Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сатанисты на форуме есть?

Re: Сатанисты на форуме есть?

Слово "Сатана" встречается в Библии около 55 раз, а "дьявол" — около 36 раз.
І це все в новому заповіті. В старому тільки раз і там немає навіть натяку, що він протилежність Богові. Тому, що в старому заповіті, все робилося по волі Божій. І добро і зло. В новому вирішили розділити. Добро робить Бог, а для зла запозичили з інших релігій Сатану. От і все.  ;)
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Є місця, де вони збираються. Є Антибіблія - їх Закон. Дуже часто це дуже солідні і поважні в суспільстві люди. Часто дуже багаті.

Це такий собі Орден.
Я прочитав, що є сатаністи, а є поклоніння дияволу. Це різні течії і зовсім протилежні.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

То що тоді темрява?
Хто її має не боятися :S

Для живого створіння боятися - це норма, і є запорукою виживання.
Бачить/відчуває зрозуміле - не боїться, і реагує адекватно ситуації.
Бачить/відчуває незрозуміле - боїться, нунах, краще зробити с'ебастіана і триматися подалі - ціліше і довше будеш.
Відповідно цілком логічним є ланцюжок "незрозуміле=боятися"

У людей все так само, але є безкоштовний "бонус". Вони окрім безпосередньої реакції на дійсність вміють думати в перспективу. І розуміють, що вони смертні. Смерть - незрозуміла, бо шо відбувається ПІСЛЯ неї - повністю незрозуміле і невідоме. Відповідно для людей "смерть=незрозуміле=боятися".

Раз є гарантований нерозривний логічний ланцюжок  - його можна експлуатувати. Треба просто придумати казочку і пояснити (зробити зрозумілим), що буде ПІСЛЯ смерті, а також розказувати що треба РОБИТИ, щоб ПІСЛЯ смерті було все гуд. В оте РОБИТИ - обов'язково входить пожертва бабла казкарю в тій чи іншій формі.

Виключень - нема. Я серед усіх релігій - не знайшов. "Якщо ви думаєте, що вам щось дають нашару, значить товар - це ВИ".



Останнє редагування: 8 травня 2024 21:52:57 від Jinx
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Я сатаніст і що?
Люцифер то і є справжній месія який людей виводить з покори богу.
Люди не раби щоб вічно бути пригніченими богом.

Коли Адам і Єва сотворили первородний гріх,... аа пардон що ще за гріх? потрахались??? та йдіть ви божественники в сраку.
Сатана подарував нам секс і виходить розмноження. Усе людство зобовязане своїм існуванням сатані.

Ні.. 
Перворідний гріх - це не трахатися. , це перший гріх який вони створили і потекло життя по наклонної після цього.

Вони були як чистий лист папіру -  новонароджені, біли і світлі - ні знань ні страхів ні сумнівів ні усвідомлення себе...
Отримав знання -  усвідомлення себе - всю сутність з інтригами, сплетнями, егоїзмом і двуліччям, страхами і т.д.  ...
 Кайна і Авеля це вони так навчили.і хтось з них став братовбивцей..


 ..
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

1. ПОВНА СВОБОДА ДІЙ при
2. Абсолютній відсутності будь яких моральних принципів.
3. ВСЕ.
Є Антибіблія - їх Закон.

 :read:
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

Я прочитав, що є сатаністи, а є поклоніння дияволу. Це різні течії і зовсім протилежні.

Це "диявол" і "сатана" одні і ті ж назви Люцифера. Найкращого за якостями ангела у Бога. Поки його не охопила ГОРДИНЯ. Перший "протогріх".

Так що це одне і те ж. А не різні речі.

Ось тому саме Ла-Вей ЧІТКО РОЗУМІВ СУТЬ ЛЮЦИФЕРА.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

:read:

Не читайте. Вас туди не візьмуть. Там є ЖОРСТКИЙ ІНВАЙТ в цьому "Ордені".
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

І це все в новому заповіті. В старому тільки раз і там немає навіть натяку, що він протилежність Богові. Тому, що в старому заповіті, все робилося по волі Божій. І добро і зло. В новому вирішили розділити. Добро робить Бог, а для зла запозичили з інших релігій Сатану. От і все.  ;)

Наверное, я не специалист.

"Сатана" упоминается в следующих книгах:
Книга Иова (Иов 1:6-12; 2:1-7)
Евангелие от Матфея (Матфея 4:1-11; 12:22-29; 16:21-23)
Евангелие от Марка (Марка 1:12-13)
Послание к Ефесянам (Ефесянам 4:26-27)
"Дьявол" встречается в следующих местах:
Евангелие от Луки (Луки 4:1-13)
Послание к Евреям (Евреям 2:14)
Послание Иакова (Иакова 4:7)
Первое послание Петра (1 Петра 5:8)
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Це "диявол" і "сатана" одні і ті ж назви Люцифера. Найкращого за якостями ангела у Бога. Поки його не охопила ГОРДИНЯ. Перший "протогріх".

Так що це одне і те ж. А не різні речі.

Ось тому саме Ла-Вей ЧІТКО РОЗУМІВ СУТЬ ЛЮЦИФЕРА.
Я мав на увазі, що це різні релігії, як наприклад православні і мусульмани. Там теж один ніби Бог. Але ж скільки ненависті.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Це "диявол" і "сатана" одні і ті ж назви Люцифера. Найкращого за якостями ангела у Бога. Поки його не охопила ГОРДИНЯ. Перший "протогріх".
Де про це все можна почитати в біблії?
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Слово "Сатана" встречается в Библии около 55 раз, а "дьявол" — около 36 раз.

"Господь" - дописано пізнійше. Наприклад книга биття 1 частина - там тільки Бог. "Господь" в другой частині (та і писалось вона пізнійше)

   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Я так розумію, що в люцифера теж треба вірити, якщо не бажаєш вірити в бога..
Тобто, всеодно це віра.
Тоді не цікаво :)
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

тримав знання -  усвідомлення себе - всю сутність з інтригами, сплетнями, егоїзмом і двуліччям, страхами і т.д.  ...

Знання = гріх. Ахуєнно, що ще сказати.
За яким хєром "творець" такого неокортекса впхав в дизайн, який жере 30% енергоресурсу всієї тушки і йому заборонено ЗНАТИ, бо це гріх?
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

Я мав на увазі, що це різні релігії, як наприклад православні і мусульмани. Там теж один ніби Бог. Але ж скільки ненависті.

Ну...скільки людей, стільки і "сатаністів". Я ж спочатку це пояснив.

Але ГЛИБИНУ цього явища "прошарив" саме Ла-Вей. Який, як і Джиммі Хендрікс у гітаристів - він ікона у ТРУ - Сатаністів.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

Де про це все можна почитати в біблії?

Берете Повну Біблію в електронному вигляді і натискаєте "Пошук". Читаєте. Так простіше і швидше.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

І як з цим страхом сліпим жити?
Наприклад, не вірити в бога, а вірити в люцифера, бо він світлоносець, якого сліпі не зможуть побачити?
Ета валюнтарізм сарказм  :buba:
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Не читайте. Вас туди не візьмуть.
Мені то нецікаво. Я до страху смерті відношуся просто: "Ми перейдемо цей міст, коли підійдемо до нього".
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
PAL

Наверное, я не специалист.

"Сатана" упоминается в следующих книгах:
Книга Иова (Иов 1:6-12; 2:1-7)
Евангелие от Матфея (Матфея 4:1-11; 12:22-29; 16:21-23)
Евангелие от Марка (Марка 1:12-13)
Послание к Ефесянам (Ефесянам 4:26-27)
"Дьявол" встречается в следующих местах:
Евангелие от Луки (Луки 4:1-13)
Послание к Евреям (Евреям 2:14)
Послание Иакова (Иакова 4:7)
Первое послание Петра (1 Петра 5:8)

виправте, якщо я помиляючь, бо теж не спеціаліст, але перераховане відноситься саме до нового заповіту, а не до старого

PS. хоча так, загуглив, книга Іова - то старий заповіт, все інше - новий


   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

"Господь" - дописано пізнійше. Наприклад книга биття 1 частина - там тільки Бог. "Господь" в другой частині (та і писалось вона пізнійше)

Взагалі-то в Біблії Бог казав, що його Ім'я НЕ ЗНАЄ НІХТО. Почнемо з цього.

Але євреї називають Бога Яхве (Ієгова). Адонай. Саваоф. Елохім (Елоїм). Ель Шаддай. І ТАК ДАЛІ....

Так що не треба лізти в ці ДЄБРІ.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Выходите на свет.
сатаністи- це христяне , сатана - христянський пантеон.
так шо...
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

виправте, якщо я помиляючь, бо теж не спеціаліст, але перераховане відноситься саме до нового заповіту, а не до старого

PS. хоча так, загуглив, книга Іова - то старий заповіт, все інше - новий
у іудіїв немає сатани, "поганого бога", антогоніста.
Сатана , антагоніст, дуалізім - поцуплено з Зороастризму. Аріман і т.д. 
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Берете Повну Біблію в електронному вигляді і натискаєте "Пошук". Читаєте. Так простіше і швидше.
Справа в тому, що я читав біблію в друкованому виді. Але нічого такого не пам'ятаю.  В старому заповіті то там точно такого не має.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Справа в тому, що я читав біблію в друкованому виді. Але нічого такого не пам'ятаю.  В старому заповіті то там точно такого не має.

Книга Иова 1:6-12; 2:1-7 - об упоминании о сатане в книге Иова, где он приходит пред Богом.
1 Паралипоменон 21:1 - где Сатана встает против Израиля и внушает Давиду провести перепись народа.
Захария 3:1-2 - сцена, где Сатана стоит по правую сторону показывать на Иисуса.
4 Царств 1:2-6 - упоминание о Веельзевуле, что традиционно связывают с Сатаной.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

Справа в тому, що я читав біблію в друкованому виді. Але нічого такого не пам'ятаю.  В старому заповіті то там точно такого не має.

Помиляєтесь...
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Не бачу в гілці сатаністів, бачу цитати з Біблії :D
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Я сатаніст і що?
Люцифер то і є справжній месія який людей виводить з покори богу.
Люди не раби щоб вічно бути пригніченими богом.

Коли Адам і Єва сотворили первородний гріх,... аа пардон що ще за гріх? потрахались??? та йдіть ви божественники в сраку.
Сатана подарував нам секс і виходить розмноження. Усе людство зобовязане своїм існуванням сатані.
інтєрєсно де ви про то читаєте? :laugh:
в юдаїзмі сатана то просто ангел смерті , посланець хашем який забирає душу
не є ні поганим ні добрим
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

Один сатанист вже є в гілці точно. Може він навіть цього до кінця не розуміє сам. Але Ла-Вей його б похвалив.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Книга Иова 1:6-12; 2:1-7 - об упоминании о сатане в книге Иова, где он приходит пред Богом.
1 Паралипоменон 21:1 - где Сатана встает против Израиля и внушает Давиду провести перепись народа.
Захария 3:1-2 - сцена, где Сатана стоит по правую сторону показывать на Иисуса.
4 Царств 1:2-6 - упоминание о Веельзевуле, что традиционно связывают с Сатаной.
знання то світ.
https://www.jewishvirtuallibrary.org/satan

вельзувул -просто демон,якіх до біса.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Взагалі-то в Біблії Бог казав, що його Ім'я НЕ ЗНАЄ НІХТО. Почнемо з цього.

Але євреї називають Бога Яхве (Ієгова). Адонай. Саваоф. Елохім (Елоїм). Ель Шаддай. І ТАК ДАЛІ....

Так що не треба лізти в ці ДЄБРІ.
не так
жиди не називають єгова , вірять що бог має 72 імені
кажуть хашем
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
Geo

не так
жиди не називають єгова , вірять що бог має 72 імені
кажуть хашем

Це вони його називають 72 іменами. В різних ситуаціях і контекстах. Але знають, що ім/я у нього ОДНЕ, і вони ЦЬОГО НЕ ЗНАТИМУТЬ НІКОЛИ. :)

Це, як у ескімосів приблизно стільки назв снігу. Але по факту СНІГ ОДИН.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?



 :super:
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Книга Иова 1:6-12; 2:1-7 - об упоминании о сатане в книге Иова, где он приходит пред Богом.
Це християни вже притягнули, що той ангел "сатана". Якщо ти маєш на увазі про те як той ангел разом з Богом, знущалися над бідним Йовом.  :)
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Це вони його називають 72 іменами. В різних ситуаціях і контекстах. Але знають, що ім/я у нього ОДНЕ, і вони ЦЬОГО НЕ ЗНАТИМУТЬ НІКОЛИ. :)
не називають)
колись давно , коли була єрусалимська святиня , раз в рік на йом кіпур першосвященник називав імя хашем
нині ніхто не знає як воно звучить тому ніхто не вимовляє
чекають коли прийде мошіах і відбудує святиню , тоді знову жиди будуть називати
   
Re: Сатанисты на форуме есть?
PAL

Це вони його називають 72 іменами. В різних ситуаціях і контекстах. Але знають, що ім/я у нього ОДНЕ, і вони ЦЬОГО НЕ ЗНАТИМУТЬ НІКОЛИ. :)

Це, як у ескімосів приблизно стільки назв снігу. Але по факту СНІГ ОДИН.

The Nine Billion Names of God (с)
https://urbigenous.net/library/nine_billion_names_of_god.html

“Should be there in an hour,” he called back over his shoulder to Chuck. Then he added, in an afterthought: “Wonder if the computer’s finished its run. It was due about now.”
Chuck didn’t reply, so George swung round in his saddle. He could just see Chuck’s face, a white oval turned toward the sky.
“Look,” whispered Chuck, and George lifted his eyes to heaven. (There is always a last time for everything.)
Overhead, without any fuss, the stars were going out.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

   О у людей в башке насрано, мама дарагайя....
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

   О у людей в башке насрано, мама дарагайя....

Ну и что? Так даже интереснее.

Люди разные и способы мышления у них разные, и накопленные знания тоже разные.

   
Re: Сатанисты на форуме есть?

кажуть в Кремлі всі сатаністи і в крові купаються  :-)o
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

насрано,
Насрано стало ще хуйзнаколи - з часів, коли один юніт став добувати усіляких ніштяків трохи більше, ніж самому треба, аби вижити.
От мінімум з тих пір і почалося засирання.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Це, як у ескімосів приблизно стільки назв снігу.
Для СТАНІВ снігу замерзлої води.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

згадав знак в місті Чортків, в одну сторону Чортків, в іншу Сатанів  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія