Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Вважаю, що не чесно ганяти з пасажирами, які є заручниками.
Хочеш зіграти в гру зі смертю -ганяй сам
Але не можна забирати з собою інших
більшість екстремальних розваг робляться самостійно, сам на сам з небезпекою
а ці гонки мабуть одні з найогидніших в плані небезпек для оточуючих, і пасажирів, і пішоходів, і інших водіїв..
   
Спостерігаю дивну картину
Ніякого співчуття загинувшому
Від тих хто 2-м тп співчував 3 тижні тому на бмв

співчувати можна було б, якби це був нещасний випадок.
а так - чисте самогубство.
та й не загиблому треба співчувати, а його родичам. от їх шкода, звичайно.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

у меня была авария с мотоциклистом 18 лет
ненавижу

ловив велосипедиста(п"яного) на дах   --- ненависті немає, але вважаю придурками всіх, хто по трасі катається
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

ловив велосипедиста(п"яного) на дах   --- ненависті немає, але вважаю придурками всіх, хто по трасі катається

Якось на трасі вночі перелітає щось через авто перед нами
Я подумав, що якесь бревно падало, бо був вітер
Хер там...бухий селянин на вєліку
Це було не в населеному пункті, дуже темна зимова безсніжна ніч
Швидкість до 100 км
Той чех різко загальмував роблячи маневр вправо, але..
Ми зупинилися
Чех в шоці, його жінка сиділа з скляним поглядом
Викликали мусорів, швидку
І годину часу мазали фонарем за 10 м від трупа, щоб на нього не попадали інші авто

Потім дали свої дані
Через деякий час виступали як свідки
Тільки через наші покази чеху дали умовне
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Мені стає не комфортно на швидкості поза 120 км.
Що зі мною не так?

Аналогічно
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Стараюся не їздити більше сотки. Дуже зрідка, на хорошій трасі, з кількома смугами і відбійником можу ненадовго розігнатися до 130-140, коли потік рухається на такій ж швидкості.
Але факт, вище 120-130 стає якось некомфортно.
Ще помітив, що різниця у потраченому на дорогу часі, навіть при руху по трасі, між 90-100 і 130-140 дуже мала, чого не можна сказати про психологічну втому і витрату пального. У місті сенсу "ганяти" взагалі нема, все згорає на світлофорах та тянучках. Усе IMHO.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Тоже ездил максимум 120-130 пока авто не обновил.
Теперь на 150-160 понимаю, что еду быстровато. В последнее время приспособился ездить с круизом на 120 (там где две полосы в одну сторону с отбойником).
Без круиза забываю за скоростью следить, хотя обычно стараюсь не нарушать.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

растекашется кусками по земли... :(
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Я себе предупреждение не регистраторе настроил, иногда, на некоторых участках, скорость совсем не чувствуется. Теперь предупреждает, когда скорость выше  110.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

А чого він вдерся на моцик , якщо не мав поняття як ним їздити ?  :S
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

А чого він вдерся на моцик , якщо не мав поняття як ним їздити ?  :S

ви хоч почитайте тему -  він був асом
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

ви хоч почитайте тему -  він був асом

Прочитав. Він був хуясом і не вмів керувати транспортним засобом .
Даю гарантію що в Німеччині або Британії він би сертифікату з " обов'язкового базового тренування не отримав " , не кажучи про стандартну мото ліцензію і тим більше " прямий аксес" на безлімітку .
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Стараюся не їздити більше сотки. Дуже зрідка, на хорошій трасі, з кількома смугами і відбійником можу ненадовго розігнатися до 130-140, коли потік рухається на такій ж швидкості.
Але факт, вище 120-130 стає якось некомфортно.
Ще помітив, що різниця у потраченому на дорогу часі, навіть при руху по трасі, між 90-100 і 130-140 дуже мала, чого не можна сказати про психологічну втому і витрату пального. У місті сенсу "ганяти" взагалі нема, все згорає на світлофорах та тянучках. Усе IMHO.

...Також кмфортною для себе швидкістю на трасі вважаю 100-110км/год,
хоча  стараюсь їздити до 100км...  Інколи буває по хорошій дорозі(
натисну до 140-150, але це зовсім трохи, так, для адреналіну...)
А по темі- також колись був мотоцикл Honda ( та і авто теж такі люблю і є зараз),
так от до першого падіння- слава Богу обійшлось без проблем, так, трохи коліно боліло,-
після- просто не сів на нього. Але і досі задивляюсь, хоча якщо і буде щось двоколісне,-
то, звичайно, Honda,ну і щось таке типу прх-прх-прх-- чопер...
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

...Також кмфортною для себе швидкістю на трасі вважаю 100-110км/год,
хоча  стараюсь їздити до 100км...  Інколи буває по хорошій дорозі(
натисну до 140-150, але це зовсім трохи, так, для адреналіну...)
А по темі- також колись був мотоцикл Honda ( та і авто теж такі люблю і є зараз),
так от до першого падіння- слава Богу обійшлось без проблем, так, трохи коліно боліло,-
після- просто не сів на нього. Але і досі задивляюсь, хоча якщо і буде щось двоколісне,-
то, звичайно, Honda,ну і щось таке типу прх-прх-прх-- чопер...

зараз біля дому на скутері(хонда 50куб)  мотаюся, на пенсію чопера думаю взяти
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

ви хоч почитайте тему -  він був асом

Аси розлітаються на шматки точно так само як чайники.



150  в  місті  ?  Майстер спорту ?  А гілка  чи  камінь на дорозі  , чи перешкода  - їм без різниці .  Безумці .
На своєму  максимум за містом 120  то МАКСИМУМ ,   навіть  по добрій  трассі  швидше не їду  .
А в  місті  ... краще  зі  швидкістю всих  ,  або +10  .   На  двох колесах четвертий  сезон .

На відміну від 150 чи 200 км/год,
всього на ста двадцяти за годину від мотоцикліста можуть відірватися не обидві ніжки/ручки, а, приміром, лише одна...
Так, це краще, звісно.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Свого часу був свідком як банальна маленька ямка на дорозі викинула нахрен з траси молоду пару на спортивній Хонді.
Гарно їхали (не менш як 250), летіли теж незле: шматки чувака з мотоциклом розкидані в урвищі, відбивна з баби розмазана по рефрижераторі-фурі...
Думаю, довго їх збирали/зчищали, корисно таке побачити хоча б раз у житті.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Типичные обьявы в профильных группах Киева в соц сетях
На самом деле нас окружают эти смертники, просто мы их не видим.:

15 июл в 17:47
Действия
Покатаю симпатичную девушку с хорошей фигурой.
Хочу навалить по Киеву и окрестностям 200+
Второй шлем есть.

15 июл в 12:10
Действия
Покатаю девушку с ветерком по ночному Киеву))
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Там поворот повинний був бути і за поворотом впали гілки. Мабуть, би жив дальше так як тещу тільки раз хотів здивувати. Там людей на проїзжій частині не повинно бути. Так як на зупинці до швидкісного трамваю перелазять через огорожу рідко.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Ви як собі хочете , панове , але я вважаю що " Хонді " в Україні треба збудувати монумента .
" Хонда " вичищає наш народ від дегенератів .
(І я не чешу всіх мотоциклістів під одне . В мене був , " Файер Блейд " ( останній мій моцик ) , а починав я з СG .
Зараз подумую купити або CBF або VFR . )
А в Україні  я б ввів добровільну здачу на права на мотоцикл . Дивись би за років 10 кількість єбланів на душу населення б знизилась з " критичної " до " поганоії" , але це б вже був прогрес.
Тут звичайно можуть зауважити що можуть постраждати невинні люди , але практика показує що при зіткненні з автомобілем мотоцикл завдає небагато шкоди , бо перелітає через дах при першому контакті . Звичайно " дєвушку з хорошєй фігурой " після цього  можна пускати на органи , а самого " мачо " просто на фарш .
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Там поворот повинний був бути і за поворотом впали гілки. Мабуть, би жив дальше так як тещу тільки раз хотів здивувати. Там людей на проїзжій частині не повинно бути. Так як на зупинці до швидкісного трамваю перелазять через огорожу рідко.
Там зараз не дуже перелізеш, я жодного разу не бачив, щоб хтось перелазив і перебігав, раніше так, бігали масово.про гілки я читав десь у фейсбуці...
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

грубо порушуєш ПДР, ще хвалишся цим  :X

Що ? 
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Аси розлітаються на шматки точно так само як чайники.



На відміну від 150 чи 200 км/год,
всього на ста двадцяти за годину від мотоцикліста можуть відірватися не обидві ніжки/ручки, а, приміром, лише одна...
Так, це краще, звісно.
?  Це якщо довбойоб  на чотирьох колесах зі  зустрічної  ?

Чесно  пишу які  швидкості  вважаю  для  свого транспорту безпечними на СУХІЙ  ПРЯМІЙ  ТРАСІ .  Про  інше -  додумайте самі .
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Там зараз не дуже перелізеш, я жодного разу не бачив, щоб хтось перелазив і перебігав, раніше так, бігали масово.про гілки я читав десь у фейсбуці...
На сусідній зупинці на Індустріальному мості після 23:00 часто перелазять. Ще буває не квапливо переходять. Сам бачив.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Відео жорстке, краще не дивіться

https://www.youtube.com/watch?v=4cQfa8G55z4
пишуть- зять з тещею на другий день свадьби, дружина їхала слідом
налетіли на відбійник і потім їх об дерева розбило
мотоцикла знайшли ледь не за півкілометра від місця удару

https://тсн/kyiv/zhahliva-dtp-u-kiyevi-motociklist-zaginuv-na-ochah-druzhini-nastupnogo-dnya-pislya-vesillya-962232.html
отличный пример естественного отбора - самоубились об дерево, более никто не пострадал.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

хто мені пояснить- нахуа така швидкість в місті?
а за містом? ;o
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Ви як собі хочете , панове , але я вважаю що " Хонді " в Україні треба збудувати монумента .
" Хонда " вичищає наш народ від дегенератів .
  (tu)
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Я колись думав, що 38 років, то вже таки старість
Але зараз себе почуваю і надалі пацаном
Просто ніколи не розумів того дебілізму.
Оьі панти від малої вялої піськи?
ні гаррі.то є такий генетичний тип людей(у яких якась там генна комбінація),яким просто неробхідний викид андреналіну,щоб чутися " в нормі".такі стають випробовучами літаків,гоночних машин,касекадерами ,скалролазами чи альпіністами.любите лями екстріму-однією фразою.і вони навіть не знають,що такі вродилися.пересічно му то не зрозуміло....я не оправдовую таких,але їх повинні вчити(пояснити ) чому то так у них.ну і звичайно вони мусять знати,що є безліч професій,які потребують власне таких.і буде їм щастя.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

150  в  місті  ?  Майстер спорту ?  А гілка  чи  камінь на дорозі  , чи перешкода  - їм без різниці .  Безумці .

На своєму  максимум за містом 120  то МАКСИМУМ ,   навіть  по добрій  трассі  швидше не їду  .

А в  місті  ... краще  зі  швидкістю всих  ,  або +10  .   На  двох колесах четвертий  сезон .
добра траса-то трек.а не загальне шосе де їдуть всякі грузові з яких летить все на дорогу.не говорячи про каміння на боковій,що теж часом попадає на трасу.один наїзд на таке і тебе поведе.для "щастя" багато не треба.завжди цитую одного водія НАСКАРУ-я на треку їзжу з мак.швидкістю,бо моє
 завдання ВИГРАТИ гонку.поза треком я їзжу з допустимою швидкістю-бо моє завдання доїхати без інциденту від А до Б.це говорить ПРОФІ і андреналінщик,у якого всетаки є водорозділ між професією і життям.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

добра траса-то трек.а не загальне шосе де їдуть всякі грузові з яких летить все на дорогу.не говорячи про каміння на боковій,що теж часом попадає на трасу.один наїзд на таке і тебе поведе.для "щастя" багато не треба.завжди цитую одного водія НАСКАРУ-я на треку їзжу з мак.швидкістю,бо моє
 завдання ВИГРАТИ гонку.поза треком я їзжу з допустимою швидкістю-бо моє завдання доїхати без інциденту від А до Б.це говорить ПРОФІ і андреналінщик,у якого всетаки є водорозділ між професією і життям.
Оце і є АС. А серед тих хто жене поза треком асів нема, є просто "відтерміновані " самогубці і  вбивці  :(
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

ні гаррі.то є такий генетичний тип людей(у яких якась там генна комбінація),яким просто неробхідний викид андреналіну,щоб чутися " в нормі".такі стають випробовучами літаків,гоночних машин,касекадерами ,скалролазами чи альпіністами.любите лями екстріму-однією фразою.і вони навіть не знають,що такі вродилися.пересічно му то не зрозуміло....я не оправдовую таких,але їх повинні вчити(пояснити ) чому то так у них.ну і звичайно вони мусять знати,що є безліч професій,які потребують власне таких.і буде їм щастя.
у більшості таких токсоплазмоз мозку, погугліть
хвороба передається від котів
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

ви хоч почитайте тему -  він був асом
Бля. асом  :weep:
підарасом безмоглим. той ушльопок справедливо виграв можливість в фарш перетворитись   (tu)   :D
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

От за що люблю мтоцикли, там все по чесному, розігнався-вїбався-зішкребли з асфальту - закопали в землю... Всі аплодують герою)))
З автомобілями все складніше, розігнався - вїбався - вбив невинних- зняв номера -  ввечері вже на другій машині.. Ось чому я вважаю що коли гинуть автомоблісти - це справжнє свято.. Бо у них все , зазвичай не чесно.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

От за що люблю мтоцикли, там все по чесному, розігнався-вїбався-зішкребли з асфальту - закопали в землю... Всі аплодують герою)))
З автомобілями все складніше, розігнався - вїбався - вбив невинних- зняв номера -  ввечері вже на другій машині.. Ось чому я вважаю що коли гинуть автомоблісти - це справжнє свято.. Бо у них все , зазвичай не чесно.
на проспекті Науки, в 2011,  "розганяка/в'їбака" на байку, на 180, в'їхав в авто. Той недоносок і сам  згорів і невинну людину вбив.
Нема в тому чесноти  (td) 
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Мотоциклиста с тещей убила коррупция.
Вот как в нормальной стране? Человек учит правила, сдает экзамены, аккуратно ездит, не бухает за рулем-а то права заберут. И это правила для водителя легковушки, для LKW и мотоцикла наверняка правила жестче, у водителей грузовиков тахографы и регулярная  медкомиссия точно .
А у нас как последние 25 лет? Можешь вообще не ходить на курсы-государственный служащий МРЭО с удовольствием тебе продаст водительские права  (во всяком случае так было до недавнего времени)-коррупция? Коррупция.
Можешь нарушать сколько хочешь и как хочешь-важно иметь в кармане необходимую сумму для выплаты штрафа или взятки государственному служащему сотруднику ДАИ (сейчас конечно стало лучше с новой полицией)-коррупция? Коррупция.
Не дай Бог, совершил ДТП- государственный служащий судья за определенную сумму вынесет оправдательный приговор или условный срок-коррупция? Коррупция.
Коррупция порождает безнаказанность,  безнаказанность порождает вседозволенность, вседозволенность приводит к трагедиям.
Поэтому мотоциклиста убила коррупция.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Ну так, вони часто з пасажирами їздять. І кінетична енергія мотоцикла на швидкості 180 км/гол мабуть достатня, щоб зруйнувати малолітражку, або вилетіти на зупинку і подавати там людей
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

на проспекті Науки, в 2011,  "розганяка/в'їбака" на байку, на 180, в'їхав в авто. Той недоносок і сам  згорів і невинну людину вбив.
Нема в тому чесноти  (td) 
"Чеснота" то троха інше, не плутати із часником.
Особисто мені пох хто гине на дорогах, я вважаю що крім громадського, комерційного, і спец транспорту там всі зайві.. ТОму , природній відбір я підтримую в якомога ширшому форматі. Питання чи загинеш ти в своему приватному авто не стоїть, стоїть питання - КОЛИ?
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Мотоциклиста с тещей убила коррупция.
Вот как в нормальной стране? Человек учит правила, сдает экзамены, аккуратно ездит, не бухает за рулем-а то права заберут. И это правила для водителя легковушки, для LKW и мотоцикла наверняка правила жестче, у водителей грузовиков тахографы и регулярная  медкомиссия точно .
А у нас как последние 25 лет? Можешь вообще не ходить на курсы-государственный служащий МРЭО с удовольствием тебе продаст водительские права  (во всяком случае так было до недавнего времени)-коррупция? Коррупция.
Можешь нарушать сколько хочешь и как хочешь-важно иметь в кармане необходимую сумму для выплаты штрафа или взятки государственному служащему сотруднику ДАИ (сейчас конечно стало лучше с новой полицией)-коррупция? Коррупция.
Не дай Бог, совершил ДТП- государственный служащий судья за определенную сумму вынесет оправдательный приговор или условный срок-коррупция? Коррупция.
Коррупция порождает безнаказанность,  безнаказанность порождает вседозволенность, вседозволенность приводит к трагедиям.
Поэтому мотоциклиста убила коррупция.
Мотоцикліста вбило відсутність виховання, і вбудованої системи цінностей.
Наше суспільство аж кішить далбайобами готовими вмерти ні за що. Нажаль для них кращий рецепт це могила, на їх місце прийдуть ті хто вже буде вивчати їх досвід.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Мотоцикліста вбило відсутність виховання, і вбудованої системи цінностей.
Наше суспільство аж кішить далбайобами готовими вмерти ні за що. Нажаль для них кращий рецепт це могила, на їх місце прийдуть ті хто вже буде вивчати їх досвід.
Государство и существует для того, чтобы держать долбоебов в узде. И это касается всех. Иначе долбоебы похоронят под собой и державу и громадян.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Государство и существует для того, чтобы держать долбоебов в узде. И это касается всех. Иначе долбоебы похоронят под собой и державу и громадян.
Держава, демократична на разі, передбачає добровільне а не насильницьке прийняти правил і законів суспільного проживання, застосування сили до меншини з метою притягнення до виконання парвил і законів,  можливе тільке за підтримки більшості.
Тому дайвайте рахувати жмурів-далбайобів.. До речі група у фейсбуці дтп.кийев.йю.а багато інфи підкидає.
   
Re: ДТП з мотициклом в Києві. 18+

Мотоциклиста с тещей убила коррупция.
Вот как в нормальной стране? Человек учит правила, сдает экзамены, аккуратно ездит, не бухает за рулем-а то права заберут. И это правила для водителя легковушки, для LKW и мотоцикла наверняка правила жестче, у водителей грузовиков тахографы и регулярная  медкомиссия точно .
А у нас как последние 25 лет? Можешь вообще не ходить на курсы-государственный служащий МРЭО с удовольствием тебе продаст водительские права  (во всяком случае так было до недавнего времени)-коррупция? Коррупция.
Можешь нарушать сколько хочешь и как хочешь-важно иметь в кармане необходимую сумму для выплаты штрафа или взятки государственному служащему сотруднику ДАИ (сейчас конечно стало лучше с новой полицией)-коррупция? Коррупция.
Не дай Бог, совершил ДТП- государственный служащий судья за определенную сумму вынесет оправдательный приговор или условный срок-коррупция? Коррупция.
Коррупция порождает безнаказанность,  безнаказанность порождает вседозволенность, вседозволенность приводит к трагедиям.
Поэтому мотоциклиста убила коррупция.

Знакомый мого знакомого, каже шо луче не стало, беруть, -200 за непропуск движущихся по кругу.
С этими кругами вообще срака, на круге едешь и ждешь когда тебе в правую бочину прилетит  от помехи справа с главной дороги, к кругу подъезжаешь с главной круганы притормаживают, сцут шо ты прилетишь, охуенное изменение в закон внесли (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія