Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Росія з її ресурсом, якби була під нормальним керівником, не імперцем, а технократом,
то була би точкою притягання для всього постСРСР, всі би вчили рос. мову добровільно і з радістю бо це б давало перспективи.
тобто вся причина все таки полягає в хуйлі, глубінний руссскій народ ніпрічьом?
став би на чолі паРаші умовний навальний і навіть Фаріонша (умовна) запросила би парашне громадянство?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

тобто вся причина все таки полягає в хуйлі, глубінний руссскій народ ніпрічьом?
став би на чолі паРаші умовний навальний і навіть Фаріонша (умовна) запросила би парашне громадянство?
я думаю що в умовах Росії дуже багато залежить від лідера. якби був не хуйло а умовно Навальний чи Нємцов, це була б зовсім інша держава.

народ може й не ідеальний. як і кожний народ, зі своїми тараканами історично і географічно обумовленими. Але роль еліти, лідера, тягнути народ за вуха в історично правильному напрямку .

Останнє редагування: 16 березня 2024 02:35:58 від T.Blair.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Извините что отвлек, продолжайте дрочить на языковой вопрос.

Если вы не в "идеологическом угаре", то вы, наверно, понимаете, что вопрос не совсем в языках. Точнее, ВООБЩЕ не языковой. В Украине никогда не было и не будет "языковой проблемы".  Проблемка лежит совсем в другой области, и пахнет не очень хорошо. А на кону - сможет ли Украина стать либеральной и свободной страной, или нет.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

я думаю що в умовах Росії дуже багато залежить від лідера. якби був не хуйло а умовно Навальний чи Нємцов, це була б зовсім інша держава.

народ може й не ідеальний. як і кожний народ, зі своїми тараканами історично і географічно обумовленими. Але роль еліти, лідера, тягнути народ за вуха в історично правильному напрямку .


Згадав анекдот, як не збирай швейну машинку все рівно автомат калашнікова виходить.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

я думаю що в умовах Росії дуже багато залежить від лідера. якби був не хуйло а умовно Навальний чи Нємцов, це була б зовсім інша держава.

народ може й не ідеальний. як і кожний народ, зі своїми тараканами історично і географічно обумовленими. Але роль еліти, лідера, тягнути народ за вуха в історично правильному напрямку .

В країнах 3го світу
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

я думаю що в умовах Росії дуже багато залежить від лідера. якби був не хуйло а умовно Навальний чи Нємцов, це була б зовсім інша держава.

народ може й не ідеальний. як і кожний народ, зі своїми тараканами історично і географічно обумовленими. Але роль еліти, лідера, тягнути народ за вуха в історично правильному напрямку .
В які періоди своєї історії кацапія була нормальною державою?)
Весь час вони на когось нападали
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Если вы не в "идеологическом угаре", то вы, наверно, понимаете, что вопрос не совсем в языках. Точнее, ВООБЩЕ не языковой. В Украине никогда не было и не будет "языковой проблемы".  Проблемка лежит совсем в другой области, и пахнет не очень хорошо. А на кону - сможет ли Украина стать либеральной и свободной страной, или нет.
п***а в кацапію, хуєсос - там тобі буде ліберальна і правова держава, покидьок
   
рускій язик в Україні заслуговує на таке ж ставлення, яке має українська мова на раіссі
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

теж мені біном Ньютона.
Росія з її ресурсом, якби була під нормальним керівником, не імперцем, а технократом,
то була би точкою притягання для всього постСРСР, всі би вчили рос. мову добровільно і з радістю бо це б давало перспективи.
тобто ви слід за арестовіджем побіжали би цілуватися взасос з харошими узкімі
і боротися з українськими хвошистами
 ой почекайте...
вата теж вважає себе харошими і правильними зі своїм хуйлом
 а українців -хвошистами
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

рускій язик в Україні заслуговує на таке ж ставлення, яке має українська мова на раіссі
Доречі - скільки там українських шкіл в кацапії? А книжок видається? А каналів на ТБ?)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

тобто ви слід за арестовіджем побіжали би цілуватися взасос з харошими узкімі
і боротися з українськими хвошистами
 ой почекайте...
вата теж вважає себе харошими і правильними зі своїм хуйлом
 а українців -хвошистами
Цей пенс мріє про велике СРСР, гидота
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Чесно не знаю ідеоматичного аналогу в англійській.
Там в базі помилка)

В германців від амстера до альп була і є (на фестах бачив ) така змагальна забава

Танець соло в залі де на підлозі в певному малюнку викладатися курячі яйця
Чим вищий клас танцюриста - тим менше розчавлених  яєць.
Танець називався яєчний

Ніякий паралельний сенс (буквально гонади/тестикули ) в тій темі танців не задіювалися.
Варто розуміти буквально (курячі яйця заважають) 

То вже вільна (перекручена) інтерпретація того германського танцю  в слов'ян де тестикули в хомо і курячі яйця одним словом називають.
На дойчь де чоловічі яйця Нoden а курячі Eiern той перекручений сенс прекласти буквально неможливо
....
Танець той дуже древній +/- з 14ст


....
По темі
Не голосував

До кацапоязиких фупчеків одна фраза:

Не так страшний сам кацапоязиг як його "защітніки"
Всі гамузом і рашисти і ліберальні кацапи і кацапоцентричні орестовіджі

Пам'ятайте про цей емоційний (для сусідів кацапів) момент
Не перетворюйтеся на упоротих
Коли не хочете ловити в табло
Не реагуйте нервово  і тим паче не ставайте в захист головної скрєпи узкоміоства  і напруга (коли вона для вас зявляється) сама впаде
   
[... вопрос не совсем в языках. Точнее, ВООБЩЕ не языковой. В Украине никогда не было и не будет "языковой проблемы".  Проблемка лежит совсем в другой области, и пахнет не очень хорошо. А на кону - сможет ли Украина стать либеральной и свободной страной, или нет.

Перше. В Україні протягом останніх років 300 завжди була мовна проблема, а саме - дискримінація, приниження української та піднесення "язика". "Пєрвий срєді равних", нє?  :laugh:
Наприклад, я не повинен, не вважаю за потрібне, я не хочу бачити, читати, чути кацапську в принципі. Натомість ви, огранічєноязичьниє, як воші засіли у всіх сферах українського суспільного життя. Природньо, що воші щиро вважають дихлофос порушенням своїх прав і свобод...

Друге. Стосовно того, що зараз "на кону"... Ну вже точно не ваш бісів язик. Країна бореться за життя без вас. Бо історично склалося так, що
Цитувати
"Российский либерал заканчивается на украинском вопросе" – частный случай ленинской фразы "русский демократ заканчивается на национальном вопросе".
Це про вас, правда?
   
Тобто релігію принесла, а не цивілізацію. І багато індусів конвертувались в цей "англопротестантизм"?

ПС. Та вже ж повідомили що не забанять російську. Роспереживались тут  8-)

Та я за російську не хвилююсь зовсім.

Цивілізація - це норми законодавства та державної організації.
   
Гм. Я розумію, що ФСБ і все таке... але ж ходити та дописувати на ФУП ФСБ теж забороняє. Але ви то робите, всі 10 років. Чи ви це теж (відвідування та дописування на ФУПі) не з власної волі робите?

З власної, но мне удобнее писать на русском,хотя,иногда некоторые укр. слова я таки вставляю
   
російська в УА не є іноземною.
Так ся стало за сотні років, це чи добре чи ні, але є як є.
Чи так чи так, але це - одна із причин війни. Може, варто потрохи працювати над (державними, суспільними, світоглядними) помилками? Тим більше над помилками, які вбивають. Буквально.

Росія з її ресурсом, якби була під нормальним керівником, не імперцем, а технократом,
то була би точкою притягання для всього постСРСР, всі би вчили рос. мову добровільно і з радістю бо це б давало перспективи.
Перспективи чого???? Пріобщіцца к вєлікой культурє?? Прісмоктацца к вєлікой сібірской трубє?  :D

я думаю що в умовах Росії дуже багато залежить від лідера. якби був не хуйло а умовно Навальний чи Нємцов, це була б зовсім інша держава.
народ може й не ідеальний. як і кожний народ, зі своїми тараканами історично і географічно обумовленими...
А ви, на диво, балансуєте на самій межі ліберальних поглядів і відвертої "ватності". Це свідомо, це світоглядно? Чи просто наслідок надмірного захоплення кацапськими пабліками?
"Не читайте на ніч кацапських газет" так багато, пане T.Blair.

Останнє редагування: 16 березня 2024 09:12:45 від Bee®
   
а в мене є запитання
 якщо на чолі кацапстану буде умовний демократ навально-каспаров
а на чолі України умовна фаріонша
 хто яку країну обере
Тю.

Кацапи оберуть кацапію. Українці - Україну.
А "у вас ус атклєілса"  :laugh:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А "у вас ус атклєілса"
чому
для мене фаріонша - не ужос-ужос-ужос як для багатьох
вважаю її тези вірними
фаріонша в презах це було б краще ніж петя чи зеля
 але всі її бояться як хвошистку
 ну так для кацапів вже і зеля хвошист
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Модератор! Вчи закони України!

Кримінальний кодекс України

Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками
1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -

караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

{Стаття 161 в редакції Закону № 1707-VI від 05.11.2009; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1519-VII від 18.06.2014}
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

У мене зараз інше питання.
Є ознаки порушення статті 161 Закону України модератором 1
Що робити?


   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

У мене зараз інше питання.
Є ознаки порушення статті 161 Закону України модератором 1
Що робити?
Пиши листа до поліції, а краще в спортлото)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Перше. В Україні протягом останніх років 300 завжди була мовна проблема, а саме - дискримінація, приниження української та піднесення "язика". "Пєрвий срєді равних", нє?  :laugh:
Наприклад, я не повинен, не вважаю за потрібне, я не хочу бачити, читати, чути кацапську в принципі. Натомість ви, огранічєноязичьниє, як воші засіли у всіх сферах українського суспільного життя. Природньо, що воші щиро вважають дихлофос порушенням своїх прав і свобод...

Друге. Стосовно того, що зараз "на кону"... Ну вже точно не ваш бісів язик. Країна бореться за життя без вас. Бо історично склалося так, що
Це про вас, правда?
Фигню написал.
Мы тут не засели, мы тут уже живём и не одним поколением.
По твоей логике, такие как ты, наконец-то, сдыхались крымчан, Дончан, Луганчан.
Вот только с Харьковчанами пока не получилось, бьются гады насмерть, чтобы в Україні залишитись.
   
У мене зараз інше питання.
Є ознаки порушення статті 161 Закону України модератором 1
Що робити?
Порада перша. Не виглядати долбойобом. Перепрошую.

Порада друга. Вчіть французську, а заодно трохи німецьку. Аби не (див. пункт перший).
Знаю, це важко, але ж ви ще не на Брайтоні обітованному...
   
Фигню написал.
По тону та обраній мові допису бачу, що зачепило. Вибач, дмхз, вибач, є як є.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Пиши листа до поліції, а краще в спортлото)

Сарія в 2011 році так вже стебався за допомогою Слава та Intruder (Чаплига)
Через добу Сарії вже було не до сміху.
 Тому зараз пропоную Moderator1 перенести цю тему з опитуванням у передбаник.

Останнє редагування: 16 березня 2024 09:43:47 від oleg kievsky
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

У мене зараз інше питання.
Є ознаки порушення статті 161 Закону України модератором 1
Що робити?

Модератором - нема.
Тобою - є.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

По тону та обраній мові допису бачу, що зачепило. Вибач, дмхз, вибач, є як є.
Звісно зачепило. Бо ми тут засіли настільки давно, що теж стали частиною України. Робити вигляд, що нас нема не виходить. Казати, що все коїться саме через нас, теж невірно, хоча за рахунок того, що нас дуже багато, то і вплив на політику України був великий.

Коли раніше люди казали , що всі наші можновладці живуть так, щоби накрасти а потім збігти, не вірила в це.
А зараз ми бачимо результат саме такої політики. Може кожен наш президент розумів, що якщо росія вирішить нас повертати до своєї імперії силоміць, то ми не втримаємося, тому і робили , що скорочували армію та віддавали літаки, ракети за борги? Поцарювали, збагатились, а ви, простий народ, вже як буде.
Саме через це розуміння, що саме відбувалося всі роки незалежності, мені особливо неприємні постійні спроби найти винних не у можновладних колах, а в простих громадян України. То не такою мовою розмовляють, то не за того голосують, то ще щось не так роблять. Дивитись треба на правлячу верхівку, чим займались, яку політику впровадили, наскільки ослабили або посилили країну.

І останнє.
Якщо всі розумні україномовні рішуче всі 30 років покидаєте Україну, то не дивуйтесь, що її тримають на собі так багато російськомовних.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

З власної, но мне удобнее писать на русском,хотя,иногда некоторые укр. слова я таки вставляю

Чудово. А мені зручніше, коли зі мною спілкуються українською. Ви маєте право і я маю право. Є українські форуми, а є кацапські. На українських форумах - українська. На кацапських - кацапська. Я не лізу на кацапські форуми і не качаю там права щодо того, якою мовою дописувати, і вам не дадуть. Все по чесному, кожному своє. Ну а так, щоб усюди було тільки по вашому - так не буде.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Звісно зачепило. Бо ми тут засіли настільки давно, що теж стали частиною України. Робити вигляд, що нас нема не виходить. Казати, що все коїться саме через нас, теж невірно, хоча за рахунок того, що нас дуже багато, то і вплив на політику України був великий.

Коли раніше люди казали , що всі наші можновладці живуть так, щоби накрасти а потім збігти, не вірила в це.
А зараз ми бачимо результат саме такої політики. Може кожен наш президент розумів, що якщо росія вирішить нас повертати до своєї імперії силоміць, то ми не втримаємося, тому і робили , що скорочували армію та віддавали літаки, ракети за борги? Поцарювали, збагатились, а ви, простий народ, вже як буде.
Саме через це розуміння, що саме відбувалося всі роки незалежності, мені особливо неприємні постійні спроби найти винних не у можновладних колах, а в простих громадян України. То не такою мовою розмовляють, то не за того голосують, то ще щось не так роблять. Дивитись треба на правлячу верхівку, чим займались, яку політику впровадили, наскільки ослабили або посилили країну.

І останнє.
Якщо всі розумні україномовні рішуче всі 30 років покидаєте Україну, то не дивуйтесь, що її тримають на собі так багато російськомовних.

Який народ, така й влада.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Який народ, така й влада.
Рівних прав вимагай в черзі за пенсією, а не в чужій приватній хаті.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Рівних прав вимагай в черзі за пенсією, а не в чужій приватній хаті.

Це публічна, а не приватна хата.
І навіть у приватній хаті в Україні закони повинні виконуватись.

Останнє редагування: 16 березня 2024 10:00:01 від oleg kievsky
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Який народ, така й влада.
Це примітивно. Коли я подібне сказала, на якомусь екзамені в інституті, мене ледве не вигнали, так препод розлютився
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Це примітивно. Коли я подібне сказала, на якомусь екзамені в інституті, мене ледве не вигнали, так препод розлютився

Може проблема в народі представником якого є теж препод.
   
ми тут засіли настільки давно, що теж стали частиною України. Робити вигляд, що нас нема не виходить.
...стали російськомовною частиною України? Щоб що? Щоб нащо? Щоб куди? Для чого ці ліричні відступи? Хто це "ми"??
Все просто як двері. Український Харків буде розмовляти українською. Російський - російською. Ви, власне, куди зібрались?

Якщо для людини після більше 30 років незалежності і років війни з московією дописування московитською мовою є питанням принципу, то що про таку людину можна сказати?
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Сарія в 2011 році так вже стебався за допомогою Слава та Intruder (Чаплига)
Через добу Сарії вже було не до сміху.
 Тому зараз пропоную Moderator1 перенести цю тему з опитуванням у передбаник.
Не сміши - а краще лікуйся)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Звісно зачепило. Бо ми тут засіли настільки давно, що теж стали частиною України. Робити вигляд, що нас нема не виходить. Казати, що все коїться саме через нас, теж невірно, хоча за рахунок того, що нас дуже багато, то і вплив на політику України був великий.
Хто
Коли раніше люди казали , що всі наші можновладці живуть так, щоби накрасти а потім збігти, не вірила в це.
А зараз ми бачимо результат саме такої політики. Може кожен наш президент розумів, що якщо росія вирішить нас повертати до своєї імперії силоміць, то ми не втримаємося, тому і робили , що скорочували армію та віддавали літаки, ракети за борги? Поцарювали, збагатились, а ви, простий народ, вже як буде.
Саме через це розуміння, що саме відбувалося всі роки незалежності, мені особливо неприємні постійні спроби найти винних не у можновладних колах, а в простих громадян України. То не такою мовою розмовляють, то не за того голосують, то ще щось не так роблять. Дивитись треба на правлячу верхівку, чим займались, яку політику впровадили, наскільки ослабили або посилили країну.

І останнє.
Якщо всі розумні україномовні рішуче всі 30 років покидаєте Україну, то не дивуйтесь, що її тримають на собі так багато російськомовних.

Хто бляха вам російськомовним заважає спілкуватися російською? Зараз мова йде про український фрорум в Україні. Зробіть харківський форум і спілкуйтеся хоче на японській)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Це примітивно. Коли я подібне сказала, на якомусь екзамені в інституті, мене ледве не вигнали, так препод розлютився
В сучасному світі так і є - крім окремих КНДР де влада є спадковою
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

...стали російськомовною частиною України? Щоб що? Щоб нащо? Щоб куди? Для чого ці ліричні відступи? Хто це "ми"??
Все просто як двері. Український Харків буде розмовляти українською. Російський - російською. Ви, власне, куди зібрались?


   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Це публічна, а не приватна хата.
І навіть у приватній хаті в Україні закони повинні виконуватись.

так виконуйте, якщо фуп не приватна хата, то спілкуйтесь по за хатою державною, бо якось двояко виходить тут закони бачу, а тут ні
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S
Ale

Доречі українці в кацапії ніколи рідною мовою не переймались а зразу переходили на кацапську - а ось російськомовні в Україні готові сраку рвати за російську мову - чому?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія