Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗСУ вышли на границу Украины в харьковской области

Плохо то, что эти фантазии возникают в тот момент, когда захвачена чуть ли не треть электроэнергетики, оккупирован весь правобережный юг,  и каждый день паРаша там укрепляется.

Вони вже біля Харкова укріплялися, ти так само стогнав, здається.
   
Re: ЗСУ вышли на границу Украины в харьковской области

Вони вже біля Харкова укріплялися, ти так само стогнав, здається.
Не nизди, якщо не впевнений, а "здається".
Возле Харькова они не назначали референдумы и не захватили ни одного стратегически важного объекта.
пысы. Что касается меня, то я хорошо помню, как потрох объявил паузу в 14-м и пытался договариваться с хуйлом в тот момент, когда создавалась административная структура лугандона. И чем это кончилось тоже помню


Останнє редагування: 17 травня 2022 16:52:49 від serg60
   
Где-то написано про отвод на 24.02?
У кого-то есть сомнения, что через месяц замораживания конфликта на всей захваченной и контролируемой паРашей территории будут ХерНР?

А ви читали що написано?  8-:
чому ви вирішили що ніхто не буде воювати вже?

Выше
Минобороны России решило кардинально сократить военную активность на киевском и черниговском направлениях. В ведомстве заявили, что переговоры с Киевом переходят в практическую плоскость.
И все.
Тупо вырежут активистов на оккупированной территории и вывесят новые флаги.

Ти ж писав, нє? А минув час, і вже під Харковом їх немає, а час прийде, і далі їх посунуть. На щастя, масової підтримки населення на місцях вони не мають.
   
вазбуждаєт? з чого ти взяв?
це ти такой вазбуждьонний носишься з дурнуватими ідеями...

як той шо з цепями на дережаблях збирався крилаті ракети ловити..

пс. до речі - кому це ти написав:  Я вате ничего не обязан. ?   Кого ти мав на увазі?
Сам подумай
   
Плохо то, что эти фантазии возникают в тот момент, когда захвачена чуть ли не треть электроэнергетики, оккупирован весь правобережный юг,  и каждый день паРаша там укрепляется.
Лезть в лоб и выдавливать их к границе или зайти с тылу и развалить их четверть группировки в чем проблемма.
Понятно шо никто не пойдет в Рашку пока с бойцами Азовстали не вытащат.
   
Вони вже біля Харкова укріплялися, ти так само стогнав, здається.
так же тут ныли когда укреплялись под Киевом. Байрактару или дрону камикадзе пох выкопал ты окоп или нет.
   
Re: ЗСУ вышли на границу Украины в харьковской области

Ти ж писав, нє? А минув час, і вже під Харковом їх немає, а час прийде, і далі їх посунуть. На щастя, масової підтримки населення на місцях вони не мають.
Тупо вырежут активистов на оккупированной территории и вывесят новые флаги
И что, в ХерНР и в Энергодаре это не происходит?
   
Плохо то, что эти фантазии возникают в тот момент, когда захвачена чуть ли не треть электроэнергетики, оккупирован весь правобережный юг,  и каждый день паРаша там укрепляется.
Погано що ці фантазії хтось вкидає в "інтернети" і "слабкі інтелектом але сильні своєю кількістю" піднімають там "хвилі" які викристалізовуються, на кінцевому етапі  в "ЗРАДУ!"  :-)o
   
Не спорьте и не ругайтесь.
Я думаю пока не вытянут раненых и бойцов с Азовстали границу переходить не будут, если ничего эксординарного не произойдет.
   
Це мало б сенс, якщо там українофілів було б не менше, ніж русофілів в ордло. А я дуже сумніваюся в цьому

Да піхуй, не буде, зрозуміло, ніякої республіки і референдуму.
Просто дискредитація "самопроголошених народних республік"
Ну і підпал пердаків кацапів які зовсім не так уявляли "спецоперацию"
Можна навіть якесь село захопити і "ввести там гривні у вигляді паралельної валюти"
   
Да піхуй, не буде, зрозуміло, ніякої республіки і референдуму.
Просто дискредитація "самопроголошених народних республік"
Ну і підпал пердаків кацапів які зовсім не так уявляли "спецоперацию"
Можна навіть якесь село захопити і "ввести там гривні у вигляді паралельної валюти"
Информационный шум навести надо ...
   
Сам подумай

хм...
таки доктор був правий...
Хоча я давав тобі можливость виправитися.

пс. Ти сам вибрав цей шлях. Мабуть твоя бабуся тобі розказала, що  твоя квадратна голова зовсім не говорить про те,
що ти останній у класі.

Останнє редагування: 17 травня 2022 17:58:28 від kleynod
   
хм...
таки доктор був правий...
Хоча я давав тобі можливость виправитися.

пс. Ти сам вибрав цей шлях.
Мне не интересны ваши ватные фантазии .( твои и доктора:) )
Все можешь больше не отвечать .
   
Мне не интересны ваши ватные фантазии .( твои и доктора:) )
Все можешь больше не отвечать .

тобто я можу зарахувати що ти банально ЗЛИВСЯ?

ПС. Таки з квадратною головою і з бабусею я вгадав?  ))
Шо власне підтверджується коли іде принципова балаканина - ВАТА переходить на рідну для неї мову спілкування!  ))
ППС. А так надувалася ВАТНА вонючка!  ))

Останнє редагування: 17 травня 2022 18:05:10 від kleynod
   
тобто я можу зарахувати що ти банально ЗЛИВСЯ?

ПС. Таки з квадратною головою і з бабусею я вгадав?  ))
Можешь  в своей сраке еще  и пальцем поковыряться в добавок и считать себя самым умным и не слитым :)
У меня на провокаторов и вату уже выработан иммунитет .
   
Можешь  в своей сраке еще  и пальцем поковыряться в добавок и считать себя самым умным и не слитым :)
У меня на провокаторов и вату уже выработан иммунитет .

150% -тів ВАТА попалилася - коли в неї не вистачає аргументів, вона перехордить на "анальну" тематику!!  ))

Як так можна облажатися??
Стільки років маскуватися і - попалится так пазорно??
   
хуясе ірландські вояки

як в нас кажуть, ласкаво просимо втілювати свої хотєлки
до Варшави доберетесь, а там уже і наші підберуть, а тут куди душа забажає, можна під Ізюм, можна і   під Севєродонєцк ще краще
Херсон... теж непогана локація.

Переведення стрілок на опонента - досить примітивна маніпуляція. Від моєї локації чи участі має змінюватись сенс тезісу? Ти проти переведення бойових дій на територію росії, типу « А нас за що»? Так ось - ЗСУ буде гнати ворога на його теріторії, не залежно від твого чи мого бажання, чи навіть попри заложників з Азову.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія