – це шлях хуйло до Гаазького трибуналу.

Через декілька днів була телефонна розмова з Президентом Зеленським. У істеричній формі він знову вимагав віддати Цемаха хуйло. Я знову відмовився.

На що Зеленський сказав, що тоді мої дні на посаді – недовгі. Я сказав: скільки їх не є, але до останнього я буду відстоювати необхідність засудження російських терористів і тільки після вироку – організації обміну.

Згадую це для того, щоб підтвердити слова полковника Червінського: "В офісі... бояться посваритися з Росією. Там не один кріт, а просто така ціла група людей: Татаров, Єрмак, Демченко"."
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

"...І при Президентові Порошенку і при новому Президентові Зеленському терпіти не можу зрадофілів. Як віддати підозрюваного Нідерландами в організації збиття МН17 Цемаха? Для мене відповідь очевидна - це війна. І обмін наших бійців на солдатів агресора чи підконтрольних їм сепаратистів - не ганьба і не зрада. Визволення наших - священний обов‘язок Держави.

Для всіх, хто шепоче чи кричить про зраду хочу сказати: українська сторона відклала обмін і зробила все можливе в ситуації, яка склалася. Допит Цемаха відбувся. Від угоди зі слідством він відмовився. Видати його Нідерландам ми не маємо права через положення Конституції. Судити його голландці зможуть так само, як з березня 2020 судитимуть перших 4 підозрюваних - заочно.

Звичайно, цю карту образи голландського суспільства ( ним же створену) буде розігрувати хуйло і його підспівувачі в Європі. Їхня ціль - зняти санкції ЄС проти РФ, які були введені саме після збиття МН17".


Ю.Луценко
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

"...І при Президентові Порошенку і при новому Президентові Зеленському терпіти не можу зрадофілів. Як віддати підозрюваного Нідерландами в організації збиття МН17 Цемаха? Для мене відповідь очевидна - це війна. І обмін наших бійців на солдатів агресора чи підконтрольних їм сепаратистів - не ганьба і не зрада. Визволення наших - священний обов‘язок Держави.

Для всіх, хто шепоче чи кричить про зраду хочу сказати: українська сторона відклала обмін і зробила все можливе в ситуації, яка склалася. Допит Цемаха відбувся. Від угоди зі слідством він відмовився. Видати його Нідерландам ми не маємо права через положення Конституції. Судити його голландці зможуть так само, як з березня 2020 судитимуть перших 4 підозрюваних - заочно.

Звичайно, цю карту образи голландського суспільства ( ним же створену) буде розігрувати хуйло і його підспівувачі в Європі. Їхня ціль - зняти санкції ЄС проти РФ, які були введені саме після збиття МН17".

Ю.Луценко
Ну, передумав, "осознав", буває :D
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Зеленський і Єрмак всіляко вмовляли мене організувати передачу Цемаха РФ. Я категорично відмовився. Бо саме суд по МН17 – це шлях хуйло до Гаазького трибуналу.

Як віддати підозрюваного Нідерландами в організації збиття МН17 Цемаха? Для мене відповідь очевидна - це війна. І обмін наших бійців на солдатів агресора чи підконтрольних їм сепаратистів - не ганьба і не зрада. Визволення наших - священний обов‘язок Держави.

Це один і той Луценко?
 :facepalm:
   
Впевнено пистить  :gigi:
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Так лижет ж..пу ахметке, что аж противно.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала



 :-)o
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала



 :pooh_lol:

Депутатів позбавлять недоторканності вже цьогоріч - Луценко  :scenic: https://gazeta.ua/articles/politics/_deputativ-pozbavlyat-nedotorkannosti-vzhe-cogorich-lucenko/602074

Скасування депутатської недоторканності відбудеться вже в 2015 році шляхом внесення "ступінчатих" змін до Конституції. Про це заявив у інтерв'ю координатор парламентської коаліції Юрій Луценко, повідомляє прес-служба "Блоку Петра Порошенка"





Останнє редагування: 5 грудня 2021 12:35:35 від _Semen
   
Зе!лепні запустили свій улюблений метод: перевести тему розмови з проблеми, що мала би обговорюватись, на особу, яка підняла ту тему.
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Ну так зрозуміло, що обмін рашка робила тільки через цемаха
Але врятувати наших важливіше за будь які політичні вигоди, та і не факт, що по літаку від цемаха користь
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Зе!лепні запустили свій улюблений метод: перевести тему розмови з проблеми, що мала би обговорюватись, на особу, яка підняла ту тему.

О какой проблеме идет речь?
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

А що не до вподоби? Особистість Луценка чи те, що він говорить?
Він не інсайдер, він - учасник подій. Це свідчення від першої особи.
Його варто слухати, коли він говорить про ті речі, в яких сам брав участь і можна вірити.
А Тарас Чорновіл передає чужі слова, чутки і побрехеньки, його можна слухати, але не варто вірити всьому.

особистість відома - те що вона говорить тре ділити на 20
тому слухати не варто
як в купі гною шукати зерно для поживи
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

Зе!лепні запустили свій улюблений метод: перевести тему розмови з проблеми, що мала би обговорюватись, на особу, яка підняла ту тему.

Петарас (у поганому значенні цього слова), про яку проблему ти мелеш?  :S Про шизу кума-алканa, який за 2 роки змінив свою точку зору на 180 градусів? Чи про те, що моряки, яких бозя-вилупок відправив після чергової таємної нічної зустрічі з кумом хуйла, мали гнити у хуйла?
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

, та і не факт, що по літаку від цемаха користь
У голландців була інша думка на цю тему..
   
Петарас (у поганому значенні цього слова), про яку проблему ти мелеш?  :S Про шизу кума-алканa, який за 2 роки змінив свою точку зору на 180 градусів? Чи про те, що моряки, яких бозя-вилупок відправив після чергової таємної нічної зустрічі з кумом хуйла, мали гнити у хуйла?

У зе!лепнів здають нерви і їде дах....  Але це не дивно, як можна весь час свідомо жити з відчуттям, що тебе заставляють брехати, брехати і брехати.  Як Найвеличніший....
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

У зе!лепнів здають нерви і їде дах....  Але це не дивно, як можна весь час свідомо жити з відчуттям, що тебе заставляють брехати, брехати і брехати.  Як Найвеличніший....

Петарасикy (у поганому сенсі цього слова), для початку зменшити напір поносy своїх порожніх слів. Ти ж не бозя-вилупок і навіть не його кум-алкан (чи може таки так?  :gigi: ). Дай відповідь на мої запитання, потім поясни, у чому на твою думку полягає брехня   ;)
   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала

 :weep:

   
Re: Луценко зараз про те, як ОПУ наполягала





А як все починалося: "Бандiтам тюрьми!", "Вор должєн сiдєть в тюрьмє!"...   :facepalm1: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія