Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Укус кліща. Де робити тест на бореліоз

ФЗВ: Укус кліща. Де робити тест на бореліоз Нове

Хтось робив тест на бореліоз в Сінево чи інших лабораторіях  при почервонінні навколо місця укуса?

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 17:26:40 від pravda
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Робили.
Що цікавить?
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

В Свнево не роблять.
Рблять в лабораторії на Протасовім яру.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Робили.
Що цікавить?

Тест робили вже тоді, коли з'явилася ерітема мігранс чи просто покрасніння тривале було?  Ерітема мігранс - це коли на місці почервоніння спіральні круги вже  видно

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:56:03 від Росинка
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Маму вкусив кліщ тиждень тому .  Навкруги укуса почервоніло добренько, в п'ятак розміром.  От тепер розмірковуємо чи чекати ще тиждень, щоб зробити тест(   його роблять через 2   тиждя після укуса), чи вже зараз починати глотати доксіциклін? У кого який досвід?
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

мене в чернівецькій області навесні клещ вкусив, я його витягнув пінцетом і поклав в коробочку привіз до Кишинева і сказав що треба робити аналіз, а дружина сказала
- йди лікуйся :( і пити треба менше щоб клещ не кусав

% хватанути бореліоза мизерний
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

мене в чернівецькій області навесні клещ вкусив, я його витягнув пінцетом і поклав в коробочку привіз до Кишинева і сказав що треба робити аналіз, а дружина сказала
- йди лікуйся :( і пити треба менше щоб клещ не кусав

% хватанути бореліоза мизерний

Що значить - іди  лікуйся-? Ви приймали антибіотики? Було почервоніння?
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Що значить - іди  лікуйся-? Ви приймали антибіотики? Було почервоніння?
я вибачаюсь вона с  почервоніння почала а його не було. Було на місці укусу  але не росло
Ще раз вибачаюсь

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:50:55 від bassarabia
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

У мами почервоніння вже тиждень.триває  плюс запалена кожа шелушиться навкруги укуса, хоч і трохи зменшилося в діаметрі.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Різні лікарі різне радять


Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:51:34 від Росинка
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

...чи вже зараз починати глотати доксіциклін? У кого який досвід?
Саме так! На всяк випадок.
У мого співробітника колись мати померла від укуса кліща.
Мене кусали кліщі з десяток раз - нічого не робив і поки що живий. Але це рулетка. Жінці після укуса давали антибіотик.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Саме так! На всяк випадок.
У мого співробітника колись мати померла від укуса кліща.
Мене кусали кліщі з десяток раз - нічого не робив і поки що живий. Але це рулетка. Жінці після укуса давали антибіотик.

Дякую за відповідь..
І ще одне запитання, Вашій дружині призначили антибіотик після того , як покрасніння  на місці укуса перейшло в ту мігріруючу ерітему кільцевидної форми  чи ще до її появлення?

   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Взагалі, почервоніння навколо місця укусу - цілком звичайна річ, яким боком тут Хвороба Лайма? Для експертизи треба віддати ще живого кліща, в тому основний гемор. Я у ЛЬвові знаю, де роблять експертизу, там все цивільно - приносиш кліща, на наступний день забираєш результат.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Росинка, якщо при інших випадках пошкодження шкіри почервонінь не було ніколи раніше,
то це вже ознака що приймати ліки зайвим не буде.
У вашому випадку тим більше, якщо звісно в мати не дуже похилий вік і шкода від ліків
може бути більша ніж користь.
Взагалі то не дуже покладайтесь на тутешні поради і на мої теж.
Лікування по описам дуже шкідлива річ. Все дуже завжди індивідуально.
Саме фахівці з медицини ніколи не дають порад не бачучи стан справ своїми очіма.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Дякую за відповідь..
І ще одне запитання, Вашій дружині призначили антибіотик після того , як покрасніння  на місці укуса перейшло в ту мігріруючу ерітему кільцевидної форми  чи ще до її появлення?
антибіотик їй прописали й почала приймати того ж дня, як "укусив" кліщ
(чому "укусив" в лапках - бо не знаю, що там насправді робить кліщ)
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Взагалі, почервоніння навколо місця укусу - цілком звичайна річ, яким боком тут Хвороба Лайма? Для експертизи треба віддати ще живого кліща, в тому основний гемор. Я у ЛЬвові знаю, де роблять експертизу, там все цивільно - приносиш кліща, на наступний день забираєш результат.
Дякую і Вам за відгук. Лікар, до якого звернулася мати, взяв того кліща витягнув і викинув( хірург). Дурдом одним словом.  Ось тепер і ламаємо голову.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Росинка, якщо при інших випадках пошкодження шкіри почервонінь не було ніколи раніше,
то це вже ознака що приймати ліки зайвим не буде.
У вашому випадку тим більше, якщо звісно в мати не дуже похилий вік і шкода від ліків
може бути більша ніж користь.
Взагалі то не дуже покладайтесь на тутешні поради і на мої теж.
Лікування по описам дуже шкідлива річ. Все дуже завжди індивідуально.
Саме фахівці з медицини ніколи не дають порад не бачучи стан справ своїми очіма.

Дякую. Але як я вище описала, лікарі часом також нісенітницю роблять і говорять, тому потрібно самому до всього докопуватися.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

антибіотик їй прописали й почала приймати того ж дня, як "укусив" кліщ
(чому "укусив" в лапках - бо не знаю, що там насправді робить кліщ)

Зрозуміло. Ще раз дякую за відгук.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Найвірогідніше, що все буде ок і без ліків. Але щоб не "ламати голову" і/або не нарватись - пізніше - на тяжкі наслідки, краще прийняти курс докицикліну - це досить безобідний а/біотик і тут в США його при "укусах" кліщів лікарі прописують без найменшого вагання.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Найвірогідніше, що все буде ок і без ліків. Але щоб не "ламати голову" і/або не нарватись - пізніше - на тяжкі наслідки, краще прийняти курс докицикліну - це досить безобідний а/біотик і тут в США його при "укусах" кліщів лікарі прописують без найменшого вагання.

Так і зробимо, антибіотики вона почне приймати, але спочатку хочу, щоб мама виждала два тижні і зробила тест крові на наявність свіжих антитіл. Якщо аналіз не підтвердить зараження, то прийме доксіциклін 7 днів і досить. А якщо підтвердять, тоді всі 3 тижня буде приймати. Думаю , що так буде правильно?
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Дякую. Але як я вище описала, лікарі часом також нісенітницю роблять і говорять, тому потрібно самому до всього докопуватися.

Саме так, самому, бо саме ви бачите повну картину і симптоми, і для визначення треба не менше як з десяток різних джерел, де лікарі лише два-три з них.
Я про лікарів всім розповідаю історію двадцятирічної давнини, коли я співпраюівав з медичним університетом,
і одного разу мені потрапив журнал з оцінками екзамену з анатоміі людини.
В ньому у 70% студентів стояло задовільно. Задовільно з анатоміі, Карл!!!
Це як? Він де серце і печінка знає точно, а з нирками чи апендиксом в нього вже проблема?
І оці люди зараз нас лікують. Точніше я б сказав намагаються.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Дякую і Вам за відгук. Лікар, до якого звернулася мати, взяв того кліща витягнув і викинув( хірург). Дурдом одним словом.  Ось тепер і ламаємо голову.
Ну так може кліщ вже був мертвий, або не вийшло витягнути так, щоб живим лишився.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

мене в чернівецькій області навесні клещ вкусив, я його витягнув пінцетом і поклав в коробочку привіз до Кишинева і сказав що треба робити аналіз, а дружина сказала
- йди лікуйся :( і пити треба менше щоб клещ не кусав

% хватанути бореліоза мизерний

у вас в Чернівцях - мізерний, а в Києві та області - третиня кліщів інфіковані.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

У мами почервоніння вже тиждень.триває  плюс запалена кожа шелушиться навкруги укуса, хоч і трохи зменшилося в діаметрі.
У знайомого влітку схоже було на нозі.
Виписали щось антиалергійне.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Дякую і Вам за відгук. Лікар, до якого звернулася мати, взяв того кліща витягнув і викинув( хірург). Дурдом одним словом.  Ось тепер і ламаємо голову.
Кліща треба викручувати, як шуруп і потизеньку тягти. Після кількох разів він послалює свої кліщі і витягається цілим.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Маму вкусив кліщ тиждень тому .  Навкруги укуса почервоніло добренько, в п'ятак розміром.  От тепер розмірковуємо чи чекати ще тиждень, щоб зробити тест(   його роблять через 2   тиждя після укуса), чи вже зараз починати глотати доксіциклін? У кого який досвід?

до медиків !!!

20 чи 25 років кліщ вкусив, а точніше чуть не заліз під шкіру на нозі над взуттям
чешеться до цих пір

В Сінево здавав аналізи, все ОК
Причина була друга, АЛЕ це провіряли

мене ще і гадюка кусала  :)

місце укусу зажило через 5 місяців
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Кліща треба викручувати, як шуруп і потизеньку тягти. Після кількох разів він послалює свої кліщі і витягається цілим.

Багато кліщів витягнув так і не порвав шмати?
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Два роки тому я давав тут мастерклас по кліщам. Десь там є.

Кліща  мажете ОFF'ом, за 10- 20хвилин він почінає від'їзжати,  і пінцетом  під голову або клещедьором   ( 40грн в зоомаге коштує)   аккуратно витягаєте . Ціляком.
  Я витягаю по 20 клещів за сезон( собаки, люди,  лісництво поруч, сам постійно в лісі)

2 тижні потрібно на імуноглобуліни М.   На імуноглобуліни G  потрібно ще більше  часу.   З "М"  -кою йдете до інфекціониста, і він вже призначає лікі.  Це саме  тількі Лайм,  інши  інфекціі потребують  більше часу. 

  Пятно від Лайма проявляється у всіх по різному.  Після двох тижнів  Лайм зовсім легко вбивається антібіотіками тетрациклінового ряду   ( може ще цефалоспоріни ) ,   тому завчасно  примати лікі  нагальної  потреби  нема.

   

Трете.   Важливий не сам кліщ ( для аналізу), а його голова.


Усілякі   Цефтріаксони  назначає  лікар, тому походу до інфекціоніста   -  планови  заходи. 
  Літьної жинці  давати  курс антибіотику про всяк випадок   не варто.


 
   
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

  Екстрактор- Клещедьор 

   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Ремантадін - профілактика кліщового енцефаліту.
6 таблеток. І інших вірусів.
Дивіться в старих інструкціях до препарату.

Якщо не хочете давати доксіцилін - розкрийте капсули і перемішайте порошок з якимсь кремом для рук і намажте Оте червоне. Якщо стане краще хоч трохи приймати треба
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Два роки тому я давав тут мастерклас по кліщам. Десь там є.

Кліща  мажете ОFF'ом, за 10- 20хвилин він почінає від'їзжати,  і пінцетом  під голову або клещедьором   ( 40грн в зоомаге коштує)   аккуратно витягаєте . Ціляком.
  Я витягаю по 20 клещів за сезон( собаки, люди,  лісництво поруч, сам постійно в лісі)

2 тижні потрібно на імуноглобуліни М.   На імуноглобуліни G  потрібно ще більше  часу.   З "М"  -кою йдете до інфекціониста, і він вже призначає лікі.  Це саме  тількі Лайм,  інши  інфекціі потребують  більше часу. 

  Пятно від Лайма проявляється у всіх по різному.  Після двох тижнів  Лайм зовсім легко вбивається антібіотіками тетрациклінового ряду   ( може ще цефалоспоріни ) ,   тому завчасно  примати лікі  нагальної  потреби  нема.

  

Трете.   Важливий не сам кліщ ( для аналізу), а його голова.


Усілякі   Цефтріаксони  назначає  лікар, тому походу до інфекціоніста   -  планови  заходи. 
  Літьної жинці  давати  курс антибіотику про всяк випадок   не варто.


 
 


Які всраку цефтріаксони од лайма, мастєр-класчик блд :facepalm1:

5 днів азітроміцин
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Короче:

1) антибиотики- только при симптоматических проявлениях. в целях профилактики пичкать человека - это долбоебизм очень высокого уровня. Ig возможно, но это просто «раскачка» иммунитета

2) сдача клеща на анализ нужна только для статистики. Зараженный клещ не означает заражение жертвы, а далее- см. п.1

3) если рана чистая, без нарывов- масло чайного дерева, это антисептик не хуже спирта+ уберет зуд. Могу сказать, что у меня дырки от клещей иногда чешутся, не могу связи найти- почему.

4) валерьяночки и глицина, если совсем страшно. Ну и борелиоз же- не самое страшное ;)

5) будьте здоровы!
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Які всраку цефтріаксони од лайма, мастєр-класчик блд :facepalm1:

5 днів азітроміцин

Якщо імуноглобулін М підтвердиться після  14 днів( що є признаком свіжого зараження)  - то однозначно приймати доксициклін (чи щось інше з тетрациклінів) не меньше 3 тижнів.... це і німці,.і наші так пишуть

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 11:46:52 від Росинка
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Короче:

1) антибиотики- только при симптоматических проявлениях. в целях профилактики пичкать человека - это долбоебизм очень высокого уровня. Ig возможно, но это просто «раскачка» иммунитета

2) сдача клеща на анализ нужна только для статистики. Зараженный клещ не означает заражение жертвы, а далее- см. п.1

3) если рана чистая, без нарывов- масло чайного дерева, это антисептик не хуже спирта+ уберет зуд. Могу сказать, что у меня дырки от клещей иногда чешутся, не могу связи найти- почему.

4) валерьяночки и глицина, если совсем страшно. Ну и борелиоз же- не самое страшное ;)

5) будьте здоровы!

Дякую  за відгук і інформацію.
Стосовно того, що бореліоз це не саме страшне, то ті хто переніс  його, трохи іншої думки  :(
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

В першому посту змінити тему , спреду три букви напиши ФЗВ.


Пізніше перенесуть її в іншу гілку.
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

В першому посту змінити тему , спреду три букви напиши ФЗВ.


Пізніше перенесуть її в іншу гілку.

Ок
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

 ;o  А що в Україні кліщі всі " заразні" , чи це черговий забобон ?
Я регулярно їх з себе витягаю після походу за грибами . найчастіше район комірця , або паса .
Мастиш йому сраку вазелином , він починає вицофуватись . потім хапаєш пінцетом і витягаєш . Правильно сказано було вище щоб разом з головою і зубами . На дірку ліпиться алоє . Все .
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

Дякую  за відгук і інформацію.
Стосовно того, що бореліоз це не саме страшне, то ті хто переніс  його, трохи іншої думки  :(
А я и не говорю что лайм это прогулка.Просто есть заболевания вирусного характера, которым антибиотики никак.
Поэтому: чистая рана, глицин и поверьте- результат будет превосходным!
   
Re: Укус кліща. Потрібна порада.

;o  А що в Україні кліщі всі " заразні" , чи це черговий забобон ?
Я регулярно їх з себе витягаю після походу за грибами . найчастіше район комірця , або паса .
Мастиш йому сраку вазелином , він починає вицофуватись . потім хапаєш пінцетом і витягаєш . Правильно сказано було вище щоб разом з головою і зубами . На дірку ліпиться алоє . Все .

Ну  місце укуса не завжди запалюється конкретно так, правда ж? Можна сказати рідко.
А тут конкретно таке червоне навкруги  і середина жовтим пятном  стала і валик навколо місця укуса шелушиться . Не зовсім стандартна ситуація.
   
Re: ФЗВ.  Укус кліща. Потрібна порада.

того року кліщ заліз під джинси і під шкарпетку
витягував ниткою - зав'язав і викручував.

почервоніння було кілька днів легеньке. до 5 копійок.
до лікарів не ходив..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія