Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кокаінова залежность

Re: Кокаінова залежность
lab

тут навіть не хнаєш що гірше). розглянемо два варіанти: 1. вовка - торчок. не дуже добре бо коли під кайфом то неадекват, за дозу може наробити суттєвих косяків. але все ж є надія що є періоди просвітління і вовка щось тай соображає.
2. вовка - не торчок. це означає що від в такому напівдуркуватоиу стані 24/7. це як на мене навіть гірше за варіант номер 1 :(
   
Re: Кокаінова залежность

Взагалі зєзєнськє не пройшло повного дослідження "на стадіоні", коли Кличко привіз медиків з лабораторій Олімпійського комітету.

Це ж усе в стилі зєзєнського: звинувачувати у наявності офшорів, маючи власні; кричати про "Порошенко здав Дамбас" - самому не з'явитись на 4 повістки; верещати про необхідність здачі аналізів - і самому не прийти на дослідження.
вам самій не смішно таку галіматню нести, особливо про Донбас і повістки? :facepalm:


І взагалі, уміляє, шо петросяни готові увірувати у ту фальш, шо напєл рабіновічь, та ще й із розмазаною мордою. От якщо він таки спец в психіатрії, то нехай не побоїться публічно висловити свої звинувачення і відстояти свою точку зору як психіатра в суді за позовом Зеленського. Інакше це просто галімий заказушний звіздьож, за який ніхто не відповість.
   
Re: Кокаінова залежность

Взагалі зєзєнськє не пройшло повного дослідження "на стадіоні", коли Кличко привіз медиків з лабораторій Олімпійського комітету.

Це ж усе в стилі зєзєнського: звинувачувати у наявності офшорів, маючи власні; кричати про "Порошенко здав Дамбас" - самому не з'явитись на 4 повістки; верещати про необхідність здачі аналізів - і самому не прийти на дослідження.
Це ж усе в стилі зєзєнського: звинувачувати у наявності офшорів, маючи власні; кричати про "Порошенко здав Дамбас" - самому не з'явитись на 4 повістки; верещати про необхідність здачі аналізів - і самому не прийти на дослідження. Так , дійсно ,це його стиль .
   
Re: Кокаінова залежность

вам самій не смішно таку галіматню нести, особливо про Донбас і повістки? :facepalm:


І взагалі, уміляє, шо петросяни готові увірувати у ту фальш, шо напєл рабіновічь, та ще й із розмазаною мордою. От якщо він таки спец в психіатрії, то нехай не побоїться публічно висловити свої звинувачення і відстояти свою точку зору як психіатра в суді за позовом Зеленського. Інакше це просто галімий заказушний звіздьож, за який ніхто не відповість.
Я думаю ,що ти не будеш заперечувати ,що свого часу Зеленський аналізи так і не здав ?  Всіх тоді наїбав .Ха-ха-ха!
   
Re: Кокаінова залежность

La cocaïna, la cocaïna a pris ma famille
J'suis une clandestina, une clandestina à Miami
La cocaïna, la cocaïna a pris ma famille
J'suis une clandestina, une clandestina à Miami

 :beach:

   
Re: Кокаінова залежность

Я думаю ,що ти не будеш заперечувати ,що свого часу Зеленський аналізи так і не здав ?  Всіх тоді наїбав .Ха-ха-ха!
а яку норму і якого закону він порушив?
Ха-ха-ха!(дс).
   
Re: Кокаінова залежность

а яку норму і якого закону він порушив?
Ха-ха-ха!(дс).
Та ніяку норму закону не порушив , просто всіх  наїбав і все ! Ха-ха-ха
   
Re: Кокаінова залежность

Та ніяку норму закону не порушив , просто всіх  наїбав і все ! Ха-ха-ха
і шо? У тебе є дуже потужний політичний важіль - твій виборчий голос - от саме через його реалізацію і вкажи зелі на цей його про*б на наступних виборах.

В чому проблема?
   
Re: Кокаінова залежность

і шо? У тебе є дуже потужний політичний важіль - твій виборчий голос - от саме через його реалізацію і вкажи зелі на цей його про*б на наступних виборах.

В чому проблема?
В мене ніяких проблем . Ситуація банальна - нелох наїбав лохів , тільки от   країну чомусь  жалко . :(
   
Re: Кокаінова залежность

і шо? У тебе є дуже потужний політичний важіль - твій виборчий голос - от саме через його реалізацію і вкажи зелі на цей його про*б на наступних виборах.
В чому проблема?
В наступних виборах.
Їх може не відбутися.
Наприклад, в їхньому канонічному вигляді інструменту свободного волевиявлення суспільства.
Через зомбування мізків, послаблених периковідною істерією, або через тупе фальшування результатів, як вже не раз бувало.
Або, через втрату суверенітету внаслідок неспроможності керівника країни протистояти зовнішній або внутрішній силі.
Тобто, речі Ви кажете правильні.
Але сенсу в них - ніц.
   
Re: Кокаінова залежность

В наступних виборах.
Їх може не відбутися.
Наприклад, в їхньому канонічному вигляді інструменту свободного волевиявлення суспільства.
Через зомбування мізків, послаблених периковідною істерією, або через тупе фальшування результатів, як вже не раз бувало.
Або, через втрату суверенітету внаслідок неспроможності керівника країни протистояти зовнішній або внутрішній силі.
Тобто, речі Ви кажете правильні.
Але сенсу в них - ніц.
:facepalm:
Кожної президентської каденції залякують, що попередні вибори були останніми. І шо? А нішо! Галасуємо, як і галасували.
   
Re: Кокаінова залежность

Писи, пане Псарантоніс, ви або труси, або хрестик. З останніх двох президентських виборів ви один раз виграли, другий програли або навпаки, якщо ви або прихильник, або не прихильник Порошенка, тому не треба брехати, що ви постійно не попадаєте в дірку.
   
Re: Кокаінова залежность

Писи, пане Псарантоніс, ви або труси, або хрестик. З останніх двох президентських виборів ви один раз виграли, другий програли або навпаки, якщо ви або прихильник, або не прихильник Порошенка, тому не треба брехати, що ви постійно не попадаєте в дірку.
А тобі подобається коли тебе найобують ?
   
Re: Кокаінова залежность

Писи, пане Псарантоніс, ви або труси, або хрестик. З останніх двох президентських виборів ви один раз виграли, другий програли або навпаки, якщо ви або прихильник, або не прихильник Порошенка, тому не треба брехати, що ви постійно не попадаєте в дірку.
Труси чи хрестик - то моя власна справа.
Хто Ви - зрозуміло з того, як Ви розмовляєте. [ua]
   
Re: Кокаінова залежность

А тобі подобається коли тебе найобують ?
мене твій Свин 5 років найобував. Тепер нехай тебе мій Жаб найобує. Все по чєснаку. Алаверди.
   
Re: Кокаінова залежность

:facepalm:
Кожної президентської каденції залякують, що попередні вибори були останніми. І шо? А нішо! Галасуємо, як і галасували.
Здається, у Вас пам'ять дівчини та аналогічні здібності до аналізу подій навколо Вас.
В цьому є свої плюси.
   
Re: Кокаінова залежность

Труси чи хрестик - то моя власна справа.
Хто Ви - зрозуміло з того, як Ви розмовляєте. [ua]
та якось пофіг на ваші умозаключєнія, юзеркине з форуму Наталі.
   
Re: Кокаінова залежность

Здається, у Вас пам'ять дівчини та аналогічні здібності до аналізу подій навколо Вас.
В цьому є свої плюси.
здається, ви пукнули в калюжу, і в цьому є свої плюси - вона аромат відфільтрувала.
   
Re: Кокаінова залежность

здається, ви пукнули в калюжу, і в цьому є свої плюси - вона аромат відфільтрувала.
Ви шикарний екземпляр.
Без ситечка я не маю шансів в дискусії з Вами.
   
Re: Кокаінова залежность

В том то и дело что я о наркотиках знаю не по наслышке в отличии от большинства комментаторов.

Признаюся, я ніколи не мав діла з кокаїном

Скажіть, як знаюча людина -- Зеленський, на Вашу думку, наркоман?
І конкретно -- кокаїніст?
Поясніть, пліз

   
Re: Кокаінова залежность

Вообще непохоже.Если бы он был постоянно надутый,то он бы просто улыбался и тупил,а на прессухе он был бодреньким и даже немного агрессивным,а это не про каннабиноиды

Звернув увагу, що в зеленського на прес-марофоні Зрачки НЕ були розширені, а поведнка -- Була неадекватною
Як на мене
   
Re: Кокаінова залежность

Ви шикарний екземпляр.
Без ситечка я не маю шансів в дискусії з Вами.
стісьняюсь спрасіть: що ви з ним збираєтеся робити? Срати в нього, чи плювати?
Під час дискусії. Якщо перше, то я подарую вам моток наждачки. Для профілактики.
   
Re: Кокаінова залежность

мене твій Свин 5 років найобував. Тепер нехай тебе мій Жаб найобує. Все по чєснаку. Алаверди.
Свин лічно  мене ніяк не найобував .Можеш пояснити як він тебе наїбав .А то якось туманно та незрозуміло .
   
Re: Кокаінова залежность

Свин лічно  мене ніяк не найобував .Можеш пояснити як він тебе наїбав .А то якось туманно та незрозуміло .
штука-день, бруківка, Ато/години... Мені далі перераховувати, чи ти хоч це обкашляєш?
   
Re: Кокаінова залежность

Признаюся, я ніколи не мав діла з кокаїном

Скажіть, як знаюча людина -- Зеленський, на Вашу думку, наркоман?
І конкретно -- кокаїніст?
Поясніть, пліз

Прочитай всю ветку.Спецы доходчиво все поясняют,
   
Re: Кокаінова залежность

 :facepalm:  специ бля...
   
Re: Кокаінова залежность

штука-день, бруківка, Ато/години... Мені далі перераховувати, чи ти хоч це обкашляєш?
Тобі грошей не платили ? А зараз добре платять ? Про бруківку я не зрозумів .Можеш пояснити ?
   
Re: Кокаінова залежность

Тобі грошей не платили ? А зараз добре платять ? Про бруківку я не зрозумів .Можеш пояснити ?
ти давай стрілки не переводь, а доказуй аргументовано. То з якого року воякам на передку почали платити тисячу гривень в день? Скільки годин тривала АТО? Чи поміняв Порошенко своїм коштом зіпсуту бруківку, як і обіцяв? Це навскидку перші його три брехні. А їх багато...
   
Re: Кокаінова залежность

стісьняюсь спрасіть: що ви з ним збираєтеся робити? Срати в нього, чи плювати?
Під час дискусії. Якщо перше, то я подарую вам моток наждачки. Для профілактики.
Про наждачку дотепно вийшло, респект (tu)

Нє стісняйтєсь, Карофка, Вам це не пасує.
Дивіться - в ситечко не какають, какають в унітаз або в очько.
Ситечко - це останній зойк моди в Парижі та Лондоні.
Він має магічний вплив на достойних панянок типу Вас.
Було б в мене ситечко, Ви би мали шансів трохи менше, ніж окремо взятий бандерлог проти окремо взятого Каа.
Без ситечка шансів немає в мене.
Бо пірнати у Ваші рідні коричневі глибини віра не дозволяє. :shuffle:

Доцю, Ви зрозуміли, навіщо ситечко?
   
Re: Кокаінова залежность

Про наждачку дотепно вийшло, респект (tu)

Нє стісняйтєсь, Карофка, Вам це не пасує.
Дивіться - в ситечко не какають, какають в унітаз або в очько.
Ситечко - це останній зойк моди в Парижі та Лондоні.
Він має магічний вплив на достойних панянок типу Вас.
Було б в мене ситечко, Ви би мали шансів трохи менше, ніж окремо взятий бандерлог проти окремо взятого Каа.
Без ситечка шансів немає в мене.
Бо пірнати у Ваші рідні коричневі глибини віра не дозволяє. :shuffle:

Доцю, Ви зрозуміли, навіщо ситечко?
ну, мабуть щоб мені легше було вас ним пиzдити по морді, тату?
   
Re: Кокаінова залежность

ну, мабуть щоб мені легше було вас ним пиzдити по морді, тату?
Та ні, доцьо. Я, типу, вже написав для чого.
Проте, не переймайтеся.
Все одно, ситечка немає.  (td)

П.С. Мені по-доброму цікаво, чому Вам хочеться пиzдити незнайому людину ситечком по морді.
І ще, чому Ви пропонуєте в нього серти? :S
   
Re: Кокаінова залежность

ти давай стрілки не переводь, а доказуй аргументовано. То з якого року воякам на передку почали платити тисячу гривень в день? Скільки годин тривала АТО? Чи поміняв Порошенко своїм коштом зіпсуту бруківку, як і обіцяв? Це навскидку перші його три брехні. А їх багато...
Про гроші не знаю . Але чомусь дружбан сидить на передку ,пострілює в кацапів і дуже незадоволений коли його звідти відправляють на ротацію .
Твої закиди до Петра крохи смішні .Ти дєвочка доросла і повинна розуміти ,що у Петра не було свого уряду та монобільшості .
Будь-які рішення потрібно було погоджувати з великою кількістю людей.А у Зеленського монобільшість ,розумієш різницю ?
   
Re: Кокаінова залежность

А у Зеленського монобільшість ,розумієш різницю ?
Для цього неабиякий інтелект треба мати.
   
Re: Кокаінова залежность

2019 р.
"ЄС":
- Ви правда не бачите, що вам брешуть? Це ж маріонетки Коломойського! У Зеленського ж офшори, які "баригі"? За Зє ж жодного державника-професіонала, його підтримують реваншисти! Який в сраку Рейган? Чого кінець епохи? Гідності?
Всі такі:
- Ура! Ні обіцянок, ні пробачень! 10% за баригу! 40% ВВП! Порог економічного прорива! Вєшать порохоботов! Какая разніца??? Конєц войнє і діскотєка!! Олімпіада і Лас-Вєгас!
2020 р.
"ЄС" така:
- Які розведення? Які перемир'я? Війна триває і триватиме! Коломойський з олігархами підминає енергетику, призначаються люди Януковича, хіба не видно? Моновлада бреше про економіку і ковід, заарештовує військових! Ви правда не бачите??
Всі:
- Успокойтєсь, парахаботікі! Он стараєтся! Лавіна інвестицій з Оману! Зниження таріфов вдвоє! Майстри спорту з короновіруса! Нє туда полєзлі! Забудут кровь! Воінствєнноє меньшинство! Діснейленд і украінская вакцина!!!
Початок 2021 р.
"ЄС":
- Ну знаєте, все гірше ніж здавалося. Армію деморалізують, ковідний фонд пограбували, міжнародну підтримку просрали, хуйло готує наступ.
Ви правда не бачите, що ОП зливає спецоперації, Зеленський готує узурпацію, та веде країну до краху? Ви шо, лохі?
Всі:
- Он стараєтся! А прі вашем Порошенко лучше было?! 1000 000 000 дерев зато! Повне і всеосяжне! Комсомольци, нікакіх виводов! Позітів надо іскать! Простиє рєшєнія! Рєзультати! Сексі-партія! Нє то шо ви! Спутнік в нєбє!
Кінець 2021 р.
..... Всі (ну, майже):
- Нам брехали! Це популізм! У Зеленського офшори! Влада краде і підіграє Кремлю! хуйло готує наступ! ОП зливає спецоперації! Переслідує журналістів! Моновлада готує узурпацію та веде країну до краху!
Ми лохі, Зеленський гріб!
"ЄС":
....... - Бо-оожее-е-е-е-е.... (фото бабусі, за вікном якої перебуває якесь кончене)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія