Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все еще хороните Конче-Заспу?

Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

А Томос? Томос!

Що, кацапе, крючить тебе ?  :laugh:
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

тебе шо в симінарії  (крім як до дітей домогатися й людям брехати) не вчили значенню слів?
хоч знаешь різницю між фактом і припущенням трусливого, брехливово
, тупого папуаса що прожило до старості і досі віре в непорочне зачаття, ребро адама і ноїв ковчег  :K

особливо смішно і жалюгідно виглядае як в любій темі про релігію всяке віруньське чмо намагаеться перевести рейки про те ніби атеїзм це така , тіпо віра  :lol:
сектанчику - я розумію що в вашій методичці про це дуже багато написано і тому ти можешь тут вивалити купу букв про те що заходячи в ресторан ти гордо замовляешь НІЧОГО , а потім требуешь щоб принесли рахунок, а після того як тебе послала накуй дівчина - гордо всім розказуешь який в тебе секс був з нею :laugh:

якщо тебе цікавить тема чи е атеїзм вірою - створюй собі тему і пиши ...

а тут як не всрись, але я буду тебе тикати твоею брехнею тобі в пику-
ТАК ЯКІЖ АТЕЇСТИ СТВЕРДЖУВАЛИ ШО КОРОНАВІРУСА НЕ ІСНУЕ?

ПС; від таких тупих, лицемірних комах як е віруни не плющить, ви викликаете огиду.
розуміешь святошка - коли нормальна людина баче стадо вонючих, неосвічених , забобонних папуасів шо на колінцях лижуть всякі куски мертвої плоті (мощі) - ви нагадуете опаришів на тлі людства
Я вчився в нормальному політесі.
а ти певно, навіть середню школу не осилив :lol: семінарія, боягузливого, брехливого....
так що свої "препущення" можеш запхати... знаєш куди?
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

:facepalm1: о ще одно вилізло, як вони вчепилися в якусь дурню
а ти розуміешь шо мені насрати на те шо тупорилі папуаси собі вирішили добавити ще якісь ознаки в таке просте поняття як атеїзм (атеизм — простое отсутствие веры в существование богов)

цим паразитам на тлі людства важко зрозуміти що я наприклад вірю в себе, в свободу волі, в Україну... і не вірю в діда мороза, зубну фею, риптилоїдів, поца-ісусика... і все

давайте лошки доказуйте мені шо моя невіра в санта клауса це е різновидом релігії, і ельфи існують - бо ти ніяк не зможишь довести протилежне :lol:
безбожжя релігією не є, а вірою є
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

Я вчився в нормальному політесі.
а ти певно, навіть середню школу не осилив :lol: семінарія, боягузливого, брехливого....
так що свої "препущення" можеш запхати... знаєш куди?

не писти брехунець нічого ти не міг "закінчити", лише якесь пту і то по блату , давши на лапу за іспити :laugh:
ти таке тупе що нездатне канонів своеї секти навіть вивчити - марш до церкви каятись полюбитель пхати собі всякі предмети сам знаешь куди (P)
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

безбожжя релігією не є, а вірою є
тобто вся твоя віра = тому як я не вірю в бабайку ? :shuffle:

   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

Ви подумайте про те що це ви вважаєте їх упоротими, нічого про них не знаючи.
Я знаю про верунов все. Они такие же люди, как и все. Но с небольшим дефектом мышления - считают, что верить - почти знать. Поэтому вечно усугубляют и так тяжелую реальную жизнь (свою, своих близких и человечества в целом) дополнительными ограничениями и затратами. 
Серед моїх рідних, особливо старшого віку є декілько релігійних людей. Це люди високоосвідчені, просто перебуваютьтя в тому віці, коли вони набагато ближчі до Бога чим до людей. Спілкуючись з ними бачиш лише любов до ближнього, чого важко знайти серед людей їхнього віку, які не вірять в Бога, або вірять тільки на свята.
Возраст - ничего не значит. Чем старше человек (после 25) - тем он только становится тупее, по себе вижу. А уж каким целомудренным становится после 50 - аж страшно, мбугога.
Я не розумію людей які не вірять в Бога і хочуть заборонити вірити інших. Чим ви відрізняєтесь від тих, хто вірить і хоче заставити вірити всіх.
Не знаю кто такие вы, но я запретить верить никак не могу. Все могут верить во что угодно - деда Мороза, бога, масонов и жидорептилоидов, плоскую Землю и чайник Рассела. Тем более, что нельзя доказать несуществование чего-либо.


Останнє редагування: 25 березня 2020 19:30:39 від kurt
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

тобто вся твоя віра = тому як я не вірю в бабайку ? :shuffle:
не рівно. Ваша віра ні до чого вас не зобов'язує
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

не писти брехунець нічого ти не міг "закінчити", лише якесь пту і то по блату , давши на лапу за іспити :laugh:
ти таке тупе що нездатне канонів своеї секти навіть вивчити - марш до церкви каятись полюбитель пхати собі всякі предмети сам знаешь куди (P)
я фотку диплома викладав.  а твій атестат, схоже, у природі не існує!  :lol:
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

Я знаю про верунов все. Они такие же люди, как и все. Но с небольшим дефектом мышления - считают, что верить - почти знать. Поэтому вечно усугубляют и так тяжелую реальную жизнь (свою, своих близких и человечества в целом) дополнительными ограничениями и затратами. 
Возраст - ничего не значит. Чем старше человек (после 25) - тем он только становится тупее, по себе вижу. А уж каким целомудренным становится после 50 - аж страшно, мбугога.
Не знаю кто такие вы, но я запретить верить никак не могу. Все могут верить во что угодно - деда Мороза, бога, масонов и жидорептилоидов, плоскую Землю и чайник Рассела. Тем более, что нельзя доказать несуществование чего-либо.
- дійсно вони не розуміють(це занадио хитае їх і так перекрученно-хворобливий світогляд) шо я наприклад можу вірю в багато суперечливих речей , але е факти і знання. і іменно на цьому грунтуеться мій атеїзм ... на фактах по фізиці, біології і історії з яких і випливае що біблія лише зібрання страшних казок, а релігія лише система для малюпування народом...

я навіть згоден спілкуватися і сперечатися з тими хто висувае теорії про детермінізм і штучне виникнення життя ... але лише з тими хто знае різницю між теоріею і припущенням, і головне може представити хоч якісь факти

- я тобі як спеціаліст підтвержую - після 25 людина починае "тупіти" , в неї зменьшуються когнітивні здібності, погіршуеться навчаванність, памьять і тд. ... існюють компенсаторні механізми які, якщо коротко, називаються в народі мудрістью ... але нажаль вони абсолютно не притаманні вірунам , у них з старістью розвиваеться лише консервативність, нетирпимість і деменція

- благо в науці не потрібно доказувати чогось відсутність, це абсолютно суперечить логіці і іншим науковим методам ...бо тоді наука складалася лише з томів о единорогах, русалках , домових(бо на інше не залишилось би часу)
в тому і проблема вірунів - в науці кожний може представити теорію і факти що її доводить , або суперечить ... ось віруни і можуть лише на форумах і перед старими дурниками, або дітьми розказувати свої байки , бо з фактами і доводами в них все дуже погано.
христьянство ніколи не було знанням, це система що навьязувалась силою, брехнею і підлістью.
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

на цьому грунтуеться мій атеїзм ... на фактах по фізиці, біології і історії
ані один факт природничих наук не доводить відсутність Бога
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

христьянство ніколи не було знанням, це система що навьязувалась силою, брехнею і підлістью.
...а іудаїзм...???
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

не рівно. Ваша віра ні до чого вас не зобов'язує
ой невже до тебе починае потроху доходити ...
ти розуміешь що мій атеїзм мене ні до чого не забовьязуе?
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

ой невже до тебе починае потроху доходити ...
ти розуміешь що мій атеїзм мене ні до чого не забовьязуе?
тю
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

ані один факт природничих наук не доводить відсутність Бога
ні одна з природних наук не доводить відсутність бабайки

бабайка існуе?
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

Що, кацапе, крючить тебе ?  :laugh:

Бачу що Томос не рятує Петра від цугундера. Мабуть і від корони нас не спасе... Стільки часу Славний Гетьман марно загубив... :cray: Краще б лікарню в Обухові побудував.
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

дурню - ніхто вам не забороняе вірити, вірте хоч в чорта лисого і діда мороза ... все впираеться в ваші дії, особлибо зараз коли ваші ритуали несуть загрозу іншим

а до цього (до карантину) особливо е небезпечним коли ви навязуете свої забобони дітям і психічно хворим людям , залякуючи і обіцяючи всяку маячню
Н-да войовничий атеізм походу гірший за войовничу релігійністю.
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

ні одна з природних наук не доводить відсутність бабайки

бабайка існуе?
існування/неіснування Бога це питання віри і тільки
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

я фотку диплома викладав.  а твій атестат, схоже, у природі не існує!  :lol:
а накуя ти того диплома купляв? він тобі допоміг до раю попасти?
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

е віра , а е знання і факти

і факти такові що православіе(як і більшість ортодоксальних релігій) е зло для людства, і несли, і несуть шкоду всім
У вас немає ні того ні іншого.
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

існування/неіснування Бога це питання віри і тільки
Блез Паскаль вивів іншу формулу  B-)
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

існування/неіснування Бога це питання віри і тільки

це лише твое тверження , яке абсолютно тупориле і не містить логіки

бо якщо так - існування бога залежить від людини

ти факти будласка давай ...
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

Н-да войовничий атеізм походу гірший за войовничу релігійністю.
як було показано раніше - атеїзм є релігією.
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

У вас немає ні того ні іншого.

якщо ти закриешь вуха й очі - це не змінить фактів

відкрий підручник з фізики, біології, історії - в них повно фактів які суперечать вашому печерному світогляду
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

як було показано раніше - атеїзм є релігією.
е багато фактів які суперечить цьому ...
тут ми вже розібрали один - атеїзм (у відмінності від пмгнутості) не потребуе в мене нічого...
прокоментуете це якж так.
чому віра в еврейскі казочки ставлять перед вами купу забовьязень і табу, а мій атеїзм - не вимагае від мене нічого?
і подумайте атеїзм , скептицизм, матеріалізм - це назва різних вірувань? :shuffle:
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

це лише твое тверження , яке абсолютно тупориле і не містить логіки

бо якщо так - існування бога залежить від людини

ти факти будласка давай ...
аж ніяк не залежить. З приводу фактів ви ніяк не можете осягнути зміст твердження, повторюю - існування/неіснування Бога це питання віри і тільки
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

відкрий підручник з фізики, біології, історії - в них повно фактів які суперечать вашому печерному світогляду
... підручники з фізики, біології, історії - суперечать самим собі... те, що ти маєш за істину зараз, через років десять-п’ядесят буде такою ж єресю, як зараз релігія чи наука...і твої факти висмоктані з твоєї голови, яка не є останньою їстиною...факти -- це відображення твоїх думок про світ...і більше нічого... :smile3:
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

як було показано раніше - атеїзм є релігією.
не релігією, а вірою
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

якщо ти закриешь вуха й очі - це не змінить фактів

відкрий підручник з фізики, біології, історії - в них повно фактів які суперечать вашому печерному світогляду
ні один факт ні з одного з одного підручника не доводить неіснування Бога
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

ні один факт ні з одного з одного підручника не доводить неіснування Бога
...як і не доводить його існування...ми розумово відсталі, щоб осягнути те, є Бог чи ні...інакше сказати: є творець нашого Всесвіту, чи нема... для цього нам, по меншій мірі, треба бути поза нашого Всесвіту...
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

...а іудаїзм...???
всі ортодоксальні,ті і що генерують ненависть і нетерпимість до інших е Злом, до них відносять(з вікі) христьянство, іудаїзм, мусульманство, деякі течиї буддизма і марксисм ... тут можна говорити лише про ступін зла що воно принесло людству (нажаль наше православіе одним із лідером по кривавісті серед інших секстаньских культів)... хочу лише замітити що іудаїзм більш чесніша релігія - вони ніколи не стверджували що їх бог е Добром
(саме тому така різниця між ветхими і новими казочками)
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

всі ортодоксальні,ті і що генерують ненависть і нетерпимість до інших е Злом, до них відносять(з вікі) христьянство, іудаїзм, мусульманство, деякі течиї буддизма і марксисм
і атеїзм
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

аж ніяк не залежить. З приводу фактів ви ніяк не можете осягнути зміст твердження, повторюю - існування/неіснування Бога це питання віри і тільки
ви лише виразили свою думку не надавши ні одного факту
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

і атеїзм
в першу чергу
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

ви лише виразили свою думку не надавши ні одного факту
факт чого?
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

Нардеп від "Голосу" Юлія Клименко запевняє, що у Монастириському районі Тернопільської області зараз критична ситуація зі спалахом коронавірусу.

Джерело: Клименко у Facebook

Пряма мова: "Уже четвертий підтверджений діагноз, одна людина померла. Із хворими контактувало не менш як 500 людей, зокрема всі священники району, які тиждень правили служби у храмах. Із трьома хворими контактували також сімейні лікарі. У двох із них проявляються симптоми.

Відсьогодні в ізоляції вся лікарня, бо одна з працівниць, яка хворіла 3 тижні, має підтверджений діагноз. Лікарів не відпускають додому".


Деталі: Також нардеп додала, що місцева лікарня недостатньо забезпечена, немає тестів та ШВЛ.
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

... підручники з фізики, біології, історії - суперечать самим собі... те, що ти маєш за істину зараз, через років десять-п’ядесят буде такою ж єресю, як зараз релігія чи наука...і твої факти висмоктані з твоєї голови, яка не є останньою їстиною...факти -- це відображення твоїх думок про світ...і більше нічого... :smile3:
неуче не позорься - впідручники містять факти, аксіоми і теорії

так, деякі теорії можуть з часом підтвержуватися, або ні , або виникатимуть нові

але е і доведенні факти - наприклад що біблія це набір стрвшних казок, що еволюція дійсно була, що людина і земля не е центром всесвіту...


   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

не релігією, а вірою
  :laugh: ви хоч між собою домовтися вірунці
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

не релігією, а вірою
Два веруна спорят про атеизм, мбугога. Трезвость, по вашему, просто вариант зависимости.
Веруны, по буквам -  а-теизм - "Не - религиозность".
Есть политеисты, деисты, теисты, монотеисты. И есть похуисты - атеисты. Именно это и означает слово атеизм - отсутствие. Верят исты - в одно, другое, третье (иногда даже совмещают), атеисты - плюют (игнорируют) на верования. Иногда атеисты плюют по причине незнания (в детстве например), иногда по злобе - поп снасильничал или бог богатства не послал, но чаще всего - по причине полного отсутствия доказательств существования этих самых богов.
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

  :laugh: ви хоч між собою домовтися вірунці
між вірою і релігією таки є різниця. але віра є невід"ємним атрибутом релігії. кури талмуд, учі матчасть! :punish:
   
Re: Все еще хороните Конче-Заспу?

неуче не позорься - впідручники містять факти, аксіоми і теорії
...якщо переходять на особистості, то це говорить про те, що на цьому ваші факти закінчаться...якщо зробите це ще один раз -будете забанені...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія