Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закони України мають виконуватися на ФУПі? [ua]

К тому, что на мою страну напало соседнее террористическое государство. А на вашу кто? "Неправильные" украинцы? Просто показываю лицемерие некоторых присутствующих тут.

Тут я буду на "ты". Временно.
Это ТЫ сам себе придумал, что язык миллиона украинцев - это язык оккупанта. Ну так захотелось тебе с какого-то будуна назвать язык миллиона украинцев языком врага, чем ты называешь миллионы украинцев врагами. Это ТЫ вдруг придумал, что я называю украинцев за государственный язык шовинистами. Шовинисты - это те, кто сидит, и решает, кто украинец, а кто нет. И это не я "цепляюсь за язык", а ты цепляешься ко мне, ВЫДУМАВ, что я что-то тебе должен и обязан. Дружище, твои личные выдумки перестанут быть выдумками, как только я их увижу в Конституции Украины и законах. А до этого, будь добр - уважай Конституцию моей страны. Ты ОБЯЗАН это делать, как это требует от тебя Конституция.  Режим "ты" отключен.

Ну как бы ответил. Такого хера, что гражданин Украины является - не поверишь - гражданином Украины, а не какой-то кацапии, северной кореи или еще какого диктаторского говна. И тут пока действую законы, а не "понятия", которые кому-то как-то кажутся и думаются.

от як можна з цим ... нормально спілкуватись?
ну ти ж п***а і не краснієш майже в кожному реченні!
1. За шовінізм хто задвинув? Я? Чи ти? Кого ти назвав шовіністами? Тих, хто не хоче чути або читати мову окупанта?
2. З якого це хера кацапська в тебе перестала бути мовою окупанта? Те, що ти на ній говориш, і з тобою разом ще мільйони українців, так вона від цього аж ніяк не перестає бути мовою окупанта. Чи це, як ти кажеш, мені так захотілось, а насправді все не так?
3. Конституція окрім прав покладає ще і обов'язки, якщо ти не знав. І точно так само можна сказати, що ти, будучи громадянином України, який зобов'язаний знать державну мову, дискримінуєш всіх україномовних своїм нав'язуванням мови окупантів.
4. Окрім законів ще є таке поняття як здоровий глузд. Ти можеш їхати по трасі зі швидкістю 30км/год, ПДР це дозволяють, або навіть випереджати трактор, який їде в правій смузі з такою швидкістю, їдучи при цьому сам 35км/год, от просто бо тобі так захотілось.
Збереш за собою кілометровий затор, хоча ти ж нічого не порушуєш, все в рамках закону. Але їбало тобі наб'ють в цьому випадку не тому, що ти порушив закон, а тому що гандон по життю і срав на всіх. От точно так і тут.
   
Цікаво бачити реакцію дописувачів Форуму Української Правди на пропозицію банити за вживання російської мови, коли редакція Української Правди підтримує російськомовний варіант Української Правди.
Чому? Бо це інформаційна зброя проти рашистів. Бо багато росіян заходить на сайт УП дізнатися правду. І отримують правлу, котру неможливо отримати у рашці-какашці.
А ось мудрі дописувачі форуму Української Правди вимагають банити за вживання російської мови.
Але чому вони не волають  щодо вживання російської мови на сайті Української Правди?




   
12 января 1991 года я был в Вильнюсе, возле телевышки. Литовский не знаю, в отличие от моей двоюродной сестры, которая там живет. Честно говоря лень писать, в чем ваше заблуждение. Кратко - теми приемами, которыми литовцы боролись с КАЦАПАМИ, присутствующие тут "паркетные патриоты" ведут борьбу с УКРАИНЦАМИ, чем активно помогают КАЦАПАМ.
Фільм до речі, на панятнам тєбє їзікє.

З тобою все ясно - совок кацапский
Я це тобі пишу тому що якщо вже тобі і литовці погані з тобою все ясно.....
   
от як можна з цим ... нормально спілкуватись?
ну ти ж п***а і не краснієш майже в кожному реченні!
1. За шовінізм хто задвинув? Я? Чи ти? Кого ти назвав шовіністами? Тих, хто не хоче чути або читати мову окупанта?
2. З якого це хера кацапська в тебе перестала бути мовою окупанта? Те, що ти на ній говориш, і з тобою разом ще мільйони українців, так вона від цього аж ніяк не перестає бути мовою окупанта. Чи це, як ти кажеш, мені так захотілось, а насправді все не так?
3. Конституція окрім прав покладає ще і обов'язки, якщо ти не знав. І точно так само можна сказати, що ти, будучи громадянином України, який зобов'язаний знать державну мову, дискримінуєш всіх україномовних своїм нав'язуванням мови окупантів.
4. Окрім законів ще є таке поняття як здоровий глузд. Ти можеш їхати по трасі зі швидкістю 30км/год, ПДР це дозволяють, або навіть випереджати трактор, який їде в правій смузі з такою швидкістю, їдучи при цьому сам 35км/год, от просто бо тобі так захотілось.
Збереш за собою кілометровий затор, хоча ти ж нічого не порушуєш, все в рамках закону. Але їбало тобі наб'ють в цьому випадку не тому, що ти порушив закон, а тому що гандон по життю і срав на всіх. От точно так і тут.

Бажаю побачити Ваші дії щодо редакції Української Правди, котра здійснює переклад з української мови на російську.
   
Ты меня с кем-то путаешь, болезный, я ниоткуда не приехал, и живу тут 50 с лишним лет, моя бабка с сумской области, а ее предки жили там с середины 1800 годов, раньше сведений нет. А в своей стране я буду общаться на родном языке, независимо от желания псевдопатриотов и неадекватных людей. Я потерял в результате войны свое жилье и все, что было в нем. Но русский язык не приватизирован Россией, он мой родной. Как и немецкий язык не приватизирован Гитлером и т д.

просто їбанутись... невиліковні
   
просто їбанутись... невиліковні

Ви лікар? Хто Вам надав право ображати і ставити діагноз у стилі радянської психіатрії???
   
Бажаю побачити Ваші дії щодо редакції Української Правди, котра здійснює переклад з української мови на російську.

Коли Українська Правда почне присилати мені на пошту листи російською, от тоді я буду вчиняти якісь дії.
Існування росмовної версії сайту мене ніяк не торкається, бо я її просто ігнорую і не переглядаю.
Хоча вже є тенденція в уа-неті видаляти взагалі росмовну версію з сайта, навіть не дивлячись на те, що трохи просідає трафік спочатку.
   
Ви лікар? Хто Вам надав право ображати і ставити діагноз у стилі радянської психіатрії???

ви вирішили доїбатись до слова?
здається тему ви відкривали не про це
   
Коли Українська Правда почне присилати мені на пошту листи російською, от тоді я буду вчиняти якісь дії.
Існування росмовної версії сайту мене ніяк не торкається, бо я її просто ігнорую і не переглядаю.
Хоча вже є тенденція в уа-неті видаляти взагалі росмовну версію з сайта, навіть не дивлячись на те, що трохи просідає трафік спочатку.

Як не торкається??? За Вашими словами редакція УП пише "мовою окупанта"!!!
А Ви користуєтесь ресурсом де вживається,ця мова. Ви не знали? Чи робите вигляд що не помічаєте?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Но могу вам заметить, что это не "подход к присутствующим". Я у присутствующих ничего не требую.
...
И просто напомню - это язык, на котором говорят миллионы украинцев. Это факт, который игнорировать никак нельзя.
Той, хто палить цигарки, теж у оточуючих нічого не вимагає. Він просто палить. Навіть якщо розуміє, що оточуючим це не подобається. Навіть якщо може не палити поряд з тим оточенням. Але ж мотиви таких дій лишаються незрозумілими. Але йому подобається, він так хоче. Тютюнопаління є поширеним серед мільйонів %citizenshipname.
Но правило простое - я хочу жить так, как я хочу, а не так, как мне кто-то пытается указать. Это моя жизнь, она у меня одна, поэтому только я решаю, как и что мне делать.
А також де, коли і поряд з ким, незважаючи на думки та бажання тих "з ким"?  :)
Offtop-joke. Еволюція згуртувала хуманів у суспільства. Так виявилося легшим вижити та відмахатися від прудких та зубатих котів саванни та інших хижих мимокрокоділів. Тих, хто тотально забивав на бажання та інтереси членів спільноти - частенько викидали на мороз. Конституцій тоді не існувало. І це не аллюзія на комунізм. :)
Особенно про "унижение" и т.п. От меня постоянно требуют выдать про принципы... уже думаю, надо бы что-то придумать.
Вибачайте, стійка асоциація про кацапів підкріплена стосом власних статистичних даних з самого малечку і дотепер. Бажання принизити any means necessary, авторитет сили - єдині імперативи поведінки та соціального позиціонування як свого, так і інших.
А про принципи (доберіть синонім що вам пасує) - не треба вигадувати і неправду казати теж не треба. Це не допоможе вас зрозуміти. Так - мене не цікавить мати якийсь зиск, довести свою правоту чи довести свою якусь свою перевагу над кимось за будь-яку ціну. Мене цікавить зрозуміти. В цьому одна з цілей мого спілкування.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

от як можна з цим ... нормально спілкуватись?
ну ти ж п***а і не краснієш майже в кожному реченні!
1. За шовінізм хто задвинув? Я? Чи ти? Кого ти назвав шовіністами? Тих, хто не хоче чути або читати мову окупанта?

Раза три уже написал. Поехали в гуглю:
Цитувати
Шовіні́зм (фр. chauvinisme, в англ. версії — джингоїзм) — ідеологія, суть якої полягає в пропагуванні переваги одного народу (нації) над іншими народами (націями) з метою обґрунтування свого «права» на їхню дискримінацію або пригнічення.

Ответьте себе на пару вопросов:
1. Почему присутствующие "паркетные патриоты" с азартным упорством пытаются отказать миллионам украинцам быть украинцами?
2. Разве на ФУПе не звучат постоянные идеи ограничивать в правах "кацапоязыких мартышек" и т.п.?

Так вот поздравляю вас, это и есть шовинизм.

2. З якого це хера кацапська в тебе перестала бути мовою окупанта? Те, що ти на ній говориш, і з тобою разом ще мільйони українців, так вона від цього аж ніяк не перестає бути мовою окупанта. Чи це, як ти кажеш, мені так захотілось, а насправді все не так?

А с какого хера ты решил его "назначить" языком оккупанта? Как мусосил мой двоюродный брат своего деда - "Деда, ты это сам выдумал, или в газетке Правда прочитал?". А трусы оккупанта бывают? "Язык оккупанта" - это идеологическая профанация, очень полезная кремблядям. Язык оккупанта - это вон ракеты, которые прилетают сюда и убивают украинцев, в том числе и тех, которых хууйло с "паркетными патриотами" не считают украинцами. Хотя бы из уважения к памяти о них прекращайте называть их язык оккупанским...

3. Конституція окрім прав покладає ще і обов'язки, якщо ти не знав. І точно так само можна сказати, що ти, будучи громадянином України, який зобов'язаний знать державну мову, дискримінуєш всіх україномовних своїм нав'язуванням мови окупантів.

Хм... На ФУПе нет ни одного человека, кто не знает украинский язык.  Хотя, может есть кто-то, кто просто рассматривает буковки... Ну и про мову оккупанта я уже писал.

4. Окрім законів ще є таке поняття як здоровий глузд. Ти можеш їхати по трасі зі швидкістю 30км/год, ПДР це дозволяють, або навіть випереджати трактор, який їде в правій смузі з такою швидкістю, їдучи при цьому сам 35км/год, от просто бо тобі так захотілось.
Збереш за собою кілометровий затор, хоча ти ж нічого не порушуєш, все в рамках закону. Але їбало тобі наб'ють в цьому випадку не тому, що ти порушив закон, а тому що гандон по життю і срав на всіх. От точно так і тут.

Если миллионы человек в стране, совершенно в рамках здравого смысла, совершенно уверены, что обязательно надо убивать детей, живущих в соседней Украине, то эта уверенность не становится обязательной истиной для всех. Это означает, что некая идеология очень хорошо зашла в умы населения.

Никакой смысл не может быть здравым, если оправдывает дискриминацию граждан страны.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

А в своей стране я буду общаться на родном языке
Тим пак в українській жіночій лазні з українками. Anywhere, anytime, any company. :)
   
" - Ти вже йдеш спати?
- Ні, не можу. В інтернеті ще досі хтось неправий." (Це)

Вибачте, але цей анекдот не про мене.

Я лише прокоментував репліку про те, що ніби модератор може бачити вашу справжню адресу.
Ага ..
Про вас трохи інакше:

" - Ти вже йдеш спати?
- Ще ні. Я повинен прокоментувати репліку."
 :laugh:
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Ага ..
Про вас трохи інакше:

" - Ти вже йдеш спати?
- Ще ні. Я повинен прокоментувати репліку."

Єм. Ну так, визнаю за собою деякий фупоголізм.  8-)
   
Я перейшов на українську з 2014, до цього за 23 роки коли розмовляв російською - ніякої дискримінації не помічав, якщо б в магазинах та ресторанах ще з 1991 року відмовилися зі мною спілкуватися із-за язика - перейшов би раніше а не волав би про дискримінацію)
Ааа ну теперь все понятно. У меня к тебе плохие новости.
Внутри ты как был кацап - так и остался. Похабное черноротое хамло.
 :malyas:
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Цікаво бачити реакцію дописувачів Форуму Української Правди на пропозицію банити за вживання російської мови, коли редакція Української Правди підтримує російськомовний варіант Української Правди.
Чому? Бо це інформаційна зброя проти рашистів. Бо багато росіян заходить на сайт УП дізнатися правду. І отримують правлу, котру неможливо отримати у рашці-какашці.
А ось мудрі дописувачі форуму Української Правди вимагають банити за вживання російської мови.
Але чому вони не волають  щодо вживання російської мови на сайті Української Правди?

тому що в українців є вибір не заходити на язику версію, на фупі такого вибору немає, тому для тих хто відстоює язикість фупу нехай модер зробить окремий підрозділ, якщо в нього буде така воля і бажаннЯ, спілкуйтеся на язику там, решта дописів поза цим підрозділом виключно українською
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Ты меня с кем-то путаешь, болезный, я ниоткуда не приехал, и живу тут 50 с лишним лет, моя бабка с сумской области, а ее предки жили там с середины 1800 годов, раньше сведений нет. А в своей стране я буду общаться на родном языке, независимо от желания псевдопатриотов и неадекватных людей. Я потерял в результате войны свое жилье и все, что было в нем. Но русский язык не приватизирован Россией, он мой родной. Как и немецкий язык не приватизирован Гитлером и т д. 

а бабка на сумщині якою мовою розмовляла. якщо українською, то ти манкурт і перекотиполе, який асимілювався в язикого забувши своє коріння і зрадивши культуру своїх предків причому судячи з дописів тобі навіть думки не спадає повернутись до своїх джерел і до мови своїх предків
   
тому що в українців є вибір не заходити на язику версію, на фупі такого вибору немає, тому для тих хто відстоює язикість фупу нехай модер зробить окремий підрозділ, якщо в нього буде така воля і бажаннЯ, спілкуйтеся на язику там, решта дописів поза цим підрозділом виключно українською

Я бачив деякі рішення на інших ресурсах - якщо інформаційний сайт підтримує наприклад дві мови, то існує два форума на двох мовах, з форсуванням використання однієї на кожному. От і все - права усіх в почьоте, кожен використовує те що хоче. Чому ФУП цього не робить - не зрозуміло.
   

4. Окрім законів ще є таке поняття як здоровий глузд. Ти можеш їхати по трасі зі швидкістю 30км/год, ПДР це дозволяють, або навіть випереджати трактор, який їде в правій смузі з такою швидкістю, їдучи при цьому сам 35км/год, от просто бо тобі так захотілось.
Збереш за собою кілометровий затор, хоча ти ж нічого не порушуєш, все в рамках закону. Але їбало тобі наб'ють в цьому випадку не тому, що ти порушив закон, а тому що гандон по життю і срав на всіх. От точно так і тут.

Ти можеш не повірити, але на заході, наприклад в АУ, ніхто тебе їбало не набʼє за це (якщо їхав по закону), тому що закон є закон. А як раз за сигнали фарами, чи словесний абʼюз чи набивання їбала накажуть.
   
ця гілка дублює гілку "завершення лагідної українізації".
там була і голосувалка і думки з приводу обмежень, у т.ч. тих, хто не може голосувати
   
а бабка на сумщині якою мовою розмовляла. якщо українською, то ти манкурт і перекотиполе, який асимілювався в язикого забувши своє коріння і зрадивши культуру своїх предків причому судячи з дописів тобі навіть думки не спадає повернутись до своїх джерел і до мови своїх предків
Я не Знаю, на каком языке говорила в детстве бабушка, а спросить уже не у кого. Но вряд ли твоя логика корректна. Наши с тобой далекие предки жили в пещерах и одевали шкуры. Но ты же не считаешь себя манкуртом на том основании, что не хочешь вернуться до джерел и поменять свою квартиру и одеваться продолжаешь в магазине. Мой прадед по отцу был евреем, неудачно провернул финансовые операции с казенным имуществом и загремел в ссылку, благодаря чему и познакомился с моей прабабкой. Может мне на основании этого обратиться в Израиль и считать себя евреем?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Я не Знаю, на каком языке говорила в детстве бабушка, а спросить уже не у кого. Но вряд ли твоя логика корректна. Наши с тобой далекие предки жили в пещерах и одевали шкуры. Но ты же не считаешь себя манкуртом на том основании, что не хочешь вернуться до джерел и поменять свою квартиру и одеваться продолжаешь в магазине. Мой прадед по отцу был евреем, неудачно провернул финансовые операции с казенным имуществом и загремел в ссылку, благодаря чему и познакомился с моей прабабкой. Может мне на основании этого обратиться в Израиль и считать себя евреем?
У тебе було чотири прадіди. Хтось із них був кацапом?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]


моя бабка с сумской области, а ее предки жили там с середины 1800 годов, раньше сведений нет.
Я не Знаю, на каком языке говорила в детстве бабушка, а спросить уже не у кого.

Наши с тобой далекие предки жили в пещерах и одевали шкуры.

Мой прадед по отцу был евреем... Может мне на основании этого обратиться в Израиль и считать себя евреем?


А в своей стране я буду общаться на родном языке, независимо от желания псевдопатриотов и неадекватных людей. Я потерял в результате войны свое жилье и все, что было в нем. Но русский язык не приватизирован Россией, он мой родной.

класика жанру

"гдє я там рассія" (с)

Останнє редагування: 17 березня 2024 12:07:53 від Bee®
   
Цікаво бачити реакцію дописувачів Форуму Української Правди на пропозицію банити за вживання російської мови, коли редакція Української Правди підтримує російськомовний варіант Української Правди.
Чому? Бо це інформаційна зброя проти рашистів. Бо багато росіян заходить на сайт УП дізнатися правду. І отримують правлу, котру неможливо отримати у рашці-какашці.
А ось мудрі дописувачі форуму Української Правди вимагають банити за вживання російської мови.
Але чому вони не волають  щодо вживання російської мови на сайті Української Правди?

Я волаю!!!

кацапська не є другою державною, а є мовою окупантів. Толерування вживання мови окупантів в медійному просторі є посібництво, що підпадає під певні статті кримінального кодексу. Це злочин подібний до підривної роботи чи наведення ракет.
   
Як не торкається??? За Вашими словами редакція УП пише "мовою окупанта"!!!
А Ви користуєтесь ресурсом де вживається,ця мова. Ви не знали? Чи робите вигляд що не помічаєте?

Мені абсолютно байдуже чому редакція УП підтримує росмовну версію сайта. Я її не читаю і взагалі не помічаю, бо існує україномовна версія і УП не нав'язує мені російськомовну версію ніяким чином.
Мені також абсолютно байдуже якою мовою хто спілкуєтесь між собою за взаємною згодою.
Питання в мене одне єдине: що спонукає російськомовного громадянина України спілкуватись з україномовним російською якщо останній проти? Це якийсь психічний розлад, чи свідома провокативна поведінка? Може ви підкажете?
   
Раза три уже написал. Поехали в гуглю:
Ответьте себе на пару вопросов:
1. Почему присутствующие "паркетные патриоты" с азартным упорством пытаются отказать миллионам украинцам быть украинцами?
2. Разве на ФУПе не звучат постоянные идеи ограничивать в правах "кацапоязыких мартышек" и т.п.?

Так вот поздравляю вас, это и есть шовинизм.

А с какого хера ты решил его "назначить" языком оккупанта? Как мусосил мой двоюродный брат своего деда - "Деда, ты это сам выдумал, или в газетке Правда прочитал?". А трусы оккупанта бывают? "Язык оккупанта" - это идеологическая профанация, очень полезная кремблядям. Язык оккупанта - это вон ракеты, которые прилетают сюда и убивают украинцев, в том числе и тех, которых хууйло с "паркетными патриотами" не считают украинцами. Хотя бы из уважения к памяти о них прекращайте называть их язык оккупанским...

Хм... На ФУПе нет ни одного человека, кто не знает украинский язык.  Хотя, может есть кто-то, кто просто рассматривает буковки... Ну и про мову оккупанта я уже писал.

Если миллионы человек в стране, совершенно в рамках здравого смысла, совершенно уверены, что обязательно надо убивать детей, живущих в соседней Украине, то эта уверенность не становится обязательной истиной для всех. Это означает, что некая идеология очень хорошо зашла в умы населения.

Никакой смысл не может быть здравым, если оправдывает дискриминацию граждан страны.

ага, тобто ти себе відносиш до якоїсь іншої нації/народу?
ну так тоді озвуч до якої нації ти себе відносиш, а потім вже буде зрозуміло чи є сенс йти по наступних пунктах.
   
Ти можеш не повірити, але на заході, наприклад в АУ, ніхто тебе їбало не набʼє за це (якщо їхав по закону), тому що закон є закон. А як раз за сигнали фарами, чи словесний абʼюз чи набивання їбала накажуть.

тобто ти хочеш сказати, що в "цивілізованих країнах" уїбанська поведінка, якщо вона не суперечить закону, не має ніяких наслідків для уїбана. І на твою думку це абсолютно нормально, правильно я розумію?
   
Я не Знаю, на каком языке говорила в детстве бабушка, а спросить уже не у кого. Но вряд ли твоя логика корректна. Наши с тобой далекие предки жили в пещерах и одевали шкуры. Но ты же не считаешь себя манкуртом на том основании, что не хочешь вернуться до джерел и поменять свою квартиру и одеваться продолжаешь в магазине. Мой прадед по отцу был евреем, неудачно провернул финансовые операции с казенным имуществом и загремел в ссылку, благодаря чему и познакомился с моей прабабкой. Может мне на основании этого обратиться в Израиль и считать себя евреем?

Примусову русифікацію українців кацапами протягом останніх приблизно 200 років вже мільйон разів довели як доконаний історичний факт.
Отже є дуже велика вірогідність, що мова, яку ти вважаєш для себе рідною, була нав'язана твоїм предкам задовго до твого народження.
Манкурт - це той, хто відрікся від свого коріння і втратив історичний зв'язок зі своїм народом.
Якщо для тебе відновити цей зв'язок хоча б через мову свого народу є поверненням в печеру і при цьому ти вважаєш себе українцем, то ти таки манкурт.
   
кацапопідари вскриваються один за одним
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Примусову русифікацію українців кацапами протягом останніх приблизно 200 років вже мільйон разів довели як доконаний історичний факт.
Отже є дуже велика вірогідність, що мова, яку ти вважаєш для себе рідною, була нав'язана твоїм предкам задовго до твого народження.
Манкурт - це той, хто відрікся від свого коріння і втратив історичний зв'язок зі своїм народом.
Якщо для тебе відновити цей зв'язок хоча б через мову свого народу є поверненням в печеру і при цьому ти вважаєш себе українцем, то ти таки манкурт.
   Ага. А мої пращури були ірландці, не будемо відриватись від коріння)).
   Тож, Happy St. Patrick's Day!
Одягніть щось зелене та хильніть келих Guinness. А краще три. Годі сваритися...
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Я не Знаю, на каком языке говорила в детстве бабушка, а спросить уже не у кого. Но вряд ли твоя логика корректна. Наши с тобой далекие предки жили в пещерах и одевали шкуры. Но ты же не считаешь себя манкуртом на том основании, что не хочешь вернуться до джерел и поменять свою квартиру и одеваться продолжаешь в магазине. Мой прадед по отцу был евреем, неудачно провернул финансовые операции с казенным имуществом и загремел в ссылку, благодаря чему и познакомился с моей прабабкой. Может мне на основании этого обратиться в Израиль и считать себя евреем?

тобто ти сам не знаєш хто ти є, таке собі перекотиполе, наче визнаєш себе українцем, але основним маркером мовою не володієш, то ти просто громадянин україни, який є частиною політичної нації українців, але стверджувати, що я українець це зокрема визнавати свою приналежність до культури, звичаїв, національних традицій, знову ж таки мови, але для тебе це все є чужим, а це і є основним маркером для етнічних українців належиш ти до цієї спільноти чи ні
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

кацапопідари вскриваються один за одним
  А скажи-но мені, чудило, за якою ознакою ти мене, махрового москаля відрізняєш від українця? Українську, як бачиш, я знаю краще за тебе. Та не тільки за тебе. Більшість ваших опусів читати неможливо, очі коле.
   Тобто які критерії- кацап, не кацап ? Якщо москаль вправно чеше солов'їною- як його відрізнити від українця?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

тобто ти сам не знаєш хто ти є, таке собі перекотиполе, наче визнаєш себе українцем, але основним маркером мовою не володієш, то ти просто громадянин україни, який є частиною політичної нації українців, але стверджувати, що я українець це зокрема визнавати свою приналежність до культури, звичаїв, національних традицій, знову ж таки мови, але для тебе це все є чужим, а це і є основним маркером для етнічних українців належиш ти до цієї спільноти чи ні
   Основний маркер- любов до України та ненависть до кацапів. Крапка.
   
Примусову русифікацію українців кацапами протягом останніх приблизно 200 років вже мільйон разів довели як доконаний історичний факт.
Отже є дуже велика вірогідність, що мова, яку ти вважаєш для себе рідною, була нав'язана твоїм предкам задовго до твого народження.
Манкурт - це той, хто відрікся від свого коріння і втратив історичний зв'язок зі своїм народом.
Якщо для тебе відновити цей зв'язок хоча б через мову свого народу є поверненням в печеру і при цьому ти вважаєш себе українцем, то ти таки манкурт.
Мне 30 с лишним лет назад мой препод по истории доказывал, что коммунизм - высшая стадия развития общества, и это миллион раз доказанный исторический факт. Такой как ты в армии через год исключал меня из комсомола за то, что я усомнился в правильности принятых решений и отказывался выходить в лес на 30 градусный мороз в шинели и без валенок. Такой как ты замполит рассказывал, что США - наш главный враг, а наши 8 ракет средней дальности с 5 боеголовками направлены в сторону таких же врагов - Великобритании и ФРГ.  Мне не 18 лет уже, чтобы я спокойно воспринимал очередной выбрык псевдопатриотов и переписывание истории. Я обычный инженер производственник, не лез в политику и привык действовать с помощью элементарной логики и имеющихся ресурсов и возможностей. Я не хочу спорить с Фарионами и иже с ними, которые тогда доказывали, что США и ФРГ - это наши исконные враги, а теперь рассказывают, что это лучшие друзья. Как всегда - истина где-то посередине. Я не считаю нужным отказываться от родного языка (вот это именно манкурты) из-за политических проходимцев, наживающихся на этом и полезных идиотов, которые им поддакивают, или уникумов типа Анатоля, которые имеют проблемы с головой.
   
кацапопідари вскриваються один за одним
ти вскрився давно олігофрене, і що з того?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

   Основний маркер- любов до України та ненависть до кацапів. Крапка.

це додатковий маркер, тож же портніков, за його ж твердженнями щиро любить україну, бо це його батьківщина, чітко визнає, що московія ворог, але водночас не стверджує, що він українець, навпаки, завжди наголошує на тому, що він єврей, і ніхто притомний його тим не витикає, навпаки, він становить частину української політичної нації як і решта громадян україни будь якого етнічного походження
   
Цікаво бачити реакцію дописувачів Форуму Української Правди на пропозицію банити за вживання російської мови, коли редакція Української Правди підтримує російськомовний варіант Української Правди.
Чому? Бо це інформаційна зброя проти рашистів. Бо багато росіян заходить на сайт УП дізнатися правду. І отримують правлу, котру неможливо отримати у рашці-какашці.
А ось мудрі дописувачі форуму Української Правди вимагають банити за вживання російської мови.
Але чому вони не волають  щодо вживання російської мови на сайті Української Правди?
+===================================+
А ти різницю між УП та ФУПом розумієш???
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Как всегда - истина где-то посередине. Я не считаю нужным отказываться от родного языка (вот это именно манкурты) из-за политических проходимцев, наживающихся на этом и полезных идиотов

Аж розчулився. Наче під копірку (з іншими "героями"). Клони якісь чи шо.
   
Бажаю побачити Ваші дії щодо редакції Української Правди, котра здійснює переклад з української мови на російську.
+======================================================================================+
Ми схвалюємо дії "редакції Української Правди, котра здійснює переклад з української мови на російську".
   
Ви лікар? Хто Вам надав право ображати і ставити діагноз у стилі радянської психіатрії???
+=========================+
Твої постійні дебільні пости...
Тобі хтось дав право
поширювати  кацапоязік???
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія